Ultra Street Fighter IV | PC

82429330434288539489.jpg

ناشر: Capcom
سازنده: Capcom
پلتفورم: PS3/X360/PC

نسخه چهارم عنوان Street Fighter در 17 فوریه سال 2009 منتشر شد و توانست نمرات بسیار خوبی را کسب کند و فروش خوبی نیز داشته باشد. پس از نسخه اول یک عنوان دیگر به نام SF: Arcade Edition منتشر شد و حال باز هم کپکام نسخه جدیدی از این بازی به نام Ultra Street Fighter IV عرضه کرده که دارای 5 کارکتر جدید ، 6 محیط مبارزه جدید و همراه با تمامی DLC هایی که از ابتدای عرضه SF4 منتشر شده خواهد بود البته این DLC ها مربوط به نسخه فیزیکی بازی می‌باشد و صاحبان نسخه قبلی می‌توانند این محتویات را بصورت دیجیتالی خریداری کنند.کارکتر های جدید شامل Poison , Elena ، Rolento و Hugo خواهند بود که هر کدام از این افراد مربوط به نسخه های قدیمی می‌باشند که به این شماره بازگشته‌اند همچنین یک کارکتر جدید به نام Decapre وجود خواهد داشت.

NIA

کاربر سایت
Oct 28, 2014
35
الترا کمبوها رو چه جوری بزنم؟
من دسته 360 برای کامپیوتر دارم و توی راهنمای دکمه ها ، علامتهای عجیب غریب برای آنالوگ زده مثلا یه Z مانند یا فلش سفید رو به عقب و فلش سیاه رو به جلو و بعد سیاه بلند رو به عقب و بعد فلش سفید رو به جلو!!! دقیقا چه جوری باید اینو بزنم؟

The Sorrow

in Search of Peace and Sanity
کاربر سایت
Nov 1, 2014
581
نام
Hamidreza
الترا کمبوها رو چه جوری بزنم؟
من دسته 360 برای کامپیوتر دارم و توی راهنمای دکمه ها ، علامتهای عجیب غریب برای آنالوگ زده مثلا یه Z مانند یا فلش سفید رو به عقب و فلش سیاه رو به جلو و بعد سیاه بلند رو به عقب و بعد فلش سفید رو به جلو!!! دقیقا چه جوری باید اینو بزنم؟

ببین کلا دو مدل الترا کمبو داره این بازی، یه سری که با چرخش ربع، نیم یا تمام دایره آنالوگ دوبار پشت سر هم انجام میشن و یه سری هم که شارژی هستن و اون فلش ها مربوط به هموناست. برای انجام حرکات شارژی و کمبوهاش وقتی فلش بزرگ زده باید اون جهت رو 2 ثانیه نگه دارید و سریع حرکات بعدی بطور صحیح انجام بدید. برای دسته X360 این ویدئو رو ببینید کمکتون میکنه:

www.youtube.com/watch?v=At9Rj6LASNo

Danitondar

کاربر سایت
Jul 8, 2011
735
آقا این تاپیک چرا خوابید؟
الان آنلاین روش های فعلیش چیه؟ CD-key این بازی رو تو فروشگاه ها نتونستم پیدا کنم.
آخرین بار SF4 رو بازی کردم الان دوباره اومدیم یه یادی کنیم :d

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
آقا این تاپیک چرا خوابید؟
الان آنلاین روش های فعلیش چیه؟ CD-key این بازی رو تو فروشگاه ها نتونستم پیدا کنم.
آخرین بار SF4 رو بازی کردم الان دوباره اومدیم یه یادی کنیم :d
کسی توی ایران بازی نمیکنه. فقط 4-5 نفر شاید بازی کنن.
برای آنلاین هم باید بازی رو از استیم بخرید. همه جا دارن. اکه نداشتن هم بهشون بگین براتون بخرن.

Danitondar

کاربر سایت
Jul 8, 2011
735
کسی توی ایران بازی نمیکنه. فقط 4-5 نفر شاید بازی کنن.
برای آنلاین هم باید بازی رو از استیم بخرید. همه جا دارن. اکه نداشتن هم بهشون بگین براتون بخرن.
با کجا بازی میکنین اونوقت؟
میخواستم ببینم با این وضعیت پینگ من چیکار میشه کرد.
با tct حدود 50 ، گوگل هم حدود 280-300.
ارزش داره برم سراغ آنلاین یا نه؟
دنبالش بودم ببینم آف میخوره یا نه خبری ازش نشد.

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
با کجا بازی میکنین اونوقت؟
میخواستم ببینم با این وضعیت پینگ من چیکار میشه کرد.
با tct حدود 50 ، گوگل هم حدود 280-300.
ارزش داره برم سراغ آنلاین یا نه؟
دنبالش بودم ببینم آف میخوره یا نه خبری ازش نشد.
اگه قصدت بازی کردن یا داخل هست بگیر نگیر داره ولی بر بازی کردن با خارجی ها اگه پینگت با سرور هایی مثل 4.2.2.4 بالاست اصلا طرف انلاینش نرو !

Danitondar

کاربر سایت
Jul 8, 2011
735
اگه قصدت بازی کردن یا داخل هست بگیر نگیر داره ولی بر بازی کردن با خارجی ها اگه پینگت با سرور هایی مثل 4.2.2.4 بالاست اصلا طرف انلاینش نرو !
قبلا آخه بازار داغ بود قشنگ با بچه های همینجا میشد هماهنگ کرد بازی کرد.
الان اگه انقدر کم شده بازی هم حدود 100-120 قیمتشه یه ذره خطریه:|

4.2.2.4 هم که فکر کنم یاهو هست ، خیلی تفاوتی با گوگل نداره با اونم حدود همین 280 ام.
اینا سرور هاشون US هست باز نزدیکتر باشه وضعیت بهتره.
منتهی مشکل اینه که کلا من هفت پشتم خبری از وضعیت آنلاین این بازی نداره آخرین بار با Windows Live رفتم چند سال پیش:d

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya

4.2.2.4 هم که فکر کنم یاهو هست ، خیلی تفاوتی با گوگل نداره با اونم حدود همین 280 ام.
منتهی مشکل اینه که کلا من هفت پشتم خبری از وضعیت آنلاین این بازی نداره آخرین بار با Windows Live رفتم چند سال پیش:d
بازی الان تحت شبکه استیم هست کسایی هم که من میشناسمشون رو Pcبازی میکنن خودمم علی Safety & Peace و دو نفر دیگه ...

The Sorrow

in Search of Peace and Sanity
کاربر سایت
Nov 1, 2014
581
نام
Hamidreza

ببین با این پینگی که داری بازی با خارجی هارو باید کاملا بیخیال بشی، من روی PS3 با پینگ 120 با 4.2.2.4 و بدون حتی یه تایم اوت بزور با خارجی ها بازی میکردم و توی مسابقات گروهی هم همش دراپ میشدم، SF هم بازی خیلی سرعتی و ظریفیه و با Lag و Delay سازگاری نداره اصلا.

--------------

راستی این Costume Pack که لباس های حیوانی توش داره رو من فکر میکردم خود بخود به بازی اضافه بشه با پچ آخر ولی ظاهرا پولیه و باید خریدش :|

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
چنتا نکته واسه کسایی که می خوان USF4 (یوسف) رو بخرن بگم. محتوای بخش سینگل پلیر یوسف بسیار ضعیفه و به هیچ وجه قابل مقایسه با MK نیست. بنابراین انتظار Story Mode یا Challenge Tower یا Krypt نداشته باشین.
یوسف سیستم مبارزاتش یه نمه پیچیده تر از MK هست و اگر بلد نباشین به هیچ وجه از بازی کردن لذت نمی برین. بنابراین واسه لذت بردن از یوسف باید پاش وقت بذارین و یاد بگیرینش.
اون بالاتر گفتم که SF تو بخش سینگل پلیر جلو MK حرفی واسه گفتن نداره. ولی ازونور SF تو بخش مولتی پلی جبران کرده. بخش مولتی پلیر MK نسبت به SF خیلی ضعیف تره. بخش آنلاین MK به لطف Netcode شاهکارش برای ما ایرانی ها تقریبا غیرقابل بازیه. اما خب SF هم آنلاینش بگیر نگیر داره ولی در کل نسبت به MK خیلی سر تره!
پچ های متعدد و جوایزی که هر چند وقت به مناسبت های مختلف به پلیر ها داده شده نشون میده که کپکام خیلی به بازیکن های PC اهمیت میده (تایید SF V برای PC). ازونور Netherrealms اصلا پشتیبانی خوبی از نسخه ی PC نداشته.
کلا نکته ی اصلی که خواستم بگم اینه که: شرط لذت بردن از SF اینه که یاد بگیرینش!
الان مثل قبل زیاد بازی نمی کنم چون افراد زیادی نیستن که بازی کنن. ولی سابقه نشون داده که اگه بازیکن جدیدی جذب SF بشه، سر و کله ی بقیه هم کم کم پیدا میشه :D
پ.ن: اگه یوسف تو استیم آف خورد همین جا اعلام می کنم.

Danitondar

کاربر سایت
Jul 8, 2011
735
چنتا نکته واسه کسایی که می خوان USF4 (یوسف) رو بخرن بگم. محتوای بخش سینگل پلیر یوسف بسیار ضعیفه و به هیچ وجه قابل مقایسه با MK نیست. بنابراین انتظار Story Mode یا Challenge Tower یا Krypt نداشته باشین.
یوسف سیستم مبارزاتش یه نمه پیچیده تر از MK هست و اگر بلد نباشین به هیچ وجه از بازی کردن لذت نمی برین. بنابراین واسه لذت بردن از یوسف باید پاش وقت بذارین و یاد بگیرینش.
اون بالاتر گفتم که SF تو بخش سینگل پلیر جلو MK حرفی واسه گفتن نداره. ولی ازونور SF تو بخش مولتی پلی جبران کرده. بخش مولتی پلیر MK نسبت به SF خیلی ضعیف تره. بخش آنلاین MK به لطف Netcode شاهکارش برای ما ایرانی ها تقریبا غیرقابل بازیه. اما خب SF هم آنلاینش بگیر نگیر داره ولی در کل نسبت به MK خیلی سر تره!
پچ های متعدد و جوایزی که هر چند وقت به مناسبت های مختلف به پلیر ها داده شده نشون میده که کپکام خیلی به بازیکن های PC اهمیت میده (تایید SF V برای PC). ازونور Netherrealms اصلا پشتیبانی خوبی از نسخه ی PC نداشته.
کلا نکته ی اصلی که خواستم بگم اینه که: شرط لذت بردن از SF اینه که یاد بگیرینش!
الان مثل قبل زیاد بازی نمی کنم چون افراد زیادی نیستن که بازی کنن. ولی سابقه نشون داده که اگه بازیکن جدیدی جذب SF بشه، سر و کله ی بقیه هم کم کم پیدا میشه :D
پ.ن: اگه یوسف تو استیم آف خورد همین جا اعلام می کنم.

!Well Said ، یوسف :d

داشتم یه نگاهی به Review های داخل Steam میکردم ظاهرا میگن الگوریتم آنلاین بازی روی PC خیلی جالب نیست.
یه سری با وضعیت های خوبش Lag شدید داشتن ، خدا رحم کنه به ما :\
من هنوز تو وضعیت بگیرم/نگیرم ام. /:)

PWLG

کاربر سایت
Feb 6, 2014
748
نام
Qeiji
یه جوانمرد مرا یاری کند:D
آقا من بک آپ نسخه استیمم کلا پریده ولی نسخه کرکی arcade edition رو دارم. اما نمیدونم اسم درست بازی (اون چیزی که استیم بشناسه) چیه! رفتم همون فایلای کرکی رو تو این آدرس ریختم (Steam\steamapps\common\Super Street Fighter IV Arcade Edition) ولی بازم موقع دانلود، میخواد 9 گیگ دانلود کنه! قبلا علی صلح و صفا بهم گفته بود چجوری کنم ولی الان اصلا یادم نیست و علی هم انگار نت نداره!
اونموقع که درست عمل کردم، یه چیزی حدود 2، 3 گیگ فقط دانلود کرد ولی الان همش میخواد 9 گیگ دانلود کنه.
لطفا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه!

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
یه جوانمرد مرا یاری کند:D
آقا من بک آپ نسخه استیمم کلا پریده ولی نسخه کرکی arcade edition رو دارم. اما نمیدونم اسم درست بازی (اون چیزی که استیم بشناسه) چیه! رفتم همون فایلای کرکی رو تو این آدرس ریختم (Steam\steamapps\common\Super Street Fighter IV Arcade Edition) ولی بازم موقع دانلود، میخواد 9 گیگ دانلود کنه! قبلا علی صلح و صفا بهم گفته بود چجوری کنم ولی الان اصلا یادم نیست و علی هم انگار نت نداره!
اونموقع که درست عمل کردم، یه چیزی حدود 2، 3 گیگ فقط دانلود کرد ولی الان همش میخواد 9 گیگ دانلود کنه.
لطفا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه!
نسخه کرکی رو بریز تو همون آدرس ولی اسم پوشه رو به این تغییر بده: Super Street Fighter IV - Arcade Edition

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر