راهنما بازی ها wii

Nintendo Gamer

کاربر سایت
Aug 9, 2018
43
فدات عزیز به لطف تو قسمت wii پابرجا مونده با علاقه ای که به هک و کپی خور کردن و پیدا کردن چیزا خارق العاده برای کنسول که کلی به دوستان راهنمایی میدی و کمکشون میکنی خودش کلی ارزش داره یه پا متخصصی و قسمت wii این فروم بازی سنتر به تو مدیونه - منم حدود 2 ماهی نبودم وقتی برگشتم دیدم به کل تاپیک کنسول ها نینتندو غیر فعال شدن

من همیشه عاشق wii ام درسته فن نینتندو ام و همه کنسول ها نینتندو تجربه کردم و از همگی لذت بردم اما برای من wii یه چیز دیگه اس و علاقه خاصی بهش دارم یه خلاقیت یه پژوهش یه ایده یه انقلاب بود

درسته باهات موافقم ساختار wii خیلی مستحکمه خرابی اصلا نداشته غیر از موارد بریک شدن - خود من وقتی مهمون داشتیم با wii یه مهمونی چه عرض کنم دیسکو میشد جاست دنس بازی میکردم ماریو پارتی 9 و ..... 2 سری ویموت و نانچاک اضافه داشتم که با ویموت و نانچاک خود کنسول میشد 3 سری که بار ها ویموت پرتاب میشد درو دیوار اما هیچیش نمیشد

البته مزیت wii این بود که همه بازی هاش حرکتیه یهنی مثل ایکس باکس 360 و ps3 نیاز نبود کلی پول لوازم جانبی بدی تا چنتا بازی حرکتی تجربه کنی

درسته خروجی گرافیکی wii حدود 480p هستش که برای نسل هفت کم بود اما بازی ها خاص و رنگارنگ wii کاری میکرد که به چشم نیاد البته من مبدل wii به hdmi 1080p داشتم که خروجی بازی ها با ps3 برابری میکرد در اصل رندر بود و تو بازی مثل ماریو گلگسی که برای اوایل عرضه wii بود امتحان کردم کیفیت تصویر زمین تا آسمون فرق میکرد چه برسه روی بازی هایی مثل the last story که شاهکار بودن البته 100 هزار خریده بودمش

خود تو که متخصص emulator هستی انقدر علاقه به wii داشتی که خود کنسول wii خریدی

موافقم باهات سر wii u البته اگر اشتباه ها مدیریتی نینتندو نبود و wii u بازیا خوب و مضعیت بهتری داشت خود من میخریدمش اما با این اوضاع الان و فروش بدش و معرفی کنسول نسل بعد نینتندو به اسم nx که قراره سال 2016 معرفی شه پس بقول خودت wii همچنان عزیزه
Wii کلا چیز باحالیه
ولی DS باحالتره D:

والا من که میترسم پرتش کنم ولی شنیدم فولاده
دیسکو میسکو هم واسه ما نمیشه چون کسی بازی نمیکنه=))

نه بابا انچنانم حرکتیاش خوف نبودن ( شایدم من جز رد استیل 2 و زلدا اسکای وارد حرکتی خوف ندیدم )
ولی خب هرچی بودن از اون یکیا بهتر بودن

اره ولی 480 شفاف بود و این باعث میشد با کامپوننت خیلی پراکندگی پیکسل کمتر بشه
ماریو گلکسی با همون کامپوننتشم اچ دی بود چ برسه به این ...
من قبل از خرید Wii تو فکر خرید این Wii2HDMI بودم ولی چون من یوتویوب نمیتونم 1080 تماشا کنم نمیتونستم درست فرق گرافیکشونو متوجه شم ولی خب اگه مثل شبیه ساز اپ پیکسل کنه پس قطعا ارزش خرید داره
ولی خب قبلنا که دلار 9 10 تومن بود امازون چن تا داشت یه دونه 8 دلاری یه دونه 11 دلاری تازه تو چن تا فرومم میگفتن Wii داغ میکنه یا تو تلوزیون ما نمیاد و ....
واقعا اینطوریه ؟؟!!
اگه اینطوری نیست الان چنده ؟
پیدا میشه ؟
چون خیلی دلم میخواد بخرم

Wii + Wii2HDMI = Wii U :))

ولی خدایی Wii U هم بازیاش حال میده

Mario 3D World رو تو لپ تاپم بازی کردم کف کردم
تا جهان 7 رفتم ( بنا به دلایلی از جمله ترکیدن نسبی لپ تاپ و شطرنجی شدن صفحه بعد از مدتی بازی کردن که الان به 1 لول بازی کردن رسیده دیگر ادامه ندادم )

نیو ماریوشم خوب بود ولی همش کند میشد بعد تند میشه ( این هم مشکل نیو ماریو بود که به علت ترکیدن نسبی لپ تاپ بود )

یوشیم حتما باید در اینده ای نچندان دور تجربه کنم $-)

Nintendo Gamer

کاربر سایت
Aug 9, 2018
43
من خودم بشخصه همه کنسولا میگرفتم بازی میکردم و از بازی ها قشنگ هر کنسول لذت میبردم اما نینتندو فرق داشت به ذائقه من میخورد خیلی کنسولا نینتندو دوست داشتم و دارم با نینتندو بزرگ شدم چششمو باز کردم گیم واقعی تو nes ( همون میکرو ) دیدم قبلش آتاری و گیم تی وی داشتم اما nes یه چیز جدید بود ازش سیر نمیشدم nes انقدر باهاش بازی کردم دیگه نابود شده بود بعد ها سگا اومد و سوپر نینتندو که هر دو داشتم اما سوپر نینتندو خیلی بهتر بود بازیاشو الانم بازی کنی خیلی حال میده

اولین کنسول دستی هم game&wach بود بعد gb خریدم دنیایی داشتم باهاش

این روند خرید کنسول ادامه داشت تا اینکه gba sp خودمو فروختم ds همون سال عرضه خریدم واقعا محشر بود تا سال بعدش یه gba جدید سفارشی محدود به اسم gba micro اومد منم خریدم فقطم سال 2005 تولید شد

همون سال دوستان فن نینتندو دیگم که بیشتر از 12 سال دوستیم بهم گفت e3 امثال نینتندو کنسول خونگی جدیدشو معرفی کرده برو دانلود کن منم فکر کردم حتما یه چیزی تو مایه ها نینتندو 64 یا گیم کیوبه با اینترنت دیال آپ زغالی خودم رفتم دانلود کردم 3 تا کلیپ دانلود کردم هر کلیپ فکر کنم 2 تا 3 ساعت طول کشید دانلود کردم یکی تریلر بازیا کنسول بود یکی تریلر کنترل کنسول بود تریلر wii تو e3 سال 2005 بود

باورم نمیشد واقعا یه چیز جدید و محشر بود باور نمیکنید خیلی ذوق داشتم با دوستام درباره اش صحبت میکردم نمیتونستم صبر کنم تا کنسول بیاد ps2 و هر چی که لازم نداشتم فروختم پولمو جور کردم تا شد سال 2006 و wii اومد اولین سری اومد اوایل wii هم قیمت xbox 360 بود فروشنده گفت xbox بخر بهتره کپی خور شده ولی من wii خریدم اصلا جعبه دستگاه طراحی دستگاه کنترل دستگاه و ..... خاص بود

بازش کردم دیدم دوتا کشو داره لوازم توش چیده شده بازی wii sport خریدم تا چند ماه این بازی بازی میکردم بعد یه ویموت اضافه خریدم اصل بود این ویموت باندل بود بازی wii play هم داشت با داداشم دو نفره باز میکردیم همزمان با ds هم بازی میکردم همون سال new super mario هم برای ds اومده بود دوران خیلی خوبی بود برام kirby هم روی ds بازی میکردم تا اینکه بازیا سال 2007 که محشر بودن اومد لحظه شماری میکردم تا ماریو گلگسی اومد منم سفارش دادم اورجینالشو خریدم بازی کردم واقعا دیوانه کننده بود بعد بهترین ماریو گلگسی بهترین بازی نسل هفت شد

بعد کپی خور سخت افزاری اومد بازیا کپی اومد راحت بازیا مفتی بازی میکردم البته محدودیت داشت همینطور پشت هم بازیا محشر میومدن تا اینکه کپی نرم افزاری اومد بد دیگه خیلی از انحصاریا wii از 2009 به بعد اومدن یعنی بیشترشون 2010 و 2011 اومدن دیگه انگار دنیا بهم داده بودن متروید جدید . kirby epic yarn و .....................................

که سال 2010 ماریو گلگسی 2 اومد نمیدونید چه حالی کردم

بخصوص استفاده از ویموت و نانچاک و هم ویموت و هم نانچاک هر دو سنسور حرکتی داشتن همین اسپیکر روی ویموت که افکتا صوتی بازیا پخش میکرد مثلا تو بازی نو مور هروس وقتی تلفن کاراکتر بازی زنگ میخورد صدا طرف اون ور خط و مکالمه اش از این اسیبکر پخش میشد یا تو رزیدنت اویل خشاب گذاری و شلیک پخش میکرد

مخصوص کار با ویموت لذت بخشه چون مثل موس pc میمونه یعنی الانم نمیتونم کنترل کلاسک و آنالوگ بازی کنم

خود ویموت تو بازیا مختلف حالتا مختلف باید ازش استفاده کرد تو یه بازی ویموت و نانچاک باهم تو یه بازی ویموت خالی تو یه بازی وموت مثل دسته nes دستت میگیری حالت تبلتی و قشنگ حالت کنترل کلاسیک میشه و دکمه 1 و 2 به عنوان a و b استفاده میشن

زمانی که هنوز تبلتی تو بازار نبود ویموت حالت کنترل کلاسیک دستت میگیری بعد ویموت اینور اونور کنی کنترل ماشین انجام میده حسگر حرکتی داره

یا تو بازی دانکی کونگ هم میتونی از ویموت و نانچام استفاده کنی هم از ویی کلاسیک هم از ویموت خالی که بسته به انتخاب منو ها بازی عوض میشن

سلام دوست عزیز آره تنهام :( اکثر کسایی که میشناختم wii داشتن تو سایت خیلی وقته دیگه بازی سنتر نمیان بخاطر مشکلات زندگی و کاری - اگر تو تاپیک سن wii داران بری ببینی اکثر فن ها نینتندو بالا 25 سال هستن برعکس کنسول ها دیگه که اکثرا زیر 20 سال هستن

یه عده هم رفتن طرف wii u اما نینتندو بخاطر اشتباها مدیریتی باعث فروش بد wii u شدن بخاطر همین مشکلاتی براشون پیش اومده

مرسی که از خاطرت گفتی واقعا لذت بردم

غیر از نسل هفت تو بقیه نسل ها نینتندو کنسولاش از بقیه رقبا قویتر بود مثل nintendo 64 که 3 برابر ps1 قدرت داشت و gamecube که خیلی از ps2 قدرتمند و با گرافیک تر بود حتی تو مقایسه رزیدنت اویل 4 تو گیم کیوب و پلی 2 ببینی تفاوت ببینی کف میکنی اما نینتندو روند کنسول سازیشو تو نسل هفت عوض کرد و کنسول wii و ds لانچ کرد که پرفروشترین کنسول ها نسل هفت شدن

اما سر wii u خیلی اشتباه کرد حتی تا 1 سال اول wii u اصلا بازی نداشت و .....

نینتندو تنها کنسول ساز هست که هنوز کنسول ها خانوادگی با قابلیت بازی گروهی میسازه و بازی ها شاد و ....... - نینتندو بازار بزرگ خودشو داره و سبک بازیاش با بقیه فرق میکنه

مرسی عزیز
متاسفانه من هیچ کدوم از لذت هایی که توی اون سال ها تجربه کردی رو نتونستم تجربه کنم ...
به علت نبود اطلاعات همش باید بازی های فلش ماریو رو بازی میکردم و اصلا نمیدونستم نینتندو چیه ...
چه برسه به Wii ...
نیو ماریو هم که عقده شده بود

اعتراف میکنم
شاید اگه Wii رو همون موقع داشتم
الان وضعم خیلی بهتر بود
اصلا حال اون موقع رو نمیدن ولی بازم خیلی خوبن

اره باو من اصلا رزیدنت اویل های گیم کیوبو اپ پیکسل میکردم کف میکردم
N64 هم که نگو طلا بگو ... ماریو کارت 64 ... ماریو 64 ... مورتال کامبت 4 ... ماریو پارتی ... ماریو های GBA ... اصلا توی تابستون کلاس پنجم
عالی بودن !

اره قبول دارم DS خیلی حال میده
خیلی خیلی حال میده
Wii هم حال میده

Wii U کلا ترکید
ولی باحال بود

در مورد جمله اخرتم ... لایک ! :-bd:)>-

• Like
Reactions: che-jaleb

Nintendo Gamer

کاربر سایت
Aug 9, 2018
43
بازی Pandora's Tower

cover_large.jpg

اسکرین شات بازی

یکم راجبش سرچ کردم
هک اند اسلشی چیزیه ؟
فقط گرافیکش یکم پایینه ( سر چمن های عکس اخر )
ولی خب کلیتی من با گرافیکش حال کردم خوب هم به نظر میرسه
انگلیسی نداره ؟
چون عکسا ژاپنی بود

• Like
Reactions: che-jaleb

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
به به! هر وقت wii می بینم کلی شاد میشم. هم مشکی رنگش رو دارم و هم سفید. اصلا فکر کردن به wii و بازیهاش حس خوبی میده.

فدات داداش قابلتو نداره
Wii من بعد ۱۲ سال سوخت چند وقت پیش ، چراغ زرد داد و تعمیرم نشد
وسایلشو فروختم و فکر نمیکردم باز wii بخرم

تا کنسول switch دیدم اما هم گرونه هم اصلا حال نکردم
با خودم فکر کردم چی بیشتر خوشحالم میکنه و لذت بخشه
تصمیم گرفتم wii تمیز بخرم چون حس بینظیر و خوبی میده واقعا آدم شاد میکنه و یه کار نکرده که باز سال ها ارش لذت ببرم

دیروز این wii از فروشگاه نینتندویی از جنوب دیدم و کپی خور نشده اس
در حد و بازی اورجینال خودش و بازی اورجینال جاست دنس
کلا با هزینه پیک و پست شد ۴۴۰ هزار تومن
امروز پست کرد شنبه میرسه

فقط مونده برسه که باتری شارژری و شارژر بخرم و فلش
البته بازیاشم ندارم باید جور کنم

• Like
Reactions: highlight

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
فدات داداش قابلتو نداره
Wii من بعد ۱۲ سال سوخت چند وقت پیش ، چراغ زرد داد و تعمیرم نشد
وسایلشو فروختم و فکر نمیکردم باز wii بخرم

تا کنسول switch دیدم اما هم گرونه هم اصلا حال نکردم
با خودم فکر کردم چی بیشتر خوشحالم میکنه و لذت بخشه
تصمیم گرفتم wii تمیز بخرم چون حس بینظیر و خوبی میده واقعا آدم شاد میکنه و یه کار نکرده که باز سال ها ارش لذت ببرم

دیروز این wii از فروشگاه نینتندویی از جنوب دیدم و کپی خور نشده اس
در حد و بازی اورجینال خودش و بازی اورجینال جاست دنس
کلا با هزینه پیک و پست شد ۴۴۰ هزار تومن
امروز پست کرد شنبه میرسه

فقط مونده برسه که باتری شارژری و شارژر بخرم و فلش
البته بازیاشم ندارم باید جور کنم
مبارک باشه. خیرشو ببینی. آره کپی خورش کن و لذتشو ببر.

• Like
Reactions: nimaazmayesh

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
دنبال هکیم که میشه دسته pc زد usb بازیا wii رو بازی کرد؟
آموزش هک wii از کجا گیر بیارم ؟
بازیهای wii رو نمی تونی با گیم پد کامپیوتر بازی کنی ولی تو محیط Nintendont برای اجرای بازیهای گیم کیوب این کار شدنیه (البته Nintendont در حالت پیشفرض گیم پد ps3 اصلی رو هم میشناسه که خودم امتحان کردم و اجرا کرد بازی رو). علت هم اینه که تو محیط اصلی wii حتی اگر cios برای دستگاه تعریف کنی و بسازی و نصب کنی باز هم خود بازیهای wii برای این منظور تعریف نشدند و به لحاظ تطابق باید برای هر بازی یه پچ نوشته بشه تا انواع حرکات بازی با اون تعاریف انجام شده، منطبق بشه.

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
قربونت. آره ولی برای همون Nintendont

اگر یه نانچاک خراب گیر بیارم
سیمشو ببرم یه طرف سوکت نانچاک باشه یه طرف هم مادگی usb وصل کرد

امکان داره دسته usb به wiimote وصل کنم بجا wii classic؟

بازیا wii از کجا تهیه کنم ؟ یا بخرم؟
بعد بازیا wiiware از کجا دانلود کنم ؟

• Like
Reactions: nimaazmayesh

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
اگر یه نانچاک خراب گیر بیارم
سیمشو ببرم یه طرف سوکت نانچاک باشه یه طرف هم مادگی usb وصل کرد

امکان داره دسته usb به wiimote وصل کنم بجا wii classic؟

بازیا wii از کجا تهیه کنم ؟ یا بخرم؟
بعد بازیا wiiware از کجا دانلود کنم ؟
نه!! کار به این سادگی نیست. دست کم یه مدار باید سر راه قرار بگیره و حرکات و دستورات رو تبدیل کنه (Mapping) یعنی ساخت یک مبدل.
بازیهای wii رو باید دانلود کنی که تو اینترنت تو سایتهای مختلف پخشه.
بازیهای wiiware:
این سایت عضو شو و دانلود کن:
Downloads / WiiWare - GBA Roms, 3DS Roms, NDS Roms, Switch Roms, Wii and more! | RomUniverse
این یکی هم لینک هر کدوم رو دنبال کن و دانلود کن:
Wads WiiWare NTSC | ravmn
وبلاگ خودم بعضی از بازیهاش رو می تونی دانلود کنی:
بازیهای Wiiware
در کل سرچ کنی سایتهای متفاوت هست.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر