برگزاری مسابقات فیفا 2014

-----moh-----

کاربر سایت
Jan 28, 2012
325
میگم از ۳۲ نفر بالای ۲۰ نفر ریال مادرید برداشتن بحث علاقه هم نیست خودتون میدونید به خاطر چیه... اینطوری خوب نیست واقعا باعث لوث شدن میشه

رونالدو و بیل:D من حقیر که با تیم کم بزاعت بلژیک شرکت کردم و اومدم از بچه ها یه 10 تا بخورم:D

si.armin

کاربر سایت
May 20, 2011
469
نام
آرمین
جناب royal star بزرگوار تشریف نمیارین بازی کنیم؟

شماره تماس هم هست عزیز اگه در دسترس نیست از اون استفاده کن

- - -ویرایش - - -

رونالدو و بیل:D من حقیر که با تیم کم بزاعت بلژیک شرکت کردم و اومدم از بچه ها یه 10 تا بخورم:D

یکی تو یکی بلژیک کم بزاعته :biggrin1: ولی قبول دارم روی کاغذ ضعیف تره اما ابزار مورد نیاز واسه کار تو رو داره :biggrin1::biggrin1:

آخرین ویرایش:

saman76

کاربر سایت
Jan 20, 2014
257
نام
سامان
شماره تماس هم هست عزیز اگه در دسترس نیست از اون استفاده کن

- - -ویرایش - - -

یکی تو یکی بلژیک کم بزاعته :biggrin1: ولی قبول دارم روی کاغذ ضعیف تره ولی ابزار مورد نیاز واسه کار تو رو داره :biggrin1::biggrin1:

احسنت لوکاکو قشنگ براش کار می کنه

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
من بایرن مونیخ رو برداشتم. واقعا دیگه داره حالم بهم میخوره از اینکه همیشه حریفام مادرید بودن :d بیش از ۱۰۰ بار یقین دارم که حریفام مادریدی بودن. دیگه واقعا هم لو رفته روش بازی با مادرید ولی بازم جای اشتباه هست .
الان تو سیزن هر ۱۰ بازیم ۹ تاش حریفام مادریدی هستن طوری که تیمهای دیگه رو میبینم ذوق مرگ میشم .

- - -ویرایش - - -

اتفاقا به نظرم بلژیک عالیه . اینو میگید که فردا غافلگیر کنید :d

-----moh-----

کاربر سایت
Jan 28, 2012
325
اتفاقا به نظرم بلژیک عالیه . اینو میگید که فردا غافلگیر کنید :d

من بازی اولم رو هم باختم البته:d در کل زیاد مهم نیست همین که بتونیم دور همدیگه با بچه ها بازی کنیم خودش افتخاریه برای ما.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر