Ultra Street Fighter IV | PC

82429330434288539489.jpg

ناشر: Capcom
سازنده: Capcom
پلتفورم: PS3/X360/PC

نسخه چهارم عنوان Street Fighter در 17 فوریه سال 2009 منتشر شد و توانست نمرات بسیار خوبی را کسب کند و فروش خوبی نیز داشته باشد. پس از نسخه اول یک عنوان دیگر به نام SF: Arcade Edition منتشر شد و حال باز هم کپکام نسخه جدیدی از این بازی به نام Ultra Street Fighter IV عرضه کرده که دارای 5 کارکتر جدید ، 6 محیط مبارزه جدید و همراه با تمامی DLC هایی که از ابتدای عرضه SF4 منتشر شده خواهد بود البته این DLC ها مربوط به نسخه فیزیکی بازی می‌باشد و صاحبان نسخه قبلی می‌توانند این محتویات را بصورت دیجیتالی خریداری کنند.کارکتر های جدید شامل Poison , Elena ، Rolento و Hugo خواهند بود که هر کدام از این افراد مربوط به نسخه های قدیمی می‌باشند که به این شماره بازگشته‌اند همچنین یک کارکتر جدید به نام Decapre وجود خواهد داشت.

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
ما ایرانی ها که باید تا 250 میلی تاخیر داشته باشیم:))
واقعیت قضیه اینه که با پینگ 250، اصولاً بازی نکنیم بهتره. حتی پینگ 100 هم برای فایتینگ قابل قبول نیست، چه برسه به 250. خودم هیچ‌وقت با اروپایی‌ها SF4 بازی نمی‌کنم چون برای هر دو طرف عذاب‌آوره (چون بازی Peer2Peer هست، همون‌قدر تأخیری که شما احساس می‌کنی رو، طرف مقابلت هم احساس می‌کنه) و این مقدار تأخیر برای اروپایی‌ها غیر قابل تحمله و اونا هم ترجیح میدن با کسایی که از کشورهای با اینترنت داغون (حدس بزنین مثل کجا) میان، بازی نکنن.
بعضی وقتا پینگم با یه سری بازیکن‌های خارجی‌ میاد روی 120 و میشه با GGPO استریت فایتر 3 بازی کرد (نحوه برخورد GGPO با پینگ و راه حلش برای نامحسوس کردن تأخیر، به مراتب بهتر از SF4 ـــه.)

نتیجه: کلاً خودتون رو عذاب ندین و قید فایتینگ زدن با اروپایی‌ها رو بزنین.

q23p

کاربر سایت
Jul 6, 2009
268
نام
نیما
حجمش چقدر زیاده . 2گیگ و 400 مگ واسه آپدیت . من حواسم نبود بازی ریلیز شد خریدم . دیگه نشد که لباس 2 کارکترهارو بگیرم .
راستی قیمت بازی برای آپگرید 28 تومن در میاد بیشتر نخرین که گرون خریدین .

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
تو قبلیا فقط ریپلی بازی های آنلاین رو ضبط می کرد ولی تو این نسخه بازی های آفلاین رو هم میشه ضبط کرد! جالب تر از اون اینه که میشه ریپلی بازی هارو آپلود کرد به یوتیوب! :D
-------------------------------------
نیما اگه اولترا رو داری تو استیم هماهنگ کن که بازی کنیم.

q23p

کاربر سایت
Jul 6, 2009
268
نام
نیما
دیروز خریدم . هنوز یکم دانلود مونده .
من متاسفانه از ساعت 6 صبح سر کارم تا 7-8 شب . بعدشم میام خونه فقط خواب. فردا جمعه بیا بازی کنیم. البته صبح که پینگ خوب باشه.

خیلی خوب شده که میشه ورژن های مختلف پچ های قبلی یه کارکتر رو بازی کرد . باید جالب باشه .
اما خوب حتما باید آدم لیست تغییرات همه رو بدونه .
شنیدم Segat وانیلا قوی بوده . اما نمیدونم چرا .

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
رفقای پایرت خور ، آپدیت 1.0.9 ریلودد با حجم 495 مگ منتشر شد که دی ال سی لباسها رو هم به بازی اضافه میکنه

Code:
Ultra.Street.Fighter.IV.Update.v1.09.Incl.DLC.Pack.1-RELOADED

Kevingamer441

کاربر سایت
Jan 7, 2010
928
نام
امید:دی
واقعیت قضیه اینه که با پینگ 250، اصولاً بازی نکنیم بهتره. حتی پینگ 100 هم برای فایتینگ قابل قبول نیست، چه برسه به 250. خودم هیچ‌وقت با اروپایی‌ها SF4 بازی نمی‌کنم چون برای هر دو طرف عذاب‌آوره (چون بازی Peer2Peer هست، همون‌قدر تأخیری که شما احساس می‌کنی رو، طرف مقابلت هم احساس می‌کنه) و این مقدار تأخیر برای اروپایی‌ها غیر قابل تحمله و اونا هم ترجیح میدن با کسایی که از کشورهای با اینترنت داغون (حدس بزنین مثل کجا) میان، بازی نکنن.
بعضی وقتا پینگم با یه سری بازیکن‌های خارجی‌ میاد روی 120 و میشه با GGPO استریت فایتر 3 بازی کرد (نحوه برخورد GGPO با پینگ و راه حلش برای نامحسوس کردن تأخیر، به مراتب بهتر از SF4 ـــه.)

نتیجه: کلاً خودتون رو عذاب ندین و قید فایتینگ زدن با اروپایی‌ها رو بزنین.
رفيق ما با پينگ ١٠٠ ١١٠ استريت فايتر كراس تكن زديم البته رو ps3 مشكل خاصي م نبود،يه ماه تقريبا بازي كردم

Chuck Berry

کاربر سایت
Oct 1, 2013
285
سلام به همگی،من خودم یکی از طرفدارای دو آتیشه ی استریت فایتر و خیلی دوست دارم آنلاین بازی کنم.کسی می تونه منو راهنمایی کنه؟

بله شما باید آخرین نسخه یعنی Ultra Street Fighter IV رو از Steam خریداری کنید یا اینکه از طریق سایت های فروش CD Key سریال بازی رو تهیه کنید و وارد اکانت استیمتون کنید بعد بازی رو دانلود می کنید و آنلاین بازی می کنید.

بچه ها یه سوال داشتم ، این ادیشن ها که وقتی کاراکتر رو انتخاب میکنیم می پرسه چه تفاوتی ایجاد میکنه ؟

هر ادیشنی یه سری بالانس های خاص روش اعمال شده و از برخی نظرات با ادیشن های دیگه فرق میکنه، البته این به این معنی نیست که مثلا یه ادیشن از یکی دیگه قوی تره چون همشون یه جورایی بالانس شدن. بیشتر برای اینه که ممکنه یه نفر با یه ادیشن خاص راحت تر باشه و با اون بیشتر تمرین کرده باشه. لیست تغییرات هر ادیشن رو هم اینجا می تونید ببینید.

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
از طریق سایت های فروش CD Key سریال بازی رو تهیه کنید
جالب اینجاست که هیچ کدوم از سایتهای ایرانی فروش CDkey (حداقل اونایی که من می‌شناسم)، این گیم رو ندارن! این نشون می‌ده که چقدر استریت فایتر اینجا پرطرفداره.

ادیت: همین الان چک کردم، یکی‌شون آورده! اما همون سایتیه که از همه گرونتر میده :D

آخرین ویرایش:

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
حمیدوس جون ما که ارکید ادیشن داریم چه کار کنیم ؟ آپدیت مجانی میشه کرد ؟ :D
اگه بشه یکم بازی کنیم پوستتو بکنم به یاد قدیم :D
بقیه بچه های کلن هم دیگه بازی نمیکنن نه ؟

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
حمیدوس جون ما که ارکید ادیشن داریم چه کار کنیم ؟ آپدیت مجانی میشه کرد ؟ :D
اگه بشه یکم بازی کنیم پوستتو بکنم به یاد قدیم :D
بقیه بچه های کلن هم دیگه بازی نمیکنن نه ؟
من خودم هنوز USF رو نخریدم. کسایی که Arcade Edition رو دارن، می‌تونن با 15 دلار آپدیت کنن به USF. منتها هنوز ندیدم هیچ‌کدوم از این فروشگاه‌ها، این آپدیت را برای فروش بذارن.
چند تا از بچه‌های کلن دارن USF رو. من که دیگه پــــــیــــــر شدم :-<

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
DLC بعدی بازی مشخص شد. توضیحی نمیدم، فقط عکس رو ببینین و بگرخین=)):

راستی و من و آ صَفا داریم روی یه ویدئو کمبو کار میکنیم. منتظر Omega Mode هستیم که عرضه بشه و کمبوهای اونا رو هم اضافه کنیم بهش:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر