1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

No Man's Sky

گفتگو در 'PS4 Games' ایجاد شده توسط Sabaton, ‏Jun 10, 2014.

1. کاربر سایت

نام بازی: No Man's Sky

طراح: Gareth Bourn

استدیو سازنده:Hello Games

ناشر: Hello Games

پلتفرم: PlayStation 4, Microsoft Windows

سبک:Adventure

• بازی No Man's Sky در نمایشگاه E3 سال 2014 برای PS4 معرفی شد و مدتی بعد برای PC تایید شد.
    • بازی داری 2 مد سینگل و مالتی پلیر هست.
    • بازی داستان ندارد و شما در این بازی داستان مخصوص به خود را خواهید ساخت.
    • دیدن کل جهان بازی 5 میلیارد سال زمان میبرد.
    • سیاره های گوناگونی در این بازی قرار خواهد داشت که هر کدام دارای ویژگی هایی مانند زندگی، محیط زیست، دریاچه ها، غارها، آبشارها و دره ها هستند.
    • شما توانایی پرواز و فرود بر روی هر سیاره ای را خواهید داشت.
    • تعداد سیارات بازی 18 Quintillionـه !
    • امکان آپگرید اسلحه ها و سپر ها و ... در بازی وجود دارد.
    • گیم پلی بازی بر سه پایه مبارزه,گشت و گذار ,مبادله هست.
    • در زمان ورود به سیاره میشه اسمش رو عوض کنیدو همینطور اسم موجودات اون سیاره رو.
    • اگر موجودات زیادی بکشید,میزان Wanted لولتون بالا میره و اول نگهبان های سیاره میان سراغتون و بعد پلیس فضا و بعد هم ارتش!
    • اگر بمیرید تمام اطلاعاتی که در Atlus سیو نکرده باشید از بین میره.
    • وقتی بازی تموم بشه, میتونید به گشت و گذار ادامه بدید.
    • بازی در تاریخ 9 , 10 و 12 آگوست در آمریکا ,اروپا و انگلستان منتشر خواهد شد.
    • قیمت این عنوان 60 دلار تعیین شده و به صورت فیزیکی و بر روی دیسک نیز عرضه خواهد شد.

با تشکر از mamad2010 و Heska

اخبار

No Man's Sky برای PC هم منتشر خواهد شد

گیم‌پلی No Man's Sky به مانند دنیای آن متنوع است

جهانِ No Man's Sky بی‌ انتهاست؛ دیدن کل این جهان در 5 میلیارد سال

تاریخ عرضه No Man’s Sky مشخص شد

No Man's Sky تاخیر خورد

Box Shot

[​IMG] [​IMG]

No Man's Sky Limited Edition

[​IMG] [​IMG]

تصاویری از بازی

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

آخرین ویرایش: ‏May 28, 2016
    Lord Odin, mahyarxbox, ps3_360_wii و 13 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. کاربر سایت

نام:
    محمد حسين
    انصافا اين black hole كجاست راه ستاره هارو برم كه تا ساليان سال هم نميرسم:))

3. کاربر سایت

نام:
    Mohammad
    دقیقا منم همین مشکلم از توی Space Anomaly میتونی از اون آدم فضایی محترم سوال کنی یه Shortcut بهت نشون بده به سمت مرکز که اونم بهت آدرس یه سیاه چاله رو میده ولی همون موقع حرکت کن سمتش چون من نرفتم دوباره الان داره به من آدرس Atlas interface رو میده هرچقدرم میرم پیش اون فضاییه دیگه نمیشه باهاش حرف زد.

ویرایش : آقا پیداش کردم اون بالا رو نقشه کل با R1 و L1 میتونی رو آدرس های مختلف تغییر ایجاد کنی بری سمت سیاهچاله

آخرین ویرایش: ‏Aug 22, 2016
    GHOST OF SPART و AMD RADEON این نوشته را Like کرده اند.
  4. کاربر سایت

نام:
    Mohammad
    دوستان چجوری میشه از توی سفینه شلیک کرد به معدن ها و تشخیص داد چه نوع عنصرین ؟ دیگه نمیخوام پیاده شم پلوتونیوم خرج کنم !
    از توی همون سفینه اگر بشه یه کوچولو هم اکسیدشون کرد میشه تشخیص داد مثلا ایریدیومن یا کوپر یا مثلا طلاست یا امریل

5. کاربر سایت

نام:
    MojtabA
    اصلا ارزش خرید نداره
    آدم 3 گیگ بازی رو 200 تومن میخره؟؟اونم پر باگ؟؟
    احتمالا روی PC تست کنم

6. کاربر سایت

من با Phase beam یکم بهش شلیک میکنم 2-3 تا میده که چی هست.لازم نیست اینکار دگ وقتی رنگ هر عنصرو بدونی راحت میشه تشخیص داد
    اگه زیاد با این سبک حال نمیکنی رو PC تست کن.این بازی کلی آپدیت قراره در آینده براش منتشر بشه,میتونی بذاری حسابی که راست و ریست شد وضعیتش بخری بازی رو

Horror این نوشته را Like کرده است.
  7. کاربر سایت

نام:
    Mohammad
    آقا من تو درگیری با این اشرار فضایی خیلی ضعف دارم :)) نامردا میان ۳-۴ تایی میریزن سرت تیکه پارت میکنن !
    از سمتی طبیعی هم هست چون تمام تکنولوژی های سفینه رو برای حمل عناصر بیشتر حذف کردم.
    به نظرتون راحتی داره که بشه جلوی اینا ایستاد با یکی دو تکنولوژی سطح بالا ؟ یا همینطوری بیخیالش بشم ؟

pooyan8683 این نوشته را Like کرده است.
  8. کاربر سایت

3
    3-4 بار با یک Phase beam ارتقا یافته شلیک کنی به هر کدوم میمیرن.واسه phase beam حتما اون تکنولوژی که لاک میکنه رو دشمنا رو بذاری که کارییش رو خیلی افزایش میده

9. Nothing as it Seems کاربر سایت

نام:
    فردین
    دیگه حوصلم نکشید رفتم تو یوتــیوب پایانش رو ببینم. WTF !!! این چی بود دیگه! شوخی میکنن دیگه؟ :D نمیخوام اسپویلر بدم اما این سازنده ها میتونن لقب دزدترین و کثیف ترین سازنده های دهه اخیر رو بگیرن. واقعا ابرو ریزی. سرکیسه کردن اسم این کار.

kamkar این نوشته را Like کرده است.
  10. کاربر سایت

نام:
    محمد علی
    Zoomg قبل از انتشار این بازی یه مقاله در موردش داده بود و توی اون در مورد پایان احتمالیش حرف زده بود.
    جوری بود که آدم حس می کرد در آینده جهان فلسفه و مسائل ایدئولوژیک رو به قبل و بعد از عرضه No Man's Sky تقسیم می کنن:D

اما روشن شد پایانش چی میشه و ...:D

morteza75, GHOST OF SPART و mahyarxbox این نوشته را Like کرده اند.
  11. کاربر سایت

حقیقتا کسی که این بازی رو میخره واسه داستانش نمیگیره!خود سازنده هم اشاره کرد که هدف بازی اصلا رسیدن به مرکز نیست بلکه هدف بازی گشت و گذار تو سیارات مختلفه.حالا چجوری دزدی کردن از مردم رو خدا عالمه:D

Ezio96 این نوشته را Like کرده است.
  12. کاربر سایت

بازیی که به هیچ عنوان بازی کامل و در خوری نیست ار نظر محتوا ، عمق و داستان و ... و حتی نتونسته وعده هایی که داده عملی کنه با نهایت مشکلات فنی و... رو به قیمت یه بازیی که همچیش کامل و تمام و کماله یعنی 60$ میفروشه این اسمش نهایته وجدان و منش هست؟

morteza75, MOHSEN 007, FaRd!N و 3 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  13. کاربر سایت

نام:
    ایلیا
    من خودم جزو طرفدارای بازی بودم و هنوزم معتقدم بازی تو برخی المان ها خوب عمل کرده!
    ولی نمیشه تو کلاه برداری سازنده ها هیچی نگفت!اگه تعدادتون کمه و محدودیت دارید خب مجبور نیستید لقمه گنده تر از دهنتون وردارید!
    اون باگ ها و کرش کردن های دقیقه ای و حذف شدن سیو من و خیلیا.نود درصد بازی رو که یه موتور خوکار ساخته اینا نکردن تست کنن لااقل بازی رو!
    از اونطرفم دروغ ها و حرف های مسخره سازنده!کافیه ویدیوهای اوایل رونمایی رو ببینین اصلا یه بازی دیگس فرق داره خیلی چیزا!
    وقتی بازی ۶۰ دلاره و هم قیمت یه بازی AAA ناب هست باید بازی کم اشکال و اون چیزی که نشون میدن باشه!الان رو PC ده ها بازی Early Access هست که هم قیمت کمتری دارن و هم با اینکه تو فاز الفا بتا هستن ارزششون به کل NMS می ارزه!
    تو یوتیوب برید ببینید ملت دنبال شکایت کردن از سازنده هاشن.اینکه یه چیزی با کلی ادعا نشون بدی و بعدا با ۶۰ دلار کلی از سر و تهش بزنی غالب ملت کنی دزدیه!اینا اینقدر کلاه بردارن که ۶۰ دلار که گرفتن هیچ حرف از DLC پولی هم میزنن.
    برید ویدیو Angry Joe رو درباره این بازی ببینید.تک تک حرفاش حقیقته

SHANSER, morteza75, MOHSEN 007 و 5 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  14. 플레이 스테이션 팬 کاربر سایت

نام:
    ارمان
    60 دلار قبول دارم قیمتش یه مقدار بالا بوده ولی به نسبت بقیه indie ها به احتماله خیلی قوی ساخت این engine هزینه و زمانه زیادی برده ولی بازم باید قیمتش مثلا میشد 39 !
    به نظره من لقمه بزرگی برنداشتن ! از اولش گفتن بازی اصلش این هست که تجربه گشت و گذار تو فضا رو بده . هیچ حرفی از داستان و quest و نبردهایه epic و مولتی اینا نبوده ! همونی که گفته بودن همون هم تحویل دادن و متا 70 هم در حدش هست چون چیزه بیشتری از اون چیزی که سازنده ها تعیین کرده بود نیست. حالا بحثه اینکه از پتانسیلش میشه بهتر استفاده کرد جداست. ولی وعده هایی که داده بودن عملی شده
    اره اون دمو 2014 معلوم بود از پیش طراحی شده بود D: لول
    منم در ارزویه پیدا کردنه اون سیارم
    بیشتریم گلم اینه که گفتن update هایه اینده مثلا dlc ها ممکنه free نباشه ×_____________÷

آخرین ویرایش: ‏Aug 24, 2016
    Ezio96 این نوشته را Like کرده است.
  15. کاربر سایت

نام:
    ayat
    برادر اون لیست چیزهایی که گفته بودن ولی تو بازی نیست رو دیدی؟ همه چت کردن روی مولتی ولی به جز اون (با اینکه هی می گفتن داره) خیلی چیزای دیگه قول داده بودن ولی نداره. نبرد های Epic هم دست شما در نکنه، تو خود E3 گفتن! یه fleet بزرگ نشون دادن گفتن این جنگ بین دو گروه هست شما می تونید انتخاب کنید به کدوم کمک کنید وسط جنگ! این epic نیست من نمی دونم چیه.
    "Like here, we're at the battle between two warring factions. I could join in, I could take sides."
    کلا این لیست داره دست به دست می گرده شما هم ببین:
    Where's the No Man's Sky we were sold on? A BIG list of things that are missing with sources, links and quotes. Also, dubious advertisement (x-post from r/nomansskythegame) • /r/Games

بزرگترین سرکاری بازی پایانشه، این همه در مورد رسید به مرکز کهکشان گفتن برو ببین آخرش چی میشه می خوای بزنی بازی رو خورد کنی.

تو خود E3 مرکز رو نشون داد و گفت هدف همه ما اینه که برسیم به اونجا و ببینیم اونجا چی هست شما می گی نگفتن تا حالا؟!! جل الخالق! آقا بزرگترین کلاه برداری تاریخ بازی ها رو با همکاری این سایت های جو گیر انجام دادن دست یارو peter molyneux رو از پشت بستن! تو تاریخ همچین چیزی سابقه نداشته، نردیکترین بهش Aleins Colonial Marines هست.

آخرین ویرایش: ‏Aug 24, 2016
    SHANSER, m.a.t, morteza75 و 7 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  16. کاربر سایت

هیچ حرفی از داستان و کوئست و نبرد اپیک نبوده؟؟؟؟
    اتفاقا شان موری خیلی حرف زد، خیلی دروغ گفت، دو سال پیش رو نمیگم، دو ماه پیش رو میگم که دیگه تکلیف مکانیک های بازی باید مشخص میشد!
    کلی ملت رو سر «راز بزرگ مرکز کهکشان» سر کار گذاشتن!

این بازی حتی تجربه درستی از گشت و گذار تو فضا به آدم نمیده! مکانیک های بازی خیلی ناقصن. تازه خدا رو شکر وضعیت کرش کردن بازی بهتر شده.
    من خیلی بازی رو دوست دارم، گاهی اوقات برای این که از گشت و گذار به وسعت فضا لذت ببرم و بیکار هم باشم بازی میکنم، ولی برای این کار ۶۰ دلار گرفتن!
    تازه وقتی به سطح سیاره ها نزدیک میشم گرافیک فنی بازی حسابی تو ذوق میزنه. صحنه جلوی چشمم یهویی تغییر میکنه!!

morteza75, Triangels و Ezio96 این نوشته را Like کرده اند.

این صفحه را به اشتراک بگذارید