1. به منظور آشنایی هرچه بیشتر با علاقمندی ها و همچنین ایجاد زمینه های تعامل و همکاری بیشتر با شما یاران وفادار و همیشگی بازی سنتر، پرسشنامه ای تحقیقی تهیه شده است که در بر گیرنده اطلاعات و علاقمندی های شما کاربران عزیز است. با پاسخ گویی به آن ما را یاری نمایید. برای مشاهده پرسشنامه کلیک کنید
    بستن اطلاعیه

اینترنت وایرلس سیستک Systec

گفتگو در 'اینترنت' ایجاد شده توسط angel-legend, ‏Jun 14, 2014.

1. angel-legend

کاربر سایت

سلام. تصمیم گرفتم از شرکت سیستک سرویس وایرلس بگیرم، کسی از دوستان هست که از این شرکت سرویس داشته باشه ؟
    ممنون میشم اگر دارید در مورد کیفیت سرویس اش توضیح بدید، بازی هایی هم که انجام میدین رو حتما نام ببرید ...

2. qozmyox

کاربر سایت

من قبلا حدودا 2 سال پیش داشتم . برای من که خیلی بد بود و بعد ماه اول عوض کردم.نوسان بالایی داشت و پشتیبانی هم که بیشتر طلبکار بود تا پاسخگو
    در ضمن تاپیک نیاز نبود بزنید .

HamedMiraftabi این نوشته را Like کرده است.
  3. DoppelGang3rX1

کاربر سایت

نام:
    Ali
    من هم پارسال گرفتم و شرایط این دوستمون رو داشتم با اینکه دکلشون فاصله کم و دید خوبی داشتم ولی نوسان پینگ بالایی داشت...و ماه دوم جمع کردم...از 80 تا 160 بالا پایین میشد و همین نوسان بازی رو زهر ادم میکنه...ولی کاهش پینگ سیستک خیلی خوبه و اصلا نوسان سرویس اصلی رو نداره برای همین از اون استفاده میکنم و پینگ ثابت 80 تا 100 میگیرم...
    سرعت هم هیچ خوب نیست و سرعت من یک مگ محدود داشتم نهایت 200 کیلوبایت دان میکردم...الان رو بستر adsl یک مگ عصر تلکام دارم تا 800 تا دان میکنه...دیگه بیشتر از این خطم نمیکشه وگرنه تا 14 مگ میبندن...
    خلاصه اگه برای گیم میخوای یا کاهش پینگ بگیر یا از رسانه تهران که هم پینگ خوب داره هم سرعت

4. D4RK RANGER

کاربر سایت

نام:
    E(-)$4N
    باهاشون صحبت کردم درباره نوسان،گفتند که مشکل بر طرف شده و دیگه نوسان وجود نداره.آیا صحت داره این موضوع؟؟؟

5. DoppelGang3rX1

کاربر سایت

نام:
    Ali
    ممکنه حلش کرده باشند...

6. Meelfee

کاربر سایت

سلام من یک هفتس از سیستک وایرلس گرفتم 8 مگ. هیچ نوسانی نداره و پینگ داخلیش 5-6 هست. پینگ 8.8.8.8 هم بین 60-70 متغیره. پکت لاست 0%. اینم اسپید تست همین الان گرفتم. اگه منطقون پوشش داره بگیر. من مودم 550 تومنی گرفتم که پهنای باندش انقدر شده. مودم 430 تومنیش پهنای باند 3-4 میداد.

#6 Meelfee, ‏Jan 21, 2016
    آخرین ویرایش: ‏Jan 21, 2016
  7. .::PUИK::.

کاربر سایت

جریان نوسان چیه؟
    از چه نظر
    میشه توضیح بیشتری بدی؟
    چون من الان نزدیک 1.5 ماه پینگم از 150 میره تا 9999 هم میرسه بعضی وقتا N/A هم میده از وقتی آنتنم هم آپدیت کردن قطعیم بیشتر شده مدام سرعت دانلود و آپلود هم قطع میشه اصلآ یه چیز تخیلی شده از اواسط سال 92 دارم خیلی خوب بود این چند وقته نمیدونم واسه دکل دمه خونمونه یا چیز دیگه نابود شده خودشون که میگن نویز دکل نمیزاره (هر بار که LAG میخوردم صدا فن PS4 بالا میرفت هر 10 مین 1 بار شانس اوردم PS4 تو این 4 هفته دووم اورد) فاصله م هم تا دک خیلی زیاده شما فکر کن نزدیک پاسدارانم دکلی که سیگنال ازش میگیرم بهارستانه
    ولی نصابشون بهم گفت اگه آنتنتو قوی کنی یه لوله 6 متری ببندی بالا خونتون درست میشه (که 700 تومن خرجشه)
    حالا نمیدونم این نوساناتی که گفتی دقیقآ مثه مشکل منه یا نه

یه نکته جالب برید سایت سیتک پایین صحفه رو لوگو تنظیم مقررات ارتباطات رادیو ی این تصویر رو میبینید که تاریخ 94/6/4 نوشته معتبره حالا من نمیدونم این به نوسانات ربط داره یا نه

#7 .::PUИK::., ‏Feb 2, 2016
    آخرین ویرایش: ‏Feb 3, 2016
  8. reza_e13

کاربر سایت

نام:
    رضا
    دوستان وضعیت سیستک در حال حاضر چطوره؟
    کسی رو ایکس باکس وان امتحان کرده؟ (فیفا 16)
    من در حال حاضر پتیاک دارم، ولی جدیداً گویا نویز افتاده و یکم نوسان داره. میخواستم اگه سیستک اوکیه سرویسمو عوض کنم

9. vahid1400

کاربر سایت

نام:
    وحید
    با سلام منم در شرف خرید سیستم PTP از سیستک هستم، امیدوارم جوابگوی فیفا باشه، منتهی گفتند 2 نوع آنتن داریم که بایکیش سرویس ویژه 450 و با دیگری 550 میشه. کسی از نوع این آنتها خبر داره؟

10. Meelfee

کاربر سایت

آنتن 450 کوچتر و ضعیف تره. من خودم 550 دارم و راضیم.

11. vahid1400

کاربر سایت

نام:
    وحید
    امروز نصب شد سرویسم پینگ با ایپی گیمینگ با ۴*۸ حدود ۸۰ هست، از تهرانسر به دکل پونک کانکت شدم، فیفا اولش یوزر گیر نیوورد بعد آیپی دادم و پورتاش رو باز کردم ردیف شد البته هنوز فرصت نشده کامل تست کنم، ولی کلا سرویس یه کلاس از ای دی اس ال بالاتره و این کاملا مشهوده چه تو وبگردی چه اپ های اندرویدی، فقط یه نکته نصاب گفت که باعث نگرانی میشه و اون هم امکان سرقت دیش هست

12. reza_e13

کاربر سایت

نام:
    رضا
    ميشه توضيح بدي كه چطور پورتهاش رو باز كردي؟
    ممنون

Sent from my iPhone using Tapatalk

13. vahid1400

کاربر سایت

نام:
    وحید
    سلام یه سرچ بزن خود سایت فیفا یه مقاله داره که حدود ۲۰ مورد هست برای بهبود وضعیت کانکشن، با جزئیات کامل همش رو شرح داده، در رابطه با پورتها هم من تو قسمت پورت فوروادینگ مودم پورتهای تی سی پی و یو دی پی فیفا رو ادد کردم. الان به لینک صفحش دسترسی ندارم ولی در اولین فرصت برات میذارم.

14. .::PUИK::.

کاربر سایت

من آنتنم 2 تا پشته بوم اونور تر کسی نبرده تا حالا
    کلآ 5 سال بود آنتن داشتم کسی نبرده بستگی به همسایههاتون و افرادی که تردد میکنه داره

15. reza_e13

کاربر سایت

نام:
    رضا
    سلام، شما هم از سیستک سرویس می گیری؟ راضی هستین؟ رو چه کنسولی؟