Multi Platform No Man's Sky

no-mans-sky.jpg

نام بازی: No Man's Sky

طراح: Gareth Bourn

استدیو سازنده:Hello Games

ناشر: Hello Games

پلتفرم: PlayStation 4, Microsoft Windows

سبک:Adventure

• بازی No Man's Sky در نمایشگاه E3 سال 2014 برای PS4 معرفی شد و مدتی بعد برای PC تایید شد.
  • بازی داری 2 مد سینگل و مالتی پلیر هست.
  • بازی داستان ندارد و شما در این بازی داستان مخصوص به خود را خواهید ساخت.
  • دیدن کل جهان بازی 5 میلیارد سال زمان میبرد.
  • سیاره های گوناگونی در این بازی قرار خواهد داشت که هر کدام دارای ویژگی هایی مانند زندگی، محیط زیست، دریاچه ها، غارها، آبشارها و دره ها هستند.
  • شما توانایی پرواز و فرود بر روی هر سیاره ای را خواهید داشت.
  • تعداد سیارات بازی 18 Quintillionـه !
  • امکان آپگرید اسلحه ها و سپر ها و ... در بازی وجود دارد.
  • گیم پلی بازی بر سه پایه مبارزه,گشت و گذار ,مبادله هست.
  • در زمان ورود به سیاره میشه اسمش رو عوض کنیدو همینطور اسم موجودات اون سیاره رو.
  • اگر موجودات زیادی بکشید,میزان Wanted لولتون بالا میره و اول نگهبان های سیاره میان سراغتون و بعد پلیس فضا و بعد هم ارتش!
  • اگر بمیرید تمام اطلاعاتی که در Atlus سیو نکرده باشید از بین میره.
  • وقتی بازی تموم بشه, میتونید به گشت و گذار ادامه بدید.
  • بازی در تاریخ 9 , 10 و 12 آگوست در آمریکا ,اروپا و انگلستان منتشر خواهد شد.
  • قیمت این عنوان 60 دلار تعیین شده و به صورت فیزیکی و بر روی دیسک نیز عرضه خواهد شد.
با تشکر از mamad2010 و Heska

Last edited by a moderator:

mahyarxbox

کاربر سایت
Jul 6, 2014
1,416
نام
مهیار
درسته بازی ناقص هست ولی شما انتظاراتتون رو خیلی از این بازی بالا بردید(از هایپ زیاد بود البته تقصیر شما هم نیست)
مثل این قضیه سر watch dogs هم اومد همه فکر کردن اوه چه چیزی هست همه انتظاراتشون رفت تا سقف و بعد که بازی منتشر شد همه خورد تو ذوقشون در حالی که watch dogs اصلا بازی بدی نبود حقیقتا.مطمئنا اگه هایپ نمیکردن الان نظرات خیلی فرق میکرد.البته من اصلا به صحبت ها و هایپ های شان مورای گوش ندادم واسه همین بازی که منتشر شد نزد تو ذوقم:Dاگه این بازی خوب ساپورت بشه و محتوای جدیدی براش ارائه بشه مطمئنا ارزش 60دلار رو خواهد داشت

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
درسته بازی ناقص هست ولی شما انتظاراتتون رو خیلی از این بازی بالا بردید(از هایپ زیاد بود البته تقصیر شما هم نیست)
مثل این قضیه سر watch dogs هم اومد همه فکر کردن اوه چه چیزی هست همه انتظاراتشون رفت تا سقف و بعد که بازی منتشر شد همه خورد تو ذوقشون در حالی که watch dogs اصلا بازی بدی نبود حقیقتا.مطمئنا اگه هایپ نمیکردن الان نظرات خیلی فرق میکرد.البته من اصلا به صحبت ها و هایپ های شان مورای گوش ندادم واسه همین بازی که منتشر شد نزد تو ذوقم:Dاگه این بازی خوب ساپورت بشه و محتوای جدیدی براش ارائه بشه مطمئنا ارزش 60دلار رو خواهد داشت
همین، مشکل اینه که کسی نمی تونه انکار کنه فروش وحشتناک بازی سر همین دروغ گویی ها بود. خیلی ها مدتها این بازی رو دنبال کردن. مسئله هایپ نیست، مسئله دروغ گویی هست. یه بازی مثل Evolve مثلا هایپ شد کمتر از یکسال مرد ولی چیزی کمتر از اونی که گفته بودن نبود. این بازی از بیخ رو حساب دروغ و خیالبافی جناب موری فروش کرد. وقتی با کمال روداری مثلا می گه سیاره هست کاملا از شن و بیابون ، نشون هم می دن ولی بعدش تو بازی نیست برای مثال! واسه ساپورت هم که از همین الان دارن بامبول در میارن که dlc پولی اینا. کلا اگر این همه دلقک بازی در نمی اوردن اولا با قیمت کمتر عرضه می شد انتظار ها کمتر می شد، هم امکان نداشت در این حد فروش کنه. هنوز که هنوزه از رو نمی رن و نمی گن آقا مولتی نداره یه کلام. قبل از اومدن بازی هی مصاحبه می کردن الان خفه خون گرفتن. هنوزم از ویدیوی تخیلی برای تبلیغ بازی استفاده می کنن رو Store.

• Like
Reactions: mahyarxbox

mahyarxbox

کاربر سایت
Jul 6, 2014
1,416
نام
مهیار
همین، مشکل اینه که کسی نمی تونه انکار کنه فروش وحشتناک بازی سر همین دروغ گویی ها بود. خیلی ها مدتها این بازی رو دنبال کردن. مسئله هایپ نیست، مسئله دروغ گویی هست. یه بازی مثل Evolve مثلا هایپ شد کمتر از یکسال مرد ولی چیزی کمتر از اونی که گفته بودن نبود. این بازی از بیخ رو حساب دروغ و خیالبافی جناب موری فروش کرد. وقتی با کمال روداری مثلا می گه سیاره هست کاملا از شن و بیابون ، نشون هم می دن ولی بعدش تو بازی نیست برای مثال! واسه ساپورت هم که از همین الان دارن بامبول در میارن که dlc پولی اینا. کلا اگر این همه دلقک بازی در نمی اوردن اولا با قیمت کمتر عرضه می شد انتظار ها کمتر می شد، هم امکان نداشت در این حد فروش کنه. هنوز که هنوزه از رو نمی رن و نمی گن آقا مولتی نداره یه کلام. قبل از اومدن بازی هی مصاحبه می کردن الان خفه خون گرفتن. هنوزم از ویدیوی تخیلی برای تبلیغ بازی استفاده می کنن رو Store.
چی بگم والا در دروغگویی های موری که شکی نیست.ولی خدایی من تا حالا 1 سیاره و 1 قمر دیدم که کلا شن و بیابون بود یعنی هیچ جاندار زنده ای توش نبود.همین یه مورد رو راست گفته بنده خدا(اسکرین شات دارم ازشون):D.امیدوارم محتوا پولی نباشه وگرنه مردم میمونن و عمه ی شان مورای:D

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
چی بگم والا در دروغگویی های موری که شکی نیست.ولی خدایی من تا حالا 1 سیاره و 1 قمر دیدم که کلا شن و بیابون بود یعنی هیچ جاندار زنده ای توش نبود.همین یه مورد رو راست گفته بنده خدا(اسکرین شات دارم ازشون):D.امیدوارم محتوا پولی نباشه وگرنه مردم میمونن و عمه ی شان مورای:D
اگر شن و اینا بود برو بذار رو Reddit، جدی می گم چون یکی از چیزا که می گن توش نیست همینه.

• Like
Reactions: Ezio96

w.rooney

کاربر سایت
May 10, 2008
406
بعد از دو تا آپدیت باز هم بازی کرش کرد اون هم موقع جمع آوری منابع فقط خوبیش این بود که همین پیش پای کرش بازی رو سیو کرده بودم

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
به بازی القاب One Man's Lie , No Guy Buy و Big Fat Lie رو دادن، به نظرم جالب اومد گفتم بذارم ایجا یکم بخندید:D

ولی جدای از این قضیه ها، اگر به صورت رایگان چیزایی که گفته بودن و نشون داده بودن اضافه کنن به مرور زمان و قیمتشم نصف کنن، به نظرم ارزش خریدش میره بالا...
که البته خیلی بعیده

توی ویدیویی که نشون داده بودن سرزمین شنیش پر چیز میز بود
نهنگ پرنده و پورتال و...

نمیدونم کسی اینجا ویدیوهای Honest Game Trailers رو دیده یا نه. جدیدترین ـش واسه NMS ـه. حتما ببینید. خیلی خوبه. :))

کل ویدیو یه ور، اونجاش که گفت moving with the speed of a 100 year old stroke victim یه ور
خیلی باحال بود:D

آخرین ویرایش:

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
ولی جدای از این قضیه ها، اگر به صورت رایگان چیزایی که گفته بودن و نشون داده بودن اضافه کنن به مرور زمان و قیمتشم نصف کنن، به نظرم ارزش خریدش میره بالا...
که البته خیلی بعیده
:D

درباره ی dlc نمی دونم چیکار می کنن ولی از جهت اخلاقی و هم اعتبار خودشون بهتره dlc رایگان خوب بدن همونطور که یوبی بعد از مشکلات یونیتی dlc dead kings رو رایگان کرد که در نوع خودش کار پسندیده ای بود و تونست تا حدودی جبران کنه و دل خریداران رو به دست بیاره
اما درباره ی قیمت مطمئنم این بازی افت قیمتی در حد order پیدا می کنه تازه بازی های خیلی شاخ تر هم به مرور زمان افت قیمت پیدا می کنن اینکه جای خود دارد

Sent from my iPhone using Tapatalk

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
اینا از اول برای DLC پولی دندون تیز کرده بودن.بازی به هفته نکشیده بود اومده بود بجا کار کردن رو باگ ها شان موری تو مصاحبش حرف از محتوای پولی زد!
حالا بشینن تا ملتم بخرن شروورای اینارو:))

• Like
Reactions: Ezio96

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
به بازی القاب One Man's Lie , No Guy Buy و Big Fat Lie رو دادن، به نظرم جالب اومد گفتم بذارم ایجا یکم بخندید:D

که البته خیلی بعیده
بعضی چیزها technical هست خیلی
مثلا اضافه کردن solar system دیگه فکر نمیکنم به واسطه dlc امکان پذیر باشه ×_× باید از پایه یه کارایی کنن. خلاصه dlc مثلا میشه base crafting و ... نمیدونم دیگه.

mahyarxbox

کاربر سایت
Jul 6, 2014
1,416
نام
مهیار
اینا از اول برای DLC پولی دندون تیز کرده بودن.بازی به هفته نکشیده بود اومده بود بجا کار کردن رو باگ ها شان موری تو مصاحبش حرف از محتوای پولی زد!
حالا بشینن تا ملتم بخرن شروورای اینارو:))
دگ اوج دزدی خودشونو نشون میدن اگه پولی ارائه کنن!البته کسی هم نمیخره دگ dlc هارو تا این موری ادب شه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر