PlayStation Ratchet & Clank

bhphqjbrfzvwsztrow3r.jpg

بالاخره بعد از 1 سال که از تایید لفظی اما رسمیه بازی میگذره ، بازی به صورت رسمی تر (:-") و کامل معرفی شد و برای عرضه در بهار 2016 به قیمت 40$ در نظر گرفته شده!

اول اینکه بازی Re-Imaginingـه شماره ی اوله! یکجورایی ریبوت :-" کاراکترهای اصلیمون همونا هستن،با همون طراحی و همون صداپیشه ها! دشمن اصلی هم همونه ، اما این وسط یک عالمه کاراکتر جدید وارد داستان شدن! گیم پلی کاملا به روز شده و امکانات و سلاح های جدیدی وارد بازی شده،همینطور باس های جدیدی میبینیم و .... ! :d
اینم گفته شده که داستان بازی با انیمیشنی که 29 آپریل 2016 میاد هماهنگه!

یکی از خصوصیات بارز بازی های Insomniac ، سلاح های فوق العاده ایه و یونیکی ـه که توی بازی هاشون دارن! و توی بازی علاوه بر چندتا از سلاح های پر طرفدار قبلی، سلاح های جدیدی هم خواهیم دید!

لیست سلاح ها :

Combuster
Mr.Zurkon
Pyrocitor
Pixelizer
Groovitron
Fusion Bomb
Predator Launcher
Warmonger
Bouncer l Pre-Order Bonus l

(بعدا عکس با کیفیت درست حسابی اومد،آپدیت میشود:-" )

از قابلیت های جدیدی که به این شوتر-پلتفرمر اضافه شده ، مبارزه با سفینه ـست! >:) (با aCiT فرق میکنه و به نظر که خفن تر میاد!!! :d )

و همینطور علاوه بر رچت و کلنک و کاپیتان کوارک ، عکس زیر هم بقیه ی شخصیت های کلیدی همراه با صداپیشه هاشون(البته برای انیمیشن...بازی رو تایید نکردن:-" ) رو نشون میده :

بازی از نظر گرافیکی هم فوق العاده چشم نوازه! (همچنان مثل نسل قبل میگیم پیکساریه:-" ) با دیدن تریلرها در میابید میزان خفن بودن رو! و گفتن بازی به صورت 1080P/30FPS اجرا میشه.

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
یک سوال الان این عکسا In-Game ن؟؟؟؟؟ :hushed::hushed::anguished:
تازه اینا رو از روی ویدئو کپچر کردم ، دایرکت فید باشه قطعاً کیفیت و شفافیت بهتری داره :D

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
آره از بازیه این تریلر کاملا! و دیگه خبری از تریلرهای انیمیشن و بازی همراه با هم نبود! :-"
---
احسان اتفاقا فکر کنم به نسبت تبلیغات خوبی داره! :D جدای از تریلرها و نمایش های نسبتا خوبی که داشته،دو هفته بعدش هم انیمیشن سینماییش میاد! که به نظرم خودش خیلی تاثیر گذار میتونه باشه! :D (احسان ، اینجا هم دارن میارنش:(( ولی نیستم! :(( چی میشد انیمیشن یک ماه زودتر میومد که منم اینجا میبودم؟ ظلم نیست خدایی؟ :(( )
تنها چیزی که میترسم روش تاثیر بزاره،بازسازی بودنشه! با اینکه تفاوت خیلی داره! ولی اونایی که دورا دور اخبار رو دنبال میکنند،شاید ندونند که یک بازسازیه ساده نیست! یا بگن هرچقدرم تغییر کنه باز نهایتا همونه! (که نیست!)
به نظرم اگر یک Mode مولتی،یا اصلا همون مولتیه FFA رو میزاشتن اینجا هم که فقط یه چیزی باشه که باشه:-" ، میتونست تاثیر بیشتری هم بزاره! (از حق نگذریم،من خودم با مولتیش خیلی حال کردم! البته اگر نسخه ی مورد نظر رو درست گفته باشم...همونی که Tower Base مانند بودش:-" )

تاخیر آنچارتد هم بهترین کمک رو به رچت کرد!فقط کاش Dark Souls III هم تاخیر میخورد که تو یک روز با این منتشر نمیشد:-"

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
آره از بازیه این تریلر کاملا! و دیگه خبری از تریلرهای انیمیشن و بازی همراه با هم نبود! :-"
---
احسان اتفاقا فکر کنم به نسبت تبلیغات خوبی داره! :D جدای از تریلرها و نمایش های نسبتا خوبی که داشته،دو هفته بعدش هم انیمیشن سینماییش میاد! که به نظرم خودش خیلی تاثیر گذار میتونه باشه! :D (احسان ، اینجا هم دارن میارنش:(( ولی نیستم! :(( چی میشد انیمیشن یک ماه زودتر میومد که منم اینجا میبودم؟ ظلم نیست خدایی؟ :(( )
تنها چیزی که میترسم روش تاثیر بزاره،بازسازی بودنشه! با اینکه تفاوت خیلی داره! ولی اونایی که دورا دور اخبار رو دنبال میکنند،شاید ندونند که یک بازسازیه ساده نیست! یا بگن هرچقدرم تغییر کنه باز نهایتا همونه! (که نیست!)
به نظرم اگر یک Mode مولتی،یا اصلا همون مولتیه FFA رو میزاشتن اینجا هم که فقط یه چیزی باشه که باشه:-" ، میتونست تاثیر بیشتری هم بزاره! (از حق نگذریم،من خودم با مولتیش خیلی حال کردم! البته اگر نسخه ی مورد نظر رو درست گفته باشم...همونی که Tower Base مانند بودش:-" )

تاخیر آنچارتد هم بهترین کمک رو به رچت کرد!فقط کاش Dark Souls III هم تاخیر میخورد که تو یک روز با این منتشر نمیشد:-"

تبلیغاتش به نظر من بیشتر از صدقه سر همون انیمیشنه :D من انتظار یه چیز بیشتر داشتم ولی خب همین کم هایپی هم بدک نیست براش ، البته اگه تاثیر منفی نذاره :D
بازی هم که ریبوته و امیدوارم یه استارت قوی بزنن و پشت بندش ، چندتا شماره ی خفن دیگه هم داشته باشیم :D نسل قبل دیگه خیلی بازی داشت میرفت توی جاده خاکی ، چپ و راست یه سری شماره های فرعی و متفرقه و ... بی سر و صدا میومدن بی سر و صدا هم محو میشدن :D امیدوارم استارت یه سری اصلی رو با این ریبوت بزنن و توی این نسل حداقل یه سه گانه ی خفن ازش بدن :D در کل بازی عالی به نظر میرسه ، امیدوارم عالی هم ازش استقبال بشه :D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,001
نام
آریا
البته باید در نظر گرفت که یه سری از بخش های انیمیشن رو هم وسط کاتسین های بازی نشون میدن. :D یعنی بعضی از تیکه های تریلر ممکنه از انیمیشن باشه. ولی کلاً سطح گرافیکی بازی به شدت بالاست و هر سایتی که راجع به این بخش صحبت کرده، فقط تعریف کرده و گفته یکی از بهترین هاست! :D حتی اون بحث قدیمی پیکسار هم هنوز ادامه داره! lol

IGN
Living the Pixar Dream
This reboot feels like the closest thing to a playable Pixar adventure

Pushsquare
Ratchet & Clank PS4 Is a Pixar Movie Brought to Life

The Verge
Ratchet & Clank on PS4 looks like a playable Pixar movie

Engadget
For decades, game makers have been clamoring for the moment when users feel like they are playing a Pixar movie, and Ratchet and Clank could finally be it

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
بازی گرافیکش عالیه اما یک سری از تصاویر مربوط به کات سین هاست که کیفیت بالاتری نسبت به داخل بازی دارن.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
بازی گرافیکش عالیه اما یک سری از تصاویر مربوط به کات سین هاست که کیفیت بالاتری نسبت به داخل بازی دارن.

?So, is it a pre-rendered cutscene or an in-game one

They said earlier that they no longer use pre-rendered cutscenes. So yeah, that's all in-game

===

:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر