PlayStation Infamous: First Light

es9vxzacw9mea8gqbsy6.jpg

خطر اسپویل! Infamous : Second Son بازی نکردید، نرید پایین تر! :d
بالاخره چیزی که کمی در موردش حدس میزدیم و منتظرش بودیم تایید شد! :d یک نیمچه Infamous دیگه برای PS4 تایید شد! :d
البته اول شفاف سازی کنم که این فقط در حد یک DLC هست! هم چون به صورت Standalone ، یعنی بدون نیاز به بازی اصلی هم میشه گرفتش،براش تاپیک جدا زدم! درست مثل فستیوال خون ـی که برای Infamous 2 اومد! :d

داستان این بازی در مورد Conduit ، Fetchـی که قدرت نئون رو داره هست! توی این بازی،شما اتفاقی که باعث شد، اون Conduitـی که توی I:SS میشناختید ، به وجود میاد رو میبینید! (یحتمل چرا چنین رفتاری داشت:-" ) همینطوراینکه چطوری از پس زندگی توی Curdun Cay (زندانی در کوه آلپ ، بعد از دستگیری توسط DUP ) و اتفاقی که برای برادرش افتاده رو خواهید دید!

گفتیم آلپ! خوب اینم بگیم که توی این بازی،محیط های برفی هم هست! :x البته نیازی به گفتن هم نبود:-" :d
گفتن که برای این بازی موتور بازی سازیشون رو تقویبت کردن و نور پردازی خوف تری خواهید دید! :d
bd6y53ohhcd0v2a3j0i5.jpg

در مورد گیم پلی هم گفتن ، قدرت های نئون Fetch ، مطابق با خودش طراحی شدن! پس نگران تکراری بودنش نباشید! که نیست! (حداقل میگن نیست! :d )
در آخر هم که گفتن برای اونایی که I:SS رو دارن، یک سری چیزای انحصاری برای هم I:SS و هم I:FL خواهند داشت! (یحتمل لباس و اینا:-" )

و در آخر هم اینکه این بازی، آگوست منتشر میشه! :bighug:

• Like
Reactions: Destro

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
همون سکند سان، اونم یه پایان داره ؟
نه!
SS مثل قبلی ها قضیه ی حق انتخاب و اینا مطرح هست!
اما توی FL این قضیه نیست،دلایلش هم توی همون SS گفته شده! :-" یعنی داستان مشخصی بوده! :-" :d

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
885
نام
محمد حسین
نه!
SS مثل قبلی ها قضیه ی حق انتخاب و اینا مطرح هست!
اما توی FL این قضیه نیست،دلایلش هم توی همون SS گفته شده! :-" یعنی داستان مشخصی بوده! :-" :d

من همیشه حق (همون آبیه :d) رو انتخاب میکنم، فقط آخرین بار قرمزه رو زدم >:)
yahoo_65.gif

یعنی کلا سازنده نگفته که به چند شکل میشه بازی رو به پایان برد ؟
من نسخه های قبل رو بازی نکردم اصلا ...

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
من همیشه حق (همون آبیه :d) رو انتخاب میکنم، فقط آخرین بار قرمزه رو زدم >:):-"

یعنی کلا سازنده نگفته که به چند شکل میشه بازی رو به پایان برد ؟
من نسخه های قبل رو بازی نکردم اصلا ...
نه دیگه! بازی کلا فقط یک پایان داره! فرض کن مثل RDR مثلا! هیچ حق انتخابی توی بازی نداری! :d

نصف عمرت بر فناست! :-" قبلی ها عالی بودن! :x

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
چرا نه وافعا چرا ؟ چنین بازی باید تاپیکش بخوابه ؟ اقا من بازی میرسه دستم پس فردا . کلا واسه اینکه تمام مراحل اصلی و فرعی رو بری و یه گشتی هم تو شهر زده باشی چقدر زمان میخواد ؟

امیـر

کاربر سایت
Jul 29, 2012
1,001
ما که نه اینترنت درست و حسابی داریم نه حوصله و وقت و سن وسالشو که 10 گیگ دانلود کنیم، نه پولشو که 60-70 بدیم آخرشم بمونه اون ته مهای صفحه طولانی کنسول:|:d

رفتیم نسخه فیزیکی بازی خیلی شیک و مجلسی گیرمون اومد:d
امیدوارم دیگه DLC آپدیت نداشته باشه اگرم داشته باشه زیاد نباشه:d
کلا نسخه فیزیکی می ارزه:d بریم ببینیم چی میشه انقدر ازش تعریف میکنید:d

Angry man

کاربر سایت
Jul 9, 2011
702
نام
علیرضا
ما که نه اینترنت درست و حسابی داریم نه حوصله و وقت و سن وسالشو که 10 گیگ دانلود کنیم، نه پولشو که 60-70 بدیم آخرشم بمونه اون ته مهای صفحه طولانی کنسول:|:d

رفتیم نسخه فیزیکی بازی خیلی شیک و مجلسی گیرمون اومد:d
امیدوارم دیگه DLC آپدیت نداشته باشه اگرم داشته باشه زیاد نباشه:d
کلا نسخه فیزیکی می ارزه:d بریم ببینیم چی میشه انقدر ازش تعریف میکنید:d

فروشگاه ها 15 دلارو بهت میدن 60 دلار!!!:D:D
هنوزم میگی فیزیکی بهتره؟

امیـر

کاربر سایت
Jul 29, 2012
1,001
فروشگاه ها 15 دلارو بهت میدن 60 دلار!!!:D:D
هنوزم میگی فیزیکی بهتره؟

شما دیجیتالیش رو میتونی بفروشی یا تعویض کنی؟:d خیلی سخت میخرن، تازه برای فروشش هم کل پروفایلت رو باید بفروشی:d کلا 60-70 تومنت پَر :d
فیزیکیش رو توی چند ساعت با کمی اختلاف با توجه به انصاف شما ممکنه بخرن :d من بیشتر بازی هام توی چند ساعت فروش رفته یا تعویض شده، کلیشون همین جا به 20 دقیقه نرسید فروش رفت:d

بازی بسیار قشنگه مثل SS، ولی این نیم ساعت که بازی کردم همش توی تاریکی و شب بوده به خاطر داستان و نقش اصلیه؟:d

- - -ویرایش - - -

در ضمن بازی برام حدود 37 دلار در اومد نه 60 دلار :d

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
100% نسخه دیجتالی پیشنهاد میشه من با دوستم شریکی گرفتیم قیمت ناچیزی در اومد تازه دیتاش هم از پرشین تولز از یکی از بچها گرفتیم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر