Multi Platform No Man's Sky

no-mans-sky.jpg

نام بازی: No Man's Sky

طراح: Gareth Bourn

استدیو سازنده:Hello Games

ناشر: Hello Games

پلتفرم: PlayStation 4, Microsoft Windows

سبک:Adventure

• بازی No Man's Sky در نمایشگاه E3 سال 2014 برای PS4 معرفی شد و مدتی بعد برای PC تایید شد.
  • بازی داری 2 مد سینگل و مالتی پلیر هست.
  • بازی داستان ندارد و شما در این بازی داستان مخصوص به خود را خواهید ساخت.
  • دیدن کل جهان بازی 5 میلیارد سال زمان میبرد.
  • سیاره های گوناگونی در این بازی قرار خواهد داشت که هر کدام دارای ویژگی هایی مانند زندگی، محیط زیست، دریاچه ها، غارها، آبشارها و دره ها هستند.
  • شما توانایی پرواز و فرود بر روی هر سیاره ای را خواهید داشت.
  • تعداد سیارات بازی 18 Quintillionـه !
  • امکان آپگرید اسلحه ها و سپر ها و ... در بازی وجود دارد.
  • گیم پلی بازی بر سه پایه مبارزه,گشت و گذار ,مبادله هست.
  • در زمان ورود به سیاره میشه اسمش رو عوض کنیدو همینطور اسم موجودات اون سیاره رو.
  • اگر موجودات زیادی بکشید,میزان Wanted لولتون بالا میره و اول نگهبان های سیاره میان سراغتون و بعد پلیس فضا و بعد هم ارتش!
  • اگر بمیرید تمام اطلاعاتی که در Atlus سیو نکرده باشید از بین میره.
  • وقتی بازی تموم بشه, میتونید به گشت و گذار ادامه بدید.
  • بازی در تاریخ 9 , 10 و 12 آگوست در آمریکا ,اروپا و انگلستان منتشر خواهد شد.
  • قیمت این عنوان 60 دلار تعیین شده و به صورت فیزیکی و بر روی دیسک نیز عرضه خواهد شد.
با تشکر از mamad2010 و Heska

Last edited by a moderator:

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
سلام
میشه بگین چجوری میشه Science Terminal ساخت؟
من فقط دوتا ترمینال دارم یکی برای ساخت و ساز یکی هم برای ماشین...که برای ماشین باید یه وسیله بسازم که فقط با Science Terminal میشه ساخت.

mahyarxbox

کاربر سایت
Jul 6, 2014
1,421
نام
مهیار
Here are a few things you might notice from the trailer…

Multiplayer

• Team up a small team of friends and explore the universe together, or be joined by random travelers.
  • You can help friends to stay alive, or prey on others to survive.
  • Tiny shelters or complex colonies that you build as a team are shared for all players.
  • Fight as a pirate or a wingman in epic space battles with friends and enemies.
  • Race exocraft across weird alien terrains, creating race tracks and trails to share online.
  • Character customisation allows you to personalise your appearance.
Visual Overhaul

• The game is fully playable in third or first person, both on-foot and in ship.
  • Planetary rings and improved space visuals make space more beautiful than ever.
  • Dramatically improved planetary terrain generation, ground textures, water and clouds bring the environment to life.
  • Significantly more detail added to ships, NPCs and buildings.
Unlimited Base Building

• Bases can now be built anywhere on any planet.
  • Dramatically increased base building complexity and size limits.
  • Hundreds of new base parts.
  • Own multiple bases.
Command Freighters

• Assemble and upgrade a fleet of frigates and command them from the bridge of your freighter.
  • Send your fleet out to into the universe, or deploy them to help you as you explore a specific system.
  • Improved freighter base building allows a truly custom capital ship.
  • Invite your friends aboard and take on challenging multiplayer missions from the Galactic Commision Station on your bridge

mahyarxbox

کاربر سایت
Jul 6, 2014
1,421
نام
مهیار
آپدیتی که سالها منتظرش بودیم منتشر شد. تغییرات اساسی در ظاهر و تنوع سیارات.

View attachment 168436

تریلر آپدیت Origins

مصاحبه IGN با شان مارِی

اطلاعات کامل آپدیت

Origins Update - No Man's Sky
واقعا الان چیز فوق العاده ای شده،این بدون شک بهترین آپدیتی بود که این بازی دریافت کرد.واقعا باید به شان مورای و تیمش احترام گذاشت

Beorn

کاربر سایت
Sep 15, 2020
549
واقعا الان چیز فوق العاده ای شده،این بدون شک بهترین آپدیتی بود که این بازی دریافت کرد.واقعا باید به شان مورای و تیمش احترام گذاشت
جزو کسایی بودم که پیش خریدش کرده بودم و اون وضع اسفناکی که سرلانچ داشت روزی نبود اینارو لعنت نکنم :D
جدای اینکه محتوای بازی مشکل داشت کرشای چنددقیقه یبارش اون اوایل رو PS4 واقعا روانی کننده بود!
اما واقعا جزو مورد احترام ترین سازنده های این نسل هستن و امیدوارم در آینده بیشتر ازشون بشنویم!دنیایی که ولش نکردن و با ساپورتشون درحال حاضر جزو خفن ترین و سرگرم کننده ترین و خاصترین بازیهای این نسل حداقل برای من شد!
دمشون گرم واقعا:D

beh1382

کاربر سایت
Nov 27, 2006
796
نام
behrooz
دوستان توضیح میدید الان بازی چجور هست ارزش خرید هست الان و کلا المان های بازی چی هست
بخش داستانی و NPC داره بازی یا نه ممنون میشم توضیح بدید.

Beorn

کاربر سایت
Sep 15, 2020
549
دوستان توضیح میدید الان بازی چجور هست ارزش خرید هست الان و کلا المان های بازی چی هست
بخش داستانی و NPC داره بازی یا نه ممنون میشم توضیح بدید.
بخش داستانی داره NPC هم داره.
آپدیت Origins رو وقت نکردم بازی کنم ولی خب تا جایی که من بازی کردم میتونی بین n تا سیاره و کهکشان بگردی.
بازی خط داستانی داره با کلی ماموریت اصلی و جانبی ریز و درشت دیگه.میتونی پایگاه بسازی سفینه و ربات عظیم و ماشین و زیردریایی و ... بسازی و تو سیاره های مختلف کاوش کنی آیتمای مختلف و لوکیشنای مخفی و رازهای بازیو پیدا کنی.
هر منظومه هم یه چندتا حالت Social space داره که میتونی با NPCهاش صحبت کنی ماموریت و بانتی بگیری یا آیتم خرید و فروش کنی.
شخصیتتو میتونی شخصی سازی کنی و اسلحه و قابلیتای کاراکترتم باید یا پیدا کنی یا بسازی.دسته بندی دارن آیتما میتونی بسته به خواستت بیلدای متفاوت بسازی.
آنلاینم داره که میتونی با بازیکنای دیگه بازی کنی یا تو پایگاهشون بری و اینا.
بازم سوالی بود در خدمتم :D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,919
نام
نـــــــویـــــــــد
بخش داستانی داره NPC هم داره.
آپدیت Origins رو وقت نکردم بازی کنم ولی خب تا جایی که من بازی کردم میتونی بین n تا سیاره و کهکشان بگردی.
بازی خط داستانی داره با کلی ماموریت اصلی و جانبی ریز و درشت دیگه.میتونی پایگاه بسازی سفینه و ربات عظیم و ماشین و زیردریایی و ... بسازی و تو سیاره های مختلف کاوش کنی آیتمای مختلف و لوکیشنای مخفی و رازهای بازیو پیدا کنی.
هر منظومه هم یه چندتا حالت Social space داره که میتونی با NPCهاش صحبت کنی ماموریت و بانتی بگیری یا آیتم خرید و فروش کنی.
شخصیتتو میتونی شخصی سازی کنی و اسلحه و قابلیتای کاراکترتم باید یا پیدا کنی یا بسازی.دسته بندی دارن آیتما میتونی بسته به خواستت بیلدای متفاوت بسازی.
آنلاینم داره که میتونی با بازیکنای دیگه بازی کنی یا تو پایگاهشون بری و اینا.
بازم سوالی بود در خدمتم :D

همه این ساخت و سازایی که گفتی به شکل سادس یا پیچیده و با جزئیات؟ :D

Beorn

کاربر سایت
Sep 15, 2020
549
همه این ساخت و سازایی که گفتی به شکل سادس یا پیچیده و با جزئیات؟ :D
جزییات خیلی زیاد داره(وسایل نقلیه هوایی و زمینی و زیرآبش چندین و چندمدله هرکدوم کاربرد خودشو داره که بسازیشون.
ساخت پایگاهشم پروپیمونه هرچیزی که مدنظرت باشه میتونی بسازی از زیرآب گرفته تا رو هوا میشه پایگاه ساخت.یه شهر میتونی بسازی عملا که میتونه کمکتم باشه اگه به بهره برداری برسونیشون:D
قابلیتای کاراکترتم طیف زیادی Blueprint هست که بسته به نیازت و قدرتایی که میخوای میتونی نصب کنی.
خود وسایل نقلیه هم هرکدومشونم باز کلی Blueprint مخصوص خودشونو دارن که میتونی جنگندشون کنی یا مخصوص باربری و حفاری و مسافت راه زیاد و ... .)
اپشن و گزینه خیلی زیاد و متنوع داره.اما اصلا سخت و گیج کننده نیست یکم وقت بزاری راحت کار باهاشون دستت میاد :D

• Like
Reactions: NaViiDii

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
من یه مدت نسخه های قدیمیشو بازی کردم....انگار اصلا تمومی نداره و داستانش هم پایانی نداره فک کنم ...من دو ماه چون نت نداشتم فقط پای این بودم آخرش هم هیچی به هیچی.
بازی قشنگیه اما اگه حوصله داشته باشی...وگرنه بعد یه مدت فک میکنی تمام وقتتو تلف کردی من بعد دو ماه و وصل شدن نتم از واژه waste of the time استفاده کردم

Beorn

کاربر سایت
Sep 15, 2020
549
من یه مدت نسخه های قدیمیشو بازی کردم....انگار اصلا تمومی نداره و داستانش هم پایانی نداره فک کنم ...من دو ماه چون نت نداشتم فقط پای این بودم آخرش هم هیچی به هیچی.
بازی قشنگیه اما اگه حوصله داشته باشی...وگرنه بعد یه مدت فک میکنی تمام وقتتو تلف کردی من بعد دو ماه و وصل شدن نتم از واژه waste of the time استفاده کردم
سبک بازی همینه اما اصلا و ابدا وقت تلف کردن نیست!
بازی مخلوطی از Survival و MMO هست.تموم نشدنیه مثل ده ها بازی دیگه تو این سبک و سیاق.
وقت تلف کردن نیست کسی که سمت این سبک بازیا میاد باید بدونه چی درانتظارشه و دنبال چه چیزیه.

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,627
من از 2016 تا حالا بیش از 300 ساعت NMS بازی کردم و هیچوقت احساس نکردم وقتم تلف شده. اما اگه فقط برای گشت و گذار توی سیارات میخوای بازیش کنی پیشنهاد من اینه که بری بخش creative

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Beorn

Beorn

کاربر سایت
Sep 15, 2020
549
من از 2016 تا حالا بیش از 300 ساعت NMS بازی کردم و هیچوقت احساس نکردم وقتم تلف شده. اما اگه فقط برای گشت و گذار توی سیارات میخوای بازیش کنی پیشنهاد من اینه که بری بخش creative
بازی آرامش خاصی داره کلا مخصوصا با موزیکای فوق العادش آدم بی حوصلس با سفینه بزنه به دل فضا :D
با آپدیتایی که اضافه کرده هرکدوم از مدهاش جذابه الان.همون Survivalش هم الان حسابی حال میده.
چندنفرشو هم من زیاد بازی نکردم اکثر مواقع تنها بودم اگه چندنفر پایه بازی باشن باید خیلی فان باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر