PES 2015 [پست اول خوانده شود]

مهم:
بحث مقایسه اینجا : FIFA VS PES
در این تاپیک بحث مقایسه ای بشه کابر خاطی به مدت یک هفته بن خواهد شد.

ekx37mof2ruyimmgxbqg.png

ناشر: Konami
تاریخ انتشار: نامشخص​

همین طور که از قبل اعلام شده بود، بازی PES 2015 برای کنسول های نسل هشتم و هفتم امسال منتشر مشه و امروز اولین تریلر بازی منتشر شد.
توضیحات کانال رسمی بازی:
PES 2015 را ببینید، بازگشت واقعی به ریشه های اصلی PES شامل کنترل فوق العاده پاسخگو بازی و گیم پلی شناخته شده این سری که در آن بازیکنان می توانند بدون محدودیت بازی کنند
اولین تریلر بازی
عکس های بازی:

اطلاعات بیشتر از بازی در تاریخ 3 ماه July منتشر خواهد شد

Last edited by a moderator:

playchar

کاربر سایت
Dec 21, 2014
287
نام
only fifa
ماشالا تاپیکشم مث خودش پر باره سالی یه کامنت بش اضاف میشه|-)
خودم جواب خودمو میدم بعد از آپدیت 1.4 که حدود سه گیگ و خورده ای حجم داشت 4 جفت کفش و یه ورزشگاه به بازی اضافه شد والسلام علیکم و رحمت الله وبرکاته:))

Capitan John

کاربر سایت
Jun 22, 2012
66
اقا این بازیکنا که کارت میگیرن چرا اسم بالاشون چرا زرد نمیشه؟؟؟؟؟؟ من اصلاً نمی فهمم بازیکن اخطاری هست خطا می کنم بعد میبینم کارت زرد دوم میده!!!!!

matte

کاربر سایت
Sep 10, 2014
84
چند روز پیشا رفتم توی مغازه دوستم دیدم pes2015 داره گفتم کرایه کنم ببینم چجوریه بازیو گرفتمو گذاشتم روی دستگاه یه چند دقیقه ای گذشت مغزم هنگ کرده بود خدایا این همون بازی ای هست که با فیفا15 مقایسه میشه و میگن بهتره؟:-/ گفتم نکنه این یه بازی دیگه هست ولی این کنسول هک نشده بلوری هم ارجیناله پس چرا اینجوریه؟:-/بلاخره چند دست زدم گیم پلی و دفاع کردن با سیستم لجنداری(فیفا)واقعا برام سخت بود قیافه بازیکنها فاجعه بود از اون مهمتر L1 مثلث توی افلاین بدجور بازیو اسون کرده بود خلاصه اون دو روز گذشتو من همش پیش خودم ارزو میکردم ای کاش روز بعد کرایه کردن بازی جمعه نبود و من همون عصر روز بعد بازیو پس میدادم واقعا واسه یه فیفا باز سخته با این PESکنار اومد درسته که فیفا15 نیدفوراسپید شده ولی بازم شبیه ساز تر از PES هست واسه یه فیفا باز قدیمی حداقل سخته باهاش کنار بیاد البته قبول دارم نسبت به PES 2014 خیلی پیشرفت داشته ولی با فیفا هنوز خیلی فاصله داره از اون بدتر گزارشگر بازیه واقعا صدای مضخرفی داره این جان چمپیون مشکل نبودن لایسانسها هم بیداد میکنه عملا لیگ برتر رو غیر فعال کرده قیافه ها هم که نگم بهتره میدونم اینجا قراره حرفی از فیفا زده نشه ولی چیکار کنیم بلاخره فعلا دوتا فوتبال بیشتر نیستو این دوتا همش باهم مقایسه میشن

فیفا که برای ادمای منزوزیه کلا با 4 نفر نمیشه بازیش کرد ابروی ادم میره اصلا حال نمیده فقط pes برای بازی با رفیقات. شما فیفا بازا برید تو اتاق درو ببندید انقدر بازی کنید تا ...

- - -ویرایش - - -

اقا یکی جواب مارو بده

کاریش نمیشه کرد اون پایین که اسمه بازکنت هست کارتشو نشون میده

Museu

کاربر سایت
Oct 15, 2014
245
اقا این بازیکنا که کارت میگیرن چرا اسم بالاشون چرا زرد نمیشه؟؟؟؟؟؟ من اصلاً نمی فهمم بازیکن اخطاری هست خطا می کنم بعد میبینم کارت زرد دوم میده!!!!!

دقيقا به نكته مهمي اشاره كردي

Sent from my iPhone using Tapatalk

mahziyar5

کاربر سایت
Jul 8, 2014
193
فیفا که برای ادمای منزوزیه کلا با 4 نفر نمیشه بازیش کرد ابروی ادم میره اصلا حال نمیده فقط pes برای بازی با رفیقات. شما فیفا بازا برید تو اتاق درو ببندید انقدر بازی کنید تا ...

- - -ویرایش - - -

کاریش نمیشه کرد اون پایین که اسمه بازکنت هست کارتشو نشون میده

خدايي بخون يه بار ديگه حرفتو!! ديگه روانشناسيم ميكنين كه فيفا مال ادماي منزويه!! احتمالا هركي هم با پاي راست بره دستشويي فيفا بازي ميكنه هركي هم با پا چپ بره پس..=)))
بابا چرا شما فن هاي پس بعضي اوقات حرفاتونو فكر نميكنين بش؟ اخه ميشه بگي منزوي بودن چه وبطي به اين چيزي كه گفتين داره؟ بابا بازي شما خداست لازم نيس از بعد روانشناسي خودتو قانع كني=)))
فروش بازي خودش نشون ميده چقدر ادم منزوي زياد هست;)

kourosh10

کاربر سایت
Oct 9, 2010
174
سلام و تبریک سال نو
دوستان من بازیم ریجن 1 هستش وقتی میخوام آنلاین بزنم همش از بازی توی همون دقایق اول می افتم بیرون و کانکشن قطع میشه کسی میتونی راهنمایی کنه ؟ بازی ها ی دیگه مشکلی ندارم

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
دوستان پیس باز این قسمت مستر لیگش عینه pes2011 بازی کنا زود پیشرفت میکنن؟:d

من قصد خرید بازی رو دارم فقط بخاطر مستر لیگ چون اصولا زیاد بهم حال نمیده با کسی انلاینش رو بازی کنم

saman_arsenal

کاربر سایت
Aug 11, 2014
402
[QUOT. MiladKhafan;3684974]دوستان پیس باز این قسمت مستر لیگش عینه pes2011 بازی کنا زود پیشرفت میکنن؟:d

من قصد خرید بازی رو دارم فقط بخاطر مستر لیگ چون اصولا زیاد بهم حال نمیده با کسی انلاینش رو بازی کنم[/QUOTE]

سلام سال نو مبارک برای افلاین پیشنهاد می دم فیفا بخرید چون کریر مود فیفا لیگ انگلیس جوش فوق العادست موفق باشید

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
[QUOT. MiladKhafan;3684974]دوستان پیس باز این قسمت مستر لیگش عینه pes2011 بازی کنا زود پیشرفت میکنن؟:d

من قصد خرید بازی رو دارم فقط بخاطر مستر لیگ چون اصولا زیاد بهم حال نمیده با کسی انلاینش رو بازی کنم

سلام سال نو مبارک برای افلاین پیشنهاد می دم فیفا بخرید چون کریر مود فیفا لیگ انگلیس جوش فوق العادست موفق باشید[/QUOTE]

فیفا بازی کردم حوصلمو سر میبره8-| من توی pes 2011 مستر لیگش رو تا سال 2048 رفته بودم خیلی میچسبید

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
1,433
نام
رضا چشمی
سلام به همه

یه سوالی در مورد بخش آنلاین PES 2015 داشتم.
چه طوری می تونم سرعت بازی رو افزایش بدم.در حالت آفلاین می شه سرعت بازی رو از بخش System Setting و در بخش Game Speed Mode افزایش داد اما در بخش آنلاین من گزینه ای پیدا نکردم و سرعت بازی به صورت پیش فرض روی 0 تنظیم هست که کلا رو مخ هست و 90 درصد بازی ها رو به خاطر همین مشکل می بازم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر