PES 2015 | PS3

ADELANTEAMIR

کاربر سایت
Nov 17, 2010
116
نام
امیر

حاجی اینو چطوری باید بریزیم ؟ البته تا یه حدودی بلدم ولی میخوام سیوای خودم پاک نشه میشه باهم ادغام بشن؟؟:d
یه توضیحی میدین مرررررررررسی

ADELANTEAMIR

کاربر سایت
Nov 17, 2010
116
نام
امیر

KOTPP

کاربر سایت
Oct 9, 2012
86
نام
Last survivor
آقا اون 17 مگه رو بچه ها میگن هیچ تغییری ایجاد نمیکنه؟؟؟؟؟؟اون 250 مگی هم همینجوره؟کسی ریخته دیده تغیرات اعمال میشه یا نه؟؟:(

دوست عزیز
1-راهنما برای نصب دیتا پک درون فایلی که دان میکنی موجود هست.
2- برای سیو هات هیچ مشکلی پیش نمیاد
3-پچ برای برطرف کردن مشکلات بازی از قبیل باگ ها و مشکلات گرافیکی و اینجور چیز هاست(که خیلی وقتا یه مشکل جزئی که اصلا به چشم نمیاد رو حل میکنه) اما دیتا پک برای بروز کردن چهره ها نقل و انتقالات کفش ها استادیم ها و این چیز هاست اصلا اسمش روشه،بسته الحاقی....موفق باشی.

ADELANTEAMIR

کاربر سایت
Nov 17, 2010
116
نام
امیر
دوست عزیز
1-راهنما برای نصب دیتا پک درون فایلی که دان میکنی موجود هست.
2- برای سیو هات هیچ مشکلی پیش نمیاد
3-پچ برای برطرف کردن مشکلات بازی از قبیل باگ ها و مشکلات گرافیکی و اینجور چیز هاست(که خیلی وقتا یه مشکل جزئی که اصلا به چشم نمیاد رو حل میکنه) اما دیتا پک برای بروز کردن چهره ها نقل و انتقالات کفش ها استادیم ها و این چیز هاست اصلا اسمش روشه،بسته الحاقی....موفق باشی.

ممنون از راهنماییت..راستی باشگاههای انگلیس هم درست میشه؟:)

:(

دوست عزیز این منوی recovery ps3 کجاس که ما هر چی میگردیم پیدا نمیکنیم؟؟؟؟؟

- - -ویرایش - - -

:(

دوست عزیز این منوی recovery ps3 کجاس که ما هر چی میگردیم پیدا نمیکنیم؟؟؟؟؟

متوجه شدم کجاس:d

Last edited by a moderator:

|Night|

کاربر سایت
Aug 14, 2014
93
سلام دوستان...یه سوال آقا ما این دیتا پک را دان کردیم...بعد 3 تا پوشه بود اون یکی که آیکون و ...این چیزا داشت را جایگزین کردم...بعد محتویات داخلUSRDIR رو ریختم( دو تا چیز بود توش)داخل همین پوشه توی فایل شبیه به این نام تو بازی...بعد هم کپی کردم توی همون آدرس که نوشته بود( حجم فایل 8.4 خورده گیگ بود) بعد هم از ریکاوری گزینه 4 زدم...ولی وقتی میرم روی بازی زده روش دیتا پک ولی وقتی بوت میکنم از مالتی من میات بیرون رو سی دی که میرم میبینم نوشته unsupported data..!! فایل هم به صورت corruption (همون فایل 8 خورده گیگی) برام نشون میده... چیکار کنم کجا خراب کردم؟؟

ADELANTEAMIR

کاربر سایت
Nov 17, 2010
116
نام
امیر
منم همون دستورات رو انجام دادم ولی هیچ اتفاقی نیفتاد:(چیکار دیگه باید میکردم؟؟هم اون دوتا فایلو ریختم وهم فایل پکیج رو نصبیدم ولی هیچ ..........:((

shadoman

کاربر سایت
Sep 27, 2012
332
نام
رحیم
سلام دوست عزیز با اجازه اساتید محترم
دوست عریر اول ابدیت UP0101-BLUS31480_00-PES2015USPATCH01-A0101-V0100-PE.pkg مثلان ایدی بازی من BLUS31480 را بریز
بعد مطابق با ایدی بازید داخل اون PES 2015_PS3 datapack 1.00(orpf.ir) دانلود شده برو بعد گذینه USRDIR را داخل یکی از دو پوشه بریز مثلا ایدی بازی من BLUS31480 است گذینه USRDIR را ریختم داخل پوشه BLUS31480_DATAPACK بعد پوشه BLUS31480_DATAPACK ریختم تو فلاش که باید fat32باشه به ps3 وصل کردم و وارد مولتیمن فایل منیجر dev_hdd0/game بریز بعد دستت را رو دگمه خموش کردن دستگاه نگه دار تا خاموش بشه ps3 بعد دوباره دستگاه را روشن کن ولی دستت را نگه دار تا دوباره دستگات خاموش بشه ایندفعه نیز دستگاه را روشن کن و دستت رو دگمه روشن کننده دستگاه نگه دار تا دو صدای بوق بشنوی و دستت را وردار رو گذینه 4 روم برو recovery mode دستگاه را ریکاوری کن بعد برو تو بازی این مثل pes2013 نیست که بهت بگه این کفشها اضافه شده برو تویه بازی روی اون عکس باشگاه زیرش نوشته ورژن 1.1 داتا پچ 1 بعد برو تو ستینگ اونجا داتا پچ اضافه شده و 8 کفش چهرو چیزهای دیگه اضافه شده

ADELANTEAMIR

کاربر سایت
Nov 17, 2010
116
نام
امیر
سلام دوست عزیز با اجازه اساتید محترم
دوست عریر اول ابدیت UP0101-BLUS31480_00-PES2015USPATCH01-A0101-V0100-PE.pkg مثلان ایدی بازی من BLUS31480 را بریز
بعد مطابق با ایدی بازید داخل اون PES 2015_PS3 datapack 1.00(orpf.ir) دانلود شده برو بعد گذینه USRDIR را داخل یکی از دو پوشه بریز مثلا ایدی بازی من BLUS31480 است گذینه USRDIR را ریختم داخل پوشه BLUS31480_DATAPACK بعد پوشه BLUS31480_DATAPACK ریختم تو فلاش که باید fat32باشه به ps3 وصل کردم و وارد مولتیمن فایل منیجر dev_hdd0/game بریز بعد دستت را رو دگمه خموش کردن دستگاه نگه دار تا خاموش بشه ps3 بعد دوباره دستگاه را روشن کن ولی دستت را نگه دار تا دوباره دستگات خاموش بشه ایندفعه نیز دستگاه را روشن کن و دستت رو دگمه روشن کننده دستگاه نگه دار تا دو صدای بوق بشنوی و دستت را وردار رو گذینه 4 روم برو recovery mode دستگاه را ریکاوری کن بعد برو تو بازی این مثل pes2013 نیست که بهت بگه این کفشها اضافه شده برو تویه بازی روی اون عکس باشگاه زیرش نوشته ورژن 1.1 داتا پچ 1 بعد برو تو ستینگ اونجا داتا پچ اضافه شده و 8 کفش چهرو چیزهای دیگه اضافه شده

آقا در یک کلام میپرسم..آیا لایسنس انگلیس درست میشه یا نه؟
اگه نمیشه به دردسرش نمیارزه برا کفشو چهره بخوای این کارا رو هم بکنی;)
در ضمن شما مطمعنی USRDIR رو باید بریزی توی پوشه BLUSXXXXXX_DATAPACK؟خودش توی راهنما میگه بریز توی پوشه اصلی بازی که؟؟:-/

4lireza_king

کاربر سایت
Nov 4, 2014
11
اقا سلام ، واسه شما ها هم قبل شروع بازی هیچ حاشیه ای نداره ؟ ، ینی تیما از تونل ورزشگا میان بیرون و مراسم قبل بازی در کل ، واسه شما هم نداره ؟ یا فقط واسه منه ؟ ...

ADELANTEAMIR

کاربر سایت
Nov 17, 2010
116
نام
امیر
اقا سلام ، واسه شما ها هم قبل شروع بازی هیچ حاشیه ای نداره ؟ ، ینی تیما از تونل ورزشگا میان بیرون و مراسم قبل بازی در کل ، واسه شما هم نداره ؟ یا فقط واسه منه ؟ ...

فقط دورنمای ورزشگاه رو نشون میده همین...........:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر