شما چه بازیی رو آرشیو میکنید؟

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
سلام گفتم منم یکم از بازیهامو بزارم اگر مشکلی در عکس ها بود ببخشید
DCIM100APPLEIMG0056.jpg

ناراحت نشی دوست من:x ولی من از ارشیو کردن بازی های کپی اصلا خوشم نمیاد چون ارزش ندارن و راحت پیدا میشن

آخرین ویرایش:

hamid1752

کاربر سایت
May 7, 2010
611
نام
حمیدرضا
من همه انحصاری ها و نسخه های فیفا و هر بازی مولتی که ارزش نگهداری داشته باشه. الان هم FIFA 14 و infamous و tomb raider رو دارم.

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
من فقط انحصاریهای شاخ رو ارشیو میکنم مثل کله خرس که شکارچی ها میزنن به دیوار میخوام بزنم به دیوار:shrewd:
مثلا Uncharted4/ The Order / The Last Of Us R/ Drive Club

EZIO-sh

کاربر سایت
Aug 15, 2012
266
نام
shayan
راستشو بخواید اولین چیز تو بحث آرشیو پوله.پول داشته باشی همه رو نگهدار چه بهتر.نداشته باشی مجبوری بفروشی یا خیلی کم نگه داری.یا نگه داری ولی از اون طرف قید بعضی بازی ها رو بزنی .
من خودم دوست داشتم همه انحصاری ها رو نگه دارم و بازی های مولتی مورد علاقم مثل اساسینس.ولی الان با این وضعیت بازار و حجم زیاد بازی ها تصمیم گرفتم انحصاری های شاخ مثلا اونایی که 90 تایی هست متاشون مثل لست رو نگه دارم.مولتی پلتفرم ها گمون نکنم مگر اساسینس که فرانچایزه محبوبمه اونم اگه ارزش داشته باشه.
تا الان tlou و gta v حتمیه.اساسینس یونیتی هم باید ببینم ولی بقیه دیگه نه.مثلا بتمن و فارکرای و...دوستشونم داشته باشم شرایط نمیذاره.

ammar ps

کاربر سایت
Feb 19, 2007
321
نام
عمار
برای من آرشیو فقط وفقط وفقط بازیهای
Only On PlayStation
چه PS3 چه PS4!!!
اللبته باید با این وضعیت کلیه ها رو بفروشیم!!

akbar.wesker

کاربر سایت
Nov 23, 2012
219
نام
اکبر
به نظرم بیشتر , بازیهای انحصاری شاخ مثل gears of war و god of war و uncharted و بازیهایی که ارزش تکرار بالایی دارن مثل سری رزیدنت های کلاسیک ارزش آرشیو کردن دارن
البته این به علاقه و سلیقه افراد بستگی داره

Farzad4

کاربر سایت
Apr 5, 2014
42
نام
Farzad
Watch Dogs
Wolfenstein
Battlefield 4
Call of Duty Ghosts
Infamous Second Son
Metal Gear Solid
Thief
FiFa 14
Killzone Shadow Fall
Knack
Need for Speed Rivals
MOTO GP 2014

اینارو ارشیو دارم و قراره تک تک بازی های تاپ بره تو ارشیوم >:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر