دانلود آخرین نسخه ی دموی آلفای بازی The Brave Ball + آخرین خبرها در مورد این بازی

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
38749483947958795726.jpg

دموی آلفای جدیدی (دیروز) (2014/7/11) از بازی The Brave Ball آماده ی دانلود هست , این نسخه جدیدترین دموی آلفا از توپ شجاع هست که یکسری از مشکلات نسخه های قبلی حل شده هست و زبان این دمو انگلیسی هست (اولین دموی آلفای انگلیسی) , این دمو شامل سه مرحله ی اصلی از پنج مرحله ی اصلی بازی هست.

The Brave Ball یک بازی Action-Adventure پلتفرمر هست , که بازیکن هدایت کننده ی توپی به اسم توپ شجاع هست , توپ شیطانی قصد دارد که کل سرزمین توپ ها رو بگیرد اما توپ شجاع در مقابل او می ایستد.این بازی شامل المان های ادونچری یا ماجراجویانه هست و همچنین معماهای مختلفی هم هست .

از لینک زیر میتوانید این دمو رو دانلود بکنید : (نسخه ی ویندوز) (بر روی دکمه ی قرمز download now کلیک کنید)

The Brave Ball Alpha Demo download - Indie DB

نظرات شما کاربران محترم برای من مهم هست واقعا , به این علت که تا به همین جا هم یکسری از تغییرات اعمال شده روی بازی رو باتوجه به نظرات محترم شما اعمال کردم

باتشکر فراوان

تا به اینجای کار 4 مرحله از 5 مرحله بازی ساخته شده و امید به خدا به زودی ساخت مرحله ی پنجم (مرحله ی آخر) آغاز میشود

page بازی توپ شجاع در Indiedb :

The Brave Ball Windows, iPhone, iPad, Android game - Indie DB

تصاویری از مرحله ی چهارم بازی :

http://forum.bazicenter.com/thread72262/page5/#post3322261

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341

لینک دانلود دموی مخصوص جشنواره بازیسازان مستقل (زبان فارسی )

البته این نسخه قدیمی تر از نسخه ی جدید (انگلیسی) هست

http://www.igdf.ir/files/games/c9T8Yjbj88-339B_توپ شجاع (The Brave Ball)[نخستین دوره جشنواره].zip

به نظر خودم چون فعلا نسخه انگلیسی جدیدتره و بهبودهایی هم داره اگه نسخه انگلیسی رو بگیرید بهتره
(صفحه دانلود نسخه انگلیسی
)

http://www.indiedb.com/games/the-brave-ball/downloads/the-brave-ball-alpha-demo

15886956586231103290.jpg

آخرین ویرایش:

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
من امروز بلا فاصله بعد اینکه دانلود شد تستش کردم و اول از همه باید بگم خسته نباشی. بازیت بشدت جذاب و زیباست ولی خوب مشکلات ریزی داره که به نظرم میشه درستش کرد

اولین مشکل بیشتر سوتی شکله. وقتی که اخر مرحله اول با توپ دیگه ای یک دیالوگ داری اخرش خود توپ شجاع میگه "موفق باشی توپ شجاع و ...." احتمالا منظورت اینبوده که اون توپ دیگه باید اینو می گفت ولی خود توپ شجاع گفت

دیالوگ ها هم یکم زیادی شعاری بود!

بقیه مشکلات مربوط به خود بازین. بزرگ ترین مشکل باس فایت های بازیه که من هم تو مرحله 2 و هم مرحله 3 واقعا الکی خود ب خود رد شد. مرحله 2 که نفهمیدم چی شد اومد خورد بهم بعد هیچی. مرحله 3 هم خورد به یک مکعب اهنی که اونم بعدش تموم شد! خیلی الکی شد. رو این مسئله حتما کار کن

بقیه مشکلات بیشتر پیشنهادن مثلا به نظرم یه کاری کن که بشه با کلید ESC رفت بازیو پاز کرد و با موس بشه زاویه دید رو عوض کرد. (البته اگه میخای رو گوشی هم پیادش کنی همین خوبه.)

در ضمن لطفا کاری کن که وقتی که یه دشمت قراره بیاد تو زاویه دیدت یه هشداری بده. یکدفعه میان تو و بعد می فهمی که بهشون برخورد کردی.
اگرم بشه کاری کن که بعد مثلا 10 ثانیه راه رفتن سرعت 1/3 بره بالا
در ضمن بازی مقدار ی کوتاهه اگه بتونی 7-8 مرحلش کنی عالی میشه. البته می تونی بعد به صورت اپدیت هم بدیش

درکل بازیت بشدت جذابه و مراحل خیلی خوبه و موسیقی عالیه و طراحی محیط خلاقانست!

ولی بازیت عالیه و بشدت جذاب

پ.ن: اون نماد شیطان پرستی و فراماسونری که تو اتاق توپ شیطانی تو اخر مرحله 2 گزاشته بودی هم حالب بود!

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
من امروز بلا فاصله بعد اینکه دانلود شد تستش کردم و اول از همه باید بگم خسته نباشی. بازیت بشدت جذاب و زیباست ولی خوب مشکلات ریزی داره که به نظرم میشه درستش کرد

اولین مشکل بیشتر سوتی شکله. وقتی که اخر مرحله اول با توپ دیگه ای یک دیالوگ داری اخرش خود توپ شجاع میگه "موفق باشی توپ شجاع و ...." احتمالا منظورت اینبوده که اون توپ دیگه باید اینو می گفت ولی خود توپ شجاع گفت

دیالوگ ها هم یکم زیادی شعاری بود!

بقیه مشکلات مربوط به خود بازین. بزرگ ترین مشکل باس فایت های بازیه که من هم تو مرحله 2 و هم مرحله 3 واقعا الکی خود ب خود رد شد. مرحله 2 که نفهمیدم چی شد اومد خورد بهم بعد هیچی. مرحله 3 هم خورد به یک مکعب اهنی که اونم بعدش تموم شد! خیلی الکی شد. رو این مسئله حتما کار کن

بقیه مشکلات بیشتر پیشنهادن مثلا به نظرم یه کاری کن که بشه با کلید ESC رفت بازیو پاز کرد و با موس بشه زاویه دید رو عوض کرد. (البته اگه میخای رو گوشی هم پیادش کنی همین خوبه.)

در ضمن لطفا کاری کن که وقتی که یه دشمت قراره بیاد تو زاویه دیدت یه هشداری بده. یکدفعه میان تو و بعد می فهمی که بهشون برخورد کردی.
اگرم بشه کاری کن که بعد مثلا 10 ثانیه راه رفتن سرعت 1/3 بره بالا
در ضمن بازی مقدار ی کوتاهه اگه بتونی 7-8 مرحلش کنی عالی میشه. البته می تونی بعد به صورت اپدیت هم بدیش

درکل بازیت بشدت جذابه و مراحل خیلی خوبه و موسیقی عالیه و طراحی محیط خلاقانست!

ولی بازیت عالیه و بشدت جذاب

پ.ن: اون نماد شیطان پرستی و فراماسونری که تو اتاق توپ شیطانی تو اخر مرحله 2 گزاشته بودی هم حالب بود!

تمامی حرفهایی که زدید رو قبول دارم تقریبا

چون این بازی تقریبا تک نفره ساخته شده, نهایتا حدود 5 مرحله اصلی داره (که فعلا در حال ساخت مرحله 5 هستم) مگر در صورت استقبال مراحل به صورت آپدیت اضافه بشه

باید ببینم که تا کجا میتونم بهترش کنم

خیلی ممنون که تست کردید

ببخشید نسخه فارسی رو رفتید ؟ (به نظرم نسخه انگلیسی بهتره و جدیدتره فعلا)

توی نسخه انگلیسی مشکلی که در رابطه با دیالوگ گفتید ندیدم ؟ (دوباره دیدم که مطمئن بشم و مشکل نداشت)

"پ.ن: اون نماد شیطان پرستی و فراماسونری که تو اتاق توپ شیطانی تو اخر مرحله 2 گزاشته بودی هم حالب بود!"

اون نماد حذف شده از نسخه جدیدتر (نسخه انگلیسی) (به نظرم نیاز نیست مستقیما هر چیزی گفته بشه )

بازم ممنونم ازتون که بازی رو رفتید و لطف کردید

امیدوارم که تا قبل از حدود یک ماه بعد کلا تموم بشه و بازی نسبتا خوبی هم بشود

باتشکر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر