PlayStation Ratchet & Clank

bhphqjbrfzvwsztrow3r.jpg

بالاخره بعد از 1 سال که از تایید لفظی اما رسمیه بازی میگذره ، بازی به صورت رسمی تر (:-") و کامل معرفی شد و برای عرضه در بهار 2016 به قیمت 40$ در نظر گرفته شده!

اول اینکه بازی Re-Imaginingـه شماره ی اوله! یکجورایی ریبوت :-" کاراکترهای اصلیمون همونا هستن،با همون طراحی و همون صداپیشه ها! دشمن اصلی هم همونه ، اما این وسط یک عالمه کاراکتر جدید وارد داستان شدن! گیم پلی کاملا به روز شده و امکانات و سلاح های جدیدی وارد بازی شده،همینطور باس های جدیدی میبینیم و .... ! :d
اینم گفته شده که داستان بازی با انیمیشنی که 29 آپریل 2016 میاد هماهنگه!

یکی از خصوصیات بارز بازی های Insomniac ، سلاح های فوق العاده ایه و یونیکی ـه که توی بازی هاشون دارن! و توی بازی علاوه بر چندتا از سلاح های پر طرفدار قبلی، سلاح های جدیدی هم خواهیم دید!

لیست سلاح ها :

Combuster
Mr.Zurkon
Pyrocitor
Pixelizer
Groovitron
Fusion Bomb
Predator Launcher
Warmonger
Bouncer l Pre-Order Bonus l

(بعدا عکس با کیفیت درست حسابی اومد،آپدیت میشود:-" )

از قابلیت های جدیدی که به این شوتر-پلتفرمر اضافه شده ، مبارزه با سفینه ـست! >:) (با aCiT فرق میکنه و به نظر که خفن تر میاد!!! :d )

و همینطور علاوه بر رچت و کلنک و کاپیتان کوارک ، عکس زیر هم بقیه ی شخصیت های کلیدی همراه با صداپیشه هاشون(البته برای انیمیشن...بازی رو تایید نکردن:-" ) رو نشون میده :

بازی از نظر گرافیکی هم فوق العاده چشم نوازه! (همچنان مثل نسل قبل میگیم پیکساریه:-" ) با دیدن تریلرها در میابید میزان خفن بودن رو! و گفتن بازی به صورت 1080P/30FPS اجرا میشه.

آخرین ویرایش:

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,465
نام
Nightwing
اقا اونجا نفس رتچت بند اومد عالی بود یعنی
دوستان این بازی همیشه بازی اصلی پلی استیشن بوده هیچوقت برای کنسول دیگه ای نمیشه . نسخه های نسل ۷ که فوق العاده بودن زندگی کردیم باهاش یعنی

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,248
نام
امیر حسین
بیا بالا رچت دوست داشتنی من! :D

تریلر جدید...
فوق العادست!:x

watch?v=2DkTpSYsPVA

در نقش کلانک! :D
به به! خیلی خوب بود! :d فقط چقدر کم :(

اینکه رچت بخش مخصوص به خودش رو داره خیلی خوبه! :d
ایندفعه مثل aCiT سلاح همیشگی نداره اما خوب یه سری بند و بساط گویا میتونه از رو زمین برداره! مثل نارنجکی هایی که اینجا برداشت :d
ولی همچنان پازل های بازی دست ایشون رو میبوسه :d
امیدوارم بالانس خوبی داشته باشه...نه خیلی آسون باشه! نه جوری باشه که مغز بسوزه!
سر یکی از پازل های aCiT رفتم برگه اوردم،با مشورت یکی از اقوام انقدر روی برگه مسیر رفت و برگشت و اینکه اول با کی باید حرکت کنیم،تا کجا حرکت کنیم،زمان بندی و ... رو علامت زدیم و امتحان کردیم،تا بالاخره تونستیم به نتیجه برسیم:)) حال داد ولی خوب خیلی وقتمون رو گرفت:| :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,248
نام
امیر حسین
خوب تریلر PGW رو دوباره دیدم! :d

این بخش ها برای جا به جایی بین منطقه همچنان هستن! اونجاهایی که زرت و زرت بمب و موارد دیگه میاد تو راه،چیز خوبی هستن! >:)

این بخش مبارزه های فضایی به نظر خیلی خوبه!!! کاملا آزاد به نظر میاد! چندتا صحنه توی تریلر داره و میشه بهش پی برد:-" خیلی خیلی خوبه!!! :x

اون 2تا رنگی های بالا هم خیلی مشکوکن! طرح و رنگ خاصی دارن...باس هستن یا ... یکم جو بدم : مثلا Co Op ؟ :-" البته چون مثل هم هستن جو ندم بهتره:p

مراحل توی آب رو توی نسخه های PS3 که نداشتیم چنین چیزی! توی PS2 داشتیم؟ ای ملتی که بازی کردید!!!!!!! :d [MENTION=101]Dinosaur[/MENTION] برای مثال:-" بیا شفاف سازی کن :d

این بخش ها رو هم شخصا به خاطر حس سرعتی که دارن خیلی دوست دارم! هیجان خاصی دارن! :X

و گل سر سبد تریلر! :x دکتر نفریوس! :x البته قبل از تبدیل شدن به ربات هست:( کاش این حالتش رو کلا توی یک کاتسین و به عنوان پیش زمینه نشون میدادن و با اون حالت جالب و خفنش توی بازی حضور داشت! :x هم هنگ کردن هاش حال میدادن! هم قیافه ی جالب تری داشت! ولی به هر حال من هرچی میخواستم توی بازی گذاشتن! این از دکتر عزیز! و قبل هم بهترین بادیگارد دنیا! :x

کلا احساس میکنم به بهترین نسخه ی سری تبدیل بشه! :d جمع بهترین ها جمع ـه! :d

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,995
نام
آریا
خیلی خوب بود تریلر! بازی واقعاً عالی به نظر میرسه و تنوعش هم فوق العاده ـست! و البته قیمتش هم 40 دلار هست که کار رو راحت تر میکنه. :D

مراحل توی آب رو توی نسخه های PS3 که نداشتیم چنین چیزی! توی PS2 داشتیم؟ ای ملتی که بازی کردید!!!!!!! :d @Dinosaur برای مثال:-" بیا شفاف سازی کن :d
وضعیت حافظه من رو که میدونی! :D مراحل زیر آب توی PS2 بود، ولی اینکه دقیقاً کدوم نسخه بود رو یادم نیست! :D

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
انیمیشینی والت دیزنی بازی میشود ! هاها ها ها ! :)
انصافا در حد انیمیشن های از پیش رنرد شده هست این بازی
چرا این تاپیک فقط سه صفحه باید رفته باشه جلو ؟ حیف نیست ؟ (قصد خاصی ندارم . منظورم اینه این بازی به این خوبی بهتر نیست بیشتر در موردش نظر داده بشه و بجث بشه و ...)
دوستان این بازی من به شخصه هم نمرات خوب و هم بازخورد خوبی رو براش پیش بینی میکنم !
واقعا زیبا و محشر هست !
خیلی خوشم اومده ازش :bighug:
ممنون

آخرین ویرایش:

Darvag

کاربر سایت
Jun 19, 2013
253
دوستانی که نسخه ps2 رو بازی کردن بازی تا چند ساعت سر گرممون میکنه حدودا.انصافا حیف همچین بازی کوتاه باشه بعد از دیدن دموی بازی در افق محو شدم . لا مصب خیلی خوبه بازیش

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
مراحل توی آب رو توی نسخه های PS3 که نداشتیم چنین چیزی! توی PS2 داشتیم؟ ای ملتی که بازی کردید!!!!!!! :d @Dinosaur برای مثال:-" بیا شفاف سازی کن :d

تا جایی که یادمه Up Your Arsenal مراحل توی آب داشت،توی شماره اول بازی هم یه ذره آب بازی داشتیم:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر