PlayStation Ratchet & Clank

bhphqjbrfzvwsztrow3r.jpg

بالاخره بعد از 1 سال که از تایید لفظی اما رسمیه بازی میگذره ، بازی به صورت رسمی تر (:-") و کامل معرفی شد و برای عرضه در بهار 2016 به قیمت 40$ در نظر گرفته شده!

اول اینکه بازی Re-Imaginingـه شماره ی اوله! یکجورایی ریبوت :-" کاراکترهای اصلیمون همونا هستن،با همون طراحی و همون صداپیشه ها! دشمن اصلی هم همونه ، اما این وسط یک عالمه کاراکتر جدید وارد داستان شدن! گیم پلی کاملا به روز شده و امکانات و سلاح های جدیدی وارد بازی شده،همینطور باس های جدیدی میبینیم و .... ! :d
اینم گفته شده که داستان بازی با انیمیشنی که 29 آپریل 2016 میاد هماهنگه!

یکی از خصوصیات بارز بازی های Insomniac ، سلاح های فوق العاده ایه و یونیکی ـه که توی بازی هاشون دارن! و توی بازی علاوه بر چندتا از سلاح های پر طرفدار قبلی، سلاح های جدیدی هم خواهیم دید!

لیست سلاح ها :

Combuster
Mr.Zurkon
Pyrocitor
Pixelizer
Groovitron
Fusion Bomb
Predator Launcher
Warmonger
Bouncer l Pre-Order Bonus l

(بعدا عکس با کیفیت درست حسابی اومد،آپدیت میشود:-" )

از قابلیت های جدیدی که به این شوتر-پلتفرمر اضافه شده ، مبارزه با سفینه ـست! >:) (با aCiT فرق میکنه و به نظر که خفن تر میاد!!! :d )

و همینطور علاوه بر رچت و کلنک و کاپیتان کوارک ، عکس زیر هم بقیه ی شخصیت های کلیدی همراه با صداپیشه هاشون(البته برای انیمیشن...بازی رو تایید نکردن:-" ) رو نشون میده :

بازی از نظر گرافیکی هم فوق العاده چشم نوازه! (همچنان مثل نسل قبل میگیم پیکساریه:-" ) با دیدن تریلرها در میابید میزان خفن بودن رو! و گفتن بازی به صورت 1080P/30FPS اجرا میشه.

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,920
نام
نـــــــویـــــــــد
8 دقیقه گیم پلی رو دیدم عالی بود . همه چیز فوق العاده بود
رفت درون لیست انتظار :d

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
اوه اوه :D دنبال تاپیک تو قدیما میگشتم :| نمیدونستم امیر زده :|

---------------------

چقدر تریلر گیم پلی عالی بود :x بخصوص اون تفنگ پیکسلی جدید :D

- - -ویرایش - - -

اینا رو اضافه کنه امیر به پست اصلی :D :

fdf.jpg

خب آخرین نسخه از این سری بازی هم که داستانی هماهنگ یا مشابه نسخه فیلم این سری بازی داره بالاخره امروز نمایش داده شده :biggrin1: بازی بهار 2016 عرضه میشه و خود Insomniac Games هم بازی رو میسازه :biggrin1:

تصاویر بازی:

etfyh.jpg

xK6ga.jpg

تریلر معرفی بازی:

تریلر گیم پلی بازی:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
پست اول آپدیت شد! :d

[MENTION=15060]619[/MENTION] و [MENTION=841]Death Proxy[/MENTION]
منتظر بازیکست جدید و واکنش کسری هستیم >:)
امیدوارم ایندفعه دیگه کنار بیاد با این سری...:-" (حداقل زیاد هیت نورزه:-" :d )

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
خیلی خوب بود؛
تنها نکته منفی ـش نحوه تعویض سلاح ها بود؛ هی pause پشت pause!

در این مورد یه توضیحی توی تاپیک E3 دادم :

توی قبلی ها هم همین وضعیت بود! :-"
اتفاقا اگر صفحه ایست نشه دمار از روزگارت در میاد! چون بین 2 صفحه اسلحه باید دنبال اونی که میخوای بگردی(البته جاش رو حفظ میکنی کم کم و سریع تر بهش میرسی:-" ) اما در کل، به خاطر شلوغ بودن صفحه، بخوای توی Arsenalـت بگردی، رسما نصف جونت میره! :d تازه اینجاهایی که نشون دادن،زیاد اوضاع وخیم نبود! :-" یا فقط یکی دوتا دشمن اسلحه به دست تو صفحه بودن،یا هم اگر 40 تا دشمن بود،همشون فسقلی هایی بودن که با آچار فرانسه هم میشه دورشون کرد! :d
تو حالا صفحه ای رو فرض کن که 7-8 تا دشمن مسلح در حال تیر زدن بهت باشن! :d

و بعد تو فقط یک نگاه به لیست سلاح های سری بنداز :
List of weapons - Ratchet & Clank wiki, a Ratchet & Clank encyclopedia that anyone can edit!

فقط بین بازی های قبل، بیشترین تعداد سلاح 17 (برای a Crack in Time ) و کمترین تعداد 7 (برای Quest for Booty ، اولین بازیه فرعی و کوتاهه نسل قبل رچت! ) بوده!
تعداد کل دکمه ها برای انتخاب این تعداد سلاح کمه! دو راه داشتن یا اینکه مثلا فقط 4تا سلاح رو همزمان قابل حمل کنند! (که مخالف با آرمان های سری رچت هست! تازه همینا هم بعضی جاها کلش رو استفاده میکنیم و با کمبود تیر مواجهه میشیم:-" ) یا هم همین حالتی رو که همیشه داشته برن! البته میشه صفحه به اون گندگی هم بیاد رو صفحه و در حالی که چندتا دشمن دارن تیر بارونمون میکنند بشینیم مثلا بین 17 تا سلاح ببینیم کدوم سلاحیه که میخوایم،و چندتا تیر داره و اصلا lvl اسله اونقدری بالا هست که به درد ترکوندن دشمن های اونجا بخوره یا نه! :d )

و اگر شماره های قبل رو هم بازی کرده باشید،میبینید هیچ مشکلی توی سرعت بازی ایجاد نمیشه!از این نظر خیالتون راحت! :d

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان

@619 و @Death Proxy
[MENTION=31999]Akiba[/MENTION]
به این شماره از بازیکست که نرسید ولی تو شماره بعد نظرش عوض شده :D

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري

@619 و @Death Proxy
با وجود مشکل دیرینم با سری ، باید اعتراف کنم بی نظیر بود. رفت تو فهرست خرید روز اول !

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
یه چیزی باید اینجا اعتراف کنم که اصلا برای خودمم عجیبیه :| ولی انقدر نمایش و تریلر بازی عالی بود در حال حاضر انقدر که دوست دارم این بازی الان منتشر بشه و بازی کنم، برای Uncharted 4 و MGSV و ... همچین آرزویی ندارم :D خیلی تریلر گیم پلی و معرفی بازی عالی بود، خیلی...

لامصب این بازی همیشه برای من جادو داشته :D خیلی دلنشین و جذاب :| الان انقدر دلم میخواد بازی دستم باشه رو دشمن های بازی از تفنگ Club Master (:D) استفاده کنم و جیگرم حال بیاد :D اون تفنگ پیکسلی هم که اصلا یه چیز روانی کنندست :D میزنی همه رو پیکسلی میکنی و بعد با یه ضربه ریز ریز میشن و پیکسل هاشون پخش میشه اینور و اونور :D

قسمت قطار بازی هم که عالی بود و دیالوگ های بین رچت و کلنک و کاراکتر هم دیگه هم نهایت عالی بودنه :D اون قسمت تریلر که بعد از کشتن Boss رچت نفسش بند اومده بود و نمیتونست حرف بزنه رو 5 دقیقه داشتم از خنده ریسه میرفتم :D

خیلی خوبه این Insomniac :( به خونه اصلیتون دوباره خوش آمدین بروبکس :( همین طرف بمونید خواهشا که سونی خریت کردن همون قبلنا نخریدتون :(

- - -ویرایش - - -

این آخرین رشید و کلنگه؟ :(:d

زبونت رو گاز بگیر مرد حسابی :|

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
[MENTION=31999]Akiba[/MENTION]
به این شماره از بازیکست که نرسید ولی تو شماره بعد نظرش عوض شده :D

با وجود مشکل دیرینم با سری ، باید اعتراف کنم بی نظیر بود. رفت تو فهرست خرید روز اول !

به شدت منتظر بازیکستم! >:)

---
[MENTION=51902]Red V[/MENTION]
دیالوگ فقط Mr.Zurkon ! میترکونه این بشر >:)
اگر آپگریدها مثل Into the Nexus باشه که دیگه.... :)) :))

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
یه چیزی باید اینجا اعتراف کنم که اصلا برای خودمم عجیبیه :| ولی انقدر نمایش و تریلر بازی عالی بود در حال حاضر انقدر که دوست دارم این بازی الان منتشر بشه و بازی کنم، برای Uncharted 4 و MGSV و ... همچین آرزویی ندارم :D خیلی تریلر گیم پلی و معرفی بازی عالی بود، خیلی...

لامصب این بازی همیشه برای من جادو داشته :D خیلی دلنشین و جذاب :| الان انقدر دلم میخواد بازی دستم باشه رو دشمن های بازی از تفنگ Club Master (:D) استفاده کنم و جیگرم حال بیاد :D اون تفنگ پیکسلی هم که اصلا یه چیز روانی کنندست :D میزنی همه رو پیکسلی میکنی و بعد با یه ضربه ریز ریز میشن و پیکسل هاشون پخش میشه اینور و اونور :D

قسمت قطار بازی هم که عالی بود و دیالوگ های بین رچت و کلنک و کاراکتر هم دیگه هم نهایت عالی بودنه :D اون قسمت تریلر که بعد از کشتن Boss رچت نفسش بند اومده بود و نمیتونست حرف بزنه رو 5 دقیقه داشتم از خنده ریسه میرفتم :D

خیلی خوبه این Insomniac :( به خونه اصلیتون دوباره خوش آمدین بروبکس :( همین طرف بمونید خواهشا که سونی خریت کردن همون قبلنا نخریدتون :(

- - -ویرایش - - -

زبونت رو گاز بگیر مرد حسابی :|

اینسومانیاک اینوری نمیمونه چون تازه یه بازی انحصاری واسه اکیولس ریفت ایکس باکس معرفی کرد :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر