1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

Ratchet & Clank

گفتگو در 'PS4 Games' ایجاد شده توسط Akiba, ‏Jun 10, 2014.

1. king of the majestic oceans of the world کاربر فعال

نام:
    امیر حسین

بالاخره بعد از 1 سال که از تایید لفظی اما رسمیه بازی میگذره ، بازی به صورت رسمی تر (:-") و کامل معرفی شد و برای عرضه در بهار 2016 به قیمت 40$ در نظر گرفته شده!

اول اینکه بازی Re-Imaginingـه شماره ی اوله! یکجورایی ریبوت :-" کاراکترهای اصلیمون همونا هستن،با همون طراحی و همون صداپیشه ها! دشمن اصلی هم همونه ، اما این وسط یک عالمه کاراکتر جدید وارد داستان شدن! گیم پلی کاملا به روز شده و امکانات و سلاح های جدیدی وارد بازی شده،همینطور باس های جدیدی میبینیم و .... ! :d
    اینم گفته شده که داستان بازی با انیمیشنی که 29 آپریل 2016 میاد هماهنگه!

یکی از خصوصیات بارز بازی های Insomniac ، سلاح های فوق العاده ایه و یونیکی ـه که توی بازی هاشون دارن! و توی بازی علاوه بر چندتا از سلاح های پر طرفدار قبلی، سلاح های جدیدی هم خواهیم دید!

لیست سلاح ها :

Combuster
    Mr.Zurkon
    Pyrocitor
    Pixelizer
    Groovitron
    Fusion Bomb
    Predator Launcher
    Warmonger
    Bouncer l Pre-Order Bonus l

(بعدا عکس با کیفیت درست حسابی اومد،آپدیت میشود:-" )

از قابلیت های جدیدی که به این شوتر-پلتفرمر اضافه شده ، مبارزه با سفینه ـست! >:) (با aCiT فرق میکنه و به نظر که خفن تر میاد!!! :d )

و همینطور علاوه بر رچت و کلنک و کاپیتان کوارک ، عکس زیر هم بقیه ی شخصیت های کلیدی همراه با صداپیشه هاشون(البته برای انیمیشن...بازی رو تایید نکردن:-" ) رو نشون میده :

بازی از نظر گرافیکی هم فوق العاده چشم نوازه! (همچنان مثل نسل قبل میگیم پیکساریه:-" ) با دیدن تریلرها در میابید میزان خفن بودن رو! و گفتن بازی به صورت 1080P/30FPS اجرا میشه.

تصاویر

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

تریلر ها

آخرین ویرایش: ‏Jun 10, 2015
    Anonymous M3, Sam _Fisher, jhoobin و 26 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. کاربر سایت

خب بازی رو تموم کردم، نقطه قوت بازی، گرافیک خوب، طراحی مراحل، گیم پلی و اپگرید های زیاد برای سلاح های زیاد، نقطه ضعف ها هم پلتفرم در هم و برهم و شلوغی زیاد، داستان و شخصیت های نچندان خوب، بود. باس های بازی هم فکر کنم میازاکی با دلی پر از این بازی رفته برای ساخت سری دارک سولز:|:D باس اخر همین بازی چقدر حرکاتش شبیه Soul of Cinder بود:D

آخرین ویرایش: ‏Jul 30, 2017
    ps34 این نوشته را Like کرده است.
  3. کاربر سایت

نام:
    حسین
    یعنی تنها بازیه عالم که اصلا نمیشه هیچ شباهتی بین بازی دارک سولز توش پیدا کرد همینه:|
    داداش تو به یک بیماری دچار شدی به نام دارک سولز پنداری:D
    حالا فهمیدم چرا از شولغیه این بازی خوشت نمیاد چون تو دارک سولز حداکثر دشمنی که سرت بریزه 3تاس:D
    بهتره به فکر درمانش باشی:D درمانشم اینه که زیاد به یک بازی وابسته نشی مثل من:D منم دارک سولزا رو بازی کردم ولی یه همچنین طرز فکری ندارم:D

jhoobin و Paradise Lost این نوشته را Like کرده اند.
  4. کاربر سایت

مثلا داشتم تیکه مینداختم، شما به جای دیگه بردیش:-":D سختی بازی بعضی جاها از دارک سولز هم بدتر میشد، بعضی باس ها هم خود جوش ادا باس های دارک سولز رو در میاوردن :D:-?? خیر اشتباه میکنی، تو دارک سولز حداکثر دشمنی بریزه سرت 12 تاست :D اون شلوغی بازی هم فکر کنم یک مسئله شخصی هست :D که خوب واقعا حال نمیکنم 8-|

5. کاربر سایت

نام:
    عمادالدین
    دروود خدمت دوستان عزیز...
    .
    بچه ها برای جمع کردن تمامی کارتهای standard holocard چلنج مود رو شروع کنی که مساله ای پیش نمیاد؟؟
    چلنج و شروع کنم کارتهایی که گرفتم باقی میمونه ؟؟

آخرین ویرایش: ‏Jul 30, 2017
    voldmort این نوشته را Like کرده است.
  6. کاربر سایت

نام:
    ژوبین
    بله باقی میمونه

emad-360 این نوشته را Like کرده است.
  7. کاربر سایت

نام:
    مازیار
    دارم بازی میکنم و حسابی لذت بخشه ! فقط دو تا بدی داره اینکه چالش نداره و دوم اینکه فعلا به جز یه سیاره بقیه سیاره ها مپ خیلی کوچیکی داشتن

8. کاربر سایت

نام:
    عمادالدین
    دروود مجدد خدمت دوستان عزیز.
    .
    بچه ها این تروفی دیسکو به نظر از دست دادنی میاد!! درسته ؟!!
    .
    من اواخر بازی هستم . به گمونم تک تک موجودات بازی رو رقصوندم از جمله باس ها ووو. فقط یه ۲ سری گمونم جا افتاده..یکی این خزه سبز ها که تو یکی از مراحل قطار هست....و یکی دیگه ام بعضی از ماهیها وقتی تو اب هستن....الان چکار میشه کرد؟؟!!
    .
    این 2 تا بزرگوار جا مونده اند :
    green tentacle و pool shark حین شنا !!
    .
    جایی پیدا میشن؟؟؟ یا از اول ؟!

آخرین ویرایش: ‏Aug 2, 2017
  9. king of the majestic oceans of the world کاربر فعال

نام:
    امیر حسین
    یک دور هم باید بزاری رو روی NG+ برید، اطلاعات این اسلحه هم فکر کنم به دور دوم منتقل میشه که کدوم ها رو رقصوندید! ولی خوب توی دور دوم هم هرکی رو دیدید یکبار امتحان کنید ضرر نداره:D
    اون کوسه ها(برای تروفی لازم بود؟) که همیشه هستن فکر کنم! میمونه اونی که مرحله ی قطار بود که فقط اونجا میبینیدش و راه برگشت دوباره و دیدنش نیست جز دور بعد:-"

emad-360 و voldmort این نوشته را Like کرده اند.
  10. کاربر سایت

نام:
    ژوبین
    حالا که فکر میکنم بازی هیچ چیز جدیدی نداشت:| اسلحه ها بجز یکی دوتا همه تکراری بودن :| بازی حتی یکی از چیزایی که همیشه تو سری بوده رو نداشت (armor) فقط چند تا اسکین بیخود داشت 8-| باس هاش که هیچی ^#(^ چقدر به باس ویکتور امید داشتم ولی..... اصن نداشت خب این چه شخصیتیه !
    الانم مشخصه تا نسل بعد خبری از بازی نیست من که دیگه فکر نمیکنم اینا دیگه یه r&c با کیفیت cit بسازن:-s

11. کاربر سایت

اسلحه ها تکراری بودن؟ تا الان تو عمرم این قدر سلاح متفاوت و با این همه اپگرید تو یک بازی یکجا ندیده بودم خدایی D: الان رو چلنج مود هم بازی رو تموم کردم 5-6 اسلحه دیگه کامل اپگرید نشد :D گفتی اسکین از کجا میشه لباس های رچت رو عوض کرد؟

12. کاربر سایت

نام:
    ژوبین
    منظورم از تکراری اسلحه های قسمت های قبل احتمالا بازی نکردیشون برای اسکین ها استارت بزن پیدا میکنیش

Paradise Lost این نوشته را Like کرده است.
  13. کاربر سایت

نام:
    عمادالدین
    .
    خدارو شکر اخر بازی تروفی دیسکو رو داد!! گویا قبلا رقصونده بودم خودم خبر نداشتم!! :D . ( خدا !! رحم کرد وگرنه کی حال داشت دوباره بره بازی ارو اونم واسه یه تروفی!! واسه یه قر کمر نباتی!! ))
    .
    واقعا عالی بود بازی...کلی روحیه گرفتم \m/:x . رنگارنگ و مفرح!

14. کاربر سایت

سلام
    بلاخره من هم تونستم این بازی بسیار بسیار عالی رو تموم کنم
    فوق العاده بود طراحی مراحل . اسلحه ها گرافیک همه عالی
    اینقدر بازی لذت بخش هست که آدم اصلا خسته نمی شه
    دوستان این بازی رو به هیچ وجه از دست ندید

arsenalmom این نوشته را Like کرده است.

این صفحه را به اشتراک بگذارید