DOOM

Developer : id Software
Publisher : Bethesda Softworks
Platforms : PlayStation 4, Xbox One, PC
Genre : First-person shooter, survival horror
Release Date : May 13, 2016

بالاخره پس از سالها انتظار از DOOM جدید رونمایی شد.
در حاشیه کنفرانس Bethesda در E3 این بازی با نمایش فوق العاده از گیم پلی رونمایی شد.
در این نسخه شاهد بازگشت دشمنان قدیمی و کلاسیک مثل Hellknights, Cyberdemons, Revenants, Mancubii و غیره هستیم.
سلاح های نسخه اورجینال بازی Shotgun and Super Shotgun. The Plasma Rifle, Chainsaw, Heavy Assault Rifle, and rocket launcher تایید و در طول نمایش گیم پلی بازی مورد استفاده قرار گرفتند.
همچنین بخش مالتی پلیر بازی نیز با عنوان Deathmatch تایید شد.
بخش جدید سری DOOM با عنوان SnapMap نیز رونمایی شد.در این بخش با قراردادن امکانات زیاد توانایی ساخت مپ و بازی کردن در آن برای بازیکن فراهم می شود.

نسخه عادی قیمت 60 دلار

نسخه Collector قیمت 120 دلار

نمایش های منتشر شده از بازی:

5w2l_1.png

Direct Link

flfv_2.png

Direct Link

crf_4884848.png

Direct Link

17961599361561610946.jpg

DOOM – Campaign Trailer | 720

آخرین ویرایش:

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
شماره جدید مجله Edge:

Featured
Doom [Ben Maxwell]
Dangerous Golf [Nathan Brown]
An audience with... Dominic Wheatley [Will Freeman]
The making of... Psychonauts [Chris Schilling]
Studio profile: The Odd Gentlemen [Keza MacDonald]
Time Extend: Fire Emblem: Awakening [Alex Wiltshire]

Previewed
The Division
Overwatch
The Climb
Homefront: The Revolution
Bravely Second: End Layer
A Hat in Time

Reviewed
The Witness [9] / PS4. Post script with Jonathan Blow
XCOM 2 [9] / PC. + Post script
Firewatch [8] / PC
Gemini: Heroes Reborn [4] / PC
Darkest Dungeon [8] / PC
Oxenfree [6] / Xbox One
That Dragon, Cancer [8] / PC

• Like
Reactions: Victor Sullivan

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
مدت زمان تموم کردن بخش Campaign بازی +13 ساعت اعلام شد.

Doom Campaign Will Take About 13 Hours to Beat, Says Developer

با توجه به اینکه مدت زمان Campaign بازیای shooter میانگین 6 تا 8 هستش 13 ساعت عالیه:x
و با اینکه خوب بودن یه بازی هیچ ربطی به طولانی بودنش نداره ولی شدیدا هایپ رفت بالا:d

• Like
Reactions: Seventy One

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
مثل اینکه بازی با این گرافیک خفن روی همه پلتفرم ها بصورت 1080p/60fps اجرا میشه:bighug:
Doom will run at 1080p60 on every platform
خیلی تصورش سخته (حداقل برای من) که این بازی کمتر از شاهکار بشه چون تقریبا هیچ نکته منفی ای نمیشه توش دید :x
یه FPS خشن با گرافیک خفن و گیم پلی روون و Campaign طولانی چیزیه که این روزا کمتر میشه پیدا کرد

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
مثل اینکه بازی با این گرافیک خفن روی همه پلتفرم ها بصورت 1080p/60fps اجرا میشه:bighug:
خیلی تصورش سخته (حداقل برای من) که این بازی کمتر از شاهکار بشه چون تقریبا هیچ نکته منفی ای نمیشه توش دید :x
یه FPS خشن با گرافیک خفن و گیم پلی روون و Campaign طولانی چیزیه که این روزا کمتر میشه پیدا کرد

و این است قدرت و هنر id Tech 6 :bighug:

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
یه مشت جادوگر دورم هم جم شدن بازی میسازن :D

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
و این است قدرت و هنر id Tech 6 :bighug:

البته نريمان بذار بازي بياد بعد :d
موتور RAGE هم از همين ها بود ؟! يادم نيست درست! ولي اگر از نوادگان همون باشه كه كنسول ها ...:|:d

مبارك دوست دارهاش ! با اين كه بازي با سابقه و خفن ايه اما هيچ وقت با سيستم هاي بدون كاور نتونستم ارتباط برقرار كنم :| سرهمين با F ها هم نتونستم خوب باشم :|

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
حدود 1 ساعت بازی کردم. دیشب وقت نکردم الان نشستم سرش. اولین چیزی که باید بگم اینه که دوست گرامی، اگر اعصاب درست و حسابی نداری این بازی (حالا فعلا مولتی پلیر) اصلا برای شما نیست =))

قشنگ تو بازی میزنن لت و پارت میکنن، جرت میدن از وسط، دست و پات رو میکنن، منفجرت میکنن، تیکه تیکه ایت میکنن بعد روی جسدت میرقصن =)) اگر اعصاب درست و حسابی ندارید به کنسول و دسته اتون رحم کنید :D

بازی به شدت یادآوره آنریل تورنمنت ـه برای من. خیلی سرعتی و خشنه. مشکلی با کنترلش ندارم و خیلی نرم و روونه. سلاح ها هر کودوم زیبایی خودشون رو دارن اما الان تقریبا 90% ملت از سوپر شاتگان استفاده میکنن چون از فاصله نزدیک تقریبا با یه تیر میترکونه طرف رو. باید یه بالانسی واسه اسلحه ها انجام بشه به نظرم چون واقعا اونیکی ها از نظر دیمیج به درد نمیخورن.

گرافیک بازی بد نیست، اینطوری میگم چون مثلا یکی از مپ های بازی رو روی PC دیدم من و گرافیک پی سی خیلی بالاتر از اینه. مشکل فریم احساس نکردم من منتهی بازی به شدت Screen Tearing داره. یعنی V-sync فعال نیست انگار. کمی هم تاری تصویر رو حس میکنم که به خاطر نوع آنتی الیزینگش هست. در کل نمیتونم نظر قطعی در مورد گرافیک کلیش بدم چون با سینگلش خیلی فرق داره. حتی نسخه PC هم گرافیک بخش مولتیش به پای نمایش های سینگل نمیرسید.

صدا گذاری خوبه و مشکلی نیست. موسیقی بازی توی منو دیوانه کننده است اما در حین بازی خبری نیست که به نظرم اگه موسیقی پس زمینه بود هیجان رو چند برابر میکرد :D

یه سری مشکلات آنلاین هم احساس کردم. مثلا طرف اینترنتش خوب نیست و لگ میزنه تو بازی و به همین علت اون به راحتی ماها رو میکشه در حالی که ما نمیتونیم اونو بزنیم چون همش غیب و ظاهر میشه به خاطر لگی که میزنه :|

فعلا اینا :D

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
این doom شاتگانش معرکه اس لامصب:D. همه فقط شاتگانو select میکنن، بیخودی که نماد doom نشده:D
احتمالا توی همه مپ ها دسترسی به همه اسلحه ها موجود نیست، البته من خییییلییی ساله آنلاین بازی نکردم ولی یادمه Quake 3 و unreal اینجوری بودن اون موقع ها.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر