پورت UDP علت اصلی نصب نشدن بعضی از بازیها بر روی Xbox one

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
درود

بنده با مواجه شدن مشکل عدم نصب بازی Ryse بر روی کنسولم با جستجوی فراوان و چت با ساپورت مایکروسافت علت اصلی آن را فهمیدم.اول بگم که این مشکل دقیقا به چه صورتی است.وقتی یک بازی را چه به صورت آفلاین و چه آنلاین قصد دارید نصب کنید و دیسک بازی را در درایو کنسول قرار می دهید در حین نصب بعد از گذشت چند درصد (معمولا بین 37 درصد تا 70 درصد ) با پیام Instalition stoped مواجه می شوید و وقتی دوباره روی آن کلیک می کنید این پیام را مشاهتده می کنید:

The disc might be dirty or damaged 0x87e00064

بعد از جستجو فراوان در اینترنت و صحبت با ساپورت مایکروسافت ایشان گفتند که :

Xbox one requires the following ports to be open

• Port 88 (UDP)
  • Port 3074 (UDP and TCP)
  • Port 53 (UDP and TCP)
  • Port 80 (TCP)
  • Port 500 (UDP)
  • UDP Port 3544 (UDP)
  • UDP Port 4500 (UDP)

so that you can install the game and enjoy playing

میگه که برای نصب بازیها باید پورتهای فوق باز باشه و وقتی برای مدتی این پورتها قطع میشه در نصب بازیها خلل ایجاد میکنه حتی اگر بخوایم آفلاین نصب کنیم! بعدش گفتم راه حل چیه؟بهم گفت با ISP خودت تماس بگیر و ازش بخواه پورتها رو باز کنه و بعد مودمت رو ریستارت کن کنسولت رو خاموش و روشن کن و بازی را نصب کن .البته ایشان خبر نداره تو مملکت ما ISP بیچاره کاری از دستش بر نمیاد و سراسری این پورت قطع شده

این صفحه رو هم بهم داد بخونم واسه توضیحات بیشتر:
Xbox Network Ports | Xbox One Network Ports | Xbox Live Network Ports

خواستم این مشکل رو اینجا بذارم که اگر کسی با این مشکل مواجه شد بدونه مشکل از دیسک بازیش یا درایو کنسولش نیست بلکه مشکل از این پورت لعنتی UDP هست که جدیدا اعصاب واسه هیچکدوممون نذاشته.

آخرین ویرایش:

Serial Killer

کاربر سایت
Jan 18, 2014
196
خسته نباشی!اینجور تاپیک ها واقعا نیازه و خیلی مفیده به نظرم:d
چون الان که بازی ها ارجینال هست و گرونه آدم یه همچین اتفاقی برای بازیش بیوفته رسما افسوردگی میگیره:|

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
خسته نباشی!اینجور تاپیک ها واقعا نیازه و خیلی مفیده به نظرم:d
چون الان که بازی ها ارجینال هست و گرونه آدم یه همچین اتفاقی برای بازیش بیوفته رسما افسوردگی میگیره:|

آره الان این بازی که رسیده دست من به هیچ وجه نصب نمیشه و علتش همین موضوع هستش.معلوم هم نیست کی این مشکل رو حل میکنند.

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,461
نام
امین
شاید به خاطر ماه رمضون بستن ملت برن تو فاز معنویت و حسابی توشه ور دارن :d
در کل هیچ وقت اسایش نداریم از دست نت اینجا و دنگ و فنگاش.

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
دقیقا مسئله همینه
یه بابایی شاید اصلا یه بار هم آنلاین نشده باشه . یعنی اونم نمیتونه بازی نصب کنه؟

miladdarren

کاربر سایت
Apr 20, 2012
559
نام
Milad
ساپورتش گفت حتی اگه آفلاین هم باشی مشکل پورت هست؟؟؟؟:-o
می شه بگی اونوقت چه جوری؟؟:-o

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
من برای نصب Kinect Sports همین ارور گرفتم و مجبور شدم دیسک عوض کنم. (دیسک واقعا کثیف بود)
فکر نکنم پورت UPD تو حالت آفلاین هم تاثیر داشته باشند.

nader.g

کاربر سایت
Mar 25, 2014
237
نام
نادر
افلاین به قعط بودن پورت چه ربطی داره :-/
شما وقتی یبار انلاین بشی کنسول تغییرات و ذخیره میکنه،برا همین افلاین هم این مشکل پیش میاد،تنها راه حلشم (ریست فاکتوری)کنسوله و نصب افلاین بازی.
که البته اینجوری هر چی بازی و ابدیت داری رو کنسول، از بین میره که اونم راه حل داره و اونم اینه که قبلش از بازی هات یه بکاپ رو هارد اگسترنال بگیری.

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
دوستان اگر کسی هیچوقت آنلاین نشده باشه مشکلی ندارد و می تواند بازی را نصب کند.اما در صورتی که آنلاین شوید و کدی از بابت غیرفعال بودن پورتهای ذکر شده به کنسول شما ارسال شود تا زمانی که مجدد این پورت فعال نشود بعضی بازیهای Xbox one در نصب با چنین مشکلی مواجه می شوند.در زیر اعترض بعضی افراد دیگر در جهان رو واستون میذارم در مورد این موضوع که من همگی رو واسه مایکروسافت Report کردم و اونم گفت همگی اینا مشکل پورت داشتن که وقتی بهشون گفتیم و پورت رو فعال کردند مشکلشون حل شده

so I have installed 3 games, forza, need for speed, and ryse. I got to 50% on call of duty... Then it stops automatically... Gives me a "check your disc" error screen "your disc might be dirty or damaged. Try cleaning it, or choose a different disc. (0x87e00064)" any one have any ideas what could be causing this?

I installed Dead Rising and Ryse with no issue but Forza keeps erroring out at 67% and saying the disc might be dirty or damaged 0x87e00064. I did some reading online and saw that I should try installing when disconnected from the internet... I did that and it got to 70% then I got the same error code. I have tried installing 4 or 5 times now and I'm at a loss as to what I should do. I know for a fact Target where I bought the game won't return it since I opened it so I feel stuck and need guidance as to what to do next. I'm currently on a 28 minute hold with 18004MYXBOX hoping they can provide assistance.

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
نیازی به ریست فکتوری نیست.. به صورت آفلاین یه Uninstall و بعدش Install انجام بدید حل میشه مشکل....

نه این موضوع با Uninstallکردن حل نمیشه من بارها این کارو انجام دادم ولی نشد.چون کدک مربوط به غیرفعال بودن UDP تو کنسول save میشه باید پورت فعال بشه Data رو بفرسته واسه کنسول و اون وقت بازیها در حالت آفلاین نصب میشن.البته این مشکل شامل حال همه بازیها نمیشه ولی خیلی ضد حاله که از حالا باید غم کار نکردن بعضی بازیهای اورجینال هم داشته باشیم

unloved

کاربر سایت
Sep 10, 2009
640
نام
Hamid Anahid
دوستان اگر کسی هیچوقت آنلاین نشده باشه مشکلی ندارد و می تواند بازی را نصب کند.اما در صورتی که آنلاین شوید و کدی از بابت غیرفعال بودن پورتهای ذکر شده به کنسول شما ارسال شود تا زمانی که مجدد این پورت فعال نشود بعضی بازیهای Xbox one در نصب با چنین مشکلی مواجه می شوند.در زیر اعترض بعضی افراد دیگر در جهان رو واستون میذارم در مورد این موضوع که من همگی رو واسه مایکروسافت Report کردم و اونم گفت همگی اینا مشکل پورت داشتن که وقتی بهشون گفتیم و پورت رو فعال کردند مشکلشون حل شده

منم تعجب ام از این بود که شما اشاره کردی به این مشکل وگرنه میزاشتم رو حساب ناشیگری یوزر و اصلا پست نمیدادم... پس با این حساب تغییر آی پی هم نباید فایده ای داشته باشه. فقط باید مراقب نصب آنلاین باشیم.. واسه گرفتن آپدیت ها هم همچین مشکلی گزارش شده؟؟؟؟

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
منم تعجب ام از این بود که شما اشاره کردی به این مشکل وگرنه میزاشتم رو حساب ناشیگری یوزر و اصلا پست نمیدادم... پس با این حساب تغییر آی پی هم نباید فایده ای داشته باشه. فقط باید مراقب نصب آنلاین باشیم.. واسه گرفتن آپدیت ها هم همچین مشکلی گزارش شده؟؟؟؟

نه واسه آبدیت ها چنین مشکلی گزارش نشده تا حالا.ولی جالبه در مورد این مشکل فقط کافیه عبارت The disc might be dirty or damaged 0x87e00064 رو تو گوگل سرچ بزنید ببینید چند تا سایت در مورد این موضوع وجود داره که خیلی ها گزارش دادن.ولی مشکل اینجاست اونا با راهنمایی مایکروسافت و دیگران مشکلشون حل میشه اما ما دستمون به هیچ جا نمیرسه

- - -ویرایش - - -

من برای نصب Kinect Sports همین ارور گرفتم و مجبور شدم دیسک عوض کنم. (دیسک واقعا کثیف بود)
فکر نکنم پورت UPD تو حالت آفلاین هم تاثیر داشته باشند.

بهرام جان این دیسک بازی Ryse من کاملا تمیز و سالم هستش و یکی از بچه ها دو ماه پیش نصبش کرده و راحت نصب شده الان که من میخوام نصب کنم این مشکل رو دارم.

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172
واقعا مسخره هستش
از همه مسخره تر هم اینه که وقتی بخواییم بازی رو افلاین نصب کنیم دوباره با این مشکل برخورد میکنیم
چاره چیه؟
PS4 هم چنین مشکلی داره؟
اینجوری باشه که باید فاتحه گیم رو خوند
عجب نسل پردردسری شد این نسل هشتم

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر