PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
اسمش rom the spider
آها اونو میگی،والا اون اسمش عنکبوته وگرنه بیشتر شبیه سوسیسه
کاری نداره همون اول داره مظلومانه نگاهت میکنه beasthood رو پر کن دو ضرب بزن نوک دماغش ولو میشه میزنیش میمیره و اصلا فرصت نمیکنه وارد فاز دوم بشه

واسه اینکار اول اون عنکبوت کوچیکای اطرافش رو بکش،بعد یه دونه beast blood pellet بنداز بالا و دست خالی برو توی صورت باس،نترس تا ضربه شدید نخوره کارت نداره،دست خالی یه دونه یه دونه بزنش تا beasthood پر بشه،همین که پر شد سلاحتو دربیار و بزنش و کلی از hp باس رو ببر،باید حواست باشه سریع بزنیش و نزاری وارد فاز دوم بشه که واست دردسر درست میکنه

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

آخرین ویرایش:

mojtaba.sha

کاربر سایت
Feb 8, 2018
214
آها اونو میگی،والا اون اسمش عنکبوته وگرنه بیشتر شبیه سوسیسه
کاری نداره همون اول داره مظلومانه نگاهت میکنه beasthood رو پر کن دو ضرب بزن نوک دماغش ولو میشه میزنیش میمیره و اصلا فرصت نمیکنه وارد فاز دوم بشه

واسه اینکار اول اون عنکبوت کوچیکای اطرافش رو بکش،بعد یه دونه beast blood pellet بنداز بالا و دست خالی برو توی صورت باس،نترس تا ضربه شدید نخوره کارت نداره،دست خالی یه دونه یه دونه بزنش تا beasthood پر بشه،همین که پر شد سلاحتو دربیار و بزنش و کلی از hp باس رو ببر،باید حواست باشه سریع بزنیش و نزاری وارد فاز دوم بشه که واست دردسر درست میکنه

کشتمش ولی از اتفاقی که بعدش افتاد خوشم نیومد ، اتمسفر بازی خیلی بد شد

• Like
Reactions: .:Melkor:.

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
بنظر شما بازی sekiro نسبت به بلاد چقدر سختر یا آسونتره؟؟؟؟
والا اونجوری که میگن سخت ترین بازی میازاکی هستش...
ولی از یه طرف وقتی ناشر رو میبینم تعجب میکنم...چون سیاست fsw با اکتی کاملا فرق میکنه

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,758
نام
Masoud
سلام.
من تازه میخوام بازی رو شروع کنم ، برا تازه کار چه اُرجین و ویپنی پیشنهاد میکنید؟
خودم نظرم بین Lone Survivor و Violent Past ، ویپن هم Saw Cleaver , Hunter Axe

MOHSEN 007

کاربر سایت
May 4, 2015
302
نام
Mohsen
سلام.
من تازه میخوام بازی رو شروع کنم ، برا تازه کار چه اُرجین و ویپنی پیشنهاد میکنید؟
Military Veteran و Hunter Axe
اینا نظر منه ولی همون Violent Past هم خوبه.
البته انتخاب کلاس تاثیر خاصی در روند بازی نداره چون هر کلاسی هم که انتخاب کنید درطول بازی میتونید با لول آپ مسیر رشد کلاستون رو به سمت دلخواه تغییر بدید.

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
سلام.
شدیدا بستگی داره چطوری بازی می‌کنید
Saw clever یه سلاح سریع هست hunter axe کند جفتشونم با رنج کم و زیاد هستن
اگه زیاد دمیج میخورید و میخواید راحت‌ dodge کنید lone survivor با saw clever بردارید تو بقیه بازیم بیشتر vitality رو آپگرید کنید
اگه نقطه مقابل چیزی که گفتم بازی می‌کنید violent past با hunter axe بردارید و strength آپگرید کنید
من با مورد اول رفتم جلوترم سلاحمو عوض کردم که هم سریع باشه هم کند تا سر باس‌های مختلف به مشکل نخورم چون رنج سلاح برام کافی بود
من زیاد دمیج میخوردم دمیجی که میزدمم کم بود ولی خیلی کم پیش میومد بمیرم و درکل با سبک بازی کردنم کاملا مچ بود
در مقابل خیلیارو دیدم با hunter axe بازی میکردن با چندتا ضربه کار دشمنو یه سره میکردن ولی در مقابل یکم زمان بندیشون بد میشد و دمیج میخوردن سریع میمردن

mikammi

کاربر سایت
Feb 9, 2014
455
نام
shahab
سلام.

شما هانتر اکس بردار تمرکزتم بذار رو استرنث. وایتالیتی رو بهتره زیاد نکنی من فک می‌کنم زیاد کردن وایتالیتی تنبلت می‌کنه به درس بازی کردن. شما اتفاقا به نظر من وایتالیتی رو فقط در حدی زیاد کن که حداکثر مقدار دمیج باسی که سرش هستی از هلثت بیشتر نشه که با یه ضربه نمیری.
هانتر اکس یه ضربه شارژشده داره در حالت بازش که خلی به درد میخوره قلقش دستت بیاد چرخ میکنی میری جلو. شارژ حالت بسته ش هم خلی خفنه لنتی سیر نمیشم ازش.
البته در هر صورت شما میتونی اگه خلی بت سخ گذشت یه تایمی بذاری یکم بچرخی فارم کنی یه کم اوورپاور بشی که بخاطر اتمسفر و کامبت خفن بازی اصلا خسته کننده نیست.

• Like
Reactions: soltanmasoud

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,751
نام
حامد
سلام
باس فایت amygdala شکست دادم ، بعدش باید چکار کنم ؟؟؟ کل منطقه گشتم راهی نبود که برم منطقه جدید
امیگدالا جزو باس های فرعی هست. شما باید برین سراغ میکولاش (Nightmare of Mensis) و بعدش هم وت نرس.

• Like
Reactions: trainer

mojtaba.sha

کاربر سایت
Feb 8, 2018
214
فانوس nightmer of mens
امیگدالا جزو باس های فرعی هست. شما باید برین سراغ میکولاش (Nightmare of Mensis) و بعدش هم وت نرس.
توی منطقه قبلی دری که به منسیس باز میشه باز نکرده بودم ، سه ساعت توی منطقه که باس امیگدالا بود چرخ زدم به فنا رفتم، بعد رفتم یوتیوپ فهمیدم چیکار کنم

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
فانوس nightmer of mens

توی منطقه قبلی دری که به منسیس باز میشه باز نکرده بودم ، سه ساعت توی منطقه که باس امیگدالا بود چرخ زدم به فنا رفتم، بعد رفتم یوتیوپ فهمیدم چیکار کنم
خب شما از همون چراغی که بعد از کشتن آمیگدالا روشن کردی برمیگشتی به هانتردریم و از اونجا میرفتی به lecture building طبقه دوم دری که به اون منطقه مربوط میشد رو باز میکردید
البته بعد از کشتن باس the one reborn با لمس جسد میکولاش وارد کابوس میشید و به همین منطقه دسترسی دارید

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,368
نام
علی
دوستان مشکل آنلاینش حل نشد؟ راه حلی چیزی نی؟ یکی دیگرم دارم میکشونم تو بازی با هم میخوایم کو آپ بریم وصل نمیشه به سرور یا ارور میده یا اروره پلاس:|

• Like
Reactions: Syamak8808

dokii121212

کاربر سایت
Oct 7, 2018
0
دوستان مشکل آنلاینش حل نشد؟ راه حلی چیزی نی؟ یکی دیگرم دارم میکشونم تو بازی با هم میخوایم کو آپ بریم وصل نمیشه به سرور یا ارور میده یا اروره پلاس:|
بازی رو ریستارت کن، منم همین ارور نشناختن پلاس رو داشتم با ریستارت کردنش حل شد در مورد بعدی اگر حل نشد از سیو ات بک اپ بگیر و بعدش سیو رو تو دستگاه حذف کن بعدش سیو رو برگردون بعدش دیگه مشکلت صد در صد حل میشه!
کسی میدونه چطوری میشه این گرگ اول کار رو کشت؟ همین اول کار دست خالی یک گرگ وحشی گذاشته جلومون:sob:

• Like
Reactions: J. Constantine

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر