آموزش استفاده از یک بازی به طور همزمان بر روی چند دستگاه ( برای اولین بار )

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
اولا اکانت روی کنسول پریماری میشه نه اینکه کنسول...
دوما شما امتحان کردی که اینو میگی؟
شما چیزی به این سادگی رو نمیدونی بعد میخوای رو کنسول ملت هم فعالش کنی؟ یه اکانت میتونه 2 کنسول داشته باشه! یه کنسول به عنوان پرایمری بعدی به عنوان مهمان که دومی فقط میتونه بازی کنه و هیچ تروفی نمیگیره!
شما اگه اطلاعاتت کامل بود باز کسی بهت اعتماد میکرد!:
hsSc.jpg

بعد جالب اینه هر چی پست ازت میبینم راجب به تبلیغ این کاره که خوب میدونی تو بازیسنتر تبلیغ ممنوعه

Dead Walker

کاربر سایت
Mar 31, 2013
78
در ادامه گفته های بالای این دوستمون باید اضافه کنم روی کنسول اول هم فقط میشه آنلاین(حتما هم با اکانت اصلی) بازی ها رو اجرا کرد به محض آفلاین شدن همون قفل کذایی میاد روی بازی یا هر چی که از استور خریدید.

batavm

کاربر سایت
May 18, 2012
421
شما چیزی به این سادگی رو نمیدونی بعد میخوای رو کنسول ملت هم فعالش کنی؟ یه اکانت میتونه 2 کنسول داشته باشه! یه کنسول به عنوان پرایمری بعدی به عنوان مهمان که دومی فقط میتونه بازی کنه و هیچ تروفی نمیگیره!
شما اگه اطلاعاتت کامل بود باز کسی بهت اعتماد میکرد!:
hsSc.jpg

بعد جالب اینه هر چی پست ازت میبینم راجب به تبلیغ این کاره که خوب میدونی تو بازیسنتر تبلیغ ممنوعه
اول از آخر بگم که من تبلیغ نکردم و یکی از دوستان بحث وبلاگم رو اینجا باز کرد وگرنه که تو پخ با بچه ها صحبت کرده بودم...
دوما که برو اکانت PSN بساز و بعد روی کنسولت پریماریش کن و بعد از رستور لایسنس کردن sign out بشو...
کنسول دوم هم که خودت داری میگی بدون پریماری میشه بازی کرد.
حالا برو وارد سایت سونی بشو با کامپیوتر و از قسمت مدیریت اکانت به بخش media & Divice برو و میبینی یه PS4 فعال هست ولی زیرش گزینه ای وجود داره که نوشته دی اکتیو کردن همه که وقتی اونو بزنی و yes رو انتخاب کنی میبینی عکس PS4 که قبلا بود دیگه نیست در نتیجه اکانت رو میشه روی یک کنسول دیگه پریماری کرد.
کنسول اول هم که پریماری شده به دلیل sign out شدن هیچ وقت از پریماری خارج نمیشه...
حالا شما با اطلاعات ناقصت چطور دیگران رو محکوم میکنی؟
روش رو خیلی وقت پیش برای همه توضیح دادم و فقط لازم بود میخوندی...

- - -ویرایش - - -

در ادامه گفته های بالای این دوستمون باید اضافه کنم روی کنسول اول هم فقط میشه آنلاین(حتما هم با اکانت اصلی) بازی ها رو اجرا کرد به محض آفلاین شدن همون قفل کذایی میاد روی بازی یا هر چی که از استور خریدید.
از سه کنسولی که بازی روش فعال میشه فقط یکیش برای ورود به بازی نیاز به اتصال به اینترنت داره که اونم به جاش وقتی به استور مراجعه کنی تنها توی این یک کنسول هست که بازیرو میبینی برات خریداری شده و اگر بازیت پاک بشه خودت میتونی دانلودش کنی...

Hamid1377

کاربر سایت
May 28, 2014
502
اول از آخر بگم که من تبلیغ نکردم و یکی از دوستان بحث وبلاگم رو اینجا باز کرد وگرنه که تو پخ با بچه ها صحبت کرده بودم...
دوما که برو اکانت PSN بساز و بعد روی کنسولت پریماریش کن و بعد از رستور لایسنس کردن sign out بشو...
کنسول دوم هم که خودت داری میگی بدون پریماری میشه بازی کرد.
حالا برو وارد سایت سونی بشو با کامپیوتر و از قسمت مدیریت اکانت به بخش media & Divice برو و میبینی یه PS4 فعال هست ولی زیرش گزینه ای وجود داره که نوشته دی اکتیو کردن همه که وقتی اونو بزنی و yes رو انتخاب کنی میبینی عکس PS4 که قبلا بود دیگه نیست در نتیجه اکانت رو میشه روی یک کنسول دیگه پریماری کرد.
کنسول اول هم که پریماری شده به دلیل sign out شدن هیچ وقت از پریماری خارج نمیشه...
حالا شما با اطلاعات ناقصت چطور دیگران رو محکوم میکنی؟
روش رو خیلی وقت پیش برای همه توضیح دادم و فقط لازم بود میخوندی...

- - -ویرایش - - -

از سه کنسولی که بازی روش فعال میشه فقط یکیش برای ورود به بازی نیاز به اتصال به اینترنت داره که اونم به جاش وقتی به استور مراجعه کنی تنها توی این یک کنسول هست که بازیرو میبینی برات خریداری شده و اگر بازیت پاک بشه خودت میتونی دانلودش کنی...
بجز اون کنسول سوم با اون 2 تا کنسول میشه تروفی در آورد و افلاین بازی کرد؟

batavm

کاربر سایت
May 18, 2012
421
بجز اون کنسول سوم با اون 2 تا کنسول میشه تروفی در آورد و افلاین بازی کرد؟
حتی با اون کنسول سوم هم شاید بشه تروفی گرفت ولی در مورد تروفی ابهام زیاده در حالی که در بازی آنلاین شکی وجود نداره...

Am.gl

کاربر سایت
Oct 29, 2010
313
نام
امیرعلی
حتی با اون کنسول سوم هم شاید بشه تروفی گرفت ولی در مورد تروفی ابهام زیاده در حالی که در بازی آنلاین شکی وجود نداره...

از اونجایی که این روش قانونی هست پس هیچ مشکلی در پرسیدن از سونی وجود نداره...
پس برید قشنگ از ساپورت بپرسین...(من خودم میپرسیدم ولی وقتشو الان ندارم)

Hamid1377

کاربر سایت
May 28, 2014
502
از اونجایی که این روش قانونی هست پس هیچ مشکلی در پرسیدن از سونی وجود نداره...
پس برید قشنگ از ساپورت بپرسین...(من خودم میپرسیدم ولی وقتشو الان ندارم)
آره کاره خوبیه این کار

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
این رو سایت خود PS نوشته

• You can activate only 1 PS4™ system per account
این باگ هم انشاءالله در آپدیت بعدی رفع میشه.

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
کسایی ک زبانش خوبه به آین آدرس برند و ما رو هم باخبر کنند
PlayStation®4 FAQ - PlayStation®

KING OF PERSIA
داخل گزینه ی playing ps4 games you purchase on other ps4 systems when you are not home
نوشته:بازی هایی که شما میخرید میتونند روی هر کنسول PS4 دیگه ای دانلود و اجرا بشن و هیچ محدودیتی وجود نداره.ولی فقط میتونید بازیایی رو استفاده کنید که دانلود میکنید.
اگر به پلاس علاقه مند هستید میتونید روی هر سیستم دیگه ای آنلاین بشید و لذت ببرید.
-فقط از دو سیستم به طور همزمان میتونید استفاده کنید سیستمی که اکانتش پریماری هست و یک سیستم دیگه.
......................اگه دوستان اشکالی در ترجمه دیدن ذکر کنن،و اگه بخش دبگه ای در نظرتون بود بفرمایید

Hamid1377

کاربر سایت
May 28, 2014
502
اگر اینکارو کردیم بعد خودمون 2 یا 3 تا اکانت تو کنسول داشتیم بازم میشه بازی کرد تو هر 3 تاش؟

ultrasahand

کاربر سایت
Feb 23, 2013
6
دیدم همه دارید نظر میدید از بحث هم حسابی خارج شدید ... من شرط میبندم که قضیه این شیر بازی و اینا نیست ... حدس میزنم بازیها نسخه تست یا بتا باشه

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
طبق گفتگوهایی که پشتیبانی سونی داشتیم و طبق گزارش های ارسالی این باگ به زودی و در آپدیت های بعدی برطرف میشه. اینم پاسخ پشتیبانی PS :

Guillermo H.: Great. I will send this information, Hopefully will be solved as soon as possible. We appreciate your help.

امیدوارم بچه ها گول این دلالهایی که توی این تاپیک هم خیلی فعالیت کردن رو نخورن و پولشون رو دور نریزند

- - -ویرایش - - -

دوستان لطفا گول سودجویانی که توی این تاپیک به بهانه آموزش و ... دارن برای کاسبی خودشون تبلیغ میکنند رو نخورید. این باگ به زودی برطرف میشه و شما میمونید و کلی پول که هدر دادید. گول این کاربرانی که اینجا دارن این باگ رو ترویج میکنن نخورید

Witcher69

کاربر سایت
Feb 14, 2014
122
نام
AMIN
منم اون سیستم توپ خونرو:-jتایید نمیکنم ولی این سیستم شرینگ بین 2 نفر که خود سونی مطرح و اجراش کرده و فکنم خیلی از خارجیها ( تو فروم ها تا اونجایی که سر در میارم و خوندم مثلا پدر واسه خونه 2 عدد ps4 خریده یکی واسه خودش یکی واسه ی بچه ی خونه همین کار شرینگ بازی دیجیتالی رو انجام میدن که ضرر مالی نخورن ) در کل من متوجه نشدم آخرش چی به چی هست شما ها این روشی که Sony خودش تایید کردر و میگید باگه ؟ این نشد که آخه هرکس یه چیز متفاوت میگه آدم سردرگم میشه...:d

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر