PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
hp86_ps_messages_20181231_202112.jpg

هر سه باری که رفتم همینطوری تموم شدش! اعصابمو خراب کرد!! ولی واقعا چالیس های سطح 5 یه چیز دیگن، اگه باس های بخش اصلی هم در سطح اینا بودن دیدگاهم به بازی عوض میشد!

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
274b4f5f415452cf9414f0ccf4992ee4.jpg

این سه تا رو چجوری باید بکشم نمیشه تو یوتوب میبینم یارو‌۵ دیقهای میکشه ۶۰۰ بار رفتم‌نمیمیرن

Sent from my iPhone using Tapatalk
باید دونه دونه جداشون کنی و بعد بکشیشون،زیر پات یه پله مارپیچی هست که میره پایین،یکیشون دقیقا روی پله سمت راستی ایستاده،تو از پله سمت چپ برو پایین راحت میفتی پشت سرش و میتونی بزنیش،کاری نکن اون یکیها متوجه بشن و بریزن سرت

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

• Like
Reactions: kiarash2001

milad.sha

کاربر سایت
Nov 4, 2018
269
274b4f5f415452cf9414f0ccf4992ee4.jpg

این سه تا رو چجوری باید بکشم نمیشه تو یوتوب میبینم یارو‌۵ دیقهای میکشه ۶۰۰ بار رفتم‌نمیمیرن

روی یکی تمرکزکن وقتی کشتیش اگه هم بعدش بمیری اون یکی که کشتیش نیستش ، بهتره یکیشون بکشونی سمت خودت اون دوتا دیگه متوجه نشند

• Like

kiarash2001

کاربر سایت
Aug 22, 2007
110
من یوتوب بازی میبینم یارو تو یه قسمت کالسکه میاد دنبالش سوار میشه میره یه جای دیگه
من اون قسمت ویتچ زیرزمین قبلش میرم اصلا دمو نمیشه کالسکه بیاد دنبالم!

من رسیدم یه جایی که عنکبوت ها از سقف میفتن بعدش یه یارویی هست رو پل که خیلی قویه نمیمیره

milad.sha

کاربر سایت
Nov 4, 2018
269
من یوتوب بازی میبینم یارو تو یه قسمت کالسکه میاد دنبالش سوار میشه میره یه جای دیگه

من رسیدم یه جایی که عنکبوت ها از سقف میفتن بعدش یه یارویی هست رو پل که خیلی قویه نمیمیره
عکس بالایی ایتمی که نیاز هست واسه کالسکه بیاد نوشته ولی یادم نیست چطور بدست میاد
اونجا که عنکبوت بود یادمه نمیتونستم عنکبوت ها بکشم ایتم نامرئی استفاده میکردم پا میزاشتم فرار

m&g7

کاربر سایت
Mar 10, 2017
51

برای این که برید سوار اون کالسکه بشید یه نامه هست تو طبقه بالای losefkas clinic که باید داشته باشید راهش از طریق forbidden woods هست
این جا رو ببینید نشون میده

• Like

kiarash2001

کاربر سایت
Aug 22, 2007
110
پیداش کردم تو‌یتوب دیدم ، باید یه پاکت نامه با یه زنگوله که اون‌ یارو پشت مسلسل میشینه دارتش بدست بیاری ...

kiarash2001

کاربر سایت
Aug 22, 2007
110
این غول قلعه رو‌چجوری باید بکشمش اسکلترو خیلی سخته فیلم یوتوب میبینم بهش تیر میزنه میفته با مشت قدرتی میزنتش والا ما هر چی تیر میزنیم تکونم نمیخوره تا نزدیکش میشم میکشتم خیلی سخت ۳ روز گیر کردم روش

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
این غول قلعه رو‌چجوری باید بکشمش اسکلترو خیلی سخته فیلم یوتوب میبینم بهش تیر میزنه میفته با مشت قدرتی میزنتش والا ما هر چی تیر میزنیم تکونم نمیخوره تا نزدیکش میشم میکشتم خیلی سخت ۳ روز گیر کردم روش

لولت چنده،؟
اتفاقا غول بی ازاریه، فقط ادا اطفاره

اون کاری که تو یوتیوب دیدی بهش میگن پری کردن، باید بزاری درست زمانی که میخواد بهت حمله کنه بزنیش به قول معروف یه کانتر اتک بزنی بهش با تفنگ، بعد که استون شد، بری جلو بترکونیش!

کار سختیه، سرعت عمل و حس پیش بینی خوبی میخواد، من که خودمم زیاد نتونستم از این ترفند استفاده کنم!

• Like

kiarash2001

کاربر سایت
Aug 22, 2007
110
لول من ۶۷ هستش

dad5798359ed3b6ce91561b11179aa87.jpg

غول که کلاه اهنی سرش بود هی میدویید کشتم بعدش یه غول دیگه که بعد یه پل بودم زدم‌هر ۲ سمت راهی دیگه نداشت برم اوندم اینور این یکی نمیمیره ۲ ظربه بزنه میمیرم

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
لول من ۶۷ هستش

dad5798359ed3b6ce91561b11179aa87.jpg

غول که کلاه اهنی سرش بود هی میدویید کشتم بعدش یه غول دیگه که بعد یه پل بودم زدم‌هر ۲ سمت راهی دیگه نداشت برم اوندم اینور این یکی نمیمیره ۲ ظربه بزنه میمیرم

خوب ویتالیتیت خیلی کمه، جونی نداری، برای همین راحت میزنه شتک میشی، من اولین کاری که کردم ویتالیتیم رو رسوندم لول 50، بیشتر 50 هم نبر چون بعد از اون دیگه چیز چندانی اضافه نمیکنه

اون یکی مونده یه آخر رو به هیچ وجه آپگرید نکن به هیچ دردت نمیخوره

• Like

kiarash2001

کاربر سایت
Aug 22, 2007
110
خوب ویتالیتیت خیلی کمه، جونی نداری، برای همین راحت میزنه شتک میشی، من اولین کاری که کردم ویتالیتیم رو رسوندم لول 50، بیشتر 50 هم نبر چون بعد از اون دیگه چیز چندانی اضافه نمیکنه

اون یکی مونده یه آخر رو به هیچ وجه آپگرید نکن به هیچ دردت نمیخوره

یه چیز دیکه اگه اون زن مه دریم هستش لول میده رو بکشمش چی میشه ؟!
چجوری باید لول بدم !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر