Multi Platform No Man's Sky

no-mans-sky.jpg

نام بازی: No Man's Sky

طراح: Gareth Bourn

استدیو سازنده:Hello Games

ناشر: Hello Games

پلتفرم: PlayStation 4, Microsoft Windows

سبک:Adventure

• بازی No Man's Sky در نمایشگاه E3 سال 2014 برای PS4 معرفی شد و مدتی بعد برای PC تایید شد.
  • بازی داری 2 مد سینگل و مالتی پلیر هست.
  • بازی داستان ندارد و شما در این بازی داستان مخصوص به خود را خواهید ساخت.
  • دیدن کل جهان بازی 5 میلیارد سال زمان میبرد.
  • سیاره های گوناگونی در این بازی قرار خواهد داشت که هر کدام دارای ویژگی هایی مانند زندگی، محیط زیست، دریاچه ها، غارها، آبشارها و دره ها هستند.
  • شما توانایی پرواز و فرود بر روی هر سیاره ای را خواهید داشت.
  • تعداد سیارات بازی 18 Quintillionـه !
  • امکان آپگرید اسلحه ها و سپر ها و ... در بازی وجود دارد.
  • گیم پلی بازی بر سه پایه مبارزه,گشت و گذار ,مبادله هست.
  • در زمان ورود به سیاره میشه اسمش رو عوض کنیدو همینطور اسم موجودات اون سیاره رو.
  • اگر موجودات زیادی بکشید,میزان Wanted لولتون بالا میره و اول نگهبان های سیاره میان سراغتون و بعد پلیس فضا و بعد هم ارتش!
  • اگر بمیرید تمام اطلاعاتی که در Atlus سیو نکرده باشید از بین میره.
  • وقتی بازی تموم بشه, میتونید به گشت و گذار ادامه بدید.
  • بازی در تاریخ 9 , 10 و 12 آگوست در آمریکا ,اروپا و انگلستان منتشر خواهد شد.
  • قیمت این عنوان 60 دلار تعیین شده و به صورت فیزیکی و بر روی دیسک نیز عرضه خواهد شد.
با تشکر از mamad2010 و Heska

Last edited by a moderator:

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
انصافا اين black hole كجاست راه ستاره هارو برم كه تا ساليان سال هم نميرسم:))

دقیقا منم همین مشکلم از توی Space Anomaly میتونی از اون آدم فضایی محترم سوال کنی یه Shortcut بهت نشون بده به سمت مرکز که اونم بهت آدرس یه سیاه چاله رو میده ولی همون موقع حرکت کن سمتش چون من نرفتم دوباره الان داره به من آدرس Atlas interface رو میده هرچقدرم میرم پیش اون فضاییه دیگه نمیشه باهاش حرف زد.

ویرایش : آقا پیداش کردم اون بالا رو نقشه کل با R1 و L1 میتونی رو آدرس های مختلف تغییر ایجاد کنی بری سمت سیاهچاله

آخرین ویرایش:

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
دوستان چجوری میشه از توی سفینه شلیک کرد به معدن ها و تشخیص داد چه نوع عنصرین ؟ دیگه نمیخوام پیاده شم پلوتونیوم خرج کنم !
از توی همون سفینه اگر بشه یه کوچولو هم اکسیدشون کرد میشه تشخیص داد مثلا ایریدیومن یا کوپر یا مثلا طلاست یا امریل

mahyarxbox

کاربر سایت
Jul 6, 2014
1,416
نام
مهیار
دوستان چجوری میشه از توی سفینه شلیک کرد به معدن ها و تشخیص داد چه نوع عنصرین ؟ دیگه نمیخوام پیاده شم پلوتونیوم خرج کنم !
از توی همون سفینه اگر بشه یه کوچولو هم اکسیدشون کرد میشه تشخیص داد مثلا ایریدیومن یا کوپر یا مثلا طلاست یا امریل
من با Phase beam یکم بهش شلیک میکنم 2-3 تا میده که چی هست.لازم نیست اینکار دگ وقتی رنگ هر عنصرو بدونی راحت میشه تشخیص داد
اصلا ارزش خرید نداره
آدم 3 گیگ بازی رو 200 تومن میخره؟؟اونم پر باگ؟؟
احتمالا روی PC تست کنم
اگه زیاد با این سبک حال نمیکنی رو PC تست کن.این بازی کلی آپدیت قراره در آینده براش منتشر بشه,میتونی بذاری حسابی که راست و ریست شد وضعیتش بخری بازی رو

• Like
Reactions: Horror

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
آقا من تو درگیری با این اشرار فضایی خیلی ضعف دارم :)) نامردا میان ۳-۴ تایی میریزن سرت تیکه پارت میکنن !
از سمتی طبیعی هم هست چون تمام تکنولوژی های سفینه رو برای حمل عناصر بیشتر حذف کردم.
به نظرتون راحتی داره که بشه جلوی اینا ایستاد با یکی دو تکنولوژی سطح بالا ؟ یا همینطوری بیخیالش بشم ؟

• Like
Reactions: pooyan8683

mahyarxbox

کاربر سایت
Jul 6, 2014
1,416
نام
مهیار
3
آقا من تو درگیری با این اشرار فضایی خیلی ضعف دارم :)) نامردا میان ۳-۴ تایی میریزن سرت تیکه پارت میکنن !
از سمتی طبیعی هم هست چون تمام تکنولوژی های سفینه رو برای حمل عناصر بیشتر حذف کردم.
به نظرتون راحتی داره که بشه جلوی اینا ایستاد با یکی دو تکنولوژی سطح بالا ؟ یا همینطوری بیخیالش بشم ؟
3-4 بار با یک Phase beam ارتقا یافته شلیک کنی به هر کدوم میمیرن.واسه phase beam حتما اون تکنولوژی که لاک میکنه رو دشمنا رو بذاری که کارییش رو خیلی افزایش میده

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
دیگه حوصلم نکشید رفتم تو یوتــیوب پایانش رو ببینم. WTF !!! این چی بود دیگه! شوخی میکنن دیگه؟ :D نمیخوام اسپویلر بدم اما این سازنده ها میتونن لقب دزدترین و کثیف ترین سازنده های دهه اخیر رو بگیرن. واقعا ابرو ریزی. سرکیسه کردن اسم این کار.

• Like
Reactions: kamkar

mahyarxbox

کاربر سایت
Jul 6, 2014
1,416
نام
مهیار
دیگه حوصلم نکشید رفتم تو یوتــیوب پایانش رو ببینم. WTF !!! این چی بود دیگه! شوخی میکنن دیگه؟ :D نمیخوام اسپویلر بدم اما این سازنده ها میتونن لقب دزدترین و کثیف ترین سازنده های دهه اخیر رو بگیرن. واقعا ابرو ریزی. سرکیسه کردن اسم این کار.
حقیقتا کسی که این بازی رو میخره واسه داستانش نمیگیره!خود سازنده هم اشاره کرد که هدف بازی اصلا رسیدن به مرکز نیست بلکه هدف بازی گشت و گذار تو سیارات مختلفه.حالا چجوری دزدی کردن از مردم رو خدا عالمه:D

• Like
Reactions: Ezio96

hqdead

کاربر سایت
Dec 27, 2015
293
حقیقتا کسی که این بازی رو میخره واسه داستانش نمیگیره!خود سازنده هم اشاره کرد که هدف بازی اصلا رسیدن به مرکز نیست بلکه هدف بازی گشت و گذار تو سیارات مختلفه.حالا چجوری دزدی کردن از مردم رو خدا عالمه:D
بازیی که به هیچ عنوان بازی کامل و در خوری نیست ار نظر محتوا ، عمق و داستان و ... و حتی نتونسته وعده هایی که داده عملی کنه با نهایت مشکلات فنی و... رو به قیمت یه بازیی که همچیش کامل و تمام و کماله یعنی 60$ میفروشه این اسمش نهایته وجدان و منش هست؟

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
من خودم جزو طرفدارای بازی بودم و هنوزم معتقدم بازی تو برخی المان ها خوب عمل کرده!
ولی نمیشه تو کلاه برداری سازنده ها هیچی نگفت!اگه تعدادتون کمه و محدودیت دارید خب مجبور نیستید لقمه گنده تر از دهنتون وردارید!
اون باگ ها و کرش کردن های دقیقه ای و حذف شدن سیو من و خیلیا.نود درصد بازی رو که یه موتور خوکار ساخته اینا نکردن تست کنن لااقل بازی رو!
از اونطرفم دروغ ها و حرف های مسخره سازنده!کافیه ویدیوهای اوایل رونمایی رو ببینین اصلا یه بازی دیگس فرق داره خیلی چیزا!
وقتی بازی ۶۰ دلاره و هم قیمت یه بازی AAA ناب هست باید بازی کم اشکال و اون چیزی که نشون میدن باشه!الان رو PC ده ها بازی Early Access هست که هم قیمت کمتری دارن و هم با اینکه تو فاز الفا بتا هستن ارزششون به کل NMS می ارزه!
تو یوتیوب برید ببینید ملت دنبال شکایت کردن از سازنده هاشن.اینکه یه چیزی با کلی ادعا نشون بدی و بعدا با ۶۰ دلار کلی از سر و تهش بزنی غالب ملت کنی دزدیه!اینا اینقدر کلاه بردارن که ۶۰ دلار که گرفتن هیچ حرف از DLC پولی هم میزنن.
برید ویدیو Angry Joe رو درباره این بازی ببینید.تک تک حرفاش حقیقته

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من خودم جزو طرفدارای بازی بودم و هنوزم معتقدم بازی تو برخی المان ها خوب عمل کرده!
ولی نمیشه تو کلاه برداری سازنده ها هیچی نگفت!اگه تعدادتون کمه و محدودیت دارید خب مجبور نیستید لقمه گنده تر از دهنتون وردارید!
اون باگ ها و کرش کردن های دقیقه ای و حذف شدن سیو من و خیلیا.نود درصد بازی رو که یه موتور خوکار ساخته اینا نکردن تست کنن لااقل بازی رو!
از اونطرفم دروغ ها و حرف های مسخره سازنده!کافیه ویدیوهای اوایل رونمایی رو ببینین اصلا یه بازی دیگس فرق داره خیلی چیزا!
وقتی بازی ۶۰ دلاره و هم قیمت یه بازی AAA ناب هست باید بازی کم اشکال و اون چیزی که نشون میدن باشه!الان رو PC ده ها بازی Early Access هست که هم قیمت کمتری دارن و هم با اینکه تو فاز الفا بتا هستن ارزششون به کل NMS می ارزه!
تو یوتیوب برید ببینید ملت دنبال شکایت کردن از سازنده هاشن.اینکه یه چیزی با کلی ادعا نشون بدی و بعدا با ۶۰ دلار کلی از سر و تهش بزنی غالب ملت کنی دزدیه!اینا اینقدر کلاه بردارن که ۶۰ دلار که گرفتن هیچ حرف از DLC پولی هم میزنن.
برید ویدیو Angry Joe رو درباره این بازی ببینید.تک تک حرفاش حقیقته
60 دلار قبول دارم قیمتش یه مقدار بالا بوده ولی به نسبت بقیه indie ها به احتماله خیلی قوی ساخت این engine هزینه و زمانه زیادی برده ولی بازم باید قیمتش مثلا میشد 39 !
به نظره من لقمه بزرگی برنداشتن ! از اولش گفتن بازی اصلش این هست که تجربه گشت و گذار تو فضا رو بده . هیچ حرفی از داستان و quest و نبردهایه epic و مولتی اینا نبوده ! همونی که گفته بودن همون هم تحویل دادن و متا 70 هم در حدش هست چون چیزه بیشتری از اون چیزی که سازنده ها تعیین کرده بود نیست. حالا بحثه اینکه از پتانسیلش میشه بهتر استفاده کرد جداست. ولی وعده هایی که داده بودن عملی شده
اره اون دمو 2014 معلوم بود از پیش طراحی شده بود D: لول
منم در ارزویه پیدا کردنه اون سیارم
بیشتریم گلم اینه که گفتن update هایه اینده مثلا dlc ها ممکنه free نباشه ×_____________÷

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Ezio96

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
60 دلار قبول دارم قیمتش یه مقدار بالا بوده ولی به نسبت بقیه indie ها به احتماله خیلی قوی ساخت این engine هزینه و زمانه زیادی برده
به نظره من لقمه بزرگی برنداشتن ! از اولش گفتن بازی اصلش این هست که تجربه گشت و گذار تو فضا رو بده . هیچ حرفی از داستان و quest و نبردهایه epic و مولتی اینا نبوده ! همونی که گفته بودن همون هم تحویل دادن و متا 70 هم در حدش هست چون چیزه بیشتری از اون چیزی که سازنده ها تعیین کرده بود نیست. حالا بحثه اینکه از پتانسیلش میشه بهتر استفاده کرد جداست. ولی وعده هایی که داده بودن عملی شده

برادر اون لیست چیزهایی که گفته بودن ولی تو بازی نیست رو دیدی؟ همه چت کردن روی مولتی ولی به جز اون (با اینکه هی می گفتن داره) خیلی چیزای دیگه قول داده بودن ولی نداره. نبرد های Epic هم دست شما در نکنه، تو خود E3 گفتن! یه fleet بزرگ نشون دادن گفتن این جنگ بین دو گروه هست شما می تونید انتخاب کنید به کدوم کمک کنید وسط جنگ! این epic نیست من نمی دونم چیه.
"Like here, we're at the battle between two warring factions. I could join in, I could take sides."
کلا این لیست داره دست به دست می گرده شما هم ببین:
Where's the No Man's Sky we were sold on? A BIG list of things that are missing with sources, links and quotes. Also, dubious advertisement (x-post from r/nomansskythegame) • /r/Games

بزرگترین سرکاری بازی پایانشه، این همه در مورد رسید به مرکز کهکشان گفتن برو ببین آخرش چی میشه می خوای بزنی بازی رو خورد کنی.

تو خود E3 مرکز رو نشون داد و گفت هدف همه ما اینه که برسیم به اونجا و ببینیم اونجا چی هست شما می گی نگفتن تا حالا؟!! جل الخالق! آقا بزرگترین کلاه برداری تاریخ بازی ها رو با همکاری این سایت های جو گیر انجام دادن دست یارو peter molyneux رو از پشت بستن! تو تاریخ همچین چیزی سابقه نداشته، نردیکترین بهش Aleins Colonial Marines هست.

آخرین ویرایش:

kamkar

کاربر سایت
Oct 19, 2006
434
60 دلار قبول دارم قیمتش یه مقدار بالا بوده ولی به نسبت بقیه indie ها به احتماله خیلی قوی ساخت این engine هزینه و زمانه زیادی برده ولی بازم باید قیمتش مثلا میشد 39 !
بیشتریم گلم اینه که گفتن update هایه اینده مثلا dlc ها ممکنه free نباشه ×_____________÷

هیچ حرفی از داستان و کوئست و نبرد اپیک نبوده؟؟؟؟
اتفاقا شان موری خیلی حرف زد، خیلی دروغ گفت، دو سال پیش رو نمیگم، دو ماه پیش رو میگم که دیگه تکلیف مکانیک های بازی باید مشخص میشد!
کلی ملت رو سر «راز بزرگ مرکز کهکشان» سر کار گذاشتن!

این بازی حتی تجربه درستی از گشت و گذار تو فضا به آدم نمیده! مکانیک های بازی خیلی ناقصن. تازه خدا رو شکر وضعیت کرش کردن بازی بهتر شده.
من خیلی بازی رو دوست دارم، گاهی اوقات برای این که از گشت و گذار به وسعت فضا لذت ببرم و بیکار هم باشم بازی میکنم، ولی برای این کار ۶۰ دلار گرفتن!
تازه وقتی به سطح سیاره ها نزدیک میشم گرافیک فنی بازی حسابی تو ذوق میزنه. صحنه جلوی چشمم یهویی تغییر میکنه!!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
برادر اون لیست چیزهایی که گفته بودن ولی تو بازی نیست رو دیدی؟ همه چت کردن روی مولتی ولی به جز اون (با اینکه هی می گفتن داره) خیلی چیزای دیگه قول داده بودن ولی نداره. نبرد های Epic هم دست شما در نکنه، تو خود E3 گفتن! یه fleet بزرگ نشون دادن گفتن این جنگ بین دو گروه هست شما می تونید انتخاب کنید به کدوم کمک کنید وسط جنگ! این epic نیست من نمی دونم چیه.
"Like here, we're at the battle between two warring factions. I could join in, I could take sides."
کلا این لیست داره دست به دست می گرده شما هم ببین:
Where's the No Man's Sky we were sold on? A BIG list of things that are missing with sources, links and quotes. Also, dubious advertisement (x-post from r/nomansskythegame) • /r/Games

.
اخرش که عالی بود
LOL

:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر