آموزش استفاده از یک بازی به طور همزمان بر روی چند دستگاه ( برای اولین بار )

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
اینم بگم روش شریکی هیچ مشکلی نداره دو دو دوست با هم کنار بیان یکی میتونه پول اضافه بده اکانت روی دستگاه خودش پرایمری باشه

ultrasahand

کاربر سایت
Feb 23, 2013
6
طبق گفتگوهایی که پشتیبانی سونی داشتیم و طبق گزارش های ارسالی این باگ به زودی و در آپدیت های بعدی برطرف میشه. اینم پاسخ پشتیبانی PS :

Guillermo H.: Great. I will send this information, Hopefully will be solved as soon as possible. We appreciate your help.

امیدوارم بچه ها گول این دلالهایی که توی این تاپیک هم خیلی فعالیت کردن رو نخورن و پولشون رو دور نریزند

- - -ویرایش - - -

دوستان لطفا گول سودجویانی که توی این تاپیک به بهانه آموزش و ... دارن برای کاسبی خودشون تبلیغ میکنند رو نخورید. این باگ به زودی برطرف میشه و شما میمونید و کلی پول که هدر دادید. گول این کاربرانی که اینجا دارن این باگ رو ترویج میکنن نخورید

مشکل تو چیه‌؟؟؟ باگ کپی خور ps3 رو نکنه تو ریپورت کردی ... پول داری بازی های اورجینالتو بخر ... گیر چه آدمایی افتادیم

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
مشکل تو چیه‌؟؟؟ باگ کپی خور ps3 رو نکنه تو ریپورت کردی ... پول داری بازی های اورجینالتو بخر ... گیر چه آدمایی افتادیم
عزيز من ریلکس باش چنین روشی اصلا نبوده که بخواد گزارش کنه این همون روش شریکی که قبلا هم بوده این روش 4 اکانت زاده ذهن فروشنده ها بود برا پول بیشتر

masoud222

کاربر سایت
Jun 2, 2014
47
حالا طوری نشده بازی ها رو بین سه نفر نشد بین دو نفر شیر میکنیم

KING OF PERSIA

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
حالا طوری نشده بازی ها رو بین سه نفر نشد بین دو نفر شیر میکنیم

KING OF PERSIA
ایول دادش
این روش 3 نفری اصلا تایید نشده بود چندتا فروشنده همینجوری گفته بودند
کلا تو روش شریکی باید باهم کنار بیاد

ultrasahand

کاربر سایت
Feb 23, 2013
6
عزيز من ریلکس باش چنین روشی اصلا نبوده که بخواد گزارش کنه این همون روش شریکی که قبلا هم بوده این روش 4 اکانت زاده ذهن فروشنده ها بود برا پول بیشتر
تنها دلیلی که من تونستم ps3 بخرم بخاطر کپی خور بودنش بوده ... توان مالیش رو ندارم ۲۰۰ تومن پول بازی بدم ... اگه بخاطر این آقا آی پی ایران بن بشه چی؟؟

Dead Walker

کاربر سایت
Mar 31, 2013
78
چرا فقط به این بنده خدا آقایDemocracy حمله میکنید اینو بدونید خیلی ها من جمله خود بنده همون اول این باگ رو به ساپورت سونی گزارش دادن
نیازی هم به توضیح به کسی نداریم ,جلوی کاراین آدم شیاد باید گرفته بشه تا توی روز روشن اراجیفی مثل نماینده سونی و طرح مخفیانه سونی و.... تحویل مردم نده
طرف اومده تموم برنامه ها رو ار همین انجمن (b4ylife,psx download)مجانی دانلود کرده حالا ملت رو تیغ میزنه و واسه بچه های اینجا شاخ و شونه میکشه
من بابقیه کار ندارم ولی خودم به شخصه شده هر روز با ساپورت صحبت میکنم تا جلوی اینکار گرفته بشه بعد ببینیم نماینده سونی چند مرده حلاجه
اگر باگ یا روش خاصی هم نباشه ولی مطمئنا سونی با غیر ممکن ساختن انتقال بازی از PC به کنسول همینطور که قبلا امکان پذیز نبود جلوی اینکار رو میگیره.خواستید بوکمارک کنید:)

kantona

کاربر سایت
May 1, 2007
43
نام
سید فرهاد موسوی
ببخشیدا ببخشیدا ببخشیدا باید ادرار کرد رو همچین ادمای عقده ای.حالم بهم خورد اه اه اه

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
اقا من خودم مخالف این طرح بودم از ابتدا ولی دیگه همه چیزو ریپورت نکنید
برنامه های b4ylife و psx download رو دیگه چیکار دارید؟؟ خیلی به درد مردم میخوره با این سرعت های نت.بچه ها اکثر dlc ها و بازیهاشون رو با اونا میگیرن
ببین تو رو خدا یه عده ادم سودجو و .... چطوری همه چیز رو به هم میریزن.
فکر نکنید حالا در دکون اون ادمم صف بستن مردم عقل دارن.همین الانش به طرف میگی نده 200 تومن میگه پولمه به تو چه؟ چکار دارید اخه ضررش رو خودشون میبینن سودشم خودشون میبرن
جان هر کی دوست دارید ریپورت میکنید هر کار میکنید اسم برنامه هارم نیارید که فردا روز با 2 کیلو بایت باید 5 گیگ اپدیت دنلود کنیم

خیلی مردید برید به اون طرف بگید فردا روز این برنامه ها رو ببندن یه کار میکنیم از خونتم در نیای چه برسه به اینکه کارم بکنی ... والا به خدا چه بدبختی داریم واسه 1 ساعت بازی
راست میگن دیگه خوبه سازنده b4ylife هم بگه 200 تومن بدید واسه لایسنس؟؟؟
برید به این یارو بگید خودش برنامه بنویسه واسه دانلود بازی
یه عده ادم سودجو نون دونی باز کردن واسه خودشون اه اه ... همه واسه من شدن بازی شیر کن اولش که همه دم از رفاقت و دوستی میزدن برو ببین چند تا تاپیک زدن واسه فروش بازیهای کپی و این داستانا
پس ببین اون ناظم بدبخت تهش رو میدونه که میزنه همرو از دم شتک میکنه میگه در مورد این چیزا حرفم نزنید دیگه
منم از این به بعد ریپورت میکنم همرو به ناظم ها که حسابی حالش رو ببرید

آخرین ویرایش:

Dead Walker

کاربر سایت
Mar 31, 2013
78
ببخشیدا ببخشیدا ببخشیدا باید ادرار کرد رو همچین ادمای عقده ای.حالم بهم خورد اه اه اه
بخشیدا بخشیدا اول باید ر..د به هیکل هرچی شیاد و کلابرداره توپخونه ای و به خصوص جاسوسا و خای.ه .مالاشون که اینجا هم نفوذ کردن.
برو به اربابای توپخونه ایت به خصوص این یارو بگو
بچرخ تا بچرخیم

i-safe

کاربر سایت
Aug 11, 2013
390
نام
Omid

خوب شما حساب کن اگر روش شریکی هم باشه یه واچ داگز 200 هزار تومانی رو ایشون 60 تومان میفروشن اگر بین 3 نفر تقسیم بکنن ایشون ، میشه 180 تومان 20 تومان ضرر میکنه که؟!؟!؟
در ضمن مساله تروفی هم هست

beh1382

کاربر سایت
Nov 27, 2006
796
نام
behrooz
خوب شما حساب کن اگر روش شریکی هم باشه یه واچ داگز 200 هزار تومانی رو ایشون 60 تومان میفروشن اگر بین 3 نفر تقسیم بکنن ایشون ، میشه 180 تومان 20 تومان ضرر میکنه که؟!؟!؟

نه عزیزم ایشون ضرر نمیکنن چون از هر کدوم از او سه نفر نفری 200 هزار تومن به عنوان لایسنس میگیرن

amirreza12

کاربر سایت
Dec 12, 2012
262
نام
امیررضا
ما چه قدر عقده ای داریم تو بازیسنتر ...

aligool21

کاربر سایت
Jan 25, 2008
272

psn هم ميتونه ارزونتر بخره چون تعداد زيادي بازي ميخره و psn زيادي ميخره تعداد زياد كه psn بخره براش خيلي ارزونتر ميفته.

من خودم 3 ماه پيش psn 50 دلاري از يه طريقي خريدم 100 تومان حالا فكر كن تعداد بالا بخري چقدر ميشه پس ميبيني كه بازي براش ارزونتر از اون چيزي كه فكر ميكني ميفته

آخرین ویرایش:

i-safe

کاربر سایت
Aug 11, 2013
390
نام
Omid
نه عزیزم ایشون ضرر نمیکنن چون از هر کدوم از او سه نفر نفری 200 هزار تومن به عنوان لایسنس میگیرن

شما حساب کنید 5 سال کلی بازی جدید میاد اگر بخواد از اون 200 تومان روی ضرر هایی که میده بذاره تموم میشه اون 200 تومان باز هم باید ضرر بده
من کنسول رو به ایشون دادم امروز هم برام میفرستن نمونه هم نشونم دادن
آنلاین میشه بازی کرد تروفی هم میشه گرفت هیچ مشکلی نداره
اما با شیر کردن باید مراقب باشی یه وقت با هم آنلاین نشیم تروفی هم نمیگیریم
در ضمن ایشون تمامی add on های بازی هارو هم رو بازی میذارن با خرید اون ها که خیلی قیمتش میره بالاتر
یه واچ داگز رو اگر به صورت اینترنتی بخرن 59.99$ هست سیزن پس هم 19.99$ دو تا اد ان 4.99$ با هم میشن 82.96$ اگر قیمت دلار حساب کنیم بدون سود که 3100 تومان هست میشه278 هزار تومان
حالا می ارزه این کار رو بکنه؟
این رو هم اضافه کنم دانلود هم باید بشه واچ داگز 23.5 گیگ هست هر گیگ ترافیک اضافی 5000 تومان هست برای دانلود باید 117500 تومان هم باید خرج دانلود بکنه در کل یه واچ داگز برای ایشون 395500 تومان خرج بر میداره

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر