PhotoMode و PS4 | Screenshot

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,001
نام
آریا
Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

فعلاً عکس از بخش های خفن داستانی نمیذارم، چون میدونم خیلی ها مثل خودم کنترلی روی خودشون ندارن و اسپویلر رو باز میکنن! :D

این هم ترکیبی از یک باگ زیبا و مهارت بالای بنده در انتقال اسب با ماشین! :-"

عکس پایینی هیچ ارتباطی به بخش داستانی نداره و مربوط به یه چیزی توی طبیعت هست، ولی چون خودم سورپرایز شدم توی اسپویلر میذارم. :D

این رو هم دیگه همه باید توی تریلرها دیده باشن، ولی به هر حال اینجا میذارم:

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
Bloodborn & Drive Club

********************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,001
نام
آریا
Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

حیات وحش! هیچ ربطی به داستان نداره و فقط جک جونورهای بازی هستن، ولی شاید یه عده حساس باشن.

این عکس ها به نظرم نیازی به اسپویلر ندارن و فقط Buddyها رو نشون میدن و همین طور پوشش های متفاوت ـشون به اضافه یه وسیله نقلیه جالب، یعنی ارتباط مستقیم به داستان ندارن ولی به هر حال!
روباه عزیزم! :D

بانو با این پوشش چقدر خفن میشد! چی بود اون لباس (!!) داغون! :D میدونم توجیه داستانی داشت، ولی کلاً چیز ضایعی بود.

اگه بازی رو تموم نکردین، بی خیال بخش پایین بشین!

مبارزه جانانه با Sahelanthropus. خیلی حال داد!

اعتراض ملت به Quiet در Mother Base! :D

کودکی Otacon. بچه بامزه ای بوده!

تلاش بنده برای Fultonخور کردن Volgin که البته به شکست انجامید! :| :D

کاش محیط های بسته، بیشتر از اینا توی بازی بودن.

صحنه خوبی بود و حرف های جالبی زده شد، ولی کاش Venom Snake هم دو کلمه صحبت میکرد. :|

اینجا هم صحنه تأثیرگذاری بود.

یکی از بهترین بخش های بازی. مخصوصاً اون تیکه آخرش...

اینجاها رو هم خیلی دوست داشتم. حیف که آخرش فهمیدیم این بنده خدا اصلاً Big Boss نبوده. :(

• Like
Reactions: Sherytto

consl

کاربر سایت
May 28, 2015
68
Dragon Age: Inquisition

x5f4tq90dpskesvw84th9_t.jpg

تنها میتونم بگم واقعا این بازی شاهکاره من که تا حال این سبک رو بازی نکرده بودم ازش خوشم اومد مخصوصا گرافیک زیبا وچشم نواز بازی

.:miladamiri:.

کاربر سایت
Oct 19, 2012
1,865
نام
میلاد
عزیزم این نسخه ی دموئه :d فوتو مد نداره
عزیزم داره :)
پس من اینارو با چی گرفتم؟
شما میری تو تنظیمات...بعد photo mode رو فعال میکنی و وقتی دکمه پایین D pad رو بزنی میتونی استفاده کنی :)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر