Black Desert اکشنی متفاوت و فوق العاده با گرافیکی خیره کننده و سرزمینی وسیع!

گفتگو در 'معرفی و بحث پیرامون بازی های آنلاين و تحت شبكه' ایجاد شده توسط Dante May Cry, ‏Jun 17, 2014.

1. arman79714

کاربر سایت

نام:
    آرمان نورروزی
    نمیدونم کسی رو ندیدم که داشته باشه این مشکلو
    با نت ۴g ایرانسل تست کن

2. ThebattleGod

کاربر سایت

نام:
    امیر
    اکانتت استیم یا واسه سرور اصلیشه ؟

3. helgast

کاربر سایت

نام:
    امرحسین
    قضیه فند شکن خیلی فک کنم ربط نداشته باشه شماها موقع دانلود بازی یکجا دانلود کریدن یا بقیش رو نهادین فردا ؟؟

الان من بازی پاک کردم از بکاب استیم که قبل پاک کرذن گرفتم, استفاده کردم ولی انگار ارور میده نمیتونه استفاده کنه حالا فک کنم بخاطر این که یه تیکس دیروز دانلود کردم یه تیکش هم فرداش اینظوری شده چون از شبانه ایرانسل استفاده کردم

4. ThebattleGod

کاربر سایت

نام:
    امیر
    من خودم چند تیکه نصب کردم تیکه اولم فایلای سرور اصلی بود که وایه تبدیل به استیم 7 الی 8 گیگ رو کم کرد ،20 گیگم خودم گرفتم. در هر صورت اگه از استیم بازی میکنی نباید ارور بده . تو سایت استیم نگاه کن ببین اصلیت اکانتت واسه کدوم کشور نشون میده

5. helgast

کاربر سایت

نام:
    امرحسین
    یعنی چی اصلیت اکانتم .. چون من الان از چیز پی (( انگلیس )) استفاده میکنم

بازی خواستم پس بدم گفتن بیشتر دو ساعت بازی کردی (( من اصلا بازی نکردم همش داشتم ور میرفتم باش ))

6. ThebattleGod

کاربر سایت

نام:
    امیر
    الان چون تونستی بخری فک نمیکنم مشکل اکانت داشته باشی فقط باید دانلود کنی اجرا کنی درایو C با درایوی که میریزی 100 گیگ خالی داشته باش

7. 7shevchenko7

کاربر سایت

نام:
    arian
    سلام
    من می خوام دانلود کنم با استیم بهتره یا لانچر خودش ؟چه فرقی داره؟
    نیاز به چیز پی ان نداره که برای بازی؟
    ممنون

#667 7shevchenko7, ‏Jul 10, 2017
    آخرین ویرایش: ‏Jul 10, 2017
  8. ThebattleGod

کاربر سایت

نام:
    امیر
    از استیم بگیر فقط باید زمان خرید اکانت استیم مربوط به کشورایی باشه(چیز پی ان آمریکا یا اروپا روشن باشه) که قادر به خرید باشی بعد ک نصب کردی چیز پی ان نمیخواد

9. madara72

کاربر سایت

نام:
    mostafa
    سلام دوستان. من این بازی رو با لانچر اصلی و هیلتر شکن بازی میکردم و مشکلی برام پش نیومد تا به امروز که اپ جدید بازی اومد (27-7-2017). اپ بازی رو گذاشتن بعد login در گیم. با هیلتر شکن دیگه نمیشه تو لانچر اصلی بازی کرد هم در سرور اروپا و هم در سرور امریکا. با هیلتر اپ بالا نمیاد و ارور میده. میخواستم ببینم باسه کسی چنین اتفاقی پیش اومده ؟ از همه مهم تر تو استیمم بعد این اپ دوستان بلاک شدن یا میشه تو استیم بدون هیلتر شکن بازی کرد هنوز ؟

#669 madara72, ‏Jul 27, 2017
    آخرین ویرایش: ‏Jul 27, 2017
  10. ShadowFex

کاربر سایت

تو استیم مشکلی نداره

11. madara72

کاربر سایت

نام:
    mostafa
    سلام. shadow ببین تو لانچر اصلی هم مشکلی نبود تا این 3 روزه پیش قبل اپ 25-7-2017 . بعد این شرکت هرکسی رو که با VPN بازی میکرد بلاک کرد. شما بعد این اپ بازی کردین یا نه در استیم؟ چون فکنم برای استیمم همین کارو کنه به زودی. چون برا خریدش در استیم باید هیلتر شکن باز کرد و بعدش نیازی به هیلتر دیگه نیست. میتونن همون اولشم با هیلتر شکن بلاک کنن. ولی میذارن بازی رو بخری. پول خرجش کنی و وقت باسش بزاری بعد بلاکت میکنن. نمیدونم چی بگم. فقط بگو امروز بازی کردی یا نه ؟ ممنون میشم بگی shadow عزیز .

12. ShadowFex

کاربر سایت

همین الان انلاین شدم تو استیم و مشکلی نداره

13. madara72

کاربر سایت

نام:
    mostafa
    ممنون shadow عزیز.

14. madara72

کاربر سایت

نام:
    mostafa
    shadow عزیز میشه بازی رو با استیم والت خرید یا باید با ویزا/مستر کارت خریداری کرد؟ من یه مدت طولانی با استیم کار نکردم یادم رفته. تنظیمات استیم والتم اوکی و رو کشور امریکاست. یه چند دولاری استیم والت تو اکانتم دارم. فقط موقع خرید بازی add to cart رو میزنم و رو purchase for myself کلیک میکنم تو روشهای پرداخت استیم والت نیست. ویزا/مستر/و... هست. میشه منو راهنمایی کنی دوست عزیز.

15. ShadowFex

کاربر سایت

اره با والت میشه. ریجن منم امریکاست. فقط به اندازه کافی داشته باشی موقع خرید با والت میاد. خودمم با والت خریدم.
    فقط با ip امریکا باید بازیو بخری
    با اون اکانتت چقد بازی کردی؟ Ap dp cp ؟