راهنما بازی ها wii

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
256px-Mercury_Meltdown_Revolution.jpg
51CbI2-do9L._AC_UL320_SR228,320_.jpg

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
بازی زیبا ودوست داشتنی zack wiki ساخت capcom با فضای
شاد وکارتونی ..
View attachment 76238

View attachment 76239

View attachment 76240

View attachment 76241

این بازی از سبک خاص اشاره و کلیکی هست
این یکی از قدیمیترین سبک ها بازی در دهه 90 میلادی برای pc ها بود که به صورت عمده از بین رفت
هنوز بعضی از بازی ها با این سبک تو این روزگار جدید ساخته و عرضه میشن که محبوب هم هستن
مثل سام و مکس - Syberia و ..........

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
حیف wii فروختم چند ماه پیش:-< از دستم رفت ...ولی تازگی یکی دیگه wii گرفتم /:) ..دل کندن از بازیهاش خیلی سخت
..مخصوصأ..red steel..و تمام rayman هایwii ..

View attachment 81872

View attachment 81873

View attachment 81874

View attachment 81877
View attachment 81875

خودم بخاطر همین تعجب کرم گفتی میخوام wii بخرم آخه تازه فروخته بودی :hug: مبارکت باشه :love:
فقط یادت باشه ویی کانکت تو تنظیمات خاموش کنی - چون روشن باشه همیشه دنبال وای فایوه بعد از سال ها یهو میسوزه میترکه آی سیش میزنه برد اصلی خراب میکنه
برو خاموش کن , مال منم اینطوری سوخت چند وقت پیش همینی که عکسشو گذاشتم سوخت

بازی هاش ساده و شیرین و جذابن , بعد مدتی حس میکنی عادی شدن و ...... اما تا wii ازت دور میشه میبینی انگار یه چیز مهم یه عزیز از دست دادی
تازه دوریشو حس میکنی

من بازی red steel اونجایی بود که یه باس فایتاش یه زنه از بالکن میاد پایین شمشیر میزنی باهاش میجنگی اونجا گیر کردم نتونستم جلوتر برم :lol: از کت و کول افتادم حسابی کتفم درد میگرفت :Cheesygrin:

برا wii حدود 5 تا rayman اومده :

Raving Rabbids Party Collection
Raving Rabbids: Travel in Time
Rayman Origins
Rayman Raving Rabbids
Rayman Raving Rabbids 2
Rayman Raving Rabbids TV Party

بین اینا Rayman Origins شاهکار بود :love:
بقیه ریمن ها گروهی بازی کردنش قشنگه و حال میده

از مشتقات rayman بازی Rabbids Go Home یع شاهکار بود رو wii
برعکس بقیه هم داستان داشت هم خیلی طنز بود و ...........
من که خیلی حال کردم باهاش :Lovestruck:

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
:lol:
خودم بخاطر همین تعجب کرم گفتی میخوام wii بخرم آخه تازه فروخته بودی :hug: مبارکت باشه :love:
فقط یادت باشه ویی کانکت تو تنظیمات خاموش کنی - چون روشن باشه همیشه دنبال وای فایوه بعد از سال ها یهو میسوزه میترکه آی سیش میزنه برد اصلی خراب میکنه
برو خاموش کن , مال منم اینطوری سوخت چند وقت پیش همینی که عکسشو گذاشتم سوخت

بازی هاش ساده و شیرین و جذابن , بعد مدتی حس میکنی عادی شدن و ...... اما تا wii ازت دور میشه میبینی انگار یه چیز مهم یه عزیز از دست دادی
تازه دوریشو حس میکنی

من بازی red steel اونجایی بود که یه باس فایتاش یه زنه از بالکن میاد پایین شمشیر میزنی باهاش میجنگی اونجا گیر کردم نتونستم جلوتر برم :lol: از کت و کول افتادم حسابی کتفم درد میگرفت :Cheesygrin:

برا wii حدود 5 تا rayman اومده :

Raving Rabbids Party Collection
Raving Rabbids: Travel in Time
Rayman Origins
Rayman Raving Rabbids
Rayman Raving Rabbids 2
Rayman Raving Rabbids TV Party

بین اینا Rayman Origins شاهکار بود :love:
بقیه ریمن ها گروهی بازی کردنش قشنگه و حال میده

از مشتقات rayman بازی Rabbids Go Home یع شاهکار بود رو wii
برعکس بقیه هم داستان داشت هم خیلی طنز بود و ...........
من که خیلی حال کردم باهاش :Lovestruck:

تا الان نشنیده بودم wii بسوز یا مشکلی پیش بیاد براش از طریق کانکت:o..ولی بازم ممنون .:peace:.که این اطلاعات گرانبها مفید گزاشتی ..بله درست .خودم به خاطر همین سادگی و در این حال جذابیت بازیهاش دوسش دارم..دل کندن ازش سخت ..:pepsi:
درست تمام rayman هاش یکی از یکی زیبا تر هستند ..جزع شاهکارهایذ wii به حساب میان..:yes:...rayman origins رو XBOX 360 ..تموم کردم عاشق آهنگهای بازیش بودم که فراموش نشدنی بود.قسمت مکزیک بازیم آخر خنده بود.:Cheesygrin: با اندیان جونز .یه لذت به خصوصی داشت ....ولی فکر کنم ورژن wii عالی ..:clap:

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: alisantori

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر