The Legend Of Zelda

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,232
هیچ وقت حکم کلی راجع به چیزی که خودمون دوست داریم/نداریم نباید بدیم!:d
مثلا به نظر من حتی یکی از بازیهای انحصاری سونی ارزش بازی کردن نداره و واقعا نمیفهمم بقیه از چی این بازیا خوششون میاد! ولی هیچ وقت حکم نمیدم که هر وس اونا رو بازی کنه، وقتشو تلف میکنه!

قبلا روی ds یه زلدا بازی کرده بودم که خب خیلی خوشم نیومد. حالا ببینیم الان چی میشه:d
اصلا چرا راه دور بریم؟ همین ماریو کارت. همه دنیا دارن ازش تعریف میکنن. بهترین ریسینگ سال هم که انتخاب شد. ولی من هر کار کردم، نتونستم ازش خوشم بیاد! اصلا جالب نبود بنظرم!
درست ولی زلدا موفق ترین سری کل تاریخ بازی سازی تا الان بوده ... و قوی ترین IP نینتندو ... واسه همین به نظرم کسی از زلدا خوشش نیاد بهتره سمت نینتندو نره کلا ...دلیلش هم گفتم دیگه :D

• Like
Reactions: ehsanservat

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
درست ولی زلدا موفق ترین سری کل تاریخ بازی سازی تا الان بوده ... و قوی ترین IP نینتندو ... واسه همین به نظرم کسی از زلدا خوشش نیاد بهتره سمت نینتندو نره کلا ...دلیلش هم گفتم دیگه :D
البته خوب شاید از ماریو خوششون بیاد بیشتر تا زلدا ؟ به نظرم بازم میتونند بیاند سمت نینتندو اگه حتی فقط از ماریو خوششون بیاد

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253

پارسا اذیت نکن کی گفته همه باید از زلدا خوششون بیاد

اینجوری که تو میگی یعنی ماریو پشمکه :d اصل نماد نینتندو ماریوه حتی سایت رسمی نینتندو بری تو آدرس بار بقلش نماد ماریو 8 بیتیه

ماریو از زمان Game & Watch یعنی 1980 که این کنسول دستی وارد بازار شد تو کنسول اسطوره ای nes هم ماریو از 1983 اومد

حالا زلدا اولین حضورش 1986 بود

ماریو ها برنده نسل شدن هر بار

حالا قرار نیست که من بازیو دوست دارم یا ندارم بگم نماد فلان کمپانی فلانه یا بیساره یا فلان بازی اگه بازی نکنی کنسولتو بفروش . خود من اکثر زلدا ها بازی کردم و تمومشونم کردم اما خوب ماریو بنظر من الویت اول داره

بعضی ها با سبک بازی ژاپنی حال میکنن بعضی ها هم اصلا خوششون نمیاد

آخرین ویرایش:

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,232
پارسا اذیت نکن کی گفته همه باید از زلدا خوششون بیاد

اینجوری که تو میگی یعنی ماریو پشمکه :d اصل نماد نینتندو ماریوه حتی سایت رسمی نینتندو بری تو آدرس بار بقلش نماد ماریو 8 بیتیه

ماریو از زمان Game & Watch یعنی 1980 که این کنسول دستی وارد بازار شد تو کنسول اسطوره ای nes هم ماریو از 1983 اومد

حالا زلدا اولین حضورش 1986 بود

ماریو ها برنده نسل شدن هر بار

حالا قرار نیست که من بازیو دوست دارم یا ندارم بگم نماد فلان کمپانی فلانه یا بیساره یا فلان بازی اگه بازی نکنی کنسولتو بفروش . خود من اکثر زلدا ها بازی کردم و تمومشونم کردم اما خوب ماریو بنظر من الویت اول داره

بعضی ها با سبک بازی ژاپنی حال میکنن بعضی ها هم اصلا خوششون نمیاد

ماریو آره ولی نکته مهم "موفق ترین سری تاریخ صنعت گیم" ه که ماریو اینو نداره :D
من خودم عشق ماریو هم هستم ... اصلا هم هیچ وقت IP های نینتندو رو زیر سوال نمیبرم ولی میگم مهم ترین IP نینتندو همین زلداست... حالا نمادش میخواد ماریو باشه یا یوشی یا هرچیز دیگه :D

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
ماریو آره ولی نکته مهم "موفق ترین سری تاریخ صنعت گیم" ه که ماریو اینو نداره :D
من خودم عشق ماریو هم هستم ... اصلا هم هیچ وقت IP های نینتندو رو زیر سوال نمیبرم ولی میگم مهم ترین IP نینتندو همین زلداست... حالا نمادش میخواد ماریو باشه یا یوشی یا هرچیز دیگه :D

من تا الان فکر میکردم پرفروشترین ip تاریخ صنعت گیم از ابتدا نسل 1 تا این نسل هشت ماریوه یهو نمیدونم چی شد جاش با زلدا عوض شد :d فقط همون new super mario نسل هفت خودش به تنهایی 87 میلیون نسخه فروش داشته بقیه ماریو ها و بازی هایی که ماریو تو بازیشون استفاده شده به کنار

نماد اصل کاراکتر یه کمپانیه

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
من تا الان فکر میکردم پرفروشترین ip تاریخ صنعت گیم از ابتدا نسل 1 تا این نسل هشت ماریوه یهو نمیدونم چی شد جاش با زلدا عوض شد :d فقط همون new super mario نسل هفت خودش به تنهایی 87 میلیون نسخه فروش داشته بقیه ماریو ها و بازی هایی که ماریو تو بازیشون استفاده شده به کنار

بهتره بگیم سلیقه ای هستش که ماریو بهتره یا زلدا به نظرم
به شخصه برای من در ip های نینتندو الویت اول سری افسانه ی زلدا هستش کلا

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,232

بله ماریو پرفروش ترینه.. فروشش هم فکر کنم نزدیک 2 برابر دومین بازی پرفروشه که اونم فکر کنم Pokemon بود
ولی هنوز هم دقت نکردی میگم موفق ترین ... برو متا های سری زلدا رو مثلا با ماریو مقایسه کن... قابل قیاس نیستن :D به جز 2 تا زلدای اولی بقیه همگی متا هاشون خیلی شاخه ! منظورم از موفق ترین سری اینه نه فروش :D

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
بهتره بگیم سلیقه ای هستش که ماریو بهتره یا زلدا به نظرم
به شخصه برای من در ip های نینتندو الویت اول سری افسانه ی زلدا هستش کلا

درسته هر دوتا بازی از ip ها خوب نینتندو و مطرح صنعت گیم هستن

آره موافقم سلیقه ای هست و الویت بازی هم سلیقه ای هست اما نه اینکه بگیم چون فلا بازی نمیکنی اصلا نینتندو باز نیستی و برو کنسولتو بفروش این یعنی تعصب بی خردانه

نینتندو غیر از این 2 تا ip کلی ip اختصاصی و انحصاری دیگه هم داره که کلی طرفدار دارن من فن ها کنسول کمپانی ها دیگه میشناسم که عاشق دانکی کونگ یا kirby هستن

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,232
درسته هر دوتا بازی از ip ها خوب نینتندو و مطرح صنعت گیم هستن

آره موافقم سلیقه ای هست و الویت بازی هم سلیقه ای هست اما نه اینکه بگیم چون فلا بازی نمیکنی اصلا نینتندو باز نیستی و برو کنسولتو بفروش این یعنی تعصب بی خردانه

نینتندو غیر از این 2 تا ip کلی ip اختصاصی و انحصاری دیگه هم داره که کلی طرفدار دارن من فن ها کنسول کمپانی ها دیگه میشناسم که عاشق دانکی کونگ یا kirby هستن

من نگفتم نینتندو باز که نیست... فقط اومدم یک جوری نشون بدم چقدر زلدا اهمیت داره :D

froka

کاربر سایت
Sep 20, 2014
253

من نگفتم نینتندو باز که نیست... فقط اومدم یک جوری نشون بدم چقدر زلدا اهمیت داره :D

میشه این جوری کفت موفقترین سری بازی دنیا زیلدا و محبوترین سری بازی دنیا ماریو
که من باهردوتاشون حال میکنم هنوز هم بعضی وقتا بانینتندو ۶۴ خودم ماریو ۶۴. و زیلدا اوکارینا رو بازی میکنم هر دو تاشون عالی و بهترین هستن

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
میشه این جوری کفت موفقترین سری بازی دنیا زیلدا و محبوترین سری بازی دنیا ماریو
که من باهردوتاشون حال میکنم هنوز هم بعضی وقتا بانینتندو ۶۴ خودم ماریو ۶۴. و زیلدا اوکارینا رو بازی میکنم هر دو تاشون عالی و بهترین هستن

این 2 تا عکس برای بچه ها زلدا باز و ip ها دیگه نینتندو نباز :d

C3PSSNWW.jpg

2013-06-24_22-43-11_20-576x1024.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر