Heroes And Generals

درود

heroes-and-generals-wallpaper-.jpg

اسم بازی : Heroes and generals

ژانر : fps - free 2 play - action - multiplayer
ناشر : Reto-moto
سازنده : Reto-moto
تاریخ انتشار : july 11 ,2014

سیستم حداقلی بازی :

• Processor: 2GHz CPU w. SSE3 instruction set- dual-core
  • Memory: 2 GB RAM
  • Graphics: ATI HD 2000/NVIDIA 7900 or above (with >512mb RAM)
  • DirectX: Version 9.0c
  • Network: Broadband Internet connection
  • Hard Drive: 2 GB available space
  • Sound Card: DirectX compatible

خوب دوستان امروز قصد دارم یه بازی f2p خوش ساخت و معرفی کنم که البته فعلا تو مرحله بتا هست و در 11 جولای بازی به صورت Early access در استیم قرار گرفت .

بازی به صورت اول شخص هست و میتونید از تانک و هواپیمای جنگی و ... استفاده کنید .

بازی هم در شب هست و هم در روز .

اون طور که تو خوده توضیحات بازی به چشم میاد نرم افزاری در حال طراحی هست که روی گوشی های ios و android نصب میشه و شما میتونید دستورات خودتونو برای
جلو بردن بازی به پلیر های دیگه بدید :<مثل قابلیت commande بازی battlefiled 4 :>

حجم بازی برای دانلود از استیم تا این لحظه 1179 مگ هست .

برای هر 24 ساعتی که وارد بازی میشید به طور خودکار 4 تا گلد به شما میده .

برای استفاده ار مپ های بیشتر بازی شما باید حداقل دارای رنک 4 باشید .

بعد از این که سلاح رو آپدیت کردید به طور اتوماتیک اپگرید های شما خراب میشه که با طلا یا پول میتونید تعمیرش کنید.

احتمال داره سرور های برای یه سری تعمیرات down باشن که این مشکل موقتی هست و نگران نباشید .

با زدن دکمه f7 میتونید ping و fps دقیق رو بالا سمته راست بفهمید .

سایت بازی برای ثبت نام :
www.heroesandgenerals.com

دانلود تم موزیک بازی

یه سری
screenshots از داخل بازی که خودم براتون گرفتم که توضیح میدم واسه هر عکس

این عکس منوی بازی هست
2014-07-13_00001.jpg

وقتی enter combat رو میزنید با این 2 تا گزینه مواجه میشید. گزینه چپی یعنی random mission شما رو سریع به سرور وصل میکنه ولی گزینه راستی یعنی find mission نمایه ای از لیست سرور ها و پینگ و تعداد پلیر ها رو به شما نشان میده و بعد از اون میتونید به سرور مورد نظر وصل بشید

2014-07-13_00002.jpg

وسیله نقلیه موجود در بازی :D

2014-07-13_00004.jpg
2014-07-13_00008.jpg

2014-07-13_00005.jpg

خوب دوستان گیمر امیدوارم لذت کافی رو برده باشید

تاپیک آپدیت میشه ...........................

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mohsen2268

Firesword

کاربر سایت
Jan 20, 2013
881
نام
Barbarian
ادد نکنین اواتار نداره :d

- - -ویرایش - - -

میشه بگین چطوریس ؟ جناح رو انتخاب میکنیم بعد کارکتر رو انتخاب میکنیم بعد هم میتونم با تانک یا هواپیما درگیر بشیم هم با پا پیاده درست گفتم ؟

اگه اینطوری من خوشم میاد بعد سرور هاش چقدر جا میگیره ؟
همون اول که میری باید بین آمریکا و آلمان یکی رو انتخاب کنی ( من آلمان رو برداشتم ) بعد تو بخش هیروز فقط میتونی به MATCH هایی جوین بشی که برا رنک گرفتن و و پول در آوردنه .
تو بخش GENERALS که کمپین بازی هم هست و خیلی باحاله یه جنگ واقعی هست جاهایی که داره جنگ میشه باید بهش جوین باشی تا بتونی قلمرو خودتو گسترش بدی و توش تانکو بقیه بنو بساط هم هست.

amir9

کاربر سایت
May 28, 2012
1,179
نام
اميرحسين
همون اول که میری باید بین آمریکا و آلمان یکی رو انتخاب کنی ( من آلمان رو برداشتم ) بعد تو بخش هیروز فقط میتونی به MATCH هایی جوین بشی که برا رنک گرفتن و و پول در آوردنه .
تو بخش GENERALS که کمپین بازی هم هست و خیلی باحاله یه جنگ واقعی هست جاهایی که داره جنگ میشه باید بهش جوین باشی تا بتونی قلمرو خودتو گسترش بدی و توش تانکو بقیه بنو بساط هم هست.

در مقایسه با حجمش خیلی خوبه پس

کلا تو هر سرور چند نفر هست ؟ تحته استیمه ؟

- - -ویرایش - - -

کلا این رنک که میگیریم باسه چیه ؟ میشه باش ایتم های پوشیدنی گرفت ؟

Firesword

کاربر سایت
Jan 20, 2013
881
نام
Barbarian
پوشیدنی فک نکنم ولی هم میشه با بالارفتنش اسلحه و تانکو و ماشین جدید گرفت هم میشه باهاش کاراکترتو به یه خلبان یا کنترل کننده تانک یا بقیه چیز میزا ارتقا بدی.

Firesword

کاربر سایت
Jan 20, 2013
881
نام
Barbarian
آره آرین بازیش قشنگه الان من تا اونجا که دیدم تانک هست و توش میشه خلبان هم برداشت ولی تاحالا ندیدم کسی هواپیما داشته باشه.

- - -ویرایش - - -

دوستان دیگه بهتره squad درست کنیم من الان ماشین خریدم حال میده با هم چند نفره بپریم رو ماشین بقیه دوستان هم که میتونن خلبان بشن مارو از بالا ساپورت کنن .

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,463
نام
نیما
منم دیشب بازی کردم. فقط دفعه اول که میخواین لاگین بشین 20 دقیقه ای طول میکشه:)) بازی بتا هست خیلی کار داره ولی بازی آینده داری هست. بسیار بازیه خوبیه:D

Firesword

کاربر سایت
Jan 20, 2013
881
نام
Barbarian
id : p_mansour تاز آواتارم ندارم .:D

- - -ویرایش - - -

آلمان بودیم داشتیم از مرز دفاع میکردیم که آمریکایی ها با یه لشکر تانک زرهی سنگین حمله کردن شده بود دقیقا عین این جیزایی که تو تلویزیون نشون میدن یه سری RPG میزدن یه سری سوار ماشین می شدن در می رفتن یه سری مثل من رفتن که جان فشانی کنن و تعدادیشون رو به هلاکت رسوندن:d .

amir9

کاربر سایت
May 28, 2012
1,179
نام
اميرحسين

- - -ویرایش - - -

آلمان بودیم داشتیم از مرز دفاع میکردیم که آمریکایی ها با یه لشکر تانک زرهی سنگین حمله کردن شده بود دقیقا عین این جیزایی که تو تلویزیون نشون میدن یه سری RPG میزدن یه سری سوار ماشین می شدن در می رفتن یه سری مثل من رفتن که جان فشانی کنن و تعدادیشون رو به هلاکت رسوندن:d .

قضیه این مرز ها چیه ؟ واقعا 2 محدوده بین المان و امریکا در نظر گرفته شده که باید دفاع کنیم ازشون اگه مثلا المان تمام مرز هارو گرفت بازی تمام میشه ؟ یا یه جور ماد بازی هست ؟

- - -ویرایش - - -

- - -ویرایش - - -

یه چیز دیگه گرافیک خفن باسه بازی میخواد ؟ اخه من ارما 3 رو بازی میکنم به دیلیل کمبود گرافیک تصویر روون نیست

- - -ویرایش - - -

نمیدونم چه حکمتیه اواتر باسه استیمتون نمیزارن محمد هم نمیزاره (( arthas )) :|

strategy

کاربر سایت
Mar 31, 2013
319
نام
mahdi
زدم رو دانلود ...
از اینکه میشه بین دو جناح یکی رو انتخاب کرد خیلی خوشم اومد ، دیگه حالم داشت از این بازی هایی که یک طرفه ضد المان به جنگ نگاه میکردن به هم میخورد ...

.:Arth@s:.

کاربر سایت
Oct 18, 2011
897
نام
محمد
زدم رو دانلود ...
از اینکه میشه بین دو جناح یکی رو انتخاب کرد خیلی خوشم اومد ، دیگه حالم داشت از این بازی هایی که یک طرفه ضد المان به جنگ نگاه میکردن به هم میخورد ...
از اواتارت معلومه D: تا تو یه بازی امکان المان بودن هست با کله اومدی D: اینجام تا جایی که میدونم بچه ها المان زدن

Firesword

کاربر سایت
Jan 20, 2013
881
نام
Barbarian
قضیه این مرز ها چیه ؟ واقعا 2 محدوده بین المان و امریکا در نظر گرفته شده که باید دفاع کنیم ازشون اگه مثلا المان تمام مرز هارو گرفت بازی تمام میشه ؟ یا یه جور ماد بازی هست ؟

- - -ویرایش - - -

یه چیز دیگه گرافیک خفن باسه بازی میخواد ؟ اخه من ارما 3 رو بازی میکنم به دیلیل کمبود گرافیک تصویر روون نیست

- - -ویرایش - - -

نمیدونم چه حکمتیه اواتر باسه استیمتون نمیزارن محمد هم نمیزاره (( arthas )) :|
نه بازی تموم نمیشه و مطمئن باش هیچوقت این جنگ تموم نمیشه . آره با هر برد قلمرو اونی که برده بیشتر میشه .
2. نه بابا اگه رزولوشنو یه خورده بیاری پایین حله .
و خبر مهم دوستان بالاخره تو بازی هواپیما دیدم و خیلی بازیو جذاب کرده بودن.

- - -ویرایش - - -

راستی دوستان از وقتی که جنگ شروع شده آلمان 57 % و آمریکا 43 % نقشه رو داره.

.:Arth@s:.

کاربر سایت
Oct 18, 2011
897
نام
محمد
نه بازی تموم نمیشه و مطمئن باش هیچوقت این جنگ تموم نمیشه . آره با هر برد قلمرو اونی که برده بیشتر میشه .
2. نه بابا اگه رزولوشنو یه خورده بیاری پایین حله .
و خبر مهم دوستان بالاخره تو بازی هواپیما دیدم و خیلی بازیو جذاب کرده بودن.

- - -ویرایش - - -

راستی دوستان از وقتی که جنگ شروع شده آلمان 57 % و آمریکا 43 % نقشه رو داره.
من که دارم واسه گرفتن lvl خلبانی پول جمع میکنم D:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر