پورت UDP علت اصلی نصب نشدن بعضی از بازیها بر روی Xbox one

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

₪₪₪₪₪₪₪₪

کاربر سایت
May 28, 2010
443
نام
شایان وزیری
i buy new game"sniper elite III and i can install on my console and now i updating game:)
watch dalil virayesh

آخرین ویرایش:

mehdiz98

کاربر سایت
Mar 20, 2011
128
نام
mehdi
اگه دوستان درجریان باشن اینترنت پارس انلاین برای وصل شدن به لایو روی 360 همین مشکل رو داشت که یا باید مودم زایکسل یه مدل خاصشو میگرفتی یا اینکه مودوم رو روی حالت bridgeبذاری اونم دقیقا مشکلش همین بود

₪₪₪₪₪₪₪₪

کاربر سایت
May 28, 2010
443
نام
شایان وزیری
اگه دوستان درجریان باشن اینترنت پارس انلاین برای وصل شدن به لایو روی 360 همین مشکل رو داشت که یا باید مودم زایکسل یه مدل خاصشو میگرفتی یا اینکه مودوم رو روی حالت bridgeبذاری اونم دقیقا مشکلش همین بود
my friend my isp internet ParsOnline and my modem TP-LINK TD-8817 ! NOT PROBLEAM

JAVAD_MUSIC

کاربر سایت
Aug 1, 2011
187
بازی رو از xbox live خرید و دانلود کنید
همون کاری که به خاطر مشکل نخوندن دیسک توی کنسولم مجبور شدم یه بازی titanfall 16 gig و Cod ghosts 42 gig رو بخرم و دانلود کنم

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172
بازی رو از xbox live خرید و دانلود کنید
همون کاری که به خاطر مشکل نخوندن دیسک توی کنسولم مجبور شدم یه بازی titanfall 16 gig و Cod ghosts 42 gig رو بخرم و دانلود کنم
یعنی شما هم مشکل نصب نشدن بازی رو داشتین؟

nader.g

کاربر سایت
Mar 25, 2014
237
نام
نادر
WATCH DALIL VIRAYESH
کی گفته معلوم نیست؟بنده خدا اینهمه توضیح داده،دست اخر میگین معلوم نیست؟
تازه این مشکل فقط مال فرشاد نیست،مال خیلی های دیگه هست.مثل کسایی که تو این سایت معلومه و تعدادشونم اتفاقا کم نیست.Xbox.com Forums
جالب اینه که فرشاد خیلی خوب اومده مشکل و توضیح داده ولی هر کی یجور برداشت کرده و هر کس یه چی واسه خودش میگه،اقا یکم دقت...

rsoft

کاربر سایت
Sep 14, 2007
1,008
نام
reza
راهی هست که کسایی که X One ندارن بفهمن پورتشون باز هست یا نه؟

blue man

کاربر سایت
Aug 31, 2011
99
واقعا مسخره هستش
از همه مسخره تر هم اینه که وقتی بخواییم بازی رو افلاین نصب کنیم دوباره با این مشکل برخورد میکنیم
چاره چیه؟
PS4 هم چنین مشکلی داره؟
اینجوری باشه که باید فاتحه گیم رو خوند
عجب نسل پردردسری شد این نسل هشتم
نه ps4 این مشکل رو نداره
در ps4 بسته بودن پورتها فقط وفقط به سرور بازیها ربط داره نه به نصب بازی
در ps4 ازادی کامل در گرفتن یا نگرفتن اپدیت بازیها هست و میتونی حتی با نگرفتن اپدیت بازیها باز هم انلاین بود
ps4 بازیها رو کمتر از 4 دقیقه نصب میکنه. قبل از اینکه بفهمی بازی نصب شده

- - -ویرایش - - -

گویا شبیه چنین مشکلی برای کنسولهای سونی هم به وجود اومده ولی خب خارجی ها راحت این مشکل رو با ISP حل میکنند.در کل این پورت UDP گند زده به اینترنت و بخصوص دنیای بازی

عزیز من چرا از خودت در میاری باز هم میگم ps4 این مشکل رو نداره

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172
کی گفته معلوم نیست؟بنده خدا اینهمه توضیح داده،دست اخر میگین معلوم نیست؟
تازه این مشکل فقط مال فرشاد نیست،مال خیلی های دیگه هست.مثل کسایی که تو این سایت معلومه و تعدادشونم اتفاقا کم نیست.Xbox.com Forums
جالب اینه که فرشاد خیلی خوب اومده مشکل و توضیح داده ولی هر کی یجور برداشت کرده و هر کس یه چی واسه خودش میگه،اقا یکم دقت...
یعنی مشگل اینقدر حاد هستش چون شما گفتین خیلی های دیگه هم این مشکل رو دارن:-/

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
دوستان مشکل فقط واسه من نبوده به این تاپیک نگاه کنید

Xbox.com Forums

خارجکی ها هم داشتن که البته اونا با تنظیمات مودم حلش کردن

nader.g

کاربر سایت
Mar 25, 2014
237
نام
نادر
:))
akhe dadash man chera injoori harf mizani?
shoma migin moshkel az port udp hastesh?? chera bande ke ba moshkel port udp movajeh hastm ba hamchin payghami movajeh nashodm???chera to irani hay xbox one dar faght farshad intooriye??
masal kassai ke to kharj hastn aslan rabti nadare !bayad masal haton dakhal iran bashe ke bashe rosh hasab baz kard
chera man amroz sniper nasb kardm va ham darm updaate mikonm gir nmikone?
yek jay kar milange! :)
agar moshkel udp bood kol bache ha nmitonstn bazi nasb konn!
شایان متن ارور و کدش همه چیرو داره میگه،بابا ارور ارور،فدات شم ارور،درضمن فرشاد با پشتیبانی مایکروسافت صحبت کرده،
حالا چون تا الان مشگل مشابه در ایران گزارش نشده نمیشه اصل مشکل و زیر سوال برد که،
اگه دقت کنی تو پست اول توضیح داده که رو بعضی بازی ها و بعضی مواقع و در بعضی از ISP ها این مشکل بوجود میاد،پس دلیل نمیشه برا همه وجود داشته باشه.
شما اسنایپر و بدون مشکل نصب کردی،خیلی خوب علتش اینه که بازی به بازو بسته بودن پورت UDP کاری نداره و یا اصلا شاید پورت udp شما بسته نباشه!
حالا فرشاد چون تو کرمانشاه تنهاست این مشکل فقط برا اون پیش اومده،شاید کس دیگه ای تو شهرش x1 داشت هم این مشکل و داشت،به هر حال به ISP مربوط میشه.
حالا اینا رو بیخیال،چه اسراریه بیای بگی فرشاد اشتباه میکنه و مشکل از جای دیگست؟!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر