PlayStation Infamous: First Light

es9vxzacw9mea8gqbsy6.jpg

خطر اسپویل! Infamous : Second Son بازی نکردید، نرید پایین تر! :d
بالاخره چیزی که کمی در موردش حدس میزدیم و منتظرش بودیم تایید شد! :d یک نیمچه Infamous دیگه برای PS4 تایید شد! :d
البته اول شفاف سازی کنم که این فقط در حد یک DLC هست! هم چون به صورت Standalone ، یعنی بدون نیاز به بازی اصلی هم میشه گرفتش،براش تاپیک جدا زدم! درست مثل فستیوال خون ـی که برای Infamous 2 اومد! :d

داستان این بازی در مورد Conduit ، Fetchـی که قدرت نئون رو داره هست! توی این بازی،شما اتفاقی که باعث شد، اون Conduitـی که توی I:SS میشناختید ، به وجود میاد رو میبینید! (یحتمل چرا چنین رفتاری داشت:-" ) همینطوراینکه چطوری از پس زندگی توی Curdun Cay (زندانی در کوه آلپ ، بعد از دستگیری توسط DUP ) و اتفاقی که برای برادرش افتاده رو خواهید دید!

گفتیم آلپ! خوب اینم بگیم که توی این بازی،محیط های برفی هم هست! :x البته نیازی به گفتن هم نبود:-" :d
گفتن که برای این بازی موتور بازی سازیشون رو تقویبت کردن و نور پردازی خوف تری خواهید دید! :d
bd6y53ohhcd0v2a3j0i5.jpg

در مورد گیم پلی هم گفتن ، قدرت های نئون Fetch ، مطابق با خودش طراحی شدن! پس نگران تکراری بودنش نباشید! که نیست! (حداقل میگن نیست! :d )
در آخر هم که گفتن برای اونایی که I:SS رو دارن، یک سری چیزای انحصاری برای هم I:SS و هم I:FL خواهند داشت! (یحتمل لباس و اینا:-" )

و در آخر هم اینکه این بازی، آگوست منتشر میشه! :bighug:

• Like
Reactions: Destro

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
سلام به همگی.دوستان ۳ تا challenge مونده که نمیدونم چجوری انجامشون بدم ممنوم میشم بگید:
blast 15 enemies off a platform
blast 30 enemies off a platform
hit 5 weakpoints before focus timer expires
یکی از قدرت ها بود بود که یه موجی وارد میکرد و ملت رو توی هوا معلق میکرد! :-" خود دلزین هم داشتش! :-" یادم نمیاد کدوم دکمه بود ولی! :|
مثلا توی Stage دوم که ملت طبقه ی بالا هم میان،برو بالا اون رو بزن که دشمنا برن رو هوا و وقتی تاثیر قدرته تموم شد،شوت بشن پایین! :d

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,478
نام
آرش
یکی از قدرت ها بود بود که یه موجی وارد میکرد و ملت رو توی هوا معلق میکرد! :-" خود دلزین هم داشتش! :-" یادم نمیاد کدوم دکمه بود ولی! :|
مثلا توی Stage دوم که ملت طبقه ی بالا هم میان،برو بالا اون رو بزن که دشمنا برن رو هوا و وقتی تاثیر قدرته تموم شد،شوت بشن پایین! :d
آره دلزین هم داشت. تازه کول هم داشت.
توی I SS با استفاده از قدرت دوم بود که L1 میزدی تا یه بمب پرت کنه و افراد نزدیک به بمب برای چند لحظه معلق میشدند.

به نظرم باید این DLC رو بگیرم. گیم پلی خالصش چند ساعته، بدون ماموریت های فرعی (اگه داشته باشه) ؟

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
DLC رو حتما بگیر! :d
حالا نمیدونم دقیق چقدر بود! (چون من با هم میبردم جلو مراحل فرعی و اصلی رو) اما 100% ارزش داره! احتمالا همون4-5 ساعت ! :-"
اما مراحل فرعی هاش هم با مراحل فرعی I:SS فرق میکنه! :d

همون Arena Battleـش رو بقیه ی بازی ها اگر بودن، 5~10 دلار میفروختن! :-"

---
راستی در مورد Paper Trail من عکسش رو صفحه پیش ندیدم! :-"
این عکسی کاملشه! :d راحت بود این بخش اتفاقا! فقط وقت گیر بود:-"

BlackGamer

کاربر سایت
Oct 5, 2012
134
ممنون خودم فهمیدم و این بازی رو به عنوان اولین بازیم پلات کردمb-)

Version 7

کاربر سایت
Dec 16, 2007
444
DLCراستی در مورد Paper Trail من عکسش رو صفحه پیش ندیدم! :-"
این عکسی کاملشه! :d راحت بود این بخش اتفاقا! فقط وقت گیر بود:-"

ممنون :)
ولی مشکل چیز دیگه ای بود, نمیدونم باگ بازی بود یا چیز دیگه ای که من هر وقت میرفتم اینارو میچیدم کنار هم هیچ کُدی دیده نمیشد! هز بار هم که لاگین میکردم تصویری که میداد تغییر میکرد اما باز هم کُدی دیده نمیشد تا اینکه یه بار رفتم و با دیدن تصویر بهم خوردش, دیدم کُد معلومه و با درست کردنش رد کردم :)
در هر صورت پیپر تریل رو تموم کردم و به نظرم بد نیست یه دی ال سی هم درباره این شخصیته با قدرت کاغذ بدن :bighug:

First Light رو هم چند روز پیش پلات کردم و پلات لذت بخشی بود :)
پلات کردن بازی راحته و فقط کمی از ISS سخت تر بود و اوایل سر Rescue ها خیلی مشکل داشتم و اصلا لذت نمی بردم.
البته Rescue ها از Survival ها واقعا سخت تر بودن و رکورد زدن در مُدهای Rescue هم سخت تره, منکه نهایت 2 میلیون زدم (البته بیشترم میشه زد) ولی چون نفر اول 40 میلیونی بود آدم انگیزه ای برای ادامه نداره :))

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
یه نکته جالب تو تروفی بندی این بازی دیدم گفتم براتون بگم شاید براتون جالب باشه
همین طور که که میدونید تنها تروفی که باز شدن کاملا وابسطه به باز شدن تمامی تروفی های بازی هست تروفیه پلاته ، یعنی تا تمامی تروفیهای قبل از خودش باز نشن باز نمیشه
حالا نکته جالب اینه که این بازی یه تروفی دیگه هم داره که تا تموم تروفیای قبل خودش باز نشه به هیچ وجه باز نمیشه اونم تروفی خرید تموم آپگریدها هستش
یعنی الان تو تمام دنیا هر کی بازی رو پلات کرده تروفی قبل از تروفی پلات این تروفی خرید آپگریدها رو گرفته که فکر کنم تو هیچ بازی دیگه ای این شباهت تو آخرین تروفی دریافتی همه گیمرها وجود نداشته باشه :d

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
۲ تا از challenge هام مونده کسی میتونه راهنمایی کنه ؟!
1.light'em up : defeat 50 enemies with a super bolt
2. Bada boom: defeat 20 enemies in a row with homing missiles

Angry man

کاربر سایت
Jul 9, 2011
702
نام
علیرضا
۲ تا از challenge هام مونده کسی میتونه راهنمایی کنه ؟!
1.light'em up : defeat 50 enemies with a super bolt
2. Bada boom: defeat 20 enemies in a row with homing missiles

توی قسمت بتل آرنا یه drone هایی هستن آبی رنگن بپکونشون بعد جذبشون کن
بیست نفر پشت هم رو با اون حرکت R1 بزن بین این بیست نفر نباید کسیو با بقیه قدرتا یا مشت و لگد بکشی

Angry man

کاربر سایت
Jul 9, 2011
702
نام
علیرضا
بچه ها مگه نسخه فیزیکی بازی چند دلاره ؟فکر نکنم از 20 دلار بیشتر باشه الان یک سری سایتها بازی را دارن میدن 150 تومن:-o

توی صفحات قبلی آکیبا گفت:
بازی 1 دلارم باشه فروشنده ها 200 تومن میکنن تو پاچت:))))))))

Angry man

کاربر سایت
Jul 9, 2011
702
نام
علیرضا
بر اساس یه سری انتخاب هایی که باید بین دو تا گزینه در مراحل مختلف بکنی گفتم شاید هر کدوم رو به یه پایان سوق پیدا کنه. (البته در بازی اصلی SS)

بسیار ممنون.

اون سکند سان بود تو این یکی اصن کارما نیست!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر