طراحی اتاق بازی Gaming Room design

rznrz06

کاربر سایت
Sep 14, 2012
726
نام
REZA
این پشت آت و آشغالهای منه.
تا از جلو عکس بزارم.
دستگاه میکروتیک(اشتراک گزاری هرچی که دوست دارین مانند اینترنت یا V P N)
اکسس پوینت(Wifi شدن هر چی که دوست دارین)
میکروفن بیسیم(وصل شده به تمام دستگاهها برد 200 متر)
اگه کسی نخنده از جلوش هم عکس میندازم.
edudupup.jpg

tu3usydu.jpg

SONY XPERIA Z2

rezabbb

کاربر سایت
Jul 1, 2014
221
بسیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییار عالی بود جناب esem 1982
کم خرج با خلاقیت کامل و کاملا زیبا و جمع و جور
تا اینجا بین عکس های کم خرج بهترین بوده....
فقط یه سوال: اون سلفون رو قسمت براق ps4 رو خودتون کشیدین روش یا از اول بوده؟؟؟؟؟؟

ERFANMIJANY

کاربر سایت
Jul 30, 2013
183
نام
عرفان
چند وقت بود یه ورق 2 در 1 متری تو حیاط داشت خاک میخورد ...............

خوبه که ادم خلاق باشه و شما بودی .ایول
بهتره اطراف tv رو پر کنی از چیزای مختلف "مثل اکشن فیگور و ... که یکم با ابهت تر بشه و وقتی نگاشون کنی "یه حس با حالی بهت بده.
فقط الان این وسط اتاق نیست؟!!!!

من که بودم "می چسپوندمش به دیوار و روی دیوار هم عروسک و عکس بازی و .... می زاشتم.
همچنین سعی می کردم که یکم نور داخل اتاق کم بشه.تا چند تا چراغ توش وصل کنم.چه باحال

miladdarren

کاربر سایت
Apr 20, 2012
559
نام
Milad
تا از جلو عکس بزارم.
edudupup.jpg

tu3usydu.jpg

SONY XPERIA Z2

داداش شما هکری؟؟؟ :d
جلوشم بزار ببینیم چه جوریه:d

esem1982

کاربر سایت
Aug 26, 2009
336
نام
سام
بسیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییار عالی بود جناب esem 1982
کم خرج با خلاقیت کامل و کاملا زیبا و جمع و جور
تا اینجا بین عکس های کم خرج بهترین بوده....
فقط یه سوال: اون سلفون رو قسمت براق ps4 رو خودتون کشیدین روش یا از اول بوده؟؟؟؟؟؟

انتظار نداشتم کسی خوشش بیاد ممنون از تعریفت سلفون مال تبلت هست خودم همون روزهای اول کشیدم روش که خش نیوفته خیلی خوب نشد ولی از خط و خش جلوگیری میکنه .

esem1982

کاربر سایت
Aug 26, 2009
336
نام
سام
خوبه که ادم خلاق باشه و شما بودی .ایول
بهتره اطراف tv رو پر کنی از چیزای مختلف "مثل اکشن فیگور و ... که یکم با ابهت تر بشه و وقتی نگاشون کنی "یه حس با حالی بهت بده.
فقط الان این وسط اتاق نیست؟!!!!

من که بودم "می چسپوندمش به دیوار و روی دیوار هم عروسک و عکس بازی و .... می زاشتم.
همچنین سعی می کردم که یکم نور داخل اتاق کم بشه.تا چند تا چراغ توش وصل کنم.چه باحال

اکشن فیگور این بندر کوفتی هیچی گیر نمیاد این مارکوس فینکس هم یکی از دوستام بهم هدیه داده حالا میخوام اتاقو رنگ کنم چون کمپرسور و پیستوله رنگ دارم رنگ پلاستیکی هم از خونه قبلی زیاد آوردم

اتاق کلی جا داره دوست دارم همه کاراشو خودم انجام بدم . اتاق یکم بزرگه و منم دوست دارم به دیوار تکیه بدم و اهل رو صندلی بازیکردن نیستم . یه جای خیلی خوب بین دو تا ستون دیوار تو اتاق هست

مخصوص طبقه زدن واسه بازیها . نور هم کم کم چون خودم فروشگاه الکترونیک دارم میخوام یه چیز جالب و کم خرج در بیاد . پوستر هم 100 % میزنم یه فروشگاه پوستر گیر آوردم حالا اول رنگ دوم نور پردازی

بعد دکوراسیون و پوستر تازه هنوز xbox one نخریدم .

- - -ویرایش - - -

تا از جلو عکس بزارم.
edudupup.jpg

tu3usydu.jpg

SONY XPERIA Z2

جلوشو بزار داداش این تاپیک بخاطر همینه که اتاقمون روز به روز بهتر بشه و از هم ایده بگیریم .

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172
esem1982
بسیار عالی، زیبا و خلاقانه آفرین داداش=d>=d>=d>=d>=d> سفارش میگیری برای ما هم یکی بسازی
اما پیشنهاداتی که دارم:
منم بادوستان موافقم همونطور که معلومه خدا رو شکر اتاق بزرگی دارین بنظرم اگر بتونید تجهیزاتتون رو به دیوار تکیه بدین خیلی بهتر میشه اما یه چیزی که به نظرم میتونه به سیستم ابهت بیشتری بده سینمای خانگی هستش بنظره بنده میتونی یه سینمای خانگی هم تهیه کنی و به زیباتر شدن اتاقتون کمک شایانی میکنه البته نظر من هستش تازه میتونی کلا هنگام بازی هم از سینمای خانگی صدا رو داشته باشی که واقعا لذت بخشه خوب شما میتونید دیواری که پشت تلویزیونتون هستش رو هم کاغذ دیواری کنید برای نور پردازی هم میتونید از نور مخفی استفاده کنید از اونایی که برای سقفهای کناف شده استفاده میکنن و البته بنظرم پارتیشن بندی صحیح هم میتونه باعث شیک شدن هر چه بیشتر اتاقتون بشه در نهایت هم میتونید جلوی تجهیزاتتون در فاصله ای مناسب یه کاناپه بذارین
والسلام

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
راستش من ps4 ندارم اما دیدم تاپیک خوبیه که منم عکس اتاقم رو بزارم
ممنون میشم نظر بدین تا اگه جاییش ایراد داره اصلاحش کنم :)
اینم بازی هام هستش که فکر کردم اگه با چند تا از مجسمه های انیمیشن بچینم خوب بشه

من وقتی عکس های این اتاق رو دیدم الان تقریبا 1 ساعته دارم نگاه اطراف خودم میکنم و این سوال رو از خودم میکنم که :

Is This A Sh*t Hole ؟؟ :|

دیزاین و نورپردازی و چینش وسایل سگش میرزه به کل اون عکس های خارجی و تخیلی ! :| :d

فوق العادست اقا تبریک میگم :d شما رفیق ما نمیشی ؟ :D

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
باز دم داداشای گلم گرم که یه اتاق جدا دارن واسه بازیشون دارن!!!!!

پس من چی که باید بشینم تو تو حال یا هال:d حالا هرچی و همیشه منتظر این باشم کی خونه خالی میشه برم سر وقت بازی{هم سنهای ما میگن کی خونه خالی میشه تا بشه مکان کارای خلاف}نه مثل ما که واسه بازی باید منتظر خونه خالی باشیم!!!!
یا باید بزاریم وقتی آخر شب همه تو اتاقشون خوابیدن بریم سر کنسول بدون هیچ صدایی بازی کنیم!!!!!و تازه جالبه روزهایی که حکم بهشت داره واسمون بدون سینمای خانواده و هدفون بازی میکنیم با بلندگوهای مضخرف یه led 42 اینچ lg !!!!!

ایشالا دست رفت تو جیبمون یه تلافی اساسی کنیم از این بابت.

rznrz06

کاربر سایت
Sep 14, 2012
726
نام
REZA
arynuduv.jpg

5y7u5ebe.jpg

jyha7ape.jpg

بالا 4KTV SONY 55X9004A
و PS4
و ریسی ور دیریم باکس 800HD آلمانی
و SONY 4K MEDIA PLAYER
و هدفون بیسیم TURTLE BEACH PX5
وسط سینماخانگی SONY 3D FULL HD قدرت پخش PMPO 12000 وات.
و DLNA
پایین هم نت های وب 8 مگابیت
پارسانلاين 2 مگابیت
داتک 2 مگابیت.

SONY XPERIA Z2

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
بالا 4KTV SONY 55X9004A
و PS4
و ریسی ور دیریم باکس 800HD آلمانی
و SONY 4K MEDIA PLAYER
و هدفون بیسیم TURTLE BEACH PX5
وسط سینماخانگی SONY 3D FULL HD قدرت پخش PMPO 12000 وات.
و DLNA
پایین هم نت های وب 8 مگابیت
پارسانلاين 2 مگابیت
داتک 2 مگابیت
فرا شب با بچه ها یه قراری بزاریم ببینم میشه یه بانکی بزنیم یا نه :|

به کل ساختار روحی بدنم شکست :| :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر