آموزش استفاده از یک بازی به طور همزمان بر روی چند دستگاه ( برای اولین بار )

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Calm Down

کاربر سایت
Jul 5, 2014
64
شما حساب کنید 5 سال کلی بازی جدید میاد اگر بخواد از اون 200 تومان روی ضرر هایی که میده بذاره تموم میشه اون 200 تومان باز هم باید ضرر بده
من کنسول رو به ایشون دادم امروز هم برام میفرستن نمونه هم نشونم دادن
آنلاین میشه بازی کرد تروفی هم میشه گرفت هیچ مشکلی نداره
اما با شیر کردن باید مراقب باشی یه وقت با هم آنلاین نشیم تروفی هم نمیگیریم
در ضمن ایشون تمامی add on های بازی هارو هم رو بازی میذارن با خرید اون ها که خیلی قیمتش میره بالاتر
یه واچ داگز رو اگر به صورت اینترنتی بخرن 59.99$ هست سیزن پس هم 19.99$ دو تا اد ان 4.99$ با هم میشن 82.96$ اگر قیمت دلار حساب کنیم بدون سود که 3100 تومان هست میشه278 هزار تومان
حالا می ارزه این کار رو بکنه؟

جانم محاسبات
شما هم Season Pass بازی رو می خری هم DLC/Addon هاش رو می خری؟ خیلی باحالی \m/

i-safe

کاربر سایت
Aug 11, 2013
390
نام
Omid
جانم محاسبات
شما هم Season Pass بازی رو می خری هم DLC/Addon هاش رو می خری؟ خیلی باحالی \m/

من با ایشون صحبت کردم گفتن سیزن پس با دی ال سی ها هم روش هست حتی محتویات اضافی ps4 هم داره با همون 60 هزار تومان

aligool21

کاربر سایت
Jan 25, 2008
272
من با ایشون صحبت کردم گفتن سیزن پس با دی ال سی ها هم روش هست حتی محتویات اضافی ps4 هم داره با همون 60 هزار تومان

Season Pass بازي بگيري ديگه احتياجي به خريدن DLC نيست چون با خريد Season Pass همه DLC و چيزياي ديگه با هاش مياد . حتي اگه بعدا هم چيز اضافه بياد هم ميتوني رايگان بگيري

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه

دوستان نگاه کنید یه نمونه دیگه از صبحت های فروشنده ها من هنموز هم متعقدم ایسون از همون روش شریکی استفاده میکنه برا 2 نفر ایشون با 200 گرفتن برا هزینه اولی کاملا سود میکنند
دوستان هرکی مایل بود بع خرید بازی شریکی یه گفتگو برنه از اونجت اعلام کنه که بهترین روشه با هم به توافق برسید سر پرایمری کردن یا نه

miladdarren

کاربر سایت
Apr 20, 2012
559
نام
Milad
کلن یه سری اومدن اینجا تریپ شخصیت ورداشتن بگن ما خیلی cool هستیم:|
خب شما برو بازی ارجینالتو بکن چی کار به کار بقیه داری:|
می یان می گن ما report کردیم خب که چی؟غیر از اینکه عقده ای بودن خودتون رو نشون می دید هیچ فایده ی دیگه ای نداره
هر کی هم به هشون اعتراض می کنه می گن شما هم از همون توپ خونه ای ها هستید:|
روریه صحبتم با اوناییه که رفتن برنامه های مثل bay life رو ریپورت کردن وگرنه من با این روش اصلا حال نمی کنم.

آخرین ویرایش:

Calm Down

کاربر سایت
Jul 5, 2014
64
من یک توضیحی بدم
یه وقت هست طرف می گه آقا من با فلان قد برای شما بازی می ریزم، این درست
اما قتی طرف 1000 جور دروغ سر هم می کنه و خودشو نماینده سونی می دونه و مضخرفاتی مثل لایسنس و ... سر هم می کنه رسما داره شما رو احمق خطاب می کنه
ایشون البته بار اولش نیست یک بار سر ویتا هم دستش رو شده ، من نمی دونم واقعا ملت چه علاقه ای دارن یکی اسکلشون کنه و پشت سرشون بهشون بخنده تازه پولش بهش بدن منت هم سرشون بزاره :-??
من نمی دونم شما کنسول گرفتید بازی کنید یا بازی آرشیو کنید ، در طول عمر یک کنسول اونقدر بازی براش عرضه می شه که نیازی نباشه شما نگران این که آی یه روزی بخوام دوباره فلان بازی رو بازی کنم چی می شه. یک سری بازی ها هم که واقعا ارزش دارن فکر نمی کنم کسی خوشش بیاد با این روش آرشیوشون کنه معمولا خرید فیزیکی انجام می دن نه خریدی که هیچی دست خود شما نیست
الان انواع طرح های اجاره بازی و تعویض بازی هست که همه جوره قیمتش به صرفه هست ، من موندم چرا پول بالای روشی می دید که سر و تهش معلوم نیست :-??

i-safe

کاربر سایت
Aug 11, 2013
390
نام
Omid
Season Pass بازي بگيري ديگه احتياجي به خريدن DLC نيست چون با خريد Season Pass همه DLC و چيزياي ديگه با هاش مياد . حتي اگه بعدا هم چيز اضافه بياد هم ميتوني رايگان بگيري
رایگان نمیشه 50 درصد تخفیف میخوره

amirreza12

کاربر سایت
Dec 12, 2012
262
نام
امیررضا
احتمال نداره این روش رو عمومی کنه بعد یک مدت ؟

i-safe

کاربر سایت
Aug 11, 2013
390
نام
Omid
من یک توضیحی بدم
یه وقت هست طرف می گه آقا من با فلان قد برای شما بازی می ریزم، این درست
اما قتی طرف 1000 جور دروغ سر هم می کنه و خودشو نماینده سونی می دونه و مضخرفاتی مثل لایسنس و ... سر هم می کنه رسما داره شما رو احمق خطاب می کنه
ایشون البته بار اولش نیست یک بار سر ویتا هم دستش رو شده ، من نمی دونم واقعا ملت چه علاقه ای دارن یکی اسکلشون کنه و پشت سرشون بهشون بخنده تازه پولش بهش بدن منت هم سرشون بزاره :-??
من نمی دونم شما کنسول گرفتید بازی کنید یا بازی آرشیو کنید ، در طول عمر یک کنسول اونقدر بازی براش عرضه می شه که نیازی نباشه شما نگران این که آی یه روزی بخوام دوباره فلان بازی رو بازی کنم چی می شه. یک سری بازی ها هم که واقعا ارزش دارن فکر نمی کنم کسی خوشش بیاد با این روش آرشیوشون کنه معمولا خرید فیزیکی انجام می دن نه خریدی که هیچی دست خود شما نیست
الان انواع طرح های اجاره بازی و تعویض بازی هست که همه جوره قیمتش به صرفه هست ، من موندم چرا پول بالای روشی می دید که سر و تهش معلوم نیست :-??
به استرسش نمیارزه
شما میخوای یه بازی بکنی ترست از اینه که زود تر تمومش کنی یهروز اضافه نشه 3000 تومان بره روش
از اون طرف تعویض هم همینطور با استرس بازی کنی زود تمومش کنی که نکنه از ارزش بازی بیفته شما با همون قیمتی که برای تعویض میدی میتونی بازی رو بخری

nintendo64

کاربر سایت
Nov 13, 2013
27
به استرسش نمیارزه
شما میخوای یه بازی بکنی ترست از اینه که زود تر تمومش کنی یهروز اضافه نشه 3000 تومان بره روش
از اون طرف تعویض هم همینطور با استرس بازی کنی زود تمومش کنی که نکنه از ارزش بازی بیفته شما با همون قیمتی که برای تعویض میدی میتونی بازی رو بخری
منم دقیقا با این دوستمون موافق هستم

Calm Down

کاربر سایت
Jul 5, 2014
64
به استرسش نمیارزه

عزیز شما این بازی رو نمی خری ، بازی ای که هیچیش دست خودت نیست چه جوری اسم خریدن روش می زاری؟

خیلی ها نسل پیش رو با همین تعویض و اجاره چندین سالش رو سر کردن نه استرس گرفتن نه چیزی
شما منتظر هستید لقمه رو بزارن توی حلقتون فقط قورتش بدید ، وگرنه تعویض و اجاره نه استرس داره نه هیچ چیز دیگه ای ، روش هایی هست که کل دنیا دارن ازش استفاده می کنن
توی آمریکا خرید و فروش بازی های دست دوم یکی از رایج ترین کار ها و از پرطرفدار ترین مارکت هاست

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
رایگان نمیشه 50 درصد تخفیف میخوره
بسه دیگه بیشتر از این خودتو ضایع نکن! کاملا رایگان میشه!
به استرسش نمیارزه
آره به استسرسش نمیارزه بیاد پولشو بده به شما شما هم به دروغ بگی جفت کنسولا پرایمری هستن و راحت بازی کنه

i-safe

کاربر سایت
Aug 11, 2013
390
نام
Omid
عزیز شما این بازی رو نمی خری ، بازی ای که هیچیش دست خودت نیست چه جوری اسم خریدن روش می زاری؟

خیلی ها نسل پیش رو با همین تعویض و اجاره چندین سالش رو سر کردن نه استرس گرفتن نه چیزی
شما منتظر هستید لقمه رو بزارن توی حلقتون فقط قورتش بدید ، وگرنه تعویض و اجاره نه استرس داره نه هیچ چیز دیگه ای ، روش هایی هست که کل دنیا دارن ازش استفاده می کنن
توی آمریکا خرید و فروش بازی های دست دوم یکی از رایج ترین کار ها و از پرطرفدار ترین مارکت هاست

ایشون این روش رو پیدا کردن گذاشتن برای فروش حالا من نمیدونم چه جوریه بازی هم روی اکانت شما ثبت میشه حالا یکی دوست داره تعویض کنه یکی اجاره نظر شخصی شماست و من هم بهش احترام میذارم من خودم با این روش راحت ترم
و همچنین معتقدم این روش شیر نیست که طرف هر کاری دلش خواست بکنه چون بدون دردسر میشه آنلاین بازی کرد و تروفی گرفت

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
چون بدون دردسر میشه آنلاین بازی کرد و تروفی گرفت
متاسفانه هیچ تروفیی نمیشه گرفت! چون به عنوان سکندری محسوب میشه!

Dead Walker

کاربر سایت
Mar 31, 2013
78

آقا یه عده نمیخوان بفهمن چیکارشون داری حالا چطوری حساب میکنند که این طرح واسشون سود داره خدا میدونه واسه هر بازی 60 تومن بدی که صاحب اول و آخرش هم خودتی نه میشه بفروشی نه تعویض کنی
فقط میشه مهمون اومد خونتون کنسول رو روشن کنی بگی اه ه هه بینید من چقدر بازی دارم روکنسولم:lol:
هر سری هم بازی جدید میاد باید کنسول رو بزنی زیر بقلت بری توپخونه پیش این آقا
تازه این شرایط هم تازه اضافه کرده یه موقع کنسول رو اوردی خونه دیدی خراب شده هیچی رو طبق گفته خودش در کارت ضمانتی:laughing: که میده گردن نمیگیره
مشکلات سخت افزاری مثل خرابی اچ دی ام ای مشکل پاور مشکل صفحه ابی به ما مربوط نمیشه

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر