Multi Platform No Man's Sky

no-mans-sky.jpg

نام بازی: No Man's Sky

طراح: Gareth Bourn

استدیو سازنده:Hello Games

ناشر: Hello Games

پلتفرم: PlayStation 4, Microsoft Windows

سبک:Adventure

• بازی No Man's Sky در نمایشگاه E3 سال 2014 برای PS4 معرفی شد و مدتی بعد برای PC تایید شد.
  • بازی داری 2 مد سینگل و مالتی پلیر هست.
  • بازی داستان ندارد و شما در این بازی داستان مخصوص به خود را خواهید ساخت.
  • دیدن کل جهان بازی 5 میلیارد سال زمان میبرد.
  • سیاره های گوناگونی در این بازی قرار خواهد داشت که هر کدام دارای ویژگی هایی مانند زندگی، محیط زیست، دریاچه ها، غارها، آبشارها و دره ها هستند.
  • شما توانایی پرواز و فرود بر روی هر سیاره ای را خواهید داشت.
  • تعداد سیارات بازی 18 Quintillionـه !
  • امکان آپگرید اسلحه ها و سپر ها و ... در بازی وجود دارد.
  • گیم پلی بازی بر سه پایه مبارزه,گشت و گذار ,مبادله هست.
  • در زمان ورود به سیاره میشه اسمش رو عوض کنیدو همینطور اسم موجودات اون سیاره رو.
  • اگر موجودات زیادی بکشید,میزان Wanted لولتون بالا میره و اول نگهبان های سیاره میان سراغتون و بعد پلیس فضا و بعد هم ارتش!
  • اگر بمیرید تمام اطلاعاتی که در Atlus سیو نکرده باشید از بین میره.
  • وقتی بازی تموم بشه, میتونید به گشت و گذار ادامه بدید.
  • بازی در تاریخ 9 , 10 و 12 آگوست در آمریکا ,اروپا و انگلستان منتشر خواهد شد.
  • قیمت این عنوان 60 دلار تعیین شده و به صورت فیزیکی و بر روی دیسک نیز عرضه خواهد شد.
با تشکر از mamad2010 و Heska

Last edited by a moderator:

theVaultGuy

کاربر سایت
Jul 11, 2014
145
بچه ها من کلا این بازی رو نفهمیدم! حتی نمایشی که توی E3 هم داشت دیدم ولی باز متوجه تعریفات نمیشم. یکی از اگه حوصله داره کلا توضیح بده که از چه جنبه ای شاهکار میشه!

اینجور که فهمیدم کلا بازی اکشنی نیست. معلوم نیست دشمن کیه :d انگار فقط یه فضای زیادیه برای سیاحت و کشف کردن. حداقل یکی که متوجه شده بگه چه المان هایی داشته که این بازی طرفدار پیدا کرده.

بازی رو به صورت فیزیکی هم نخوان بدن یه جور دردسر برای ما هست. من دوست داشتم همچین عنوانی حتی اگه من خوشم هم نیاد انحصاری باشه تا همیشه جای فکری براش داشته باشم ولی تو یه خبری هم خونده بودم که از قضا برای کامپیوتر هم میاد به فاصله 7،8 ماه بعد ترش که از این خبر خوشم نیومد.

خلاصه بگم اگه کسی میتونه مفید و خلاصه جنبه های زیبای این بازی رو برام توضیح بده ازش ممنون میشم.

توی تریلرها که اکشن و درگیری بود. کلا فقط می‌گن که بازی بخش داستانی داره و هدف کلی شما رسیدن به مرکز کهکشانه و اونجا اتفاقاتی میفته، خیلی دربارش صحبت نمی‌کنن.
کلا گه این بازی هیچ داستانی نداشت، اگه بدترین گیمپلی تاریخ رو هم داشت، باز هم من می‌خریدمش فقط توش می‌گشتم.

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
Gamescom 2014: The Sun Will Burn Out Before You See All of No Man’s Sky - IGN

5 میلیارد سال طول میکشه بخواید کل بازی رو بگردید :)

امیدوارم بلایی که سر WD اومد سر این بازی نیاد و بازی زیر بار خودش له بشه !
Watchdogs ؟ اون روز اول معلوم بود Fail ميشه:d
اين حرفيم كه اين ميزنه باور كردني نيست، اولا همچين بازي به اين بزرگي روي PC با اون سخت افزارش ساخته نشده دوما اگر واقعيت داشته باشه هر سياره با توجه موتور بازي كلا از همه لحاظ رندوم هست حيوانات و اتمسفر و... من نميتونم همچين چيزي رو باور كنم.
That’s two to the power of 64 planets, which Sean tells us would take about five billion years to explore if you spent one second on each; and that's with no bathroom breaks. Given that the Earth’s sun has about 4.6 billion years of fuel left before it flickers out and dies, that pretty much ensures no one will ever see every planet in No Man’s Sky. So yeah, not infinite, but really, really, really, really, really, really, really, really, really, really big. Even bigger than what you’re thinking right now. No, bigger.
يا حالش خوب نيست اينارو ميگه يا جدا خيلي بزرگه:d از يك طرف بزرگي زياد ممكنه اثر منفي هم داشته باشه. و اگر سياره ها تكراري بشن خيلي بد ميشه.
پروژه اي كه اينا دارن با ٣ نفر ميسازن واقعا قابل هضم نيست:d اميدوارم موفق بشن . براي من كه مهم ترين بازي هاي اين نسل حساب ميشه.

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
اين حرفيم كه اين ميزنه باور كردني نيست، اولا همچين بازي به اين بزرگي روي PC با اون سخت افزارش ساخته نشده دوما اگر واقعيت داشته باشه هر سياره با توجه موتور بازي كلا از همه لحاظ رندوم هست حيوانات و اتمسفر و... من نميتونم همچين چيزي رو باور كنم.

يا حالش خوب نيست اينارو ميگه يا جدا خيلي بزرگه:d از يك طرف بزرگي زياد ممكنه اثر منفي هم داشته باشه. و اگر سياره ها تكراري بشن خيلي بد ميشه.
پروژه اي كه اينا دارن با ٣ نفر ميسازن واقعا قابل هضم نيست:d اميدوارم موفق بشن . براي من كه مهم ترين بازي هاي اين نسل حساب ميشه.

2 حالت داره ؛ یا مثل wATCH_dOGS سازنده ها لقمه ای برداشتن که خودشون نخواهند تونست هضمش کنن ، یا مثل Borderlands که گفتن خدا تا سلاح تو بازی هست میبینیم که این حرفا تبلیغات کاذبه و فقط تو رنگ و ظاهر و این چیزا تفاوت دارن و سر کاریم ! :D ( نمیگم Borderlands بازی بدی بود ) به آریا هم چند وقت پیش گفتم ، پتانسیل بازی رو فضاست و بی چون و چرا بازی از بهترین بازی های معرفی شده برا نسل جدیده و امیدوارم خود بازی بتونه ایده کلی رو خوب به اجرا در بیاره !

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
2 حالت داره ؛ یا مثل wATCH_dOGS سازنده ها لقمه ای برداشتن که خودشون نخواهند تونست هضمش کنن ، یا مثل Borderlands که گفتن خدا تا سلاح تو بازی هست میبینیم که این حرفا تبلیغات کاذبه و فقط تو رنگ و ظاهر و این چیزا تفاوت دارن و سر کاریم ! :D ( نمیگم Borderlands بازی بدی بود ) به آریا هم چند وقت پیش گفتم ، پتانسیل بازی رو فضاست و بی چون و چرا بازی از بهترین بازی های معرفی شده برا نسل جدیده و امیدوارم خود بازی بتونه ایده کلی رو خوب به اجرا در بیاره !

قطعاً حالت دومه :D
به قول خودت سر بردرلندز هم میگفتن یه میلیون و فلان تا سلاح داره :D هر رنگ و دوربین و ... رو یه سلاح حساب کرده بودن :D

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
با اجازه تون سازنده بازی اعلام کرده 5 میلیارد سال طول میکشه تا شما بتونید همه چیزه NMS رو ببینید.

پ.ن. 5 میلیارد سال حاجی..... 5 مــــــیلیـــــــارد سال :D.

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
بازی ریتیله آیا:-/؟!
5 میلیارد سال خیلیــــــــه آقا فکر کنم تو نسخه ی لیمیتد بازی یه اکسیر حیاتم بزارن:d
بازی خیلی خلاقانه میزنه ولی شیر تو شیر امیدوارم توی دنیاش گم و گور نشیم و اوایل بازی یه سری راهنمایی های درست حسابی آدمو بکنن.این کنتراست نورشم کم کنن خیلی عالی میشه لامصب رو نِروه آدم را میره رنگاش بعد از دیدن تریلر سردرد گرفتم:d

theVaultGuy

کاربر سایت
Jul 11, 2014
145
Gamescom 2014: The Sun Will Burn Out Before You See All of No Man’s Sky - IGN

5 میلیارد سال طول میکشه بخواید کل بازی رو بگردید :)

امیدوارم بلایی که سر WD اومد سر این بازی نیاد و بازی زیر بار خودش له بشه !
5 میلیارد سال اگه روی هر سیاره فقط 1 ثانیه زمان صرف کنین و به قول خودشون حتی دستشویی هم نرین.

رندوم نیست هیچی. گفتم جهان بازی طبق فرمول‌هایی ساخته می‌شن که جواب یکتا دارن، و هیچ سیاره‌ای هیچ جا چه رو دیسک چه روی سرور ذخیره نشده، همه چی جلوی چشم شما Generate می‌شه.

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
با اجازه تون سازنده بازی اعلام کرده 5 میلیارد سال طول میکشه تا شما بتونید همه چیزه NMS رو ببینید.

پ.ن. 5 میلیارد سال حاجی..... 5 مــــــیلیـــــــارد سال :D.

پس غلط میکنن اگه بازی موفق شد نسخه دوم بدن بیرون :D در غیر اینصورت اینا هم همش ....:D

تا 5 میلیارد سال بازی رو فقط اپدیت کنن دیگه :D

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
بازی ریتیله آیا:-/؟!
5 میلیارد سال خیلیــــــــه آقا فکر کنم تو نسخه ی لیمیتد بازی یه اکسیر حیاتم بزارن:d
بازی خیلی خلاقانه میزنه ولی شیر تو شیر امیدوارم توی دنیاش گم و گور نشیم و اوایل بازی یه سری راهنمایی های درست حسابی آدمو بکنن.این کنتراست نورشم کم کنن خیلی عالی میشه لامصب رو نِروه آدم را میره رنگاش بعد از دیدن تریلر سردرد گرفتم:d
شير تو شير هم نيست اونقدر ، هدف اول بازي اينه كه به مركز اون Galaxy همراه با پلير هاي ديگه برسيد. چون خيلي هم بزرگه پلير هاي جديد توي يك Galaxy اسپان ميشن تا به مركز برسن.
بعدا ميتونن با هم مبارزه ، گشتن سياره ها، تريد كردن و.. بپردازن.
هدف بعديه بازي نميدونم چيه ديگه:d
هركي هم هر بلايي سر سياره بياره يا اونو پيدا كنه اسمش ثبت ميشه:d

AѕѕAѕѕiN

کاربر سایت
Aug 22, 2014
37
نام
––––•(-•ɧąɱεđ•-)•––––
تریلر بازی رو که توی E3 دیدم به نظر جالب بیاد
ولی خو احتمالا منظورش اینه زیاد تو بازی نگردین
یوبیسافت گفت ملت بازی جهان باز دوس دارن اینها هم خیلی باز ساختن
:p

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
خب مشخص شد که تعداد سیارات بازی 18 Quintillionـه !
به طور دقیق: 18,446,744,073,709,551,616
No Man's Sky has 18 quintillion planets - Gematsu
/:)

یه ویدئو از مصاحبه با طراح اصلی بازی دیدم نکته های جالبی داشت؛
می گفت اگه 1 میلیون سال بازی کنید شاید 0.01% بازی رو هم ندیده باشید؛ پرسیدن ازش چطور ممکنه گفت ببین مثلاً ما یه گربه درست می کنیم و می ذاریم توی بازی؛ بازی جوری طراحی شده که ورژن های مختلف اون گربه مثل پلنگ، ببر، شیر و غیره هم در اون پخش بشه؛ این موضوع برای سنگ و درخت و حشره و هرچی فکر کنید صادقه
از طرف دیگه این بازی در واقع یه کهکشانِ علمی تخیلی محسوب میشه که مطمئناً توش خطراتی هم هست
حس پیدا کردن یه سیاره یا یه گونه جانوری جدید فوق العاده خواهد بود
تصور کنید برید رو یه سیاره که هیچکس تا حالا پاشو روش نذاشته فوق العاده است؛ تازه اسمتون هم واسه همیشه تو بازی ثبت میشه
ضمناً بازی هیچ نوع کوئست به معنای اون کوئست کلاسیک نداره؛ نمی تونید بازی رو از اول برید
شما وارد یه جهان میشید
درست مثل زندگی می مونه لامصب عالیه
به نظر فوق العاده می رسه
انگار موتوری ساختن که بازی رو پیش روی شما می سازه ولی برای همه جهان بازی یکجور ساخته میشه
به شدت خلاقانه است

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر