راهنما بازی ها wii

AlirezaLesan

کاربر سایت
Aug 4, 2006
455
نام
عليرضا
تو سبک پلتفرمر دو بعدی کیربی دریم لند شاید استفاده از سنسورحرکتی توش کم بود نوع اوری خاصی نداشت اما تکرار فرمول موفق گذشته و جمع اوری ویژگی های مثبت نسخه های قبلی ازش یه خاطره به یادموندنی گذاشت گرافیک تکنیکی و هنری و تنوع لول دیزاین در بالاترین سطح ممکن بود موسیقی خوب و ارامض بخشی هم در پس زمینه گوش نوازش میداد

- - -ویرایش - - -

کیربی اپیک یارن شاید خعلی چالش بر انگیز و هیجان انگیز نبود اما به شدت ارامش بخش خلاقانه هوشمندانه و پر از نواوری بود تغییر شکل های جذاب کاموا صورتی دوست داشتنی یکی از برترین پلتفورمرهای نسل را رغم زد گرافیک کاموایی معرکه موسیقی متن عالی و گیم پلی خلاقانه در بالاترین سطح ممکن قرار داشت

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
تو سبک پلتفرمر دو بعدی کیربی دریم لند شاید استفاده از سنسورحرکتی توش کم بود نوع اوری خاصی نداشت اما تکرار فرمول موفق گذشته و جمع اوری ویژگی های مثبت نسخه های قبلی ازش یه خاطره به یادموندنی گذاشت گرافیک تکنیکی و هنری و تنوع لول دیزاین در بالاترین سطح ممکن بود موسیقی خوب و ارامض بخشی هم در پس زمینه گوش نوازش میداد

- - -ویرایش - - -

کیربی اپیک یارن شاید خعلی چالش بر انگیز و هیجان انگیز نبود اما به شدت ارامش بخش خلاقانه هوشمندانه و پر از نواوری بود تغییر شکل های جذاب کاموا صورتی دوست داشتنی یکی از برترین پلتفورمرهای نسل را رغم زد گرافیک کاموایی معرکه موسیقی متن عالی و گیم پلی خلاقانه در بالاترین سطح ممکن قرار داشت

آره تو کیربی دریک لند استفاده از ویموت توش کمه

میشه گفت معجون استفاده از تمام ویژگی ها و نکات مثبت تمام کیربی ها گذشته تو این کیربی بود که منو پا دستگاه مینشوند یعنی وقتی این بازی بازی میکردم هیچ بازی دیگه ای بازی نکردم

kirby epic yarn بقول تو چالش دار نبود اما یه بازی خیلی خیلی شیرین دوست داشتنی با تم فانتزی تو دنیا کانوایی بود

آهنگ خیلی قشنگ گرافیک هنری شاهکار خلاقیت میشه گفت جاودانه بازی انقدر خوب کار شده که آدم باره ا دوست داره تمومش کنه :x

بازی kirby epic yarn از نظر منتقدین بهترین بازی e3 2010 an

بازی های انحصاری درجه یک رو Wii پیدا میشه که رو هیچ پلتفرم دیگه نیست . اما متاسفانه تو ایران خیلی کم بهش توجه شده . من خودم بعد از سال ها گیمری به جرات میتونم بگم بهترین بازیای زندگیم رو Wii بوده

عنوان های انحصاریش که حرف ندارن ... سری ماریو ، زلدا ، متروید .... Smash Bros هم که اصن یه جایگاه ویژه داره!

سری WiiXXX هم که دیگه هیچی...!!

ولی اگه واقعا ً میخوایین هیجان رو تو Wii ببینید حتما ً Call of Duty 3 و متروید رو بازی کنید....قبلش هم یه آسپرین بخورین که هیجان روتون فشار نیاره!!! :d

من هنوز عاشق یه بازی survival/horrror بسیار زیبا مثل fatal frame سری چهارمش فقط رو کنسول wii اومد

به نظر من بهترین نسخش همین بود

من با بازی های شوتر ریلی خیلی حال میکنم و قشنگترینشون هم dead space بود.

عاشق بازی donkey kong هم هستم و خیلی بازی عالی ای هست ولی یکم آخراش سخت بود

AlirezaLesan

کاربر سایت
Aug 4, 2006
455
نام
عليرضا
دقیقا همین طوره که احسان جان گفتند کال او دیوتی 3 و متروید 3 رو رویه وی نزدم کال 3 رو زودم اما نسخه وی می تونه خیلی جالبناک باشه ssbb هم انلاین زدم که عالیییییییییییی بود mario sport mix هم انلاینش خعلی دوس داشتنیه و super mario striker charged که من رنک یک دنیا رو یه مدت داشتم از بس بازی میکردم که البته امتیازا هر هفته صفر میشه انلاینش الانم شلوغ دد اسپیس هم عالی بود که از نظر من بعد از رزیدنت دارک سایدرز یکی از بهترین ان ریل های وی هست فتال فریم هم پروجکت زیرو 2 رو بازی کردم که اتمسفر گیرا کنترل قابل قبول داستان کشش دار از ویژگی های بارزش بود

• Like
Reactions: masoud101

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
دقیقا همین طوره که احسان جان گفتند کال او دیوتی 3 و متروید 3 رو رویه وی نزدم کال 3 رو زودم اما نسخه وی می تونه خیلی جالبناک باشه ssbb هم انلاین زدم که عالیییییییییییی بود mario sport mix هم انلاینش خعلی دوس داشتنیه و super mario striker charged که من رنک یک دنیا رو یه مدت داشتم از بس بازی میکردم که البته امتیازا هر هفته صفر میشه انلاینش الانم شلوغ دد اسپیس هم عالی بود که از نظر من بعد از رزیدنت دارک سایدرز یکی از بهترین ان ریل های وی هست فتال فریم هم پروجکت زیرو 2 رو بازی کردم که اتمسفر گیرا کنترل قابل قبول داستان کشش دار از ویژگی های بارزش بود

آره نسخه wii خیلی جالب و قشنگه

تا نسخه کالاف مدرن وار 3 برای wii اومده

دیگه همه بازیا خوب گفتی دمت گرم

سوپر اسماش بروس قسنت داستانیش خیلی قشنگه

ماریو استیکر خیلی سخت و حرفه ایه

آخرین ویرایش:

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
خداییش ماشالله کسایی که Wii دارن 100 سال یه بار میان یه سر میزنن

یا اوناییم که زودزود میان میگن : اومدم / رفتم / نیستم / هستم / یه مرحله رفتم / مرحله دوم تموم / عالی بود و ....!!!!

یکی دیگه میاد تبلیغ میکنه برا فروش بازی هاش !!

یکی نیس بگه بابا بیاین حداقل راجع به بازی هایی که می کنین نظر بدین

این همه آدم آیکن Wii زیر آواتارشونه ...

خدا رو شکر حداقل دوسه نفر میان دلگرمی میدن

نینتندو از همه ی کنسول سازها قدمتش بیشتره و خدایش هم نوآوری فقط مال نینتندوه

اینم شعر برای wii :d

حالم عوض میشه
حرف وی که باشه
وی یه کهکشونه
نینتندو همراشه
اون گوشه از قلبم
که ماله هیچکس نیست
که با وی آروم شد
اصلا مشخص نیست :biggrin1:

• Like

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
من وقتی رو رزیدنت اویل Archives رو wii شروع کردم دیدم واقعا شاهکاره . خداییش طراحی بصری و فضا سازی بازی فوق العاده هست. کلی انتظار کشیده بودم تا بازیش کنم

واقعا آدم گرافیک را می بینه اونم گرافیک سالها پیش شگفت زده میشه چه جزئیاتی چه داستانی چه گیم پلی حیف که ساخت این سبک به فراموشی سپرده شد
:|

cover_large.jpg

Resident Evil (Wii) News, Reviews, Trailer & Screenshots

بازی Dead Rising: Chop Till You Drop واقعا یک شاهکار همه جانبه ست این بازی با چندین پایان مختلف و کلا بازی سختی هم هست :biggrin1:

من که حسابی که لذت بردم امیدوارم

البته غول اخرش که حسابی حالمو گرفت

واقعا محیط باز

گرافیک مناسب

فیزیک خوب و در گیریهای خر تو خر :biggrin1: و تعداد زامبی های بسیار بالا از ویژگی های + بازی هست

cover_large.jpg

Dead Rising: Chop Till You Drop (Wii) News, Reviews, Trailer & Screenshots

بازی کالینگ (Calling ) هم یه بازی ترسناکه ولی برای بازی کردنش باید صبر و حوصله داشته باشید چون هم خیلی سخته و هم پیچیده ولی در کل بازی بدی نیست.

Calling (Wii) News, Reviews, Trailer & Screenshots

بازی Golden Eye 007 من بازی را هم رو wii بازی کردم هم رو x360 ولی بازی رو wii واقعا عالی و لذت بخش هست و اصلا قبل مقاسه با نسخه x360 نیست از نظر جذابیت.

بازی فوق العادیه گیم پلی فوقالعاده و در گیرکننده و بازیی هست که نباید به هیچوجه از دستش داد

cover_large.jpg

GoldenEye 007 (Wii) News, Reviews, Trailer & Screenshots

بازی Rabbids Go Home که من عاشق این بازیم! خوب شد از ریمن جداش کردن! واقا ادم با این بازی شاد میشه!

هنوزم که هنوزه صدای واااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااا خرگوشا منو میخندونه:)

جالبه کلا این ریمن رو انداختن بیرون . !

تو این نسخه خرگوش ها برای دفعه اول با انسان ها روبرو میشن ! :biggrin1:

بازی هم تو محیط های خیلی جذابی مثل فروشگاه و .. اتفاق میفته !

قشنگی و جالبی wii همینه از این بازیا زیاد داره ولی xbox و ps3 تک و توک از این بازیهای خنده دار دارن مثلا همین lbp واسه ps3 ولی wii دیگه تو این نسل کنسولها کاملا شناخته شده است.ای کاش بقیه کنسول ها هم یه تکونی به خودشون بدن

کلا از سری ریمن خارج شده. دیگه حالت مینی گیم نداره. شما 2 تا خرگوش رو کنترل می کنی که یکی چرخ دسته ی خرید و فروش رو کنترل می کنه یکی هم توش نشسته. شما باید تو شهر بگردی و آشغال جمع کنی.

داستان از این قراره که این خرگوش می خوان بفهمن خونشون کجاست که فکر می کنن تو ماهه!!

بعد آشغال با این چرخ دسته (!!) جمع میکنن و رو هم میزارن که به ماه برسن. دیگه بقیش رو نمی گم که بازی کنیدش.

cover_large.jpg

Rabbids Go Home (Wii) News, Reviews, Trailer & Screenshots

یازی Need For Speed: NITRO به نظر من گرافیک این بازی در حد wii خیلی خوب کار شده . دمو های قبل از بازی هم فوقالعادست ! کنترل بازی هم برای کسانی که از بازی های طبیعی مثل grid خوب نیست ... مثلا با سرعت بالا در سر پیچ ها راحت میشه دور زد !

در وسط بازی جایزه هایی گذاشتند مثل آچار فرانسه که با زدن دکمه ماشین سالم میشه

در کل این بازی از سری بازی های قبلی need for speed بر روی wii بهتر کار شده .

از چیز هایی که در این بازی اضافه شده :

1 - امکان بازی کردن 4 نفره در یک زمان .

2 - امکان نقاشی کردن روی بدنه !

3 - برای نیترو زدن باید دسته رو تکون داد

و ...

cover_large.jpg

Need For Speed: NITRO (Wii) News, Reviews, Trailer & Screenshots

من بازی Tatsunoko Vs. Capcom: Ultimate All-Stars دانلود کرده بودم

این بازی سبکش فایتینگه

نسبت به بازی های wii از گرافیک بسیار خوبی برخورداره

چند ضرب های بازی نسبتا کم یا برای بعضی کاراکتر ها مناسب هست

این بازی تا 4 نفر به صورت هم زمان رو ساپورت میکنه.

اما قسمتی که به من خیلی چسبید قسمت انلاین بازی هست.شما مثل حالت ارکید بازی 2 شخصیت رو ور می دارید و در طول جنگ با شخصیت اولتون هستید و شخصیت دوم رو گه گداری برای زدن یکی از جادو هاش به داخل وارد می کنید.هم چنین با مردن شخصیت اول شخصیت ، کنترل شخصیت دوم رو در دست می گیرید.بعد با فردی که در حالت انلاین با شما در یک گیم جون میشه به نبرد می پردازید.

cover_large.jpg

Tatsunoko vs. Capcom: Ultimate All-Stars (Wii) News, Reviews, Trailer & Screenshots

• Like

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
بازی Mini Ninjas یه بازی اکشن سوم شخصه که روی همه کنسول های نسل هفت به جز PSP عرضه شد . می خوام یه توضیح کوتاه از نسخه Wii بدم. اولین چزی که با بازی کردن این بازی جلب توجه میکنه گرافیک بازیه که واقعا عالی کار شده. Depth of Field و HDR Rendering این بازی رو تو هیچ بازی دیگه ای نمی تونید ببینید. توقع نداشته باشید گرافیک بازی در حد نسخه X360 باشه اما در سطح Wii خوب کار شده.

شخصیتی که شما کنترلش میکنید Hiro نام داره . یک پسر بچه کوچیک که سلاحش شمشیره و داستان حول او اتفاق می افته . تو بازی از حسگر های کنترلر وی استفاده ی خوبی شده هم در مبارزه و هم در کار های دیگر مثل کلاه نینجایی گذاشتن و ...

cover_large.jpg

بازی Ju-On: The Grudge این بازی از روی فیلم کینه ساخته شده . سازندگان این بازی تونستن ترس رو ه خوبی در این بازی به تصویر بکشن شما تو دست خودتون یه چراغ قوه دارید که دسته wii را به هر طرف بگیرید سر چراغ قوه هم به همون طرف میره و با زدن دکمه B در همون جهت حرکت می کند . در ابتدا شاید استفاده نکردن از نانچاک جدید و عجیب باشه ولی با این کار این حس به شما القا می شه که واقعا یک چراغ قوه تو دست خودتون دارید

cover_large.jpg

Ju-On: The Grudge (Wii) News, Reviews, Trailer & Screenshots

بازی Muramasa: The Demon Blade این بازی یکی از قشنگ ترین بازی های سال 2009 بود که برای کنسول Wii منتشر شد

موسیقی متن زیبا ، گرافیک کارتونی فوق العاده و پس زمینه ی هنری این بازی رو به یکی از بهترین های این سبک تبدیل کرده.

فروش این بازی انقدر بالا بود که تو ژاپن طوری بوده که تمامی نسخه های شیپ شده تو همون هفته ی اول فروش رفته.

بازی به صورت 2 بعدی هست. سلاح شما در بازی شمشیر هست که واقعا کمبو های شمشیر ها عالی کار شده.

که این بازی جدیدن برای ps vita تو نسل 8 پورت شده

cover_large.jpg

Muramasa: The Demon Blade (Wii) News, Reviews, Trailer & Screenshots

• Like

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
یاد گذشته ها بخیر خیلی این کنسول دوست داشتنی که برای 31 سال پیشه میشناسن کنسولی که دومین کنسول خونگی تولیدی کمپانی بزرگ نینتندو بود

بیشترا این کنسول به اسم میکرو میشناسن چون کلون این کنسول به اسم میکرو توسط یه شرکت کره ای ساخته شده بود وارد ایران شد و گرنه اسن این کنسول ریجن آسیاش فامیلی کام و ریجن uc ش nes بود

630x.jpg

خیلی ها با تفنگ این کنسول کلی خاطره دارن

medium.jpg

خیلی از مطرح الان از همین کنسول شروع شدن مثل کستلوانیا . متالگیر . متروید . پرنسس پرشیا و ........

cover_small.jpg

حالا zapper برای کنسول محبوب wii هست که بازی ها زیادی ساپورتش میکنن

wiizapper_box.jpg

zapper در انواع مختلف و طرح ها مختلف تو بازار موجود هست مثل کلت . اسنایپر . ژسه . وینچستر و ........

wiiarsenal.jpg

wii_zapper.jpg

بعضی هم هستن به چند نوع مختلف تبدیل میشن

یکی از بازی هایی که برای استفاده از zapper مناسبه بازی Resident Evil: Darkside Chronicles هستش

cover_large.jpg

medium.jpg

چنتا اسکرین شات از این بازی

large.jpg

large.jpg

large.jpg

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
لیست بخشی از بازیا wii

List of Wii games - Wikipedia, the free encyclopedia

کاور بخشی از بازیا wii

Cover Gallery

کاور بازی بی همتا mario galaxy 1 که بهترین بازی نسل هفت شد

cover_large.jpg

بازی mad world خب یکی از بهترین هک اند اسلش های نسله

صدای اره برقی که از بلندگو وی موت میاد و ویبره شدید و کنترل عالی این حس به ادم میده که واقعا اره برقی تو دستا آدم هست به اینا طراحی هنری گیم پلی روون و جذاب موسیقی عالی رو اضافه کنید

27768-madworld.jpg

Mad-World-Wallpaper.jpg

MadWorld (Wii) News, Reviews, Trailer & Screenshots

برای دوستانی که نمیدونن wiiware چیه باید بگم wii غیر از بازیا خود wii یه سری بازی داره به اسم wiiware این بازی ها در اصل مینی گیم هستن با حجم خیلی خیلی کم . بازیا wiiware مینی گیم ها جدید و بازیا کلاسیک باسازی شده بازی ها کلاسیک افزایش کیفیت داده شده و ............ هستن

مثلا بازی ادونچر ایسلند که تو ایران بهش میگفتیم میوه خور که برای کنسول Nintendo nes ( تو ایران بهش میکرو میگیم) یادتونه ؟

large.jpg

حالا همین بازی باسازی شده اش برای wiiware هم هست

Adventure_Island_The_Beginning.jpg

اینم عکس گیم پلیش

large.jpg

large.jpg

البته بازیا wii و wiiware راحت میشه از اینترنت دانلود کرد رو wii اجرا کرد البته با نسب شبیه ساز روی wii میتونید بازیا ds . ps1 , Nintendo 64 و ............. اجرا کنید روی wii

اینم لیست بخشی از بازیا wiiware

Cover Gallery

بازی شاهکار Disaster: Day of Crisis

این بازی همه نوع سبک بازی در بر میگیره و ساخته Monolith Soft هستش

نقدشو اینجا میتونید بخونید

http://forum.bazicenter.com/thread83080/

cover_large.jpg

• Like

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
خوبی wii اینه تو هر سبکی کلی بازی عالی داره یعنی تمام گیمرا پوشش میده بخاطر همین wii برنده نسل هفت شد الان 3 تا از بازیا ترسناک که کلی طرفدار پیدا کردن انحصاری wii هستن

نینتندو واقعا هدف سرگرمیه

برای همه سلیقه و سن وسالی بازی داره

یه سری به بازی های wiiware هم بزنید یه سری بازی عالی داره

شبیه سازا میکرو . سوپر نینتندو . سگا مگا درایو . پلی 1 و ....... هم که روی wii اجرا میشن حرف ندارن کلا شبیه ساز تمام کنسول های قدیمی رو داره

دوستی ازم پرسیدن چرا بعضی بازیا با نئوگاما اجرا نمیشن مثل red steel 1

من روش اجرا میزارم تا همه استفاده کنن

میری تو نئو گاما با فلش پایین میایی پایین گزینه آپشن انتخاب میکنی بعد میری تو wii آپشن

بعد گزینه altern. .dol: جلوش زده دیسک +آنلی باید تغییرش بدی به دیسک خالی

بعد آخرین گزینه به منو قبل بر میگردی دوباره همین کارو میکنی تا صفحه اصلی نئوگاما بر میگردی بعد بازی اجرا میکنی بعد تو بوت میمونه و با کلید جهت باید بوت لودر انتخاب کنی اونی که اسم بازی داره روش تایید کنی اجرا میکنه

بازیایی که اجرا نمیشن من اینجوری اجرا میکنم

اگه ویی که تازه خریدی آخرین آپدیت باشه چیزی لازم نداره اگه تو ویی دست دوم بری تو نئوگاما صفحه اصلی پایین صفحه یه سری کد نوشاه جلو v نوشته باشه 20 آخرین ورژنه ( 21 هم هست اما مشگل داره باگ داره)

اینم یه کالکشن باحال زلدا برای طرفدارار زلدا

49568401222544586726.png

کیک طرح بازی NES SUPER MARIO

images

images

images

images

کیک طرح DS LITE

images

کیک طرح بازی MARIO GALAXY این منو کشته :x

images

• Like

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
چنتا تجربه من از بازی ورزشی با موشن پلاس

موشن پلاس خیلی گوگولی هست:biggrin1:

WII SPORT RESORT: خوب این بازی حتما موشن میخواد اما واقعا عالی عمل کرد. ببینید این جوری مقایسه کنم که در یه بازی تن ب تن مثل بکس تو WII SPORT و این شمشیر زنی چینی تو WSR حالااین جوری فکر کنسد تو بکس وقتی میخواید از زیر ضربه بزنید(اپرگاد اگه درست گفته باشم)خودتون را باید بکشید و انقدر دستتون رو ببرید زیر و به سمت بالا بیارید تا از 10 بار 2 بار این حرکت انجام شه. اما تو WSR و اون بازی شمشیر زنی شما هر جایی که بخواد دستتون رو میبرید و هر کاری کنید همون میشه

همه ی کار های با موشنی درسته اما باید اینو هم گفت مه تو بعضی از بازی ها که نیاز به نانچاک هست یه کم دقت پایین میاد اما از WIIMOTE بدون موشن خیلی دقتش بیشتره

GRAND SLAM TENNIS:این بازی که هر 2 حالت بی و با موشن پلاس رو ساپورت میکنه با هم مقایسه میکنم.این بازی با موشن پلاس علاوه بر اینکه دقتش بالا میره اما حرفه ای تر و سخت تر میشه چون راکت تنیس همون جایی میره که دست شما میره و میتونید به صورت بندری وسط بازی راکت رو تکون بدید

و به نظرم با حالت موشنش بهتره

نکته:دوستانی قبلا گفته بود که هیچ فرقی نداره با یا بی موشن باید بگم به ایشون و همه ی دوستان که برای بار اول باید بازی WSR رو اجرا کنید تا دسته رو کالیبره کنه چند بار و بعد اونوقت تفاوت بی یا با موشن رو میفهمید

VIRTUA TENNIS 2009:این بازی مثل GST نیست که با wIIMOTE هر ماری کنی تو بازی هم راکت تکون بخوری و اون تنها دقتش بیشتر میشه و تفاوت خوبی هم بین بی یا با موشن پلاس وجود داره اما خوب اون فیزیک و حرف ای گری مه GST داره و نداره و بیشتر به درد اونایی میخوره که اصلا دلشون نمیخواد ببازن

TIGER WOODS PGA TOUR 10 : این بازی هم مثل 2 بازی بالایی هر دوحالت بی یا با موشن پلاس رو ساپورت میکنه. در ضربه های بلند و دور زیاد فرقی بین بی یا با موشن پلاس وجود نداره اما وقتی توپ به حفره نزدیک میشه اینجاسک که اصلا دلتون نمیخواد حتی 1 دقیقه هم TWPT 10 رو بدون موشن انجام بدین چون واعا من برای انداختن توپ تو حفره از نزید در حالت بی موشن پلاس کی زور میزدم تا هم اروم بزنم و هم با دقت اما با موشن پلاس انگار دسته گلف تو دستته و همون قدر ارومی که تو حالت طبیعی میزنی تو اون هم بزنی

نتیجه کلی از لحاظ استفاده از موشن

WSR: خوب بود و دقت کمی در حالت های ترکیب با نانچاک کمتر و گیم پلی سخت تر میشد

GST: حرفه ای در لحاظ استفاده از موشن پلاس به توری که کنترل بک هندو فور هند کاملا با بازیباز هست و در صوت اشتباه گرفتن جهت بک یا فور هند از شما امتیاز کم میشه

VT2009: فقط دقت بالا میره بر خلاف GST حرکات موشن پلاس در VT بر روی فیزیک بازی تاثیر نمیزاری و رعایت بک هند و فور هند فقط باعث میشه قدرت ضربه بیشتر شه و کنترل راکت هم بر خلاف GST در VT در دست بازی باز نیست

twPGAt 10 : در حالت های دور زیاد تفاوتی با حالت بی موشن نداره اما در حالت های نزدیک به توپ که دقت بیشتری نیاز هست عالی عمل میکنه

بازی افسانه زلدا بازی بینظیری هست که بین گیمر ها طرفداران زیادی داره این بازی در نسخه ها متعدد برای کنسولا خونگی و دستی نینتندو منتشر شده است . سری این بازی یک بازی انحصاری در اختیار کمپانی بزرگ نینتندوست .

افسانه زلدا یکی از بازی هایست که از نسخه nes (میکرو) تا به امروز نسخه ها زیادی ازش ساخته شده و طرفداران و فن ها زیادی داره.

این بازی سوم شخص ماجراجویی است که طرفداران این بازی در خارج از ایران بسیار هستند.

این بازی تمام ارمان های یک بازی ماجراجویانه را دارد و از همه مهمتر قدمت بسیار قدیمی اش باعث شده خیلی زود در بین کنسول ها و بازیخور ها ی خارجی جا باز کند.

zelda Skyward Sword

دانلود

zelda Spirit Tracks

دانلود

دانلود

zelda Phantom Hourglass

دانلود

دانلود

zelda Twilight Princess

دانلود

zelda The Wind Waker

دانلود

دانلود

zelda Oracle of Seasons

دانلود

دانلود

• Like

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
wii بازیا gamecube اجرا میکنه خود gamecube کلی عنوان شاخ داره

Mario Sunshine که واقعا ً عالی بود ... مخصوصا ً آخرش که باید حموم رو رو سر اژدها خراب کنی!! :d

ولی Sonic Adv. 2 هم بدک نیست...فقط یکم باگ داره

Mario Kart Double Dash هم که به نظر من حتی از ماریو کارت Wii هم قشنگ تره

Harvest Moon : Wonderfull Life هم خیلی قشنگ تر و روون تر از نسخه ی PS2 اجرا میشه...!!...اصلا ً یه فاز دیگه ایه!!

یادش بخیر...چه دورانی داشتم....

مقايسه فلان کنسول ... با ... ! بنظرم اشتباهه

به نظر من چون از لحاظ سبك بازي باهم كلي فرق دارن، مقايسه اين دو، منطقي نيست.

ولي مثلا مقايسه Ps3 و x360 چون سبك بازي مشابه تري دارن، منطقي تره.

مثلا شما اگه طرفدار سبك بازياي nintendo باشي، بهت خدا ترين كنسول رو هم بدن ولي بازياي مورد علاقت رو نداشته باشه ...
البته نظر شخصيه منه و نظر دوستان هم بي شك، محترم.

من ماریو پارتی 6 رو بازی کردم . خوبیه ماریو پارتی ها اینه که بین دو تا نسخش هیچ وجه شباهتی وجود نداره . روند اصلی گیم همون تاس انداختن و رفتن توی نقشه ی بازیه اما مینی گیم های هیچ دو نسخه ای عین هم نیستن شاید حد اکثر توی 10 تا مشترک باشن اما به طور کلی تفاوت خیلی بالاس .

یه بازی Wario برای GC اومده بود به اسم Wario World که خیلی برام جالب بود سطح تکرار تمام بازی های قدیمی و جدید ماریو تو سبک پلتفرمره به علاوه ی یه سری الهام از بازی های دیگه البته بازی بیشتر اکشنه تا پلتفرمر . داستانش اینه که واریوی پول دوست یه چیزی (فکر کنم الماس بود یا یه همچین چیزی) رو می دزده اما چون اون چیزی که دزدیده طلم شدس تمام طلا و جواهرات خودش تبدیل به جک و جونور شدن . همه در مورد بازی می گن خیلی آسون بوده اما من می خوام اعتراف کنم که توی بازی به مشکلاتی برخوردم .

راجب Luigi's Mansion هم سر فرصت یه توضیحاتی می دم ولی فقط بگم که خنده دار ترین بازی ترسناک تاریخه که هیچ اسلحه ی گرمی توش خبری نیست غیر از یه جارو برقی که قدرت مختلفی در طول بازی پیدا می کنه بازی جالبیه من که از بازی کردنش لذت بردم گیم پلی باحالی داره

گیم کیوب کنسولی بود که بدلیل خصوصیات سخت افزاری بازی سازی روش آسون تر بود اما خریداراش کم بود برای همین شرکت هایی مثل Eidos از ساخت بازی روش صرف نظر کردن قیمت پایش 200 دلار بود بعد شد 100 دلار فروشش خیلی زیاد شد بازی های شاهکار زیاد داشت من اکثرشون رو بازی کردم

بدلایل زیادی بازی های شمشیری روی این کنسول خوب در میومدن مثلا بهترین نسخه ی POP مال این کنسول بود

بازی های شرکت های دیگه معمولا روی این کنسول خوب نمی فروختن اما بازی های نینتندو عالی می فروختن بهترین بازی که من روی این کنسول بازی کردم RE Zero بود البته بازی خوب داشت

یه سری بازی Star Wars داشت اسمشون رو هیچ وقت درست یاد نگرفتم یه چیزی بود تو مایه های Squaredon یا هر چی بازی های باحالی بودن

هر شرکتی به بازی ورزشی یا ریتم می زد میومد از ماریو و دار و دستش برای جذاب کردن بیشتر بازی استفاده می کرد مثل DDR و NBA Street 3

قرار بود تو MK:Deception این کنسول از Bowser جای Onaga استفاده کنن اما سازنده ها دیدن به محیط تاریک بازیشون صدمه می زنه اومدن شائوکان و گورو رو به بازی اضافه کردن

• Like

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
بازی Silent Hill:Shattered Memories

خاطرات هری میسون که در جستجوی دختر گمشده اش "Cheryl" به سایلنت هیل کشیده شده را بازگو می کند و در کل داستان این بازی مربوط به وقایع Silent Hill 1 ه

در یک کلام یک کلام یک تجربه ی نوستالوژیک تمام عیار از اولین Silent Hill است .

از این رو به همه ی کسانی که wii دارند توصیه می کنم که این بازی رو از دست ندن .

به فن های سری هم توصیه می کنم هر جوری شده این بازی رو انجام بدن چون جدای از نکات مثبتی که این بازی داره ، آخرین سایلنت هیلی خواهد بود که توش می تونید آهنگهای زیبای آکیرا یامائوکا رو بشنوید...

• Like

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253

نقد و بررسی Michael Jackson The Experience

نام بازی:Michael Jackson The Experience

سازنده:Ubisoft Paris (نسخه ی Wii)

ناشر:Triumph International و Ubisoft

پلتفرم ها:wii

ژانر:ریتمیک

بدون شک مایکل جکسون (Michael Jackson) یکی از مشهورترین نوابغ در زمینه موسیقی و خوانندگی است. استعداد او در خواندن و رقص های منحصر به فردش او را به چهره ای ماندگار تبدیل کرد.

مایکل جکسون،خواننده معروف آفریقایی،آمریکایی که همه با آن آشنایی دارند و لقب سلطان پاپ داره.

سال 2009 بود که ضربه ی سختی به طرفدارای او وارد شده،یعنی مرگ مایکل جکسون و مرگ او قلب تمام طرفدارانش را به درد آورد.

یوبی سافت نام او را زنده کرد و با عرضه ی Michael Jackson The Experience به طرفداران مایکل نشاطی دوباره بخشید که حتی کسانی که مایکل را نمی شناختند با انجام بازی اون،همیشه دور هم بودند و می رقصیدن. Ubisoft با ساخت این بازی بر اساس شاهکارهای او، بازیکنان را به چالشی جدید دعوت می کند. در این بازی هر کسی که در آروزی تبدیل شدن به یک مایکل جکسون دیگر است، می تواند شانسش را امتحان کند.

گرافیک

همانند سایر بازی های سبک موسیقی و ریتمیک، این عنوان از گرافیک بسیار فانتزی ای بهره می برد. اکثر محیط های بازی را مکان هایی تشکیل داده اند که در کلیپ های تصویری مایکل جکسون آن ها را مشاهده کرده اید.

Michael Jackson The Experienceکه یک عنوان ریتمیک است که معمولا عناوین ریتمیک مثل Just Dance و Dance Central گرافیکی فانتزی و معمولی دارند.در بازی،پس زمینه ها در هر ترک متفاوت است و از پس زمینه ای استفاده شده است که در موزیک ویدئو آن ترک استفاده شده برای مثال ترک "Bad"که کلیپ در پارکینگ است،در بازی هم در پارکینگ انجام می گیرد.یوبی سافت توجه خوبی به موزیک ویدئو ترک ها داشته است زیرا در هر ترک علاوه بر پس زمینه،مدل مو،لباس و کفش ها با مدل مو،کفش ها و لباس هایی که در آن موزیک ویدئو استفاده شده است نسبت داده شده.

در این باره یوبی سافت بر روی یک چیز کار نکرده،مایکل در کنسرت ها و موزیک ویدئو های خود رقص های دسته جمعی را به ما تحویل می داد،در این عنوان رقص های دسته جمعی صورت گرفته است اما نکته این است که دو نفر پست مایکل،شبیه به هم هستند و باقی افراد سیاه!!اگر یوبی سافت کمی حوصله به خرج می داد و بر روی افراد پشت مایکل هم کار می کرد،این عنوان بی نقص می شد.البته این نکته در تمامی ساند ترک ها وجود ندارد،برای مثال در ترک "The way you make me feel"فقط از دو کرکتر مایکل و یک دختر استفاده شده است که می توانیم این نکته را فقط یک نقص کوچک بدانیم.

موسیقی و صداگذاری:

زمانی که بازی بر اساس مایکل جکسون ساخته می شود،قطعا موسیقی های آن توسط مایکل جکسون سروده شده اند.موسیقی بر اساس حرکات و گرافیک تنظیم شده و مشکلات صوتی وجود ندارد.افکت های OK،Miss،Good و... به خوبی تنظیم شده و حس رقص بر روی صحنه را به بازیباز وارد می کند.

گیم پلی:

عناوین ریتمیک،جزء عناوینی هستند که از گیم پلی های جالبی برخوردارند.البته بعضی از عناوین از جمله Michael Jackson The Experience گیم پلی معمولی و ضعیف را به نمایش می گذارند.البته گیم پلی این عنوان در پلتفرم ها متفاوت است. گیم پلی Michael Jackson The Experience برای پلتفرم Wii بسیار خوب کار شده است و بازی بسیار لذت بخش است.

مدرسه ای برای تازه کارا:

یکی از بخش های بازی،Dance School است که با می توانید حرکاتی که برای مبتدیان و کارآزموده ها سخت و دشوار است،با تمرین ها مرتب و متوالی،مسلط شده و امتیازات خوبی را دریافت کنید.در این آموزشگاه شما با مربیان مرد و زن خود آشنا می شوید که هرکدام از مربیان یک حرکت را به شما می آموزند.بعضی از آموزش ها هم همراه با موزیک ویدئو،آموزش داده می شوند.

نتیجه:

مایکل بودن،تجربه ای به یاد ماندی و شاید هم تکرار نشدنی،با ترک های اون برقصید و بخوانید.آموزش رقص های حرفه ای او را مشاهده کنید و با تمرین همراه با موزیک ویدئو در صحنه ی سیاه بدون هیچ تماشاچی،استعداد خود را پرورش دهید.

large.jpg

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253

نقد و بررسی Resident Evil: Zero

cover_large.jpg

رزیدنت ایول زیرو (به ژاپنی: バイオハザード۰)‏ (به انگلیسی: Resident Evil Zero)‏ که در ژاپن با نام بایوهازارد ۰ شناخته می‌شود، یک بازی در سبک سورویوال هارور که توسط کپ‌کام ساخته و برای کنسول گیم‌کیوب نینتندو در سال ۲۰۰۲ منتشر شده‌است. این پنجمین قسمت از سری رزیدنت ایول (با در نظر نگرفتن نسخهٔ اول رزیدنت ایول در گیم‌کیوب به عنوان یک بازی جدا) و آخرین نسخه این بازی که از روند اصلی بازی رزیدنت ایول پیش از منتشر شدن رزیدنت ایول ۴ استفاده می‌کرد. این بازی در ۱۰ نوامبر ۲۰۰۲ در آمریکای شمالی، ۲۱ نوامبر ۲۰۰۲ در ژاپن، ۲۷ فبریه ۲۰۰۳ در استرالیا و ۷ مارس ۲۰۰۳ در اروپا منتشر شد. داستان بازی حول محور حضور ربکا چمبرز، پیش از واقعه ی عمارت است.

در 10-ام جولاي 2008 در ژاپن و در سال 2009 در آمريكاي شمالي براي كنسول Wii منتشر شد. این بازی در ژانر Survival horror ، تک نفره، شخص سوم با درجه Mature طراحی شده.

توضیحات: Gameplay

اين بازي از لحاظ گرافيك شبيه به Resident Evil Remake و كنترل شخصيت ها بصورت شخص سوم هست، در اصل اين بازي اتفاقات قبل از Resident Evil 1 رو به تصوير ميكشه. يكي از نكات قوت اين بازي وجود پارتنر هست، Rebecca و Billy كركتر هاي اصلي بازي هستن، شما مي تونيد در بعضي از قسمت ها كنترل ربكا و يا بيلي رو داشته باشيد. در طي بازي Rebecca مسئوليت معماهاي ساده و آزمايشات شيميايي رو بر عهده داره و Billy كارها و معماهاي سنگين تر رو انجام ميده. قابليت جالب اين بازي پرت كردن آيتم هاي اضافي روي زمين هست كه در صورت تمايل ميتونيد دوباره از اونها استفاده كنيد.

داستان

در سال ۱۹۸۸، و پس از کشف نهایی ویروس تی، اوزول ای اسپنسر دستور قتل دانشمند برجسته شرکت آمبرلا، جیمز مارکوس را صادر کرد. ویلیام برکین و آلبرت وسکر که از شاگردان مارکوس بودند، ماموریت این قتل را برعهده داشتند. آن دو مارکوس را کشتند اما، زالوی ملکه وارد بدن مارکوس شد و مانع از مرگ وی شد. این رخداد از چشم برکین و وسکر پنهان ماند. پس از ده سال و در سال ۱۹۹۸، مارکوس توسط زالوی ملکه، به شکل کامل احیا شد و به تلافی حرکت اوزول ای اسپنسر، تصمیم به انتقام از شرکت آمبرلا گرفت. او بدین منظور، ویروس تی را در کوهستان آرکلی شایع ساخت و رفته رفته این حرکت او، کوهستان را به طغیان کشاند. کوهستان آرکلی، مدخل ورودی به شهر راکون و مکانی است عمارت اسپنسر در آن قرار گرفته است. پس از شیوع ویروس تی، موجودات زنده به زامبی تبدیل می‌شدند و رخدادهای ناگواری را برای ساکنان کوهستان آرکلی رقم می‌زدند. این رخدادها، سبب شد تا تیم براووی گروه استارز، به عنوان نخستین تیم، مامور تحقیقات در رابطه با این رویدادهای ناگوار باشد. آلبرت وسکر که رئیس گروه استارز بود، پیش از این، با ویلیام برکین به توافق رسیده بود تا از آمبرلا جدا شوند و مستقل از این شرکت فعالیت کنند. از این رو، وسکر در این فکر بود تا از انتقام‌گیری مارکوس، به سود خود استفاده کرده و از این شرکت جدا شود. فرستادن تیم براوو و پس از آن تیم آلفا، در جهت رسیدن به این هدف و سنجش مخلوقات ویروس تی، توسط زبده‌ترین افراد بود.

داستان این بازی پیرامون فرستاده شدن تیم براووی گروه استارز به کوهستان آرکلی است. مکانی که ویروس تی نخستین قربانیان خود را به خود آلوده می‌کند. این ویروس توسط دکتر جیمز مارکوس ساخته شده و به منظور انتقام از شرکت آمبرلا، ویروس ساخته شده به دست خودش را در این مکان پخش می‌کند. باپخش شدن ویروس تی در کوهستان آرکلی، ساکنان آن مکان به زامبی تبدیل شدند. ویروس تی نقش بسیار مهمی در شکل گیری داستان اصلی این سری داشت. هر جانداری که به این ویروس مبتلا شود، کشته می‌شود و در برابر، جریان الکتریکی ضعیفی را در بدن شخص مبتلا ایجاد می‌کند. این جریان الکتریکی ضعیف سبب به کار افتادن مجدد برخی از سیستم‌های حیاتی بدن می‌شود اما این شخص دیگر یک موجود مرده و بی‌خرد است و فقط سعی می‌کند نیاز خود را به غذا برطرف کند. فقط یک‌بار گزش توسط زامبی‌ها کافی است تا ویروس تی از زامبی به بدن فرد سالم منتقل شود، تا یک زامبی جدید متولد شود. ربکا چمبرز و بیلی کوئن شخصیت‌های اصلی و قابل کنترل در این بازی هستند که سرانجام دکتر مارکوس را نابود می‌کنند.

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر