راهنما بازی ها wii

ClaP TraP

کاربر سایت
Oct 5, 2014
458
نام
علی
ایول دمت گرم
خوب سازنده ها این بازی جالب این بازی رو ساختن برای امثال من و تو
چون امثال ما که این سبک بازیا رو دوست دارن زیادن مث کسایی که کنسولا نینتندو میخرن
اگر ds قبلا داشتی متوجه منظورم چیه خیلی از بازیاش سبک قدیمی اما جدید و با خلاقیت و ایده بازی ها تاپی شدن که این کنسول ۱۵۴ میلیون فروش کرد همینطور wii هم عالی عمل کرد
واقعا کنسول دوست داشتنیه wii
دقیقا
قبلا DS داشتم و از لحظه لحظه بازی باهاش لذت بردم
یه بازی بود که روح بودیم باید با تکون دادن اجسام بازی رو پیش میبردیم
اسمش رو نمیدونم ولی فوقالعاده بود
یادش بخیر

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
دقیقا
قبلا DS داشتم و از لحظه لحظه بازی باهاش لذت بردم
یه بازی بود که روح بودیم باید با تکون دادن اجسام بازی رو پیش میبردیم
اسمش رو نمیدونم ولی فوقالعاده بود
یادش بخیر

آره اگر اشتباه نکنم کاراکترش کت قرمز داشت
اسم بازیشو یادم نیست دقیقا یه چیزی تو مایه های گاست تریکت بود

g68w_img_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B7%DB%B0%DB%B1%DB%B0%DB%B7_%DB%B0%DB%B2%DB%B1%DB%B2%DB%B4%DB%B8.jpg

• Like
Reactions: ClaP TraP

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
برای دوستانی که نمیدونن wiiware چیه باید بگم wii غیر از بازیا خود wii یه سری بازی داره به اسم wiiware این بازی ها در اصل مینی گیم هستن با حجم خیلی خیلی کم . بازیا wiiware مینی گیم ها جدید و بازیا کلاسیک باسازی شده بازی ها کلاسیک افزایش کیفیت داده شده و ............ هستن

مثلا بازی ادونچر ایسلند که تو ایران بهش میگفتیم میوه خور که برای کنسول Nintendo nes ( تو ایران بهش میکرو میگیم) یادتونه ؟

large.jpg

حالا همین بازی باسازی شده اش برای wiiware هم هست

Adventure_Island_The_Beginning.jpg

اینم عکس گیم پلیش

large.jpg

large.jpg

البته بازیا wii و wiiware راحت میشه از اینترنت دانلود کرد رو wii اجرا کرد البته با نسب شبیه ساز روی wii میتونید بازیا ds . ps1 , Nintendo 64 و ............. اجرا کنید روی wii

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
سلام بچه ها.من عضو جدیدم. نمیتونستم تاپیک بزنم(فکر کنم امکانش برای یوزرهای معمولی فراهم نیست)
راستش دوستان دلم واقعا پر هست. از اینکه امثال من همیشه باید در حسرت کنسول های جدید بمونن و نتونن بازی کنن. یادمه قدیما کلوپ میرفتیم و به اندازه پولمون میتونستیم بازی های مورد علاقمون رو بازی کنیم.
اما الان چی؟! امثال من در حسرت بازی با کنسول های نسل قبل و کنسول های جدید هستن. گناه امثال من چیه که پول ندارن ps3 ، ps4 ، ps vita ، xbox360 ، xbox one ، wii u و wii ندارن و نمیتونن بازیهای انحصاری این کنسول ها رو بازی کنن.
گناه امثال من چیه که با چندر غاز پولی که سر هر ماه جمع میکنن نمیتونن برای خریدن کنسول مورد علاقه اقدام کنن. امثال من تا کی باید حسرت بازی کردن کنسول هایی که بالا اسم بردم رو بخورن.
تقصیر منی که از قشر ضعیف جامعه هستم چیه که نمیتونم به تفریح سالم و دلخواهم برسم و عقده داشتن و بازی کردنش رو تو دلم نداشته باشم. اینارو با اشک و ناراحتی نوشتم. نظر شما دوستان قدیمی چیه؟:(

آره محدودیت های هست که با فعالیت و گذشت زمان میتونی تاپیک بزنی ( کاربرا معمولی هم میتونن بزنن ) و .......
خوب متاسفانه خیلی ها این مشکلات دارن و هر روز بدتر میشه من خودم عاشق wii هستم ولی تا الان 4 بار فروختم و دوباره خریدم چون پول لازم میشدم شدید راهی به جز فروش این کنسول ها نداشتم یا چند روز پیش 3ds که داشتم بخاطر نیاز مالی فروختم
همیشه اینطور بوده بعضی ها پول کافی خرید نداشتن نسل تموم میشد تازه میرفتن میخریدن چون ارزونتر میشد دوستی میشناسم بعد از سال ها تازه رفته ps2 خریده چون اون زمان توانایی خریدشو نداشته و براش عقده شده بوده خودم کلی بازی داشتم تو خونه رفتم بهش دادم حالشو ببره

البته قبل از تحریم ها خوب بود قیمت ها بازم پایین بود مثلا ps3 آکبند 450 هزار بود الان 1 میلیون

باور کن ما هم همه مشکل داریم خود من الان دیگه از زندگیم میزنم کنسول میخرم خود من مجردی زندگی میکنم خرج اجاره . خورد و خوراک و ....... دارم
مهم لذت بردنه همون سگا جنسیس الان کلونش تو بازار ریخته 40 هزار تومان آکبند تازه دو دسته . من خودم یکی برای خودم برداشتم بازی میکنم هنوز که هنوزه بازیاش خیلی حال میده به کنسول نسل 8 یا 7 یا 6 بودن نیست به لذت بردنه

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
بازی ها قشنگ که روی WII بازی کردید که کمتر شناخته شده هستن بگید؟ تا بقیه اگر امتحان نکردن بتونن تجربشون کنن
مثلا بازی Drawn to Life: The Next Chapter که تو قسمت DS دربارش گفتم این بازی یکی از قشنگترین بازی ها پلتفرم عمرمه
این بازی کاراکتر اصلی بازی خودتون طراحی میکنید و رنگ آمزی میکنید و این میشه شخصیت اصلی بازی چه قورباغه چه آدم و ......
بازی سبکش پلتفرمره اما شبیه بازیا ادونچر و RPG هم هست
موانع خودتون طراحی و رنگ آمیزی میکنید . داستان قشنگ . طراحی هنری عالی و ......

حالا این بازی نسخه WII هم داره

cover_small.jpg

تو این لینک میتونید اسکرین شات این بازی ببینید

نسخه DS
Drawn to Life: The Next Chapter (DS) News, Reviews, Trailer & Screenshots

نسخه WII
Drawn to Life: The Next Chapter (Wii) News, Reviews, Trailer & Screenshots

peyman0071

کاربر سایت
Nov 12, 2015
145
سلام دوستان نمیدونم سوالمو جای درستی مطرح کردم یا نه.
من میخام ی کنسول wii بخرم ولی هیچ گونه اطلاعاتی ندارم ازش،بازی های کپی خور شده؟قیمت بازی ها چنده،خود کنسول دست دوم تمیز حدودا چقدره؟

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
وااااای دمت گرم
کنترا
عاشقشم یکی از بهترین بازی های عمرمه
مخصوصا باس فایتاش عالی بود

آره واقعا کنترا بازی خیلی محشریه
حتی نسخه قدیمی میکرو هم الان بازی کنی لذت میبری

خوبی این نسخه rebirth شده بودنش هست

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
سلام دوستان نمیدونم سوالمو جای درستی مطرح کردم یا نه.
من میخام ی کنسول wii بخرم ولی هیچ گونه اطلاعاتی ندارم ازش،بازی های کپی خور شده؟قیمت بازی ها چنده،خود کنسول دست دوم تمیز حدودا چقدره؟

سلام داداش
آره کنسول کامل کپی خور شده ، کپی خور نرم افزاری شده
خودتم میتونی با گذاشتن کمی وقت کپی خورش کنی
بازیاشو میتونی دانلود کنی راحت از روی فلش اجرا کنی

قیمت wii دست دوم تمیز فول پک ، بسته به شانستم هست بین ۱۵۰ هزار حداکثر ۲۵۰ هزاره ، معمولا تمیزش ۲۰۰ هزاره

• Like
Reactions: rosgod

peyman0071

کاربر سایت
Nov 12, 2015
145
سلام داداش
آره کنسول کامل کپی خور شده ، کپی خور نرم افزاری شده
خودتم میتونی با گذاشتن کمی وقت کپی خورش کنی
بازیاشو میتونی دانلود کنی راحت از روی فلش اجرا کنی

قیمت wii دست دوم تمیز فول پک ، بسته به شانستم هست بین ۱۵۰ هزار حداکثر ۲۵۰ هزاره ، معمولا تمیزش ۲۰۰ هزاره
مرسی از راهنماییت.
ففط قیمت بازیا چنده؟فقط میشه با فلش به صورت کپی خور بازی کرد؟دیسکاش کپی نیست؟
کلا یدونه هست یا مثل پلی ۴ ریجن و اینا داره؟
برای بازی کردن اتاق باید بزرگ باشه یا نه؟
و سوال اخر موقع خرید به چه چیزایی توجه کنم و حجم بازیاش چقدره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر