PlayStation Infamous: First Light

es9vxzacw9mea8gqbsy6.jpg

خطر اسپویل! Infamous : Second Son بازی نکردید، نرید پایین تر! :d
بالاخره چیزی که کمی در موردش حدس میزدیم و منتظرش بودیم تایید شد! :d یک نیمچه Infamous دیگه برای PS4 تایید شد! :d
البته اول شفاف سازی کنم که این فقط در حد یک DLC هست! هم چون به صورت Standalone ، یعنی بدون نیاز به بازی اصلی هم میشه گرفتش،براش تاپیک جدا زدم! درست مثل فستیوال خون ـی که برای Infamous 2 اومد! :d

داستان این بازی در مورد Conduit ، Fetchـی که قدرت نئون رو داره هست! توی این بازی،شما اتفاقی که باعث شد، اون Conduitـی که توی I:SS میشناختید ، به وجود میاد رو میبینید! (یحتمل چرا چنین رفتاری داشت:-" ) همینطوراینکه چطوری از پس زندگی توی Curdun Cay (زندانی در کوه آلپ ، بعد از دستگیری توسط DUP ) و اتفاقی که برای برادرش افتاده رو خواهید دید!

گفتیم آلپ! خوب اینم بگیم که توی این بازی،محیط های برفی هم هست! :x البته نیازی به گفتن هم نبود:-" :d
گفتن که برای این بازی موتور بازی سازیشون رو تقویبت کردن و نور پردازی خوف تری خواهید دید! :d
bd6y53ohhcd0v2a3j0i5.jpg

در مورد گیم پلی هم گفتن ، قدرت های نئون Fetch ، مطابق با خودش طراحی شدن! پس نگران تکراری بودنش نباشید! که نیست! (حداقل میگن نیست! :d )
در آخر هم که گفتن برای اونایی که I:SS رو دارن، یک سری چیزای انحصاری برای هم I:SS و هم I:FL خواهند داشت! (یحتمل لباس و اینا:-" )

و در آخر هم اینکه این بازی، آگوست منتشر میشه! :bighug:

• Like
Reactions: Destro

Angry man

کاربر سایت
Jul 9, 2011
702
نام
علیرضا
زودتر چیزی که فکرشو کردم تموم شد:(
ولی چلنجاش عالی بود همچنین اولین پلات بازیسنتر فک کنم خودم بودم:)) (آکیبا و عرفان در جریان اند:)) )

- - -ویرایش - - -

همونی که گفته 5 تا از دشمنات رو با یدونه از جعبه های مهمات (همون قرمزا که یکهو ظاهر میشه) بکش. البته جعبه هم باید رو هوا باشه در همین حین! :| من 4 تا بیشتر نتونستم بزنم!

توی wave پنج یا شیش یه گروه از این knight ها روی پلتفرم اصلی بتا آرنا ظاهر میشن همون موقع بالا سرشون یکی از این جعبه ها ظاهر میشه
فرتی بزن بپکونش
فک کنم اگه این singularity رو هم بزنی و جعبه مهماتو به خودش جذب کنه بعد که بپکه بگیری چلنجو

- - -ویرایش - - -

اجازه هست خودم رو the Beast بنمامم! :-" چرا؟ به خاطر این :-"

خوب حالا که اجازه هست جمله ی خیلی ساده و بی شیله پیله ی " I Am the Beast " مگوییم! >:) ( :)) )

فقط موندم اون 23 نفر بالایی دیگه ...! :|

یک سری عکس از این دوری که این حماسه رو رقم زدم! >:)

و اینجا هم افسانه پایان میابد! :(( خیلی پایان شکوهمند ولی غمگینی داشت! :(

نوش دارو بعد از مرگ سهراب نبود،نوش دارو دقیقا تو دست سهراب بود که سهراب (اینجانب:-") شهید شدم! :((

یه سری عکسا که با Photo Mode گرفته نشدن،صرفا برای نشون دادن مپ میباشد! :-" عکس آخر هم که مپ خالیه به خاطر اینه که بعد از مردن ما،دشمن ها هم میرن سر خونه زندگیشون! :-"

هیچی دیگه...حریف میطلبم! >:) البته میدونم که رکورد رو میزنید:-" ولی این احتمالا حداقل تا یکی دو ماه آینده،آخرین رکورد افسانه ایم خواهد بود! :( مگر اینکه توی راه این 2 چلنج باقی مونده اتفاقی بیفته! که چون چلنج ها رو الان میخوام رد کنم،و از اونطرف،دستم دیگه اصلا کشش چنین چیزی رو نداره!!! احتمالا خبری نمیشه :|
چرا سرم انقدر شلوغه خو:(( میخوام بیشتر بازی کنم این رو! :((

---
از نقاشی های روی دیوار و بخش برفی و یکی دیگه از مپ ها هم عکس گرفتم،اما اسپویله به نظرم! :-" (اون یکی مپ یه سری دشمن جدید داره که توی بازی اصلی نبودن! :d )

چجوری اینو زدی؟؟؟؟:|
من هرچی زور میزنم آخرش یکی از این سربازا که میپرن فرود میاد کنارم میمیرم:|
رکوردتم قدیمی شده امروز صبح رفتم دیدم رکورد اول 21 میلیون:|

- - -ویرایش - - -

اي بابا چرا DUP رو دانلود نميكنه ؟!!! ارور داده Retryهم نداره !!

برو توی ستینگ بعد پی اس ان بعد ریستور لاینسس 100% درست میشه!

- - -ویرایش - - -

امیر Super Bolt رو چطوری دقیقا میشه گرفتش؟ :D فکر می کنم به این Droneهایی که تو Challenge میاد میشه قدرتش رو گرفت؟ چون اگه اشتباه نکنم این همون قابلیت Snipe و اینا بود دیگه!

Drone ها قابلیتاشون ایناس:
Blue: Super Bolt
Pink: Invicible
Yellow: Max Combo
Green: Infinite Finisher Moves

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,246
نام
امیر حسین
زودتر چیزی که فکرشو کردم تموم شد:(
ولی چلنجاش عالی بود همچنین اولین پلات بازیسنتر فک کنم خودم بودم:)) (آکیبا و عرفان در جریان اند:)) )

- - -ویرایش - - -

توی wave پنج یا شیش یه گروه از این knight ها روی پلتفرم اصلی بتا آرنا ظاهر میشن همون موقع بالا سرشون یکی از این جعبه ها ظاهر میشه
فرتی بزن بپکونش
فک کنم اگه این singularity رو هم بزنی و جعبه مهماتو به خودش جذب کنه بعد که بپکه بگیری چلنجو

- - -ویرایش - - -

چجوری اینو زدی؟؟؟؟:|
من هرچی زور میزنم آخرش یکی از این سربازا که میپرن فرود میاد کنارم میمیرم:|
رکوردتم قدیمی شده امروز صبح رفتم دیدم رکورد اول 21 میلیون:|

- - -ویرایش - - -

برو توی ستینگ بعد پی اس ان بعد ریستور لاینسس 100% درست میشه!

- - -ویرایش - - -

Drone ها قابلیتاشون ایناس:
Blue: Super Bolt
Pink: Invicible
Yellow: Max Combo
Green: Infinite Finisher Moves
هنوز بازی رو شروع نکردیم،گفتی پلاتش کردی =))
البته منم رکورد سریع ترین پلاتم رو زدم،ولی خوب چون نمیتونستم پشت سر هم بازی کنم،زیاد سریع نشد:-" 1 ساعت و 1 روز:-"

اون رکورد هم خیلی تخیلی! :-" ! نامردا مهلت استراحت نمیدادن! :| ولی خیلی حال داد! :d 104 ویو !!!!! آآآآآآآآآآآ ! خودم دارم کف میکنم! :))

نامردا آخرهای بازی پناهگاه اصلیم رو تصرف میکردن! :(( اون بالا که چندتا سکو هست و نئون روشونه،بهترین جا برای شارژ کردن و از اونجا ترکوندن دشمنا بود! آخرای بازی 4 تا از اون تیرباری ها اونجا می ایستادن و تا میرفتم به فنام میدادن! :(( تند تند فقط موشک یا مثلث و یا Karma Bomb میزدم که زنده بمونم! :-"

هنوز 24 ساعت از رکوردم نگذشته رفتن 20 هزارتا زدن؟ :(( اون موقع 12 هزارتا بود تهش فکر کنم:((

Angry man

کاربر سایت
Jul 9, 2011
702
نام
علیرضا
هنوز بازی رو شروع نکردیم،گفتی پلاتش کردی =))
البته منم رکورد سریع ترین پلاتم رو زدم،ولی خوب چون نمیتونستم پشت سر هم بازی کنم،زیاد سریع نشد:-" 1 ساعت و 1 روز:-"

اون رکورد هم خیلی تخیلی! :-" ! نامردا مهلت استراحت نمیدادن! :| ولی خیلی حال داد! :d 104 ویو !!!!! آآآآآآآآآآآ ! خودم دارم کف میکنم! :))

نامردا آخرهای بازی پناهگاه اصلیم رو تصرف میکردن! :(( اون بالا که چندتا سکو هست و نئون روشونه،بهترین جا برای شارژ کردن و از اونجا ترکوندن دشمنا بود! آخرای بازی 4 تا از اون تیرباری ها اونجا می ایستادن و تا میرفتم به فنام میدادن! :(( تند تند فقط موشک یا مثلث و یا Karma Bomb میزدم که زنده بمونم! :-"

هنوز 24 ساعت از رکوردم نگذشته رفتن 20 هزارتا زدن؟ :(( اون موقع 12 هزارتا بود تهش فکر کنم:((

منم همینطور اون بالا وای میسادم ولی اینا که عین خر میپریدن اعصاب واس آدم نمیزاشتن

ویرایش: کاشکی یه آپدیتی چیزی واس گشتن تو شهر بدن حوصلمون سر نره!
یا حداقل برن تو کار اینفیمس بعدی تا تو 2015 بازیش کنیم

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,246
نام
امیر حسین
منم همینطور اون بالا وای میسادم ولی اینا که عین خر میپریدن اعصاب واس آدم نمیزاشتن
وقتی یکی یکی میان، یدونه R1 بزن،بپر سکوی اونطرفی، بقیه ی R1ـها رو خالی کن، شارژ کن! درجا فرار کن! =))

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
فرتی بزن بپکونش
دمت گرم دیشب خیلی شیک که داشتم بازی میکردم به ذهنم رسید که شاید بشه با اون جونورهایی که مثل عنکبوت هستند بگیرمشون که در کمال ناباوری دیدم موفق شدم و بازی پلات شد همون دیشب. کلا خیلی سری پلات شد تو 1 روز :D

Version 7

کاربر سایت
Dec 16, 2007
444
حالا امتحان کن ببین چی میشه! ولی اگر از روی Save یا فایل نصبی باشه،باز ریجن تاثیر داره:-"
الان کشف این معما به عهده ی تو میباشد! >:) به آیندگان هم کمک میشه ببینند از چه ریجنی بخرن :d

Paper Trail رو از دست نده! واقعا عالی بود! :x هرجا گیر کردی میپرسیدی:-" اگر یادم بود کمک میکردم :-" :d
---
بازی رو تموم کردی؟ :-"

گیر بیخود دادن نقدها! حالا IGN که مثلا نمره ی خوبی داده بین نقدها(7.5 :-" ) اومده گیر داده تنوع بازی کمه! :|
اولا که DLCـه! دوما که تمام مراحل فرعی بازی با خود I:SS فرق داره حتی! بعدشم که قدرت ها هم خیلی متفاوته! توی بتل آرنا با دلزین امتحان کنید،تفاوت ها به شدت مشخصه! :-" و کلا قدرت هاش به نظرم جوری نیست که بشه رکورد خیلی خوفی باهاش زد! :-" (یعنی عمرا به Fetch نمیرسه برای رکورد زنی:-" )

مشکلی نداره, با دلزین میتونم بازی کنم, حالا نمیدونم از کجا فایلو میخونه, از روی سیوا یا دیسک بازی, نکنه ریجن بازی اصلا مهم نیست و اینجا هم فری محسوب میشه ؟ (من تا حالا تجربه این قضیه رو نداشتم و نمیدونم تو بازیهای قدیمی مشکل ریجن بوده یا نه ولی الان که اُکیه همه چیز :) )

گفتم که Paper Trail
رو اونجا که "یه سری کاغذ بریده شده کنار هم میده تا درست بچینیشون و از توش کُد رو دربیاری" گیر کردم.
پارت 4 -میژن اول (اینم پرینت اسکرین گرفتم, ببین میتونی کُدی از لای اینا دربیاری! گیر کُدم)

این بازیو یا ISS ؟ اینو زیاد وقت نکردم و نزدیک 50 درصد تروفیهارو رفتم اما ISS رو پلات کردم اینم کم کم میکنم :)

آره دقیقا منکه کاملا راضی بودم :) بخش داستانیش فک کنم از نصف بازی اصلی هم بیشتر بود (هر چند بازی اصلی کوتاه بود ولی نسبت به اون IFL راضی کننده بود)
آره با دلزین خیلی سخته و زیاد نمیشه دووم آورد, منم با فچ میرم.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------
اینم چند تا عکس از بخش برفی که گرفتم (دیگه تو تریلر بازی این بخش بود فکر نمیکنم اسپویل حساب بشه)

این هلیکوپترای بازی (چه اینجا و چه تو بازی اصلی) منو یاد رمبو 3 سگا میندازن :))

آخرین ویرایش:

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
اون مرحله که یک سری فرشته هست با تیر هم بزنی غیب میشن دوباره ظاهر میشن . یه پلیس هم که جلیقه پوشیده به یه میله چسبیده از ترس باید چیکار کرد؟

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,246
نام
امیر حسین
دوست عزیز! اول اینکه سؤال اسپویل داره! :-" (البته کسی که FL زده،قاعدتا SS رو هم زده) ، دوم اینکه تاپیک اشتباهی اومدی! :-" Second Son =/= First Light
اما جوابتون :
اگر بعد از تعقیب و گریز و این چیزاست، باید تیر بزنید به نمایشگرها! :-"

54DRA

کاربر سایت
May 28, 2014
52
نام
صــــدرا
ارزش خرید داره؟ تو سبک همین اینفاموس ss هست یا مثل 1 2 بازی هست سبکش؟
از نظر قیمت ک به نظر من میارزه. تازه اگه اهل Platinum باشی میتونی خیلی راحت به دست بیاریش. تازه بازی یه عالمه challenge داره که میتونی بری.‌ اگه با infamous ss حال کردی، از این خوشت میاد.

BlackGamer

کاربر سایت
Oct 5, 2012
134
سلام به همگی.دوستان ۳ تا challenge مونده که نمیدونم چجوری انجامشون بدم ممنوم میشم بگید:
blast 15 enemies off a platform
blast 30 enemies off a platform
hit 5 weakpoints before focus timer expires

54DRA

کاربر سایت
May 28, 2014
52
نام
صــــدرا
سلام به همگی.دوستان ۳ تا challenge مونده که نمیدونم چجوری انجامشون بدم ممنوم میشم بگید:
blast 15 enemies off a platform
blast 30 enemies off a platform
hit 5 weakpoints before focus timer expires
سلام. سومی میگه باید اون قسمت های دشمن رو که میزنی میمیرن (سر، دست، پا که وقتی L2 رو میگیری روشن میشه ) رو بزنی قبل از اینکه اسلو موشن تموم بشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر