PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,366
نام
علی
بازی رو ریستارت کن، منم همین ارور نشناختن پلاس رو داشتم با ریستارت کردنش حل شد در مورد بعدی اگر حل نشد از سیو ات بک اپ بگیر و بعدش سیو رو تو دستگاه حذف کن بعدش سیو رو برگردون بعدش دیگه مشکلت صد در صد حل میشه!
کسی میدونه چطوری میشه این گرگ اول کار رو کشت؟ همین اول کار دست خالی یک گرگ وحشی گذاشته جلومون:sob:
من سیومو پاک کردم ولی نشد:| منظور از ری استارت چیه؟ من بازیو از اولم دانلود کردم:| منظور برم تو بازی بعد ببندم بیام بیرون دوباره ران کنم بازی؟

dokii121212

کاربر سایت
Oct 7, 2018
0
من سیومو پاک کردم ولی نشد:| منظور از ری استارت چیه؟ من بازیو از اولم دانلود کردم:| منظور برم تو بازی بعد ببندم بیام بیرون دوباره ران کنم بازی؟
اره درست بود همون ریستارت بهش میگن منم همین مشکل نشناختن پلاس رو فقط با همین یک بازی دارم در صورتی که پلاس هم دارم! و بعضی مواقعه ها با ریستارت کردنش حل میشه

• Like
Reactions: J. Constantine

Syamak8808

کاربر سایت
Sep 6, 2018
304
اره درست بود همون ریستارت بهش میگن منم همین مشکل نشناختن پلاس رو فقط با همین یک بازی دارم در صورتی که پلاس هم دارم! و بعضی مواقعه ها با ریستارت کردنش حل میشه
ببین گرگ اول بازی بزار بکشتت بعد میری تو یه جایی اونجا اسلحه و تفنگ برمیداری باز میایی تو بازی اون وقت گرگ رو با اره ریز ریز می کنی

Sent from my BND-L21 using Tapatalk

از وقتی وصل نمیشه کمتر میرم سراغ کنسول. دوست دارم برم سراغ رزیدنت اویل. همونها ی قدیمی. چه خاطراتی باهاش داشتم. البته خاطره چی عرض کنم بیشتر تو کلوب ها تماشاگر بودم. جرات نداشتم بازی هم کنم

Last edited by a moderator:

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
دوستان مشکل آنلاینش حل نشد؟ راه حلی چیزی نی؟ یکی دیگرم دارم میکشونم تو بازی با هم میخوایم کو آپ بریم وصل نمیشه به سرور یا ارور میده یا اروره پلاس:|
نه داداش مشکل کماکان باقیه
بعضی وقتا میزنه سرش تا یکساعت میشه آنلاین شد ولی دوباره چند روز میره کما
کلا من اینقدر لول آپ کردم دیگه واسه فرقی نداره آنلاین بشه یا نشه و تنهایی بیشتر بهم حال میده

چند شب پیش تونستم به سرورا کانکت بشم از شانس ما همون اول بسم الله یکی پرید داخل بیاد مثلا منو بکشه،طرف هنوز تکون نخورده بود به ده روش سامورایی چیز شد رفت پی کارش

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

joker+1

کاربر سایت
Nov 1, 2014
312
نام
حسین
بازی رو ریستارت کن، منم همین ارور نشناختن پلاس رو داشتم با ریستارت کردنش حل شد در مورد بعدی اگر حل نشد از سیو ات بک اپ بگیر و بعدش سیو رو تو دستگاه حذف کن بعدش سیو رو برگردون بعدش دیگه مشکلت صد در صد حل میشه!
کسی میدونه چطوری میشه این گرگ اول کار رو کشت؟ همین اول کار دست خالی یک گرگ وحشی گذاشته جلومون:sob:

نیازی نیس بزنیس عزیز
اسپیدران بزن بورو اصلا بهش اهمیت نده انگار نیستش اصلا
دایورد که به ...=))

LORD

کاربر سایت
Jan 31, 2011
231
نام
آریا
من amygdala گیر کردم شدید ! هر کاری میکنم نمی تونم بکشمش 1000 تا هم فیلم و آموزش و کوفت دیدم تو یوتوب اما کارساز نیست
یکم راهنمایی کنید
اونی که تو طبقه 3 دانجن هست ! chalice
--------------------------------------------------------------------------------------
تموم شد ! :D
----------------------------------------------------

آخرین ویرایش:

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,506
من amygdala گیر کردم شدید ! هر کاری میکنم نمی تونم بکشمش 1000 تا هم فیلم و آموزش و کوفت دیدم تو یوتوب اما کارساز نیست
یکم راهنمایی کنید
برو تو قسمت community بعد bloodborne رو سرچ کن ببین کدوم یکیشون اعضای بیشتری داره . join شو بعد اونجا درخواست کمک بده , سریع یکی پیدا میشه میاد کمکت .
من دیتای بازی رو هارد اکسترنالمه وگرنه میومدم کمکت

• Like
Reactions: LORD

mojtaba.sha

کاربر سایت
Feb 8, 2018
214
یکم راهنمایی کنید
من اینو بدون این که بمیرم کشتم
ازش فاصله نگیر زیر شکم و بازوهاش (زیر بازوهاش باشی بهتره ) باش بعد ضربه بزن هر وقت هم میخاست بپره غلط بخور
اگه ازش فاصله بگیری یا لیزر و بازوهاش میزنت
اگه نتونستی ولش کن برو یکم لول اپ کن یا بعد بیا بکشش من واسه یکی دوتا باس های انتخابی همین کار کردم(تا وقتی وارد منطقه واسه باس نهایی نشدی میتونی اگه وارد منطقه باس نهایی شده امکان برگشت نیست )

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: LORD

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
یکم راهنمایی کنید
هر باس یه قلق خاص داره و از یک الگوی تکراری پیروی میکنه که اگه این الگو رو بدونی و ازش استفاده کنی قویترینشون رو هم میتونی به سادگی بکشی
واسه کشتن این باس همیشه باید در جهت دست راستش بچرخی و اینجوری ضرباتش کمتر بهت اصابت میکنه،وقتی که ضربه قویشو میزنه زمین سریع برو جلو دو ضرب بزن توی سرش و بکش عقب چون خط سلامتیت کمه و امکان داره با چند ضربه سریع کشته بشی،اینقدر اینکار رو ادامه بده تا باس stun بشه و با یه viscral attack بیشتر خط سلامتیش رو خالی کنی،از اینجا به بعد باس وارد فاز دوم میشه که ضربات قویتر و با دامنه وسیعتری رو وارد میکنه،بازم سعی کن همیشه سمت دست راستش قرار بگیری ولی این دفعه موقعی که ضربه میزنه زمین کاری بهش نداشته باش و برو دقیقا پشت دُم باس و چون باس تو رو نمیبینه میپره بالا و میاد روی سرت،نترس نمیخواد جا خالی بدی همینکه باس پرید هوا تو همونجایی که هستی یه ضربه قوی رو با R2 آماده کن و در جهت پشت سر خودت حواله کن چون باس دقیقا جوری میپره که سرش میاد همونجایی قرار میگیره که ضربه تو قراره فرود بیاد،همینکه ضربه رو زدی دوباره برو پشت دمش و همینکار رو تکرار کن تا کارش یکسره بشه
من با همین روش زیر ۳ دقیقه کارشو ساختم

• Like
Reactions: Syamak8808 and LORD

LORD

کاربر سایت
Jan 31, 2011
231
نام
آریا
d
برو تو قسمت community بعد bloodborne رو سرچ کن ببین کدوم یکیشون اعضای بیشتری داره . join شو بعد اونجا درخواست کمک بده , سریع یکی پیدا میشه میاد کمکت .
من دیتای بازی رو هارد اکسترنالمه وگرنه میومدم کمکت
دمت گرم :))
اصن لحظه ای طول نکشید :)))))
یکی اومد وان-شات کرد و رفت :))

هر باس یه قلق خاص داره و از یک الگوی تکراری پیروی میکنه که اگه این الگو رو بدونی و ازش استفاده کنی قویترینشون رو هم میتونی به سادگی بکشی
واسه کشتن این باس همیشه باید در جهت دست راستش بچرخی و اینجوری ضرباتش کمتر بهت اصابت میکنه،وقتی که ضربه قویشو میزنه زمین سریع برو جلو دو ضرب بزن توی سرش و بکش عقب چون خط سلامتیت کمه و امکان داره با چند ضربه سریع کشته بشی،اینقدر اینکار رو ادامه بده تا باس stun بشه و با یه viscral attack بیشتر خط سلامتیش رو خالی کنی،از اینجا به بعد باس وارد فاز دوم میشه که ضربات قویتر و با دامنه وسیعتری رو وارد میکنه،بازم سعی کن همیشه سمت دست راستش قرار بگیری ولی این دفعه موقعی که ضربه میزنه زمین کاری بهش نداشته باش و برو دقیقا پشت دُم باس و چون باس تو رو نمیبینه میپره بالا و میاد روی سرت،نترس نمیخواد جا خالی بدی همینکه باس پرید هوا تو همونجایی که هستی یه ضربه قوی رو با R2 آماده کن و در جهت پشت سر خودت حواله کن چون باس دقیقا جوری میپره که سرش میاد همونجایی قرار میگیره که ضربه تو قراره فرود بیاد،همینکه ضربه رو زدی دوباره برو پشت دمش و همینکار رو تکرار کن تا کارش یکسره بشه
من با همین روش زیر ۳ دقیقه کارشو ساختم

میدونم عزیزم :)
هم خومدم هم بازیش کردم اما نمیشد لعنتی اصن همه چیز این باس عصبیم میکرد ، قیافه ، صدا ،طراحیش خیلی رو مخم بود دیگه :))
الانم دیگه مشکل حل شده

Last edited by a moderator:

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
d

دمت گرم :))
اصن لحظه ای طول نکشید :)))))
یکی اومد وان-شات کرد و رفت :))
شما تونستید آنلاین بشید؟
لابد ایران نیستید،آخه مایی که توی ایرانیم نمیتونیم به سرورها کانکت بشیم و آنلاین بازی کنیم واسه همین تک تنها میریم با باسها روبوسی میکنیم و قضیه رو ختم به خیر میکنیم

• Like
Reactions: Syamak8808

LORD

کاربر سایت
Jan 31, 2011
231
نام
آریا
شما تونستید آنلاین بشید؟
لابد ایران نیستید،آخه مایی که توی ایرانیم نمیتونیم به سرورها کانکت بشیم و آنلاین بازی کنیم واسه همین تک تنها میریم با باسها روبوسی میکنیم و قضیه رو ختم به خیر میکنیم

من تهرانم ! اما رشت هم که بودم میتونستم آنلاین بشم . پلاس دارم و از اینترنت مبایل استفاده میکنم همراه اول :)
همون یه باس رو هم کمک گرفتم ، الانم بازی رو پلت کردم دیگه خیالم راحت شد :))

• Like
Reactions: .:Melkor:.

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
سلام به همگی مخصوصا دوستای قدیمی این تاپیک
اینطور که می بینم هنوز تب بلادبورن وجود داره و این عالیه .
دوستان در مورد تمام باس های بازی یه نکته خیلی کلیدی هست اونم اینکه سبک بازیتون در مقابل باس ها همیشه تهاجمی باشه به این خاطر که بازی به طور پیش فرض روی هجوم باس ها و دفاع و جا خالی شما برنامه ریزی شده ولی با سبک تهاجمی شما تو این روند خلل ایجاد میشه و براحتی میتونید تمام باس ها را سریع طبق فرمول های موفقی که تو اینترنت آموزشش هست بزنید . اگه به ویدیوهای بازیکنان بزرگ بلادبورن دقت کنید اصلا فرصت نمیدن به باس که بخواد ژانگولر بازیاشو انجام بده پس به زبون خودمونی برید تو دل باس ها . اینطوری خیلی سریع تر یه بلادباز حرفه ای میشید
بچه ها قسمت نشد بلادبورن دو رو این نسل ببینیم . ان شا الله که واسه نسل بعدی بیاد

Syamak8808

کاربر سایت
Sep 6, 2018
304
سلام به همگی مخصوصا دوستای قدیمی این تاپیک
اینطور که می بینم هنوز تب بلادبورن وجود داره و این عالیه .
دوستان در مورد تمام باس های بازی یه نکته خیلی کلیدی هست اونم اینکه سبک بازیتون در مقابل باس ها همیشه تهاجمی باشه به این خاطر که بازی به طور پیش فرض روی هجوم باس ها و دفاع و جا خالی شما برنامه ریزی شده ولی با سبک تهاجمی شما تو این روند خلل ایجاد میشه و براحتی میتونید تمام باس ها را سریع طبق فرمول های موفقی که تو اینترنت آموزشش هست بزنید . اگه به ویدیوهای بازیکنان بزرگ بلادبورن دقت کنید اصلا فرصت نمیدن به باس که بخواد ژانگولر بازیاشو انجام بده پس به زبون خودمونی برید تو دل باس ها . اینطوری خیلی سریع تر یه بلادباز حرفه ای میشید
بچه ها قسمت نشد بلادبورن دو رو این نسل ببینیم . ان شا الله که واسه نسل بعدی بیاد
راستی الان به غیر بلاد چه بازی های میکنی makedream عزیز.؟

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
درود

دوستان من یه بار نسخه معمولی بازی رو تا اخر رفتم و یه مدتم بعدش بازی کردم تا تقریبا لول 100 فک کنم / یادم نیست دقیق / فارم زیاد میکردم
بعد یه اشتباهی صورت گرفت و دیسک رو فروختم

الان به نظرتون می ارزه این نسخه رو بگیرم و با توجه به اینکه باید از اول دوباره شروع کنم و برم " چون سیو هام بالا نمیاد "
Bloodborne™ Complete Edition Bundle

تخفیف خرده و میتونم DLC ها رو هم کامل داشته باشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر