Multi Platform No Man's Sky

no-mans-sky.jpg

نام بازی: No Man's Sky

طراح: Gareth Bourn

استدیو سازنده:Hello Games

ناشر: Hello Games

پلتفرم: PlayStation 4, Microsoft Windows

سبک:Adventure

• بازی No Man's Sky در نمایشگاه E3 سال 2014 برای PS4 معرفی شد و مدتی بعد برای PC تایید شد.
  • بازی داری 2 مد سینگل و مالتی پلیر هست.
  • بازی داستان ندارد و شما در این بازی داستان مخصوص به خود را خواهید ساخت.
  • دیدن کل جهان بازی 5 میلیارد سال زمان میبرد.
  • سیاره های گوناگونی در این بازی قرار خواهد داشت که هر کدام دارای ویژگی هایی مانند زندگی، محیط زیست، دریاچه ها، غارها، آبشارها و دره ها هستند.
  • شما توانایی پرواز و فرود بر روی هر سیاره ای را خواهید داشت.
  • تعداد سیارات بازی 18 Quintillionـه !
  • امکان آپگرید اسلحه ها و سپر ها و ... در بازی وجود دارد.
  • گیم پلی بازی بر سه پایه مبارزه,گشت و گذار ,مبادله هست.
  • در زمان ورود به سیاره میشه اسمش رو عوض کنیدو همینطور اسم موجودات اون سیاره رو.
  • اگر موجودات زیادی بکشید,میزان Wanted لولتون بالا میره و اول نگهبان های سیاره میان سراغتون و بعد پلیس فضا و بعد هم ارتش!
  • اگر بمیرید تمام اطلاعاتی که در Atlus سیو نکرده باشید از بین میره.
  • وقتی بازی تموم بشه, میتونید به گشت و گذار ادامه بدید.
  • بازی در تاریخ 9 , 10 و 12 آگوست در آمریکا ,اروپا و انگلستان منتشر خواهد شد.
  • قیمت این عنوان 60 دلار تعیین شده و به صورت فیزیکی و بر روی دیسک نیز عرضه خواهد شد.
با تشکر از mamad2010 و Heska

Last edited by a moderator:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بازی جالبیست! :d
فقط من نفهمیدم این بازی قراره قیمتش چجوریا باشه؟ :d با توجه به وسعتش بهش نمیاد مثلا 20-30 دلار باشه!
از اونطرف،به نظر عرضه ی فیزیکی هم نخواهد داشت! :d

صادق بیا شفاف سازی کن ببینم که چقدر باید براش کنار بزاریم! :d
D: بازیش مثل Minecraft کلا random generate میشه !!!! وسعتش این تیپی هست D: لول .
کاشکی عرضه فیزیکی هم داشته باشه
اما کلا از نظر اینکه بازی indie هست به نظرم خیلی عالیه D: مثل اینکه کلا سازنده هاشم 4-5 نفر بیشتر نیستن ×__× ( فکر کنم شنیدم مطمعن نیستم )

انحصاري؟
Yes
:x

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
نه MMO نیست.
single هست مثل اینکه multi هم میشه ....

دنیاش randomly generate میشه اما ظاهرا فرمولش رو انقدر جالب و پیچیده طراحی کردن که تنوع توی دنیای بازی فوق القعاده بالا هست .
دنیای بازی و سیستمش که فوق القعاده جالبه
باید ببینیم توی این دنیا چه جور gameplay و داستانی در جریان هست

به نظرم برای من بعد از Bloodborn و Far Cry 4 این بازی برای من بهترین بازی بود

واقعا عالی هست D:
فكر ميكنم بازيش انلاين هست به خاطر حرفاي سازنده ميگم .بعد اومد گفتش كه بر عكس MMO هست يعني دنيايي خيلي بزرگ ساختن كه پلير ها همديگر رو پيدا نكنن:d خيلي خيلي شانس پايين هست كه به صورت اتفاقي كسي رو ديد. واقعا تصور همچين بازي بزرگي سخته...
نكات جالب ديگش هم سياره كشف كني به نام طرف ميزنه كسي بياد ببينه ميفهمه قبلا كشف شده، گفت ميتونيد بريد به قسمتي كه تا حالا كسي نرفته و اون سياره هارو به نام خودتون بزنيد.
حتي ميشه باعث اتقراض جانوراي سياره شد مثلا دايناسور هارو بكشيد:d
منابع سياره رو هم ميشه ازبين برد كه اين به اسم ادم ثبت ميشه :d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
فكر ميكنم بازيش انلاين هست به خاطر حرفاي سازنده ميگم .بعد اومد گفتش كه بر عكس MMO هست يعني دنيايي خيلي بزرگ ساختن كه پلير ها همديگر رو پيدا نكنن:d خيلي خيلي شانس پايين هست كه به صورت اتفاقي كسي رو ديد. واقعا تصور همچين بازي بزرگي سخته...
نكات جالب ديگش هم سياره كشف كني به نام طرف ميزنه كسي بياد ببينه ميفهمه قبلا كشف شده، گفت ميتونيد بريد به قسمتي كه تا حالا كسي نرفته و اون سياره هارو به نام خودتون بزنيد.
حتي ميشه باعث اتقراض جانوراي سياره شد مثلا دايناسور هارو بكشيد:d
منابع سياره رو هم ميشه ازبين برد كه اين به اسم ادم ثبت ميشه :d
اتفاقا الان داشتم در موردش میخوندم
اره . تصورش مشکله الان با چه حالت کد نویسی "نابوده جالبی " همچین دنیای طراحی کردن ... .×_×
از سیستمش سر در نمیارن . ولی هر کاری کردن چیزه ردیفی ساختن D:
باید دید چه جور میشه.

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh

theVaultGuy

کاربر سایت
Jul 11, 2014
145
دیروز یه مصاحبه‌ی دیگه منتشر شد که باز منو گیج‌تر کرد؛ اینجوری که می‌گفت تولید محیط اصلا رندوم نیست، بلکه طبق فرمول‌هایی انجام می‌شه که همیشه یک جواب واحد دارن؛ و می‌گفت که سیاره‌ها هیچ جا ذخیره نمی‌شن، نه رو دیسک و نه روی کلاود، از اونجایی که جواب اون فرمول‌ها یکتاست هروقت شما (یا هر پلیر دیگه) توی یه موقعیت جغرافیایی خاص قرار می‌گیرین یه محیط خاص در لحظه generate می‌شه.
:-?

mojit

کاربر سایت
May 26, 2014
61
نام
مجتبی
بچه ها من کلا این بازی رو نفهمیدم! حتی نمایشی که توی E3 هم داشت دیدم ولی باز متوجه تعریفات نمیشم. یکی از اگه حوصله داره کلا توضیح بده که از چه جنبه ای شاهکار میشه!

اینجور که فهمیدم کلا بازی اکشنی نیست. معلوم نیست دشمن کیه :d انگار فقط یه فضای زیادیه برای سیاحت و کشف کردن. حداقل یکی که متوجه شده بگه چه المان هایی داشته که این بازی طرفدار پیدا کرده.

بازی رو به صورت فیزیکی هم نخوان بدن یه جور دردسر برای ما هست. من دوست داشتم همچین عنوانی حتی اگه من خوشم هم نیاد انحصاری باشه تا همیشه جای فکری براش داشته باشم ولی تو یه خبری هم خونده بودم که از قضا برای کامپیوتر هم میاد به فاصله 7،8 ماه بعد ترش که از این خبر خوشم نیومد.

خلاصه بگم اگه کسی میتونه مفید و خلاصه جنبه های زیبای این بازی رو برام توضیح بده ازش ممنون میشم.

mehran maker

کاربر سایت
May 29, 2013
755
نام
مهران
بچه ها من کلا این بازی رو نفهمیدم! حتی نمایشی که توی E3 هم داشت دیدم ولی باز متوجه تعریفات نمیشم. یکی از اگه حوصله داره کلا توضیح بده که از چه جنبه ای شاهکار میشه!

اینجور که فهمیدم کلا بازی اکشنی نیست. معلوم نیست دشمن کیه :d انگار فقط یه فضای زیادیه برای سیاحت و کشف کردن. حداقل یکی که متوجه شده بگه چه المان هایی داشته که این بازی طرفدار پیدا کرده.

بازی رو به صورت فیزیکی هم نخوان بدن یه جور دردسر برای ما هست. من دوست داشتم همچین عنوانی حتی اگه من خوشم هم نیاد انحصاری باشه تا همیشه جای فکری براش داشته باشم ولی تو یه خبری هم خونده بودم که از قضا برای کامپیوتر هم میاد به فاصله 7،8 ماه بعد ترش که از این خبر خوشم نیومد.

خلاصه بگم اگه کسی میتونه مفید و خلاصه جنبه های زیبای این بازی رو برام توضیح بده ازش ممنون میشم.
مگه حتما باید اکشن و باشه و دشمن داشته باشی؟ مگه بازی لیمبو که کلی اسم در کرد دشمن داشت؟ خودت با خودت در گیر بودی هر چند که این بازی اکشن هم داره اگه به تریلر E3 دقت کنی با هواپیما داره تیر میزنه
یکی از دلایلی که این بازی کلی سر و صدا کرده ایده های نو آورانه و طراحی بی نظیری بازی هست که در تریلر E3 این حرفا کاملا اثبات شد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر