Black Desert اکشنی متفاوت و فوق العاده با گرافیکی خیره کننده و سرزمینی وسیع!

گفتگو در 'معرفی و بحث پیرامون بازی های آنلاين و تحت شبكه' ایجاد شده توسط Dante May Cry, ‏Jun 17, 2014.

1. arman79714

کاربر سایت

نام:
    آرمان نورروزی
    من شما رو نتوستم ادد کنم توی بازی منو ادد کنید لطفا
    اسمم meliyna

2. helgast

کاربر سایت

نام:
    امرحسین
    pvp world یعنی داری گشت گذار میکنی یه دفعه یه نفر ببینی بش حمله کنی
    من نت ۴g دارم تا حدودی مشکل دانلود ندارم , ولی کلا هر هفته باید دانبود کنی حتی اگه ابدیتی هم در کار نباشه ؟

3. arman79714

کاربر سایت

نام:
    آرمان نورروزی
    پس توضیح دادم
    هر هفته آپدیت درکاره ولی مهم نیستن(با اینکه حجمشون زیاده)
    پ.ن:راسته دارن نامحدود های ایرانسل رو بر میدارن؟

4. helgast

کاربر سایت

نام:
    امرحسین
    اصلا نامحدود نداره 4g اگه شبانه منظورته تا خبر معتبر ندیدی از کسی چیزی باور نکن

5. helgast

کاربر سایت

نام:
    امرحسین
    همین چند پست قبل گفته شده بازی با ایپی ایران مشکل داره مطمعنی که مشکل نداره ؟؟ یه جا دیگه هم نوشته شده اگه دانلود قعط کنید باید از اول باری دانلود کرد اون چی ؟

6. arman79714

کاربر سایت

نام:
    آرمان نورروزی
    اره از استیم دان کنید
    Auto update رو خاموش کنید

7. arman79714

کاربر سایت

نام:
    آرمان نورروزی
    بی منبع نیست برای همراه اول رو قطع کردن

8. ShadowFex

کاربر سایت

اگه منظورت منم باید خدمتت عرض کنم من این بازی رو از closed beta بازی کردم و جز 1000 نفر اول بودم
    و اینم برای اثبات حرفم

Ever wonder why we have multiple GB patches every week, even with no new content, and 500mb or larger hotfixes? Here is why, and it needs changed
    So every week we have a minimum 1GB patch, even when literally nothing new is added. We recently had a hotfix that didn't require a restart, so it obviously wasn't an urgent fix, but it exceeded 500MB (561MB if I recall correctly). For most people like myself, a 1GB patch is the time it takes to go grab my morning drink and get back to my desk. But for some people, these patches are brutal, and there's literally zero reason for them being this big​

9. StereoBeagle

کاربر سایت

یکی از بچه ها گفت توی بازی سنتر گفتن و دربارش توضیح دادن که اگر موقع خریدن بازی واحد پول استیم والت رو به پول INDIA یعنی روپیه تغییر بدیم خیلی ارزون تر در میاد....کجا دربارش بحث شده؟ من توی چتا پیداش نکردم

10. ThebattleGod

کاربر سایت

نام:
    امیر
    الان لولت پایینه قیمتا داخا مارکت پایینه من الان به یه جا رسیدم که با اینکه که لولم 56 دیگه نمیتونم مپ جدید برم فارم، ایتمای مورد نیاز منطقه بعدی اینقد گرونه یه عمر بازی کنی یکیشو میتونی بگیری چون حالت تصاعدی داره سیسنمش با یه ضریب خاص . تو الان ایتمات اپگرید نمیخواد زیاد ارزون میفته بالای +15 دیگه خیلی باید وضعت خوب باشه.
    این بازی باید چندین کاراکتر بسازی واسه اپگرید کردن ایتمات که fail stack ات حرون نشه راه دیگه وجود نداره.داخل Youtube واسه fail stack فیلم زیاد هست ببینی متوجه میشی

11. helgast

کاربر سایت

نام:
    امرحسین
    شماها چطوری بازی رو اجرا میکنید من تا موقعی که میخوام لوگین کنم باس قندشکن بزنم بعدش بخوام وارد سرور بشم باس قعطش کنم بعد از اونم صفحه لودینگ میاد که وقتی نوار سیاه پر سر میاد بیرون میگه ارتباط با سرور قعط شد مشکل سرچ کردم این مشکله ماله ۲-۳ پیشه هنوز هم درستش نکردن ؟؟؟؟ یه ترفند بود میگه تا اون نوار سیاه لودینگ پر شد سری ESC بزن میره توو بازی انجام دادم رفت ولی بعد ۱ دقیقه یا کمتر دوباره میشه ارتباط با سرور قعط شد اگه مشکل درست نشه محبورم بازی رفایند کنم ... (( تو کدوم سرور پلی میدین ؟ ))

12. arman79714

کاربر سایت

نام:
    آرمان نورروزی
    اکانت ساختی؟دیگه نیازی به فیلتر شکن نیست، کامل خاموش کن بازی رو از استیم اجرا کن،
    سرور فرق نداره

13. helgast

کاربر سایت

نام:
    امرحسین
    میگم نیمشه بازی کرد تا اون نوار سیاه لوودینگ پر میشه یه دفعه میگه ارتباط شما با سرور قعظ شد اون ترفندی هم که گفتم انجام میدم میره تو بازی ولی بعد ۳۰ ثانیه دوباره همونو میگه :|

سرچ کن خیلیا این مشکل رو دارن

14. arman79714

کاربر سایت

نام:
    آرمان نورروزی
    سرورت اروپاست؟
    نمیدونم به ساپورت استیم ایمیل بزن

15. helgast

کاربر سایت

نام:
    امرحسین
    EU زدم