حل مشکل please wait در اتصال به PSN

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
بعضی ها تونستن وصل بشن
اره.من هم الان تونستم وصل بشم.دیروز هم مدتی وصل بود ولی باز قطع شد.
من میگم نکنه کاره داعش باشه.به قشر گیمر حمله کردن و کابل اینترنت رو سر بریدن:d
خدا لعنت کنه هر کسی رو که باعث مشکل و درد سر میشه ..خدا لعنتشون کنه

hooman777

کاربر سایت
Dec 14, 2012
167
یکی از دوستای ما سرعتش 14 کیلو هست یه بار رفتیم پیشش اکانت بسازیم توی پلیز ویت موند ولی میگفت شبها اینجوریه این مشکل پلیز ویت فقط بخاطر سرعته و بس حالا کسی ممکنه بگه من سرعتم 100 مگ بر ثانیه هست و از فلان شرکت نت میگیرم من به ایشون میگم اینجا نت رو شیر میکنن بین 8 نفر ممکنه کسایی که با شما شیر شدن هم زمان رفته باشن توی سایت x و زده باشن روی دانلود سرعتت اومده پایین ;))

اونی که تو میگی اصلن ربطی نداره :))

بایدم تقسیم به هشت شه:-/ چون سرعتا همه دنیا به بیت هست و باید تقسیم به 8 بشه تا بر حسب بایت بدست بیاد 1byte=8bit

INCENT∇

کاربر سایت
Dec 12, 2013
333
نام
مهران
بالاخره بعد دو شب تحقیق و تفحص یک Solution درست کاشف به عمل اومد؛

طبق اعلام شرکت سونی این مشکل بخاطر حملات سایبری اخیر و ترافیک سنگین کریسمس هستش و ربطی به خرابی کنسول شما نداره و با ریبوت کردن کنسول مشکل حل خواهد شد.

اما برای محکم کاری یه سری راه حل های جواب گرفته ی دیگه رو هم میزارم مرحله به مرحله انجام بدین، به امید خدا که مشکلتون حل بشه:

1.کنسول رو خاموش کنید، بعد از خاموش شدن پاور رو 7 ثانیه نگه دارید تا صدای بیب دوم رو بشنوید، بعد وارد Safe Mode کنسول میشید از اونجا تنظیمات رو به حالت پیشفرض یا Default برگردونید.

2.بعد از ریستارت و روشن شدن کنسول وارد بخش تروفی هاتون بشید و حدود ده دقیقه صبر کنید تا لیستش دانلود شه.

3.بعد از مرحله ی دوم اطلاعات (نام یا نام خانوادگی) و عکس پروفایلتون رو موقتاً تغییر بدین.

4.به استور برید و 20 الی 30 دقیقه صبر کنید، اگر گزینه های 2 و 3 بدون مشکل انجام شده باشند، به احتمال 99 درصد مشکلتون حل خواهد شد.

*ترجیحا با LAN متصل بشید، مشکل خیلیا با همین LAN حل شده و برای کنترل کنسول تو حالت Safe Mode باید دسته رو با کابل USB به کنسول متصل کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر