EVOLVE | PC

EVOLVE

نام بازی : EVOLVE
سازنده : Turtle Rock Studios
ناشر : 2K Games
ژانر : First Person Shooter
پلتفرم ها : PC _ XONE _ PS4
تاریخ انتشار : (بازی با تاخیر در ماه فبریه سال 2015 عرضه خواهد شد)

وبسایت رسمی بازی

اگر عنوان قبلی استدیوی سازنده ی EVOLVE یعنی LEFT 4 DEAD را تجربه کرده باشید قطعا با سبک و سیاق این بازی نیز آشنا خواهید بود.
بازی در سبک شوتر اول شخص و بر پایه ی همکاری Co_OP بنا نهاده شده است که در آن 4 نفر میتوانند در برابر یک هیولا ایستاده و به بازی بپردازند.
هم چنین بازی دارای بخش تک نفره نیز می باشد که در آن میتوانید در نقش یکی از چهار مهاجم قرار گرفته و یا تک و تنها در نقش Goliath ظاهر شده و به شکار و تکامل و سپس نابودی تیم مقابل بپردازید که بسیار لذت بخش خواهد بود.
استودیوی سازنده ی بازی بمدت 3 سال تا الان بروی ساخت و توسعه ی بازی کار کرده است و تا کنون اطلاعات زیادی از بازی منتشر شده اند که شنیدن هر کدامشان صبر کردن تا پاییز امسال را بسیار سخت میکند.
کلاس هایی که تا کنون معرفی شده اند و بازیکنان میتوانند با انتخاب آنها وارد نبرد شوند شامل Medic , Assualt , Support و Trapper می شوند که هر کدام دارای قابلیت ها و ویژگی های منحصر بفرد خودشان میباشند.
برای مثال کلاس Assault برای نبرد های مستقیم و کلاس Trapper همانطور که از نامش پیداست برای کار گذاشتن تله های محیطی برای به دام انداختن هیولا مورد استفاده قرار میگیرند.
همچنین کلاس Medic برای درمان هم گروهی ها و Support برای ایجاد سپر های محافظ و به نوعی مهندس گروه میباشند.
اما در بخش دیگر که بازیکنان کنترل هیولا (که تا الان دو نمونه ی Goliath و Kraken معرفی شده اند ) را بدست میگیرند قضیه کاملا متفاوت خواهد بود .
هیولای بازی در ابتدا مانند حیوانات دیگر جنگل کوچک و نحیف بوده و در این بخش باید علاوه بر مخفی شدن و فرار از دست مهاجمان باید به شکار و خوردن موجودات دیگر بپردازد و پس از اینکه به اندازه ی کافی تغذیه کرد نوبت به تکامل (Evolve) میرسد ، در این هنگام باید جایی امن برای فرآیند رشد و تکامل هیولا پیدا کرد و سپس به تکامل پرداخت و قوی تر و بزرگتر از قبل شد و پس از چند دوره تکامل یافتن و قوی شدن ورق بر میگردد و حالا نوبت هیولا می باشد تا به 4 مهاجم حمله کرده و سرنوشت مبارزه تعیین گردد.
اطلاعاتی نیز راجع به شکارچی ها تاکنون منتشر شده که مهمترینشان وجود مهمات بی نهایت در بازی _ قابلیت احیا ی مجدد پس از مرگ تا 3 مرتبه _ استفاده از وسایل مختلف با توجه به کلاس کاراکتر و ارتقای آن و ...

بازی در نمایشگاه e3 2014 و Comic Con 2014 تاکنون نمایش های بسیار خوبی ارائه داده و نظر بسیاری از منتقدان و بازیبازها را به سمت خود جلب کرده.
پس از انتشار بازی به طور مفصل به بحث و تبادل نظر راجع به جدیدترین ساخته ی شرکت Turtle Rock Studios خواهیم پرداخت .

تصاویر بازی :

------------------------------------------------------------------------------------------------------------
مراحل تکامل Goliath اولین هیولای معرفی شده :

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

تریلر های بازی :

تریلر معرفی بازی
دانلود

تریلر E3 2014 :
دانلود

تریلر نمایش گیم پلی و توضیحات سازندگان :
دانلود

دانلود تریلر گیمزکام :

دانلود

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

آپدیت :

در نمایشگاه گیمزکام 2014 ، EVOLVE بهترین بازی کنسول XONE ، بهترین بازی اکشن ، بهترین بازی PC و در نهایت برنده ی بهترین بازی چندنفره ی آنلاین شد .

در کل با گرفتن 4 جایزه به عنوان بهترین بازی GamesCom 2014 شناخته شد.

سیستم پیشنهادی و حداقل سیستم مورد نیاز بازی رسما اعلام شد :

حداقل سیستم بازی :

CPU:
– Intel Pentium D 3GHz or higher
– AMD Athlon 64 x2 Dual Core 6400 2.4 GHz or higher
RAM: 4GB
GPU:
– AMD Radeon 5770 or higher
– NVIDIA GeForce GTX 560 or higher
HDD: 15GB Install
Whether you’re using a lower-end PC or just value frame-rates over quality: We turned down the settings a bit and turned off AA to get some extra frames on an older test rig in the office

سیستم درخواستی : CPU:
– Intel Core i7 920 2.67GHz or higher
– AMD A8-3870 3GHz or higher
RAM: 6GB RAM
GPU:
– AMD Radeon R9 280 or higher
– NVIDIA GeForce GTX 680 or higher
HDD: 15GB Install
Higher-end PC gamers: You will obviously push to Ultra settings and dial back as needed

تاپیک مشکلات بازی

تاپیک امتیازات بازی

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: kamyy

ubilove

کاربر سایت
Feb 13, 2015
6
نام
سجاد حبیبی
این بازی آفلاینش خیلی قشنگ نیست!
اصا بر پایه ی آنلاین درس شده ولی به نظر من آنلاینشم مالی نیست!

آخرین ویرایش:

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
این بازی آفلاینش خیلی قشنگ نیست!
اصا بر پایه ی آملاین درس شده ولی به نظر من آنلاینشم مالی نیست!
واقعا ؟
من اومدم امشب بذارم تو دانلود ، ٣٠ گيگم هست كم نيست
دوستان ارزش داره ؟

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,245
نام
امیرحسین
به عنوان یه شوتر به شدت تاکتیکی که تا به حال مشابهش رو بازی نکردید بخش آفلاینش به خصوص Evacuationش ارزش بازی کردن داره. در ضمن جلوه های بصری بازی با Cry Engine 3.0 هم قطعا ارزش تجربه کردن رو داره.

ubilove

کاربر سایت
Feb 13, 2015
6
نام
سجاد حبیبی
واقعا ؟
من اومدم امشب بذارم تو دانلود ، ٣٠ گيگم هست كم نيست
دوستان ارزش داره ؟
شما میتونی نسخه ریپک شده دان کنی فک کنم 10 گیگه!
ولی آفلاینش که قطعا فوق سلیقه ای!
آنلاینشم من با توجه به تریلرا گفتم ولی به هر حال متاسفانه پی سی گیمرای بدبخت ایران به بخش آنلاین دسترسی ندارند!
در ضمن بگم آفلاینشو بازی کردم و خوشم نیومد!

dukenukem22

کاربر سایت
May 25, 2013
693
دوستان کمپین این بازی چه جوریه؟ مثل COD و بتلفیلد ووو هستش یا عین کمپین L4D و آنریل تورنومنت آبدوخیاریه؟
خبری از تانگل و xfire برای این بازی نیست؟

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
دوستان کمپین این بازی چه جوریه؟ مثل COD و بتلفیلد ووو هستش یا عین کمپین L4D و آنریل تورنومنت آبدوخیاریه؟
خبری از تانگل و xfire برای این بازی نیست؟
از l4d هم خیاری تره دیگه حالت مرحله ای اونم نداره کاملا انلاین هست اما برای تمرین و تست و انلاک کردن بخش افلاینش موجوده

البته در این سبک افلاین کانتر جدید همچنان از همه بیشتر می چسبه

ⓘceғℓoฬer

کاربر سایت
Dec 10, 2011
1,187
نام
Mahdi D.K
شما میتونی نسخه ریپک شده دان کنی فک کنم 10 گیگه!
ولی آفلاینش که قطعا فوق سلیقه ای!
آنلاینشم من با توجه به تریلرا گفتم ولی به هر حال متاسفانه پی سی گیمرای بدبخت ایران به بخش آنلاین دسترسی ندارند!
در ضمن بگم آفلاینشو بازی کردم و خوشم نیومد!

دسترسی ندارند ؟! رفقای من که ماشالله همه توی مولتین هر وقت من بشون نیگاه میکنم حالا شما نمی دونم که کیا رو میگی

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
با نسخه کامل کرک شده CODEX میشه آنلاین بازی کرد ؟
چون دیدم نسخه ریپک قسمت های آنلاین و مولتی پلیرش حذف شده . اگه میشه با نسخه کامل آنلاین زد همون رو دانلود کنم ، اگه نمیشه که ریپک رو برای آقلاین دانلود کنم ...

آخرین ویرایش:

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
اگه از کرک کودکس استفاده میکنی, اینو بنداز تو فولدر بازی همه dlc ها باز میشوند.

علی دمت گرم الان با این حرکت نزدیک 120 دلار دی ال سی رو پایرت کردیم رفت :D

حالا هی بگید آفلاینش بدرد نمیخوره :LOL:

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
منم بازی را امروز ران کردم قسمت solo بدی نیست سرگرم کننده هست هر کلاسی قابلیت های جالبی داره در ضمن کار تیمی هم مهمه و گرنه سریع کشته میشی
از نظر گرافیکی بازی خوب ساخته شده و نرم هست من با 6970 رزلوشن 1080 با تظیمات مدیوم AA خاموش بین 45 تا 50 فریم میگیرم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر