طراحی اتاق بازی Gaming Room design

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
بچه ها کدوم قشنگه
View attachment 128275View attachment 128276
البته هنوز خیلی چیزا رو نچیدم
بعضی چیزا هم سفارش دادم نرسیده
کامل شد حتما واستون عکشو میزارم
الان بنظرتون کدوم مدل قشنگه
اولی یا دومی
بذارید باقی چیزا هم برسه بعد به چیدمانتون یه تجدید نظر باید کنید البته چیدمان باید باعث راحتی خودتون بشه اما خوب این نوع چیدمان اوکی نیست به نظرم اول بکید از کدوم نمایشگار به عنوان نمایشگر اصلی استفاده میکنید اگه تی وی هست و برای پی سی هم ازش استفاده میکنید تی وی رو بذارید جای مانیتور توی چیدمان دوم و مانیتو و لب تاپ هم دو ظرف دیگه البته اگر مکانی برای کیبورد میمونه برای چیدمان باید فضای کلی اتاق و در ورودی هم مد نظر قرار بدید

Bijanlll

کاربر سایت
Jun 5, 2020
349
نام
بیژن لطفی
150645
سلام خدمت اعضای خوب بازی سنتر بنده یک مشکل دارم میخوام که کامپیوترم و لپتاپم همزمان روی این میز باشه ولی جا نمیشه همچنین ps4 و xbox 360 ام رو هم میخوام با تبدیل به مانیتور کامپیوتر وصل کنم ولی با این میز کوچیک چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید

چیز دیگه ای هم اگه کم گذاشتم بگید ممنون میشم دمتون گرم

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
View attachment 150645
سلام خدمت اعضای خوب بازی سنتر بنده یک مشکل دارم میخوام که کامپیوترم و لپتاپم همزمان روی این میز باشه ولی جا نمیشه همچنین ps4 و xbox 360 ام رو هم میخوام با تبدیل به مانیتور کامپیوتر وصل کنم ولی با این میز کوچیک چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید

مانیتور رو وصل کن به دیوار.

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید

سلام.
خب ابعاد میزتون واقعاً محدوده ، هرچقدر تلاش کنید از یه میزانی بیشتر نمیتونید روش چیزی بذارید:D . مثلاً شاید هیچوقت لبتاب جا نشه بستگی به اندازه اش داره ، ولی بهترین کار اینه که ساب ووفر و غیره رو از روی میز حذف کنید ببرید زیر یا جای دیگه ، دو تیکه اسپیکر اگه قابلیتشو داشته باشن وصل شن به دیوار خوبه ، مانیتورش بهش نمیخوره چنین قابلیتی داشته باشه. کنسول ها هم احتمالاً میتونید بذارید رو سقف کمد اگه خیلی ارتفاع نداره!
خیلی بخواید کاستوم کنید میتونید یه تخته کم عرض بزنید بالای مانیتور که اسپیکر و چیزای اضافی بره روش ، یا بزنید پایین تر که مانیتور بره روش و زیرش فضا کنسول یا چیزای دیگه فراهم بشه.

• Like
Reactions: Bijanlll

Bijanlll

کاربر سایت
Jun 5, 2020
349
نام
بیژن لطفی
سلام.
خب ابعاد میزتون واقعاً محدوده ، هرچقدر تلاش کنید از یه میزانی بیشتر نمیتونید روش چیزی بذارید:D . مثلاً شاید هیچوقت لبتاب جا نشه بستگی به اندازه اش داره ، ولی بهترین کار اینه که ساب ووفر و غیره رو از روی میز حذف کنید ببرید زیر یا جای دیگه ، دو تیکه اسپیکر اگه قابلیتشو داشته باشن وصل شن به دیوار خوبه ، مانیتورش بهش نمیخوره چنین قابلیتی داشته باشه. کنسول ها هم احتمالاً میتونید بذارید رو سقف کمد اگه خیلی ارتفاع نداره!
خیلی بخواید کاستوم کنید میتونید یه تخته کم عرض بزنید بالای مانیتور که اسپیکر و چیزای اضافی بره روش ، یا بزنید پایین تر که مانیتور بره روش و زیرش فضا کنسول یا چیزای دیگه فراهم بشه.
خیلی ممنون? برای لپ تاپ میز دیگه ای در نظر گرفتم
ولی کنسول ها رو میخوام بزارم هنوز دارم روش کار میکنم

سلام مجدد?
عکس اول رو ببینید مانیتور رو گذاشتم روی ی ام دی اف سفید به نظرتون نسبت به قبل چطور شده؟؟؟

عکس دوم هم همونه ولی از نمای بالا با کمک این دو تا عکس بهم بگید ps4 اسلیم ام و xbox 360 فت الیت رو کجا بزارم همچنین دسته هاشون رو
مشخصات کنسول ها رو گفتم بخاطر ابعادش

ممنون???

سلامی مجدد این تاپیک حیفه واقعا این جا داره خاک میخوره و بقیه میرن درباره ps5 بحث میکنن??‍♂️??‍♀️?‍♂️?‍♀️

بگذریم

طرح قبلی اتاق گیم ام رو که دیدید

150707
این طرح جدیده که یه پنکه و نور بهش اضافه شده به نظرتون مشکلی که نداره؟
Ps4 ام هم گفتم اسلیمه میخوام سمت راست موس بزارم البته زیاد از کامپیوتر استفاده نمیکنم از مانیتور برای 360 وps4 استفاده میکنم خواهش میکنم ایده بدبد ممنون

???

Attachments

• IMG_20200627_113520.jpg
    IMG_20200627_113520.jpg
    739 KB · مشاهده: 46
  • IMG_20200627_113542.jpg
    IMG_20200627_113542.jpg
    666 KB · مشاهده: 49

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
سلامی مجدد این تاپیک حیفه واقعا این جا داره خاک میخوره و بقیه میرن درباره ps5 بحث میکنن??‍♂️??‍♀️?‍♂️?‍♀️

بگذریم

طرح قبلی اتاق گیم ام رو که دیدید

View attachment 150707
این طرح جدیده که یه پنکه و نور بهش اضافه شده به نظرتون مشکلی که نداره؟
Ps4 ام هم گفتم اسلیمه میخوام سمت راست موس بزارم البته زیاد از کامپیوتر استفاده نمیکنم از مانیتور برای 360 وps4 استفاده میکنم خواهش میکنم ایده بدبد ممنون

???
خیلی بهتر شد به نظر من، فقط دو تا اسپیکر کوچیکارو به نظرم بزار اطراف باکس سفید و به جاش یه کنسولو عمودی بزار اونجا. یکی دیگم احتمالا اونطرف میزت جا میشه اگه اسپیکرو یکمی تکون بدی به سمت راست.
سیماتم مرتب کنی که عالی میشه.نور هم به نظرم با چسب دو طرفه بزن به کناره های دیوار پشتی.

Bijanlll

کاربر سایت
Jun 5, 2020
349
نام
بیژن لطفی
خیلی بهتر شد به نظر من، فقط دو تا اسپیکر کوچیکارو به نظرم بزار اطراف باکس سفید و به جاش یه کنسولو عمودی بزار اونجا. یکی دیگم احتمالا اونطرف میزت جا میشه اگه اسپیکرو یکمی تکون بدی به سمت راست.
سیماتم مرتب کنی که عالی میشه.نور هم به نظرم با چسب دو طرفه بزن به کناره های دیوار پشتی.
ممنونم ازت

ی اسفند برای ps4 گرفتم اما رفتم کابل تبدیل HDMI ب vga بگیرم ک ps4 رو ب مانیتور وصل کنم خیلی گرون بود ی مدل کمتر بود تحقیق کردم گفتن بعد ی مدت میسوزه ???

حالا به نظرتون چیکار کنم ریسک کنم؟؟

ی چیز دیگه هم بگم مانیتور 21 اینچه یک لپ تاپ 15 اینچ دارم میتونم لپ تاپ رو جایگزین مانیتور کنم بعد ب صورت بی سیم و ریموت پلی، استریم کنم رو لپ تاپ

نظر شما چیه؟

با ی سری تغییرات نظراتون رو بگید خوشحال میشم? 150788

Attachments

• IMG_20200627_221627.jpg
    IMG_20200627_221627.jpg
    359.3 KB · مشاهده: 24

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
ممنونم ازت

ی اسفند برای ps4 گرفتم اما رفتم کابل تبدیل HDMI ب vga بگیرم ک ps4 رو ب مانیتور وصل کنم خیلی گرون بود ی مدل کمتر بود تحقیق کردم گفتن بعد ی مدت میسوزه ???

حالا به نظرتون چیکار کنم ریسک کنم؟؟

ی چیز دیگه هم بگم مانیتور 21 اینچه یک لپ تاپ 15 اینچ دارم میتونم لپ تاپ رو جایگزین مانیتور کنم بعد ب صورت بی سیم و ریموت پلی، استریم کنم رو لپ تاپ

نظر شما چیه؟
اگه ریموت پلی میخوای بری فقط بدون اگه انلاین میری صدای میکروفونو انتقال نمیده تو ریموت پلی. جز این عالیه.
و خب کلا ست اپت خیلی بهتر شد به نظرم افرین:-bd

Bijanlll

کاربر سایت
Jun 5, 2020
349
نام
بیژن لطفی
اگه ریموت پلی میخوای بری فقط بدون اگه انلاین میری صدای میکروفونو انتقال نمیده تو ریموت پلی. جز این عالیه.
و خب کلا ست اپت خیلی بهتر شد به نظرم افرین:-bd
خیلی ممنون از پاسخ شما اکانتم هکیه میتونم ریموت کنم
و ی چیز دیگه آیا بازی کردن روی لپ تاپ 15 اینچ خوبه یا همون تبدیل رو بگیرم و به مانیتور 21 ام وصل کنم؟

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
خیلی ممنون از پاسخ شما اکانتم هکیه میتونم ریموت کنم
و ی چیز دیگه آیا بازی کردن روی لپ تاپ 15 اینچ خوبه یا همون تبدیل رو بگیرم و به مانیتور 21 ام وصل کنم؟
جواب درستی نیست بره این باید ببینی خودت با کدوم راحت تری.

Bijanlll

کاربر سایت
Jun 5, 2020
349
نام
بیژن لطفی
جواب درستی نیست بره این باید ببینی خودت با کدوم راحت تری.
معلومه دیگه هرچی بزگ تر بهتر?

ر
سلام دوستان ... تاپیک رفته بود زیر گرد و خاک گفتم یه تکونی بهش بدم ;;)
خب اینم از اتاق من ...

06aqc57ntl7wcw4wte71.jpg

wqfm7qlt35f7n5rf9wz7.jpg

i0nu758wsmcww95fcvnm.jpg

nay4fk1htrs5frkk3ctf.jpg
راس میگی بخدا زیر خاکه شما هم خیلی وقته نیستی

ممنون از شما بزرگوار که عکس گذاشتین...یه پیشنهاد کوچولو دارم اگر اون رومیزی رو بردارین خیلی بهتر میشه به نظرم

unloved

دوست من خیلی دوستدارم شما هم عکس بزارین, میخوام اتاق یه ارشیتکت رو ببینم البته اگر فضولی نباشه
سلام داداش میدونم این نوشته رو 5 سال پیش ارسال کردی??

ولی بیا توی این تاپیک پر خاکه من اینجام دارم سرفه میکنم از خاک ?

ی نظری درباره اتاق منم بده از اتاق خودت هم بزار

دمت گرم??

س
شما شاید اینجوری باشی ولی ما نیستیم :-"
سلام داداش ب این تاپیک سر بزن خاک گرفته

سلان
بیا عزیز همینطوری الان چند تا عکس گرفتم در حدی که ببینی چطوری میشه تقریبا :

39828558686891394370.jpg

40113905424020742444.jpg

51504897245249856711.jpg
سلام داداش عکسا بالا نمیاد فک کنم چون قدیمیه
دوباره بزار که ما هم لذت ببریم