PlayStation WARTHUNDER | PS4

logo.png

سلام دوستان

بعد از اين كه ديدم انگار جمعيت مشتاقان اين بازي روي PS4 هم داره زياد ميشه تصميم گرفتم كه يه تاپيك مختص كنسولي بازي رو بزنم

WT يه بازي MMO-F2P از استوديوي روسي GAIJIN هست كه چند سالي ميشه كه داره روي شبيه سازهاي جنگ كار مي كنه و كار خودش رو با هواپيماهاي جنگي زميان جنگ جهاني دوم شروع كرد و در حال حاضر بخش تانك رو هم به بازي اضافه كرده و شايد در اينده ايي نه چندان دور بخش دريايي و NAVAL بازي هم در مرحله الفا قرار بگيره

در مورد كليات بازي بايد گفت كه سه نوع MODE مختلف داره

1-ARCADE : كه خوب همون اركيد خودمونه :d خيلي ساده تر و با كمك هاي بيشتر از طرف بازي براي كنترل و هدايت هواپيما و شليك كردن و صرف نظر از برخي قوانين مهم فيزيكي و محدوديت هاي هواپيماها

2-REALESTIC : اين مود نسبت به مود قبلي داراي محدوديت ها و كمك هاي كمتري است.
مثلا" ديد شما نسبت به اركيد كمتره و از 10 كيلومتري يه هواپيماي ديگه رو نميتونيد تشخيص بديد :| يا مثلا" ديگه كمك براي نشونه گيري وجود نداره يا قوانين فيزيكي محدوديت هاي بيشتر ايجاد مي كنن

3-SIMULATOR : اين ديگه مود كاملا" شبيه سازي بازي هست و از كنترل ها گرفته تا قوانين و دوربين و همه چي مثل واقعيت شده و پرواز كردن در اين مود نيازمند مهارت خاص و بالايي هست

Victim%20over%20dover%20-3rdplace.jpg

بازي در زمان جنگ جهاني دوم اتفاق مي افته و شما قادر هستيد از ميان 5 كشور ايالات متحده آمريكا ، آلمان نازي ، شوروي ، بريتانيا و ژاپن در بخش هواپيماها و دو كشور شوروي و آلمان نازي در قسمت تانك ها به جنگيدن در مپ هاي مختلف و فراوان با 31 پلير ديگه بپردازيد ( در كل يك مچ 32 نفر حضور دارن )
هر كشور شايد نزديك به بيش از 50 هواپيماي مختلف داره كه از هواپيماهاي دوباله ( BIPLANE ) كه كمي قبل از جنگ جهاني دوم بودن تا آغاز عصر جت ها ادامه پيدا ميكنه ( تمامي جت ها فقط CANNON -توپ- دارن :d )
تانك ها به تازگي براي عموم به بازي اضافه شدن و تعدادشون كم هست و فقط دو كشور شوروي و المان نازي در حال حاضر بخش تانك دارن كه اونجا هم ميشه با 32 پلير به جنگيدن پرداخت و حتي در دو مود R و S ميشه به جنگ هاي ميكس شده ( هوايي و زميني با هوش انساني در يك مپ ) پرداخت

نيرو هاي هر كشور به 5 قسمت (TIRE ) مختلف تقسيم ميشن كه هر قسمت هواپيماهاي خاص خودش رو داره و هر كدوم از لحاظ قدرت هوايي تقسيم شدن
در كل 3 مدل هواپيما داريم كه شامل FIGHTER ، BOMBER و ATTACKER ميشه كه برخي از هواپيماها حالت ميان شاخه ايي دارن و ميتونن 2 نقش رو با هم ايفا كنن البته انواع خاصي از هواپيما هم داريم كه شماها خودتون ميتونيد بعدا" باهاشون آشنا بشيد :d

تانك ها هم 5 TIRE دارن و به LIGHT TANK , MEDIUM TANK , HEAVY TANK , TANK DESTROYER و AA ها تقسيم ميشن ( AA ضدهوايي بازي هست براي مپ ها ميكس )

Fall%20of%20the%20rising%20sun%20-1stplace.jpg

بازي از اول معرفي PS4 به عنوان يه F2P كه براي PS4 مياد معرفي شد و الحق و الانصاف بازي خوبي هم هست چون به عنوان يه F2P به روح F2P بودن كاملا" وفادار بوده و كسي نميتنه با خريدن ايتم هاي پولي قدرت هاي فرابشري پيدا كنه
ايتم هاي پولي هم كه در بازي هست زياد نيستن و اكثرا" به شما براي جذاب تر كردن بازي كمك مي كنن
البته تعداد كمي هواپيما براي خريد هستن كه اين هواپيماها به صورت مهمان (!!!:d) در شاخه كشور ديگه حضور دارن ! مثلا" BF-09 E3 المان در شاخه ژاپن هم پيدا مشه و ميشه با واحد پولي گلد بازي اون رو خريد
البته حدود 5-6 تا هواپيماي هم در بازي هست كه فقط بايد اون ها رو هزينه ايي 20-30 دلاري خريد اما هواپيماهايي نيستن كه برتري كامل داشته باشن و با هواپيماهاي ديگه ميشه شكارشون كرد
جديدا" ( در زمان نوشتن تاپيك ) بازي با PC كراس پلتفرم شده و هر روز بيش از پنجاه هزار نفر انلاين هستند و حتي در خلوت ترين زمان ها بيست هزار نفر تضمين شده هست ( قبل از كراس پلتفرم شدن نهايتا" 1900 نفر و كمترين 300 نفر ) بازي مي كردن
از جمله دلايل كمبود پلير در PS4 اين بود كه بازي اول براي ريجن EU اومد و بعدها با كراس پلتفرم شدن براي US و ديگر نواحي هم عرضه شد
كراس پلتفرم شدن علاوه بر فرصت هايي كه ايجاد كرد بازي رو براي كنسول باز ها هم سخت تر كرده :| ( خودتون ديگه بهتر جريان موس و كنترلر و انالوگ رو ميدونيد :|:d )
البته بازي به شما اجازه كامل ميده كه با وصل كردن موس و كيبورد به PS4 به جنگيدن با نيروهاي ديگه بپردازيد

در كل فعلا"چيز خاص ديگه ايي به نظرم نميرسه كه توضيح بدم اما ميتونم به سوال هاتون پاسخ بدم
و اگر اولين سوالتون اين باشه كه آيا مي ارزه بازي رو دانلود كنيم يا نه به عنوان نظر شخصي بايد بگم بله مي ارزه ;):d

آدرس برادران ما در بخش PC بازي همين فروم :d
http://forum.bazicenter.com/thread72859/

آدرس سايت بازي
War Thunder - Next-Gen MMO Combat Game for PC, Mac and Playstation4 | Play for free now! -

تا جايي كه بتونم از اموزش ها بخش PC و جاهاي ديگه ميذارم

موفق باشيد
salute.png
:d

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
آقا یه بلانسبتی چیزی بگو حداقل,منم مثلا روی PC بازیش میکنم و از همونا هستم که 24 ساعته در حال بمب ریختن و شکار هستم:|
البته این اواخر نمیدونم واسه چی کیل گرفتن اینقدر راحت و لذتبخش شده:whistling::d

البته بلا نسبت تمامي دوستان خودمون:(
من از تمامي PC پلير ها عذر خواهي مي كنم :|:d:(

محسن نذار برم اين 4 ريال پولي رو كه سال هاست دارم انباشته ميكنم بدم كيبورد و موس وايرلس بخرم بيام :gunner: كنم :d
دوستان چندتا ويدئو به درد بخور به زور از چيز تيوب دانلود كردم ببينم ميشه توي اپاراتي جايي اپلود كنم يا نه :|

خواهشا" دوستاني كه روي PS4 بازي مي كنن اسم هاشون رو بذارن تا بتونيم همكاري كنيم

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
محسن نذار برم اين 4 ريال پولي رو كه سال هاست دارم انباشته ميكنم بدم كيبورد و موس وايرلس بخرم بيام :gunner: كنم :d

موس و کیبورد هم داشته باشی بازم از اونی که باید بخوری میخوری,میگی نه برو بخر:d
خوب بازی کردن بیشتر به تجربه مربوطه تا مثلا موس و کیبورد,نمیگم این چیزا تاثیر نداره ولی تاثیرش به اون حدی نیست که فکر میکنی:)
میخوای با دسته PS4 راحت بازی کنی برو سیمولیت بازی کن

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
منم بازيو گرفتم اما کلا گنگم :D

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

بايد به بازي و خودتون زمان بديد تا راه بيفتيد ! من خودم اون اوايل كلا" سقوط CRASH خيلي داشتم
يه سَري به اموزش هاش بزن و تكميل شون كن
حتما" هم به بخش كنترل داخل OPTIONS برو و ببين بايد با كدوم دكمه ها كار كني

موس و کیبورد هم داشته باشی بازم از اونی که باید بخوری میخوری,میگی نه برو بخر:d
خوب بازی کردن بیشتر به تجربه مربوطه تا مثلا موس و کیبورد,نمیگم این چیزا تاثیر نداره ولی تاثیرش به اون حدی نیست که فکر میکنی:)
میخوای با دسته PS4 راحت بازی کنی برو سیمولیت بازی کن

100% محسن جان تجربه چيزيه كه نميشه باهاش رو به رو شد :|
متاسفانه سيموليت رو نتونستم تا حالا باهاش ارتباط برقرار كنم و كنترلش اصلا" دستم نيمده

ولي ريلتسيك بهتره :d

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
ای کسانی ک کیبورد و موس گرفتید. بدانید و آگاه باشید پس از خرید یک سیستم توپ انواع قلع و قم کردن هواپیمای نازنینتان را پذیرا میباشیم:d (سیستمم انقد قدیمیه با پبنگ 50 و pl 0 درصد هم 5 فریم میده
جدای شوخی اگه بگین چطور id بروبکس psn رو بِعدم میعَدم تا تو یه تیم بازی کنیم. اونوخ کسی جرعت نوکوله نزدیکمون بشه:d ایکاش تایپکا هم cross بودن. اینجوری حالگیریه از اینجا ب اونجا :d

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
من اون بالا نوشتم كه بازي MMO هست :|
شما بازي رو دانلود كردي اما نميدوني چه مدليه :|
گرافيك هم واقعا" خوبه

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
به محض خريد PS4 رسمي خودم، به Squadت جوين ميشم مهدي!:d
ببينم خاطرات بتل٣ رو زنده مي كنه يا نه!:|:d

ببينيم و تعريف كنيم/:)
اين با بتل 3 زمين تا اسمون فرق داره :|

یک سوال!
آپدیت جدید که اومده ( فرضا که 2 گیگ باشه ) باید آپدیت های قدیمی هم بگیرم ؟ یا فقط آخرین آپدیت کافیه ؟

بستگي داره ! يه سري شركت ها هستن كه اپديت هاشون رو هم اپديت مي كنن ولي يه سري هستن نه پشت سر هم ميدن !
ديشب كه من دانلود كردم حدود 3 گيگ بود از 5000 مگ شروع كرد رفت 8300 مگ كه بسي جاي تعجب بود ! اين مدلي اولين بار بود ديده بودم ! دفعه قبل هم ديدم از 500 مگ شروع كرد رفت تا 8000 مگ گفتم شايد اشتباه كردم ولي اين بار واقعا" اين مدلي رفت جلو

احتمال فراوان گايجين هم اپديت هاش رو با اپديت ها جديدش درست مي كنه نگران نباشيد

این آپدیت 5 گیگی چی رو اضافه کردی

3 گيگ بود !
ليست كامل اش هست اگر ميخواي تا بذارم :d
يه سري تغييرات بود خصوصا" توي نقشه هاي تانك ها و توي مدل يه سري هواپيماها و همچنين برطرف كردن باگ هاي فعلي
فكر كنم چندتا تانك پولي اضافه كردن به بازي

54DRA

کاربر سایت
May 28, 2014
52
نام
صــــدرا
بازی رو 2,3 روز پیش دانلود کردم. از نظر گرافیک خیلی خوبه ( با توجه به اینکه بازی Free to Playــه ). اول از نظر کنترل یه کم سخته ولی بعد خودم عادت کردم. فعلا Level 3 هستم.
از نظر سرور هم من خودم بین 10 تا 20 ثانیه صبر میکنم بعد میره تو بازی.
واسه من آپدیتش 8 گیگ بود :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر