PhotoMode و PS4 | Screenshot

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
دوستان از این به بعد اسکرین شات های بازی ها رو هم در این تاپیک قرار بدید درخواست تغییر عنوان تاپیک هم دادم

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
پست اول با بازی DRIVECLUB و ویدیو PhotoMode آپدیت شد

98277606436685751967.jpg

[video=aparat;frLCs]http://www.aparat.com/v/frLCs[/video]​

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
دوستان من share رو که میزنم و وقتی ویدئو سیو میکنم ویدئو رو از جایی سیو میکنه که بازی شروع شده دقیقا چطور باید از یک بازه زمانی که مد نظرم هست ویدئو سیو کنم ؟

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860
دوستان من share رو که میزنم و وقتی ویدئو سیو میکنم ویدئو رو از جایی سیو میکنه که بازی شروع شده دقیقا چطور باید از یک بازه زمانی که مد نظرم هست ویدئو سیو کنم ؟
2 بار دکمه share رو پشت سر هم بزن تا استارت ضبط ویدیو بخوره، تموم که شد دوباره دکمه share رو بزن

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
فقط اُمیدوارم مشکل تاخیر تو عکس گرفتن رو با آپدیت های بعدی حل کنن :|

شما همون لحظه که دکمه Share رو میزنی عکس میگیره ، اگه میبینی آیکن ـش اون بالا دیر میاد مستقیما به مشکلات نت مربوطه ! ( در حالت آفلاینم که با یه تاخیر کوتاه نمایش داده میشه ) .

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860
شما همون لحظه که دکمه Share رو میزنی عکس میگیره ، اگه میبینی آیکن ـش اون بالا دیر میاد مستقیما به مشکلات نت مربوطه ! ( در حالت آفلاینم که با یه تاخیر کوتاه نمایش داده میشه ) .
share رو من چیکار دارم؟ :d اون که برای مرحله آخر هست که کارتو ذخیره میکنی، با تاخیر یا بی تاخیر اذیت نمیکنه (چون صحنه pause شده کلا :d)، بعدشم اون اصلا مربوط میشه به کنسول نه بازی :d
من تو بازی، حالت فوتو مُد رو منظورم بود، وقتی L3 رو میزنی یه کوچولو (در حد نیم تا یک ثانیه) تاخیر داره که همین تاخیر کوچیک ممکنه باعث بشه اون صحنه مورد نظرت بره :d خلاصه باید یکم جلوتر بزنی :d

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
من تاین تاپیک رو پیدا کردم خوراک خودمه شما نگران نباش سرویس میکنیم تاپیکو :D
پ.ن : من با اتصال فلش به کنسول مشکل دارم ، شما همینجوری تصاویر رو میگیرید دیگه ؟ دقیقا برای دریافت تصاویر از کنسول باید چیکار کنیم ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر