حل مشکل please wait در اتصال به PSN

NimA1375

کاربر سایت
Jan 23, 2012
241
نام
نيما
سلام دوستان
اين مشكل خيلي به سرعت اينترنت ربط نداره، چون كه وارد شدن اصلاً نه سرعت خاصي ميخواد و نه ترافيك زيادي
اينترنت من 512 پارس آنلاين بود و بدون دانلود شبانه اما باز هم نشد در هيچ ساعتي
تا اينكه با پارس آنلاين تماس گرفتم و راهنمايي كردن،من اين مطلب رو دو سه هفته پيش در پست سؤالات مربوط به ps4 گذاشته بودم، اينجا كپي مي كنم
(اين آموزش فقط مختص مودم TP -link است):

١-با كامپيوتر به اينترنت وصل ميشي كه مودم بهش وصله
با لپ تاپ و تبلت نمي شه
٢-چيزپي ان يا --لتر شكن ،هر چي داري خاموش بايد باشه و بعد گوگل كروم رو باز كن، در نوار سرچ بالا بنويس:
192.168.1.1
يه پنجره باز ميشه و ازت يوزر نيم و پسورد ميخواد،اگه عوض نكرده باشي هر دو admin هست
٣-پس از باز شدن به بخش Interface Setup برو و گزينه ي internet رو انتخاب كن.و بعد PVCs Sumnary رو بزن ، جدولي باز ميشه ببين در شماره ي چند PPoE داره، و بعد همون رو انتخاب كن يكسري اطلاعات مياد دقت كن كه تمام تنظيمات اين بخش رو از بالا به پايين بهش نياز داريم (نام كاربري و رمز عبور شركت مربوطه) اگه مي توني اسكرين شات بگير وگرنه ياد داشت كن و PVCs اوليه رو هم بلد باش
٤-در قسمت connection setting گزينه ي TCP MSS رو از روي هر عددي كه هست (معمولاً ١٤٠٠) به عدد 1252 تغيير بده و در قسمت پايين گزينه ي TCP MTU رو به 1292 تغيير بده، اطلاعات رو سيو كن
٥-يكبار ديگه وصل بشو و بعد با دستگاه وارد psn اكانت شو و ديگه مشكلي نيست و وارد ميشه (اگه لازم شد بيشتر صبر كن مياد حتماً
٦-يكبار كه وارد بشه ديگه حله و نيازي به اين تنظيمات نيست.براي تغيير دوبار به همون طريق وارد ميشي به همون جا بر مي گردي ابتدا TCP MTU و TCP MSS رو بر مي گردوني به همون قبلي، و بعد ISP رو برمي گردوني به قبلي اگه عوض شده بود و از همه مهم تر VPI وVCI
و در پايان PVC رو به قبلي بر مي گردوني كه معمولاً شماره صفر هست و بعد سيو رو ميزني تا به قبلي بر گرده
٧-اگه سيو نشد و ارور قرمز اومد، يعني نام كاربري و پسورد شركت مربوطه پاك شده يا قاطي كرده،يك سوزن بردار و در درگاه ريست reset كه پشت مودم قرار داره فشار بده تا اطلاعات پاك بشه و بعد به همون طريق وارد شو و همون تنظيمات اوليه رو بر گردون

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
سلام دوستان
اين مشكل خيلي به سرعت اينترنت ربط نداره، چون كه وارد شدن اصلاً نه سرعت خاصي ميخواد و نه ترافيك زيادي
اينترنت من 512 پارس آنلاين بود و بدون دانلود شبانه اما باز هم نشد در هيچ ساعتي
تا اينكه با پارس آنلاين تماس گرفتم و راهنمايي كردن،من اين مطلب رو دو سه هفته پيش در پست سؤالات مربوط به ps4 گذاشته بودم، اينجا كپي مي كنم
(اين آموزش فقط مختص مودم TP -link است):

١-با كامپيوتر به اينترنت وصل ميشي كه مودم بهش وصله
با لپ تاپ و تبلت نمي شه
٢-چيزپي ان يا --لتر شكن ،هر چي داري خاموش بايد باشه و بعد گوگل كروم رو باز كن، در نوار سرچ بالا بنويس:
192.168.1.1
يه پنجره باز ميشه و ازت يوزر نيم و پسورد ميخواد،اگه عوض نكرده باشي هر دو admin هست
٣-پس از باز شدن به بخش Interface Setup برو و گزينه ي internet رو انتخاب كن.و بعد PVCs Sumnary رو بزن ، جدولي باز ميشه ببين در شماره ي چند PPoE داره، و بعد همون رو انتخاب كن يكسري اطلاعات مياد دقت كن كه تمام تنظيمات اين بخش رو از بالا به پايين بهش نياز داريم (نام كاربري و رمز عبور شركت مربوطه) اگه مي توني اسكرين شات بگير وگرنه ياد داشت كن و PVCs اوليه رو هم بلد باش
٤-در قسمت connection setting گزينه ي TCP MSS رو از روي هر عددي كه هست (معمولاً ١٤٠٠) به عدد 1252 تغيير بده و در قسمت پايين گزينه ي TCP MTU رو به 1292 تغيير بده، اطلاعات رو سيو كن
٥-يكبار ديگه وصل بشو و بعد با دستگاه وارد psn اكانت شو و ديگه مشكلي نيست و وارد ميشه (اگه لازم شد بيشتر صبر كن مياد حتماً
٦-يكبار كه وارد بشه ديگه حله و نيازي به اين تنظيمات نيست.براي تغيير دوبار به همون طريق وارد ميشي به همون جا بر مي گردي ابتدا TCP MTU و TCP MSS رو بر مي گردوني به همون قبلي، و بعد ISP رو برمي گردوني به قبلي اگه عوض شده بود و از همه مهم تر VPI وVCI
و در پايان PVC رو به قبلي بر مي گردوني كه معمولاً شماره صفر هست و بعد سيو رو ميزني تا به قبلي بر گرده
٧-اگه سيو نشد و ارور قرمز اومد، يعني نام كاربري و پسورد شركت مربوطه پاك شده يا قاطي كرده،يك سوزن بردار و در درگاه ريست reset كه پشت مودم قرار داره فشار بده تا اطلاعات پاك بشه و بعد به همون طريق وارد شو و همون تنظيمات اوليه رو بر گردون

کسی تست کرد این روش رو ؟

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
خود من با اين روش مؤفق به وصل شدم
تقريباً يه هفته هر ساعتي امتحان كردم
نشد با اين روش شد

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk
والا فکر کنم این روش فقط برای مودمای TP-Link جواب بده چون برای من زایکسله همچین تنظیماتی نداره ، ولی خوب خداروشکر امروز مرکز مخابراتی ما دچار مشکل شد کلاً اینترنت های منطقه ی ما قطع شد بعد از 30 دقیقه که وصل شد هم سرعت دانلودم درست شد هم این که به PSN وصل شد به قسمت استور و Edit Profile هم راحت وصل میشه (گوش شیطون کر):d

nilson

کاربر سایت
Jul 13, 2014
37
تا به الان هيچ روشى براى من جواب نداده ! کسى چاره اى داره براى من ؟! قبلا به اينترنت وصل ميشدم الان ديگه اونم نميشه !

Sent from my HUAWEI G510-0010 using Tapatalk 4

NimA1375

کاربر سایت
Jan 23, 2012
241
نام
نيما
والا فکر کنم این روش فقط برای مودمای TP-Link جواب بده چون برای من زایکسله همچین تنظیماتی نداره ، ولی خوب خداروشکر امروز مرکز مخابراتی ما دچار مشکل شد کلاً اینترنت های منطقه ی ما قطع شد بعد از 30 دقیقه که وصل شد هم سرعت دانلودم درست شد هم این که به PSN وصل شد به قسمت استور و Edit Profile هم راحت وصل میشه (گوش شیطون کر):d

همين طوره
بنده در اول كامنت هم نوشتم كه فقط براي TP-link
كاربرد داره

تا به الان هيچ روشى براى من جواب نداده ! کسى چاره اى داره براى من ؟! قبلا به اينترنت وصل ميشدم الان ديگه اونم نميشه !

پسورد اتصال رو عوض كن
و دوباره وصل شو

Last edited by a moderator:

nilson

کاربر سایت
Jul 13, 2014
37
همين طوره
بنده در اول كامنت هم نوشتم كه فقط براي TP-link
كاربرد داره

پسورد اتصال رو عوض كن
و دوباره وصل شو

یعنی واسه نت ام پسورد جدید ست کنم ؟ منظورتون این هست ؟
کاش منم مودمم TP بود :( ای روزگــــــــــــــــــــــــــــــار

NimA1375

کاربر سایت
Jan 23, 2012
241
نام
نيما
یعنی واسه نت ام پسورد جدید ست کنم ؟ منظورتون این هست ؟
کاش منم مودمم TP بود :( ای روزگــــــــــــــــــــــــــــــار

آره
شايد درست بشه
من مشكل اتصال گوشي به واي فاي رو داشتم
عوض كردم درست شد
البته تنظيمات ps4 رو ريست كن شايد بشه
مشكل شما الآن اينه كه ps4 اينترنت شما رو شناسايي نمي كنه؟

nilson

کاربر سایت
Jul 13, 2014
37
چرا . توى سرچ نشون ميده اسم رو اما وقتى واسه تنظيمات وارد ميشم توى مرحله آخر که از پروکسى ميپرسه گير مى کنه
تنظيمات ps4 رو چه جورى ريست ميشه کرد

RezaBikaz

کاربر سایت
Apr 2, 2014
3
وارد شدن به Psn با Ps4

من تونستم مشکل psn رو حل کنم
باید وارد سایت پلی استیشن بشید--> سایت
بعد از وارد شدن سایت به قسمت My Account در بالای سایت
بعد از وارد شدن به این قسمت روی Manage My Account کلیک کنید و سپس ایمیل و پسورد خود را وارد کنید.

vgt5_9-4-2014_2-11-26_pm.png
-->
g2nn_9-4-2014_2-26-23_pm.png

بعد وارد قسمت Device
بعد روی دکمه Activate a PlayStation® System در پایین صفحه کلیک کنید سپس مرحله ها رو جلو برید
t3zy_9-4-2014_2-27-56_pm.png

--->
ayb_9-4-2014_2-20-18_pm.png

--->
qhsc_9-4-2014_2-22-07_pm.png

به همین راحتی الان میتونید با PS4 تون وارد PSN بشید
113.gif

منبع Gamefa توسط : RezaBikaz

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر