عضوگیری برای Destiny Clan در PS4

t33

کاربر سایت
Nov 29, 2013
441
نام
داود
اینجور که بووش میاد بزودی خودم هم وارد گود میشم :)

سلام داش سعید فکر کنم بالاخره ریجن 1 گیر اوردی.یا از دیابلو خسته شدی ما که هر وقت شما رو با ps4 کانکت دیدیم داری دیابلو میزنی .به هر حال خوش باشی داداش. هر وقت اومدی یه سری به ما هم بزن
PSN id:DAVODabasi عضو کلن:|

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
سلام داش سعید فکر کنم بالاخره ریجن 1 گیر اوردی.یا از دیابلو خسته شدی ما که هر وقت شما رو با ps4 کانکت دیدیم داری دیابلو میزنی .به هر حال خوش باشی داداش. هر وقت اومدی یه سری به ما هم بزن
PSN id:DAVODabasi عضو کلن:|

دادا فلن داره بوش میاد هنوو نگرفتم هاهاها / ما دوست داریم داوود جون صداتو که شنیدیم خوشال شدیم ما کی باشیم بخوایم با شما بازی کنیم /

hamedj2

کاربر سایت
Jul 12, 2014
32
نام
حامد
من از دیشب شروع کردم ... ID بانجی و PSN هر دو یکی هست و hamedj2 هست ... که البته قبلا عضو کلن شده بودم و الان توی کلنم ...

hamedj2

کاربر سایت
Jul 12, 2014
32
نام
حامد
من خیلی متوجه نشدم الان این کلن کجا کاربرد داره ؟! من ۲ روزه حدود ۵ ساعت آنلایت هستم اما به جز فرندام کسی رو نمیبینم که invite کنم ... توی tower که میرم یه سری آدم هست اونا همون کلن هستن ؟! یعنی حتما باید برم توی tower تا بچه های کلن رو ببینم ؟

t33

کاربر سایت
Nov 29, 2013
441
نام
داود
دادا فلن داره بوش میاد هنوو نگرفتم هاهاها / ما دوست داریم داوود جون صداتو که شنیدیم خوشال شدیم ما کی باشیم بخوایم با شما بازی کنیم /

ما بیشتر خیلی سالاری داداش اونیکی مال بازی کردن نیست منمو بس......l-)

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
من خیلی متوجه نشدم الان این کلن کجا کاربرد داره ؟! من ۲ روزه حدود ۵ ساعت آنلایت هستم اما به جز فرندام کسی رو نمیبینم که invite کنم ... توی tower که میرم یه سری آدم هست اونا همون کلن هستن ؟! یعنی حتما باید برم توی tower تا بچه های کلن رو ببینم ؟

شما اول وارد بازی میشی بعد دو نفر از بچه ها که صفحه اول ایدی هاشونو زدم مثلاً انلاین هستنو ادد میکنی بعد بازی میکنی / بخش کلن این بازی هنوو پخته نشده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر