PlayStation Ratchet & Clank

bhphqjbrfzvwsztrow3r.jpg

بالاخره بعد از 1 سال که از تایید لفظی اما رسمیه بازی میگذره ، بازی به صورت رسمی تر (:-") و کامل معرفی شد و برای عرضه در بهار 2016 به قیمت 40$ در نظر گرفته شده!

اول اینکه بازی Re-Imaginingـه شماره ی اوله! یکجورایی ریبوت :-" کاراکترهای اصلیمون همونا هستن،با همون طراحی و همون صداپیشه ها! دشمن اصلی هم همونه ، اما این وسط یک عالمه کاراکتر جدید وارد داستان شدن! گیم پلی کاملا به روز شده و امکانات و سلاح های جدیدی وارد بازی شده،همینطور باس های جدیدی میبینیم و .... ! :d
اینم گفته شده که داستان بازی با انیمیشنی که 29 آپریل 2016 میاد هماهنگه!

یکی از خصوصیات بارز بازی های Insomniac ، سلاح های فوق العاده ایه و یونیکی ـه که توی بازی هاشون دارن! و توی بازی علاوه بر چندتا از سلاح های پر طرفدار قبلی، سلاح های جدیدی هم خواهیم دید!

لیست سلاح ها :

Combuster
Mr.Zurkon
Pyrocitor
Pixelizer
Groovitron
Fusion Bomb
Predator Launcher
Warmonger
Bouncer l Pre-Order Bonus l

(بعدا عکس با کیفیت درست حسابی اومد،آپدیت میشود:-" )

از قابلیت های جدیدی که به این شوتر-پلتفرمر اضافه شده ، مبارزه با سفینه ـست! >:) (با aCiT فرق میکنه و به نظر که خفن تر میاد!!! :d )

و همینطور علاوه بر رچت و کلنک و کاپیتان کوارک ، عکس زیر هم بقیه ی شخصیت های کلیدی همراه با صداپیشه هاشون(البته برای انیمیشن...بازی رو تایید نکردن:-" ) رو نشون میده :

بازی از نظر گرافیکی هم فوق العاده چشم نوازه! (همچنان مثل نسل قبل میگیم پیکساریه:-" ) با دیدن تریلرها در میابید میزان خفن بودن رو! و گفتن بازی به صورت 1080P/30FPS اجرا میشه.

آخرین ویرایش:

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
دوستان من میخوام Challenge Mode رو شروع کنم، فرقی نمیکنه درجه سختی چی باشه؟
کدوم بهتره؟ فکر کنم Easy خیلی راحت میشه و آپدیت لول اسلحه ها سختر و کندتر میشه درسته؟

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,347
نام
محمدرضا
دوستان من میخوام Challenge Mode رو شروع کنم، فرقی نمیکنه درجه سختی چی باشه؟
کدوم بهتره؟ فکر کنم Easy خیلی راحت میشه و آپدیت لول اسلحه ها سختر و کندتر میشه درسته؟
فرقی نمیکنه ، ولی من هارد رفتم اسلحه ها اینقدر خوب هستن که من تا الان که اخرای بازی هستم هیچ مشکلی نداشتم

• Like
Reactions: M ξ λ δ ζ

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
فرقی نمیکنه ، ولی من هارد رفتم اسلحه ها اینقدر خوب هستن که من تا الان که اخرای بازی هستم هیچ مشکلی نداشتم
منم رو هارد دارم بازی میکنم
قیمت اسلحه ها خیلی بالاس
باید بخریم تا بتونیم لول 10 کنیم درسته؟

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
قیمت اسلحه ها خیلی بالاس
آره باید بخریشون!
ولی توی چلنج مود،اگر تیر نخوری،ضریب داره پیچ و مهره ها! هرچی بیشتر دووم بیاری،راحت تر پول گیرت میاد:D
در کل هم ساده ست،راحت میتونی پول مورد نیاز رو جمع کنی:D

• Like

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,347
نام
محمدرضا
قیمت اسلحه ها خیلی بالاس
اره ، فقط یه جا که خیلی شلوغه میتونی یه کاری کنی که راحت پول و جم بگیری، مثلا اون سیاره که دستگاه میده که بدون هوا گیری میتونی نفس بکشی ، اون سیاره یجا پر اون موجود سبزاست اونجا میری همه رو میترکونی بعد خودتو میندازی تو آب خفه میکنی مدام اینکار رو تکرار کن ، خیلی روش خوبیه:D من اونجا 2 میلیون جمع کردم و حدود 300 تا هم جم:D

• Like

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
آره باید بخریشون!
ولی توی چلنج مود،اگر تیر نخوری،ضریب داره پیچ و مهره ها! هرچی بیشتر دووم بیاری،راحت تر پول گیرت میاد:D
در کل هم ساده ست،راحت میتونی پول مورد نیاز رو جمع کنی:D
ممنون از دوستان
امیر من رو هارد میرم، خوبه یا بیام رو نرمال؟
کجا واس فارم خوبه؟

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
ممنون از دوستان
امیر من رو هارد میرم، خوبه یا بیام رو نرمال؟
کجا واس فارم خوبه؟
آره بابا! آسونه بازی:D هارد برو:D

آخرای بازی که تانک و اینا میاد! اونجا خوب lvl up میشن سلاح ها... برا پول اگر منظورته نگران نباش:D

• Like

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,347
نام
محمدرضا
دوستانی که بازی رو پلات کردن ازشون سوال دارم
اون تروفی که با اسلحه باعث رقص بقیه میشی ، اگر مثلا یکبار بازی رو تموم کنی و چنتا باقی بمونه دور دوم بخوای بری باید دوباره برای همه تکرار کنی یا فقط اونایی که جا انداختی کفایت میکنه؟

adashk2008

کاربر سایت
Nov 14, 2010
130
دوستانی که بازی رو پلات کردن ازشون سوال دارم
اون تروفی که با اسلحه باعث رقص بقیه میشی ، اگر مثلا یکبار بازی رو تموم کنی و چنتا باقی بمونه دور دوم بخوای بری باید دوباره برای همه تکرار کنی یا فقط اونایی که جا انداختی کفایت میکنه؟
اونایی که جا انداختی رو برقصون - ییشتر حواست باشه از تمام تفنگ ها استفاده کنی - من مجبور شدم 2 بار و نصفی بازی کنم - سر این اپدیت تفنگا

• Like
Reactions: arsenalmom

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,347
نام
محمدرضا
دوستان من این تروفی death by disco رو نمی تونم بگیرم(همونی که همه رو میرقصونی) موندم چیکار کنم x-(
با استفاده از کلیپ از یو*ت*یو* ب هم رفتم ولی باز هم نداد ، به نظرتون چیکار کنم؟

آخرین ویرایش:

Hojjat

کاربر سایت
Apr 13, 2015
20
دوستان من این تروفی death by disco رو نمی تونم بگیرم(همونی که همه رو میرقصونی) موندم چیکار کنم x-(
با استفاده از کلیپ از یو*ت*یو* ب هم رفتم ولی باز هم نداد ، به نظرتون چیکار کنم؟
ظاهرا بیاد همه نوع دشمنی رو به رقص در بیاری . حتی جعبه ای که برای اپدیت هم هست و در واقع خودی محسوب میشه رو هم باید رقصوند : دی

دوستان یه مشکل پیدا کردم تو سیاره گاسپار که باید برای دوست مغز خورمون :D مغز جمع کنیم واقعا 60 تا مغز رو نمی تونم پیدا کنم همه جا رو گشتم 8 تا مغز مونده :D جاهای خاص یا مخفی داره ؟

Last edited by a moderator:

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
دوستان یه مشکل پیدا کردم تو سیاره گاسپار که باید برای دوست مغز خورمون :D مغز جمع کنیم واقعا 60 تا مغز رو نمی تونم پیدا کنم همه جا رو گشتم 8 تا مغز مونده :D جاهای خاص یا مخفی داره ؟
تو مپ نگاه کن جاش زده دیگه یه سری دریچه هست که ازش مذاب میاد یادم نمیاد چحوری باید بری توش تو زیر زمین

• Like
Reactions: Hojjat

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر