PlayStation WARTHUNDER | PS4

logo.png

سلام دوستان

بعد از اين كه ديدم انگار جمعيت مشتاقان اين بازي روي PS4 هم داره زياد ميشه تصميم گرفتم كه يه تاپيك مختص كنسولي بازي رو بزنم

WT يه بازي MMO-F2P از استوديوي روسي GAIJIN هست كه چند سالي ميشه كه داره روي شبيه سازهاي جنگ كار مي كنه و كار خودش رو با هواپيماهاي جنگي زميان جنگ جهاني دوم شروع كرد و در حال حاضر بخش تانك رو هم به بازي اضافه كرده و شايد در اينده ايي نه چندان دور بخش دريايي و NAVAL بازي هم در مرحله الفا قرار بگيره

در مورد كليات بازي بايد گفت كه سه نوع MODE مختلف داره

1-ARCADE : كه خوب همون اركيد خودمونه :d خيلي ساده تر و با كمك هاي بيشتر از طرف بازي براي كنترل و هدايت هواپيما و شليك كردن و صرف نظر از برخي قوانين مهم فيزيكي و محدوديت هاي هواپيماها

2-REALESTIC : اين مود نسبت به مود قبلي داراي محدوديت ها و كمك هاي كمتري است.
مثلا" ديد شما نسبت به اركيد كمتره و از 10 كيلومتري يه هواپيماي ديگه رو نميتونيد تشخيص بديد :| يا مثلا" ديگه كمك براي نشونه گيري وجود نداره يا قوانين فيزيكي محدوديت هاي بيشتر ايجاد مي كنن

3-SIMULATOR : اين ديگه مود كاملا" شبيه سازي بازي هست و از كنترل ها گرفته تا قوانين و دوربين و همه چي مثل واقعيت شده و پرواز كردن در اين مود نيازمند مهارت خاص و بالايي هست

Victim%20over%20dover%20-3rdplace.jpg

بازي در زمان جنگ جهاني دوم اتفاق مي افته و شما قادر هستيد از ميان 5 كشور ايالات متحده آمريكا ، آلمان نازي ، شوروي ، بريتانيا و ژاپن در بخش هواپيماها و دو كشور شوروي و آلمان نازي در قسمت تانك ها به جنگيدن در مپ هاي مختلف و فراوان با 31 پلير ديگه بپردازيد ( در كل يك مچ 32 نفر حضور دارن )
هر كشور شايد نزديك به بيش از 50 هواپيماي مختلف داره كه از هواپيماهاي دوباله ( BIPLANE ) كه كمي قبل از جنگ جهاني دوم بودن تا آغاز عصر جت ها ادامه پيدا ميكنه ( تمامي جت ها فقط CANNON -توپ- دارن :d )
تانك ها به تازگي براي عموم به بازي اضافه شدن و تعدادشون كم هست و فقط دو كشور شوروي و المان نازي در حال حاضر بخش تانك دارن كه اونجا هم ميشه با 32 پلير به جنگيدن پرداخت و حتي در دو مود R و S ميشه به جنگ هاي ميكس شده ( هوايي و زميني با هوش انساني در يك مپ ) پرداخت

نيرو هاي هر كشور به 5 قسمت (TIRE ) مختلف تقسيم ميشن كه هر قسمت هواپيماهاي خاص خودش رو داره و هر كدوم از لحاظ قدرت هوايي تقسيم شدن
در كل 3 مدل هواپيما داريم كه شامل FIGHTER ، BOMBER و ATTACKER ميشه كه برخي از هواپيماها حالت ميان شاخه ايي دارن و ميتونن 2 نقش رو با هم ايفا كنن البته انواع خاصي از هواپيما هم داريم كه شماها خودتون ميتونيد بعدا" باهاشون آشنا بشيد :d

تانك ها هم 5 TIRE دارن و به LIGHT TANK , MEDIUM TANK , HEAVY TANK , TANK DESTROYER و AA ها تقسيم ميشن ( AA ضدهوايي بازي هست براي مپ ها ميكس )

Fall%20of%20the%20rising%20sun%20-1stplace.jpg

بازي از اول معرفي PS4 به عنوان يه F2P كه براي PS4 مياد معرفي شد و الحق و الانصاف بازي خوبي هم هست چون به عنوان يه F2P به روح F2P بودن كاملا" وفادار بوده و كسي نميتنه با خريدن ايتم هاي پولي قدرت هاي فرابشري پيدا كنه
ايتم هاي پولي هم كه در بازي هست زياد نيستن و اكثرا" به شما براي جذاب تر كردن بازي كمك مي كنن
البته تعداد كمي هواپيما براي خريد هستن كه اين هواپيماها به صورت مهمان (!!!:d) در شاخه كشور ديگه حضور دارن ! مثلا" BF-09 E3 المان در شاخه ژاپن هم پيدا مشه و ميشه با واحد پولي گلد بازي اون رو خريد
البته حدود 5-6 تا هواپيماي هم در بازي هست كه فقط بايد اون ها رو هزينه ايي 20-30 دلاري خريد اما هواپيماهايي نيستن كه برتري كامل داشته باشن و با هواپيماهاي ديگه ميشه شكارشون كرد
جديدا" ( در زمان نوشتن تاپيك ) بازي با PC كراس پلتفرم شده و هر روز بيش از پنجاه هزار نفر انلاين هستند و حتي در خلوت ترين زمان ها بيست هزار نفر تضمين شده هست ( قبل از كراس پلتفرم شدن نهايتا" 1900 نفر و كمترين 300 نفر ) بازي مي كردن
از جمله دلايل كمبود پلير در PS4 اين بود كه بازي اول براي ريجن EU اومد و بعدها با كراس پلتفرم شدن براي US و ديگر نواحي هم عرضه شد
كراس پلتفرم شدن علاوه بر فرصت هايي كه ايجاد كرد بازي رو براي كنسول باز ها هم سخت تر كرده :| ( خودتون ديگه بهتر جريان موس و كنترلر و انالوگ رو ميدونيد :|:d )
البته بازي به شما اجازه كامل ميده كه با وصل كردن موس و كيبورد به PS4 به جنگيدن با نيروهاي ديگه بپردازيد

در كل فعلا"چيز خاص ديگه ايي به نظرم نميرسه كه توضيح بدم اما ميتونم به سوال هاتون پاسخ بدم
و اگر اولين سوالتون اين باشه كه آيا مي ارزه بازي رو دانلود كنيم يا نه به عنوان نظر شخصي بايد بگم بله مي ارزه ;):d

آدرس برادران ما در بخش PC بازي همين فروم :d
http://forum.bazicenter.com/thread72859/

آدرس سايت بازي
War Thunder - Next-Gen MMO Combat Game for PC, Mac and Playstation4 | Play for free now! -

تا جايي كه بتونم از اموزش ها بخش PC و جاهاي ديگه ميذارم

موفق باشيد
salute.png
:d

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
اپدیت جدید حدود 6گیگ :|

بله :|
نه به اون موقع كه التماس مي كرديم 1.39 و 1.41 رو بدن نه به الان كه كراس پلتفرم شده و به خاطر PC ها هم كه شده ميزنه چند وقت يه بار اپديت ميده :|

چيز خاصي هم من نديدم اضافه كرده باشه :| يعني هواپيمايي چيزي من نديدم :| فقط نورپردازي و اينجور چيزهارو عوض و بهتر كرده

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
بله :|
نه به اون موقع كه التماس مي كرديم 1.39 و 1.41 رو بدن نه به الان كه كراس پلتفرم شده و به خاطر PC ها هم كه شده ميزنه چند وقت يه بار اپديت ميده :|

چيز خاصي هم من نديدم اضافه كرده باشه :| يعني هواپيمايي چيزي من نديدم :| فقط نورپردازي و اينجور چيزهارو عوض و بهتر كرده

آره واقعا حجمش برای ما خیلی زیاده حداقل حالا که چیز مهمی یا تغییر خیلی نداده یه اپديت 500تا1 گيگ هم کفايت میکرد :|

اگه اینطوری بخواد اپديت بده با اینکه بازیش را دوست دارم مجبورم پاکش کنم/:)

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
منم دیروز اپدیت کردم روی ps4 حدود 8.5 گیگ بود

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

نه اينطوري نيست ! در واقع بازي مياد اول خودش رو با اپديت مي سنجه و بعد مي بينه كه چه مقدار اپديت احتياج داره يا همچين سيستمي داره
چون براي من عملا" از 5800 مگ تا 8 گيگ و خورده ايي ميخواست بره ! يعني مثل اين ميموند كه انگار مي خواست از 5800 شروع كنه به دانلود
ولي وقتي بخوايد با pc دانلود كنيد مجبوريد همه لينك هارو دانلود كنيد :|

آره واقعا حجمش برای ما خیلی زیاده حداقل حالا که چیز مهمی یا تغییر خیلی نداده یه اپديت 500تا1 گيگ هم کفايت میکرد :|

اگه اینطوری بخواد اپديت بده با اینکه بازیش را دوست دارم مجبورم پاکش کنم/:)

تازه اين اولشه :|
هنوز تانك هاي كشور هاي ديگه اضافه نشدن :| اگر يهو هر 3 تا كشور رو اضافه كنن به علاوه هواپيماهايي كه قولش رو دادن بايد انتظار بالاي 10 گيگ داشته باشيد :|

ولي با اين اوصاف واقعا" ارزش داره ! هم پلاس نميخواد هم مجاني هم سرور هاي خوبي داره !
لينك هاش رو بگيريد بذاريد شبانه دانلود بشه تا وقتي تموم شد :d

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
بعد این اپديت جدید تو هواپیما تصویر در هنگام بازی به نظرم یک حالتی مواج شده نور سفیدی تو چشم ميزنه و کمی چشم را اذیت میکنه:-/

rahimism

کاربر سایت
Mar 31, 2014
10
سلام
این بازی را که حجمش حدود 5.5 گیگ بود دانلود کردم و وقتی دانلودش تموم میشه بازی نصب نمیشه. میگه: can't download please go to notification
الان دومین بار هست که این 5.5 گیگ را دانلود میکنم و اکانت هم برای رجین 1 هست.

کسی همچین مشکلی نداشته؟ راه حلش چیه؟
ممنون

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
این همه دانلود کردم، اما ازش سر در نیوردم!

خوب بگو از كجاش سر در نيوردي :| يه كم بايد توي منو هاش بگردي و ببيني چي هستن

سلام
این بازی را که حجمش حدود 5.5 گیگ بود دانلود کردم و وقتی دانلودش تموم میشه بازی نصب نمیشه. میگه: can't download please go to notification
الان دومین بار هست که این 5.5 گیگ را دانلود میکنم و اکانت هم برای رجین 1 هست.

کسی همچین مشکلی نداشته؟ راه حلش چیه؟
ممنون

5.5 گيگ نيست ! يه جايي رو اشتباه كردي ! بازي بيشتر از 13 گيگ ه !

دوستان ديروز يه اپديت حدودا 100 مگي دادن !
هنوز اندر كف اين سيستم اپديت WT هستم :| دوتا فايل 4 گيگي يعني در جمع 8 گيگ گذاشته براي اپديت ! بعد هر وقت كه ميخواد اپديت بده اين دوتا فايل رو عوض مي كنه :| مثلا" ديروز گفت اپديت بايد بشه ما هم گفتيم جهنم اپديت شه !
اول سيستم چك مي كنه اپديت تا ببينه چه اپديت هايي رو داري بعد يه مدت طولاني چك كردن ديدم از 8230 مگ بود حدودا" تا 8355 مگ اپديت كرد :|

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
خوب دوستان يه اپديت 1.43 هم بعد مدت ها اومد ( حدود 8 گيگ مي باشد :|)

يه سري تغييرات به علاوه اضافه شدن حدود 40 وسيله ديگه از جمله Ho 229 و يه سري بمبر و تانك و ...
تغييراتي هم در بازي اعمال شده

پ.ن:
فكر كنم تنها كسي كه اينو روي PS4 توي ايران بازي مي كنه خودمم :| /:)8-|

Witcher69

کاربر سایت
Feb 14, 2014
122
نام
AMIN
سلام, منم بازیش میکردم اولا که ps4 رو گرفتم.. خیلی هم بهم حال میداد..( البته فقط Air Battle هاش:p ) ولی الان یه 1 ماه اینا میشه بازیش نکردم.. این آپدیت رو امشب باید Free بزارم دانلود شه ببینم چیه چطوریه..:d
یه چیزی بگم : واقعا حیف که واسه این Trophy نذاشتن خیلی باحال و جذابتر میشد بنظرم اگه Trophy هم داشت.. یا شاید کلا امکانش نیست.. نمیدونم..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر