امتیاز شما به کنفرانس های E3 2014

کدام کنفرانس E3 امسال بهتر بود؟

• Microsoft

رای‌ها: 99 35.6%
  • EA Games

رای‌ها: 3 1.1%
  • UBISOFT

رای‌ها: 15 5.4%
  • SONY

رای‌ها: 161 57.9%

• مجموع رای دهنده‌ها
    278

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
خب دوستان کنفرانس ها هم تموم شد، Nintendo Direct مونده که اونم کسی خواست امتیاز بده امشب می تونه ببینه مراسم رو :D مثل همیشه اینجا می تونید به کنفرانس ها امتیاز بدید، یه توضیح کوچک هم بدبد بد نیست. دعوا هم نکنید، چون از نظر هر کسی کنفرانس شرکت محبوبش بهتره :D

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
کنفرانس های EA MICROSOFT SONY دیدم و UBI تریلر های مهمشو

رده بندی من :

SONY
UBI
MICRO
EA

نمره از ۱۰ :
۸
۷
۵.۵
۰+۱ بخاطر فیفا که اونم ...

دلایل نمره کم کردنم :

سونی : معرفی نشدن TLG، بین کنفرانس ۳۰ دقیقه کنفرانس افت داشت
یوبی : شرو ور کاری های بین کنفرانس ! کلا ۱۰ MIN آخر خوب بود ! نمایش اساسین هم خیلی عالی !
ماکرو : نبود هیچ گونه سورپرایز تو مراسم ، پایین تر از سطح توقع بودن ( امسال مسلا قرار بود رو کنند همه چیز رو ! )
EA :‌بدرد نخور !!!

من یه دلیل دیگه هم یادم اومد واسه اختلاف نمره ام بین کنفرانسا !

یه فن سونی الان داره با سر تا پای دریک هایپ میشه بعد کنفرانس ! بعد اونم خسته شد میره سراغ لیتل ۳ و اورد ۱۸۸۶ !

یه فن یوبی داره با فار کرای و ac بد حالی بهم میزنه !

یه فن ea حداقل خوشحاله که fifa 15 تغییراتی مثل سال های پیش داشته و با بتل مولتی داره خاطره میسازه !

اما یه فن ماکرو !! بله داره خودشو با کالکشن هیلو نسل قبل هایپ میکنه ! هوراا :| این همون کنفرانس که خیلی واسه یه سری ها راضی کننده بود اما بعدش تنها چیزی که دارن دربارش هایپ میشه یه کالکشن ه ! ( دیگه شاهد هم تاپیک ها ! ) مثلا قرار بود رو کنه ماکرو همه چیز رو ! ( سونی با این فروش و عملکردش نیازی نداشت اونقدر ! )

hercule-poirot

RPG Guru
کاربر فعال
Aug 1, 2007
1,203
هیچ کدوم از کنفرانسا به هیچ وجه راضیم نکرد. سونی و مایکرو هر کدوم 6 می دم. Uncharted و اوردرخیلی خوب بودند، از اونرم هیلو ، فورتزا و فیبل نظرمو خیلی جلب کردند.

مایکرو به ضرب و زورم باید کوانتومو میاورد که یه شوکیس گرافیکی داشته باشه. فیبل جزیاتش خیلی خوب بود ولی یه بازی فانتزی نمی تونه اون هایپ گرافیکی مورد نظر رو ایجاد کنه به نظرم. تو آخر کنفرانس مایکرو خیلی حرصم گرفته بود که اون مگاتن ثرد پارتی معرفی نشد.
سونی هم با یدونه آنچارتد واقعا خودشه بالا کشید. (صورت نیت اول تریلر: WOW)به غیر از اوردر هیچ چیز دیگه ای نبود. نمی فهمم درایو کلاب کجا بود؟ یدونه تریلر هم نمی تونستن نشون بدن؟ خوشا به حاله کسایی که وان دارن هورایزن 2 رو به بدن می زنن. درایوکلاب مارو که خود سونی هم تحویل نمی گیره. اون مردک که به جای ترتون اومده بود که وامصیبتا، نیم ساعت یه بند چرت و پرت گفت کله صبحی. خوب شد خوابم نگرف بتمن و آنچارتد از کفم نرفت.

اینم نظرم شخصیمه : پرزنتر های سونی به شدت Lameـن.
اون فیل اسپنسر که اول کنفرانس خیلی شیک و مجلسی میاد میگه ما و سونی و نینتندو اومدیم که بهترین گیم هارو بسازیم برای گیمرها . خودشو بالاتر از بقیه نمی دونه و همیشه احترام می زاره به رقبا.
اونم اندرو هاوس که مثل اینکه ترول های کنفرانس برهوت قبلی خیلی چسبیده بهش ، باز وسط کنفرانس، برداشتن کینکتو ترول کرد. باشه حالا مایکرو خوب یا بد اول کینکت رو اجباری کرده که چی حالا وسط کنفرانس رسمی خودتو مثل بچه کوچولو ها می کنی.
بعدشم این قضیه که از هر دو جملشون وا میستن که ملت تشویق کنن. بازی ما یدونه لباس بیشتر داره چند ثانیه مکث که ملت اجباری تشویق کنن. نیاز به توجه تا چه قدر؟ :| اصلا یه جوری بود، یه سری هرچی میشد جیغ میزدن. طرف اومده می گه من اسکات فلانی هستم نایب رئیس استودیوهای جهانی بلاه بلاه، صدای جیغ فریاد چنان اومد سر Master Chief Collection من همچین صدایی نشنیدم.
این قضیه خیلی بشتر برام نمود پیدا کرد مایکرو بعد معرفی بازیای انحصاریش 1 ثانیه هم فرصت نمیداد در جا زن می گفت please welcome...

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
Sony 7.5/10
یه چهل دقیقه ای اضافه داشت تقریبا :D به جز اون بقیه کنفرانس خوب بود، بازی های خوبی هم معرفی شد یا اینکه ازشون گیم پلی پخش شد، در کل یه کم سطح انتظارم بالاتر از این بود ولی بازم خوب بود.

EA Lol/10
مسخره ترین کنفرانسی که به عمرم دیدم، بازیت آماده نمایش نیست حداقل یه تریلر CG ازش آماده کن نه اینکه پشت صحنه ساخت بازی رو نشون ملت بده.

Ubisoft 6.0/10
ضعیف تر از یکی دو سال اخیر بود، ولی بد نبود کلا :D

Microsoft 0.0/10
راستش من اینقدر پول ندارم بتونم این همه بازی رو تهیه کنم، شرمنده عمو فیل :D
Microsoft 8.5/10

- - -ویرایش - - -

امتیازات MCV هم جالبه :D
Microsoft 8.0/10
Sony 7.0/10
Ubisoft 6.0/10
EA 1.0/10
Nintendo 0.0/10

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,203
نام
محمد
Devil's Third هم انحصاری Wii U شد :D
نمایش فک بر انداز Zelda Wii U هم اضافه کنید به بایونتا و کلی بازی های دیگه .
نینتندو ترکوند خداییش .
Nintendo Digital Event 9/10
Sony 6/10
Microsoft 6/10

P3RsiAN boY

کاربر سایت
Jun 8, 2013
6,571
نام
محمد
مایکروسافت 8
سونی 7.5
نینتندو 9.5
-------------
به نظرم نینتندو فراتر از انتظا بود. اینجاست که میگن " دود از کنده بلند میشه " :d

EL CHE

کاربر سایت
Mar 5, 2012
858
نام
میـرعلی
مایکروسافت :
کل کنفرانس در انحصار نمایش بازی ـا بود که خیلی عالیه،عدم نمایش گیم پلی halo5 بعد از یک سال ضد حال زد !
8.5
سونی :
خوب بود کلاً،اُردر،بتمن،بلادبُرن،و پوشوندن نیم ساعت چرندیات با تریلر آنچارتد
9
یوبی :
یوبی هم کنفرانس جالبی داشت:dCg ـه Ac اپـیک بود ،ضد حال اساسی ! پتریِتز کجایی ؟!
7.5
Ea
عدم داشتن نمایش درست حسابی و تلف کردن بیش از حد وقت در بخش ورزشی کنفرانس رو به کل نابود کرد
3
پـ.ن : از 10 نمره .

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
مـن به سونی نمره کامل میدم چون منتظر هیچ گونـه سورپرایز نبودمـ شاهد هم دارم و مدارکش هم موجوده :d همین سِر گالاهاد و نیتن دریک واسه من کافی بودن بقیه عنوان ها هم که معرفی شدن توفیق اجباری بودن :d به بقیه کنفرانس ها هم نمره نمیدم تا تنش ایجاد نشه :) :d

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
به نظرتون بهتر نیست نینتندو هم اضافه بشه به نظر سنجی ؟ (البته مثل سونی یا مایکروسافت کنفرانس نداشت)

شخصی هست که اینجا اصلا دیجیتال اونت نینتندو رو دیده باشه ؟

ممنون

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
نظرسجی نمیزاشتین بهتر بود، چون فقط نشون میده جبهه هر طرف چقدر طرفدار داره، کسی اصلا به کنفرانس ها دقت نمی کنه که رای بده، اسم رو ببینن رایشون رو دادن!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر