تصاویر Bloodborne

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
دوست عزيز گرافيك ميخواي برو the order بازي كن.اين بازي به خاطر گيم پلي و اتمسفرش مورد توجه واقع شده.گرچه گرافيكش هم حرف نداره:)

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,175
نام
ماکان
این بازی راحت روی ps3 این چه کیفیتیه مثلا نسل بعده :|

BB از جمله بازی هایی هست که اثبات میکنه گیم پلی خیلی مهم تر از گرافیکه. ضمن اینکه گرافیک خوب فقط تو سینمایی بودن یا افکت های خفن گرافیکی خلاصه نمیشه! گرفیک هنری این بازی از کلیه خزعبلاتی که تا الان منتشر شده بهتره!:D

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
این بازی راحت روی ps3 این چه کیفیتیه مثلا نسل بعده :|

maapor

کاربر سایت
May 16, 2009
1,502

این راحت روی PS3 اجرا میشد؟ :-/
اینا فقط افکتن اگه یکم کمترش کنید میاد رو ps3 آخه این کیفیت رو pc خز شده منم ps4 دارم اینطوری گارد نمی گیرم :|
مثلا Resident Evil این سازندش خجالت نمیکشه بازی میده البته همه چی کیفیت نیست ولی بچه ها خیلی می گفتند عجب کیفیتی منم اومدم امتیاز :| روی این بازی گذاشتم .داداش Dante قصد توهین ندارم ولی این عکس یاد گونی که آتیش گرفته می اندازد :|

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
اینا فقط افکتن اگه یکم کمترش کنید میاد رو ps3 آخه این کیفیت رو pc خز شده منم ps4 دارم اینطوری گارد نمی گیرم :|
مثلا Resident Evil این سازندش خجالت نمیکشه بازی میده البته همه چی کیفیت نیست ولی بچه ها خیلی می گفتند عجب کیفیتی منم اومدم امتیاز :| روی این بازی گذاشتم .داداش Dante قصد توهین ندارم ولی این عکس یاد گونی که آتیش گرفته می اندازد :|
ترجیح میدم برای بازیی 200تومن هزینه کنم که گرافیک شاخی نداشته باشه"ولی گیم پلی معتاد کننده ای رو دارا باشه که اگه 10 بار هم تمومش کنم بازم ازش خسته نشم تا اینکه بازیی مثل Ryse یا The Order رو بخرم و با یه بار تموم کردن ازشون زده بشم

asmail

کاربر سایت
Sep 10, 2010
1,060
نام
...
ترجیح میدم برای بازیی 200تومن هزینه کنم که گرافیک شاخی نداشته باشه"ولی گیم پلی معتاد کننده ای رو دارا باشه که اگه 10 بار هم تمومش کنم بازم ازش خسته نشم تا اینکه بازیی مثل Ryse یا The Order رو بخرم و با یه بار تموم کردن ازشون زده بشم
خوب دیگه اومدی درستش کنی زدی چشو چالشم دراوردی...:|

absolution

کاربر سایت
Nov 9, 2011
288
به به دارک سولز با طعم نسل بعد:x
"ترجیح میدم برای بازیی 200تومن هزینه کنم که گرافیک شاخی نداشته باشه"ولی گیم پلی معتاد کننده ای رو دارا باشه که اگه 10 بار هم تمومش کنم بازم ازش خسته نشم"
Second Minded
:>

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
یعنی گیم پلی Ryse و THE ORDER شمارو معتاد خودش کرده!!!؟:dاگه اینجوریه من حرفمو پس میگیرم;)
رایز رو خواهشا به اوردر نچسبونید ! اوردر درسته گیم پلیش کم بود و کات سین زیاد داشت ولی گان پلی و تنوع اسلحه عالی داشت اینقدر گان پلی و اسلحه ها خوب بود که دوست داشتی بیشتر بازی کنی و بیشتر بکشی و بیشتر از اسلحه ها استفاده کنی ولی مشکل رایز این بود که کلا هسته گیم پلی هم بد بود

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali

دوست من اگه قرار باشه اینجوری حساب کنیم که هر بازیی رو میشه با حذف کردن افکت و پایین آوردن گرافیک روی هر کنسولی اجرا کرد :D اتفاقا گرافیک بازی به نسبت وسعتی که داره خیلی خوبه، خصوصا اگه فریمش هم ثابت و اکثر مواقع حول و حوش همون 30 باشه.

در ضمن گرافیک تنها پیشرفتی نیست که بازی با رفتن به نسل بعد بدست میاره. خیلی از بخش های گیم پلی هم با سخت افزار بهتر بهبود پیدا میکنند. تعداد دشمن های حاضر در صحنه، بالاتر رفتن هوش مصنوعی که خودش باعث تنوع در نوع حملات، سلاح های مورد استفاده و همکاری دشمنها میشه، حرکات و سلاح هایی که بازیکن میتونه ازشون استفاده کنه و.... همگی به سخت افزار وابسته هستند و هرچی سخت افزار قویتر باشه دست سازنده توی طراحی این بخش ها هم بازتر میشه. حالا اگه اینا رو بزاری کنار داشتن یه محیط خیلی وسیع و پر جزییات با لودینگ های خیلی کم، اونوقت راحت میشه فهمید که چرا بازی تماما نسل بعدیه و برای PS3 عرضه نمیشه.

Edit: در مورد RE هم مطمئن نیستم منظورت با کدوم نسخه است، ولی اگه اونطوری که فکر میکنم داری در مورد REV2 حرف میزنی باید بگم که برای من و تعدادی از هوادارای RE که میشناسمشون REV2 دقیقا همون چیزیه که سالها منتظرش بودیم. برای خود من که مطمئنا بهترین RE چندین سال اخیره (اگر همینطوری پیش بره برای من حتی میتونه جای RE4 رو هم بگیره)

بازی شاید گرافیک نداشته باشه، ولی بجز این بخش تمامی بخش های دیگش دقیقا همون چیزیه که RE باید باشه.

آخرین ویرایش:

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
رایز رو خواهشا به اوردر نچسبونید ! اوردر درسته گیم پلیش کم بود و کات سین زیاد داشت ولی گان پلی و تنوع اسلحه عالی داشت اینقدر گان پلی و اسلحه ها خوب بود که دوست داشتی بیشتر بازی کنی و بیشتر بکشی و بیشتر از اسلحه ها استفاده کنی ولی مشکل رایز این بود که کلا هسته گیم پلی هم بد بود
تا یه حدودی باهات موافقم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر